Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
το username και τον κωδικο που μου εδωσαν στην εγγραφη σε ποιο site τα βαζω για το ηλεκτρονικο πασο? στην e-grammateia του site της ασοεε στη δικια μου περιπτωση ή καπου αλλου?

Ακουσα φετος το Υπουργειο Παιδειας θα κανει χριστουγεννιατικο δωρο στους φοιτητες το πασο!!!!!

χαχαχαχαχα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
το username και τον κωδικο που μου εδωσαν στην εγγραφη σε ποιο site τα βαζω για το ηλεκτρονικο πασο? στην e-grammateia του site της ασοεε στη δικια μου περιπτωση ή καπου αλλου?
https://paso.minedu.gov.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Η αίτησή σας για απόκτηση Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου εγκρίθηκε από τη Γραμματεία του Τμήματός σας και αναμένεται η εκτύπωσή του.Θα ενημερωθείτε με SMS και E-mail μόλις το Δελτίο Ειδικού Εισιτηρίου γίνει διαθέσιμο στο Σημείο Διανομής που δηλώσατε. (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosp92

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια μολις πηγα στο https://submit-paso.minedu.gov.gr/ και εβαλα τον κωδικο μου να δω μηπως γραφει τιποτα καινουριο αλλα μου λεει Τα στοιχεία ταυτοποίησης που δώσατε δεν μπορούν να επαληθευθούν.Τι γινεται;Συμβαινει και σε σας;Τα στοιχεια μου τα πληκτρολογω σωστα κι ολες τις μερες δεν μου ειχε κανει κατι τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδια μολις πηγα στο https://submit-paso.minedu.gov.gr/ και εβαλα τον κωδικο μου να δω μηπως γραφει τιποτα καινουριο αλλα μου λεει Τα στοιχεία ταυτοποίησης που δώσατε δεν μπορούν να επαληθευθούν.Τι γινεται;Συμβαινει και σε σας;Τα στοιχεια μου τα πληκτρολογω σωστα κι ολες τις μερες δεν μου ειχε κανει κατι τετοιο.

Μου το είχε κάνει προχθές αυτό,αλλά σήμερα μπήκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.

eva1993

Νεοφερμένος

Η eva1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
παιδια εγω περασα κομοτηνη...γινεται τους κωδικους να τους παρω απο καπου αλλου χωρις να αναγκαστω να ανεβω μονο και μονο για να τους παρω??και αν οχι μεχρι ποτε ειναι η προθεσμια γιατι εγω θα ανεβω στις 15!!ευχαριστω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν υπάρχει προθεσμία, μην σας ανησυχεί αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosp92

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πριν απο πεντε λεπτα μου ηρθε το μηνυμα για την παραλαβη του πασου :D το απογευμα παω να το παρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Πριν απο πεντε λεπτα μου ηρθε το μηνυμα για την παραλαβη του πασου :D το απογευμα παω να το παρω

και ποτε ειχες κανει την αιτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Βασικά, πότε εγκρίθηκε από τη γραμματεία..
Αυτό έχει σημασία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosp92

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Την αίτηση την έκανα τη προηγούμενη Δευτέρα και εγκρίθηκε την Πέμπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάπου είδα ότι το παραλαμβάνεις μέσα σε 2 μέρες αφότου πάει στο σημείο διανομής.
Ισχύει;
Και αν λείπεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Άρα μέσα στις 5 μέρες..

Το κρατάνε για δύο μήνες στο σημείο παραλαβής.
https://paso.minedu.gov.gr/Deadline
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosp92

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Κάπου είδα ότι το παραλαμβάνεις μέσα σε 2 μέρες αφότου πάει στο σημείο διανομής.
Ισχύει;
Και αν λείπεις;

Δε νομίζω γιατί λέει ότι είναι έτοιμο για παραλαβή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Α οκ, αρβίλα ήταν. Θενξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αρα οντως εκανε 5 μερες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwrgossp

Νεοφερμένος

Ο giwrgossp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ρε παιδια οτι φωτογραφια θελουμε εμεις βαζουμε? δεν χρησιμοποιουμε αυτες που βγαλαμε για να γραφτουμε στην σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
μπορείς να χρησιμοποιήσεις και αυτές μπορείς και κάποια άλλη δικιά σου σχετικά "φυσιολογική" που να φαίνεται το πρόσωπο σ.
τώρα αν βάλεις φωτογραφία με μαγιό,με πόζες περίεργες,την ώρα που σβήνεις την τούρτα,με τον σκύλο σου ε δεν την δέχονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μητσο, περιμενουμε τις εντυπωσεις σου απο το νεο πασο, μιας και εισαι ο πρωτος απο εδω που θα το παραλαβεις!!
Αν ισχυει αυτο για τις 5 μερες (που μαλλον ετσι φαινεται), εμενα που εγκριθηκε την Παρασκευη, θα πρεπει να ειναι ετοιμο αυριο:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top