Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να μην εγκριθει η φωτογραφια που επελεξα;ειναι καπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θα σου έρθει μέιλ λογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να μην εγκριθει η φωτογραφια που επελεξα;ειναι καπως...
φανταζομαι υπαρχει αυτο το ενδεχομενο ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
εμας επιτελους βγηκε ανακοινωση...την παρασκευη προμηθευομαστε username και password(Ευρωπη!) και περιμενουμε εγκριση!
να ρωτησω κατι....φωτογραφια με μαγιο την δεχονται?????? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
προτιμούν φωτογραφία με αποκριάτικη στολή

on: τι καλά νωρίς νωρίς,εμάς ακόμα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
προτιμούν φωτογραφία με αποκριάτικη στολή

on: τι καλά νωρίς νωρίς,εμάς ακόμα :mad:
Ακομη εσας?Εμας βγαλαν ανακοινωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ααααααα!
ευχαριστώ :)
προφανώς θα ισχύει,αλλά σε μας καμία ανακοίνωση ακόμα.
δηλαδή έχει ξεκινήσει? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ααααααα!
ευχαριστώ :)
προφανώς θα ισχύει,αλλά σε μας καμία ανακοίνωση ακόμα.
δηλαδή έχει ξεκινήσει? :hmm:
ναι,αλλα το λινκ που σου δωσα( https://www.edc.uoc.gr/ptde/ptde/anounc/anakoinwsi_paso_29-9-11.doc) μονο για μας μαλλον ισχυει.(βλ το ''πτδε'' στο λινκ)Σε εσας εψαξα και δε βρηκα κατι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
το είδα.
ελπίζω να μας θυμηθούν :look:
όχι τίποτα αλλά μετα θα βαριέμαι να τρέχω σε net να κάνω την δουλειά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλα*

Νεοφερμένος

Η Χαρουλα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά,μπήκα στη σελίδα τώρα και μου έβγαλε αυτό :
Η αίτησή σας για απόκτηση Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου εγκρίθηκε από τη Γραμματεία του Τμήματός σας και αναμένεται η εκτύπωσή του.
Θα ενημερωθείτε με SMS και E-mail μόλις το Δελτίο Ειδικού Εισιτηρίου γίνει διαθέσιμο στο Σημείο Διανομής που δηλώσατε.


Αλλά e-mail και sms δεν έλαβα για το σημείο διανομής...πρέπει να ανησυχήσω; Κάνω κάτι εγώ από δω και πέρα;

Σε ποια σελίδα μπήκες και το είδες αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenoyz

Νεοφερμένος

Η elenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
λοιπον εγω εχω το εξησ προβλημα με την αιτηση στον αριθμο μητρωου εχει μεν το δικο μου αλλα μπροστα εχει τον αριθμο 24. καλεσα στα τηλεφωνα που ειχανε και μου ειπαν οτι μαλλον ειναι αναγνωριστικο του τμηματος αλλα πρεπει να παρω την γραμματεια για να το σιγουρεψω. η γραμματεια απο την αλλη δεν απανταει το τμημα μου ειναι μηχ. μηχ. πατρας αν καποιος ξερει τι ακριβωσ γινεται ας απαντησει μπας και οριστικοποισω αυτη την αιτηση.ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.
Σε ποια σελίδα μπήκες και το είδες αυτό?
στην σελιδα του υπουργειου που καναμε την αιτηση για το πασο..και εμενα αυτο μου βγαζει πλεον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εμενα την ιδια μερα εγκριθηκε! σπιρτο η γραμματεια! υπαρχει κανεις που να εχει το πασο στα χερια του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν νομίζω!!!Αν το πάρει κανείς, ας πει εντυπώσεις!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
στην σελιδα του υπουργειου που καναμε την αιτηση για το πασο..και εμενα αυτο μου βγαζει πλεον

Αυτό^
Γιάννη,έλαβες κανένα άλλο e-mail εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.
Αυτό^
Γιάννη,έλαβες κανένα άλλο e-mail εσύ;
τι ειναι το Αυτό?:P οχι δεν μου ηρθε κανενα ε-mail λογικα οπως λεει θα ερθει την ημερα που θα εχει φτασει στο καταστημα του γερμανου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
τι ειναι το Αυτό?:P οχι δεν μου ηρθε κανενα ε-mail λογικα οπως λεει θα ερθει την ημερα που θα εχει φτασει στο καταστημα του γερμανου

Λέγοντας ''αυτό'' εννοούσα,ότι ισχύει αυτό που είπες για την ιστοσελίδα,στην κοπέλα που ρώτησε. :P
Ok,ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ακουσα φετος το Υπουργειο Παιδειας θα κανει χριστουγεννιατικο δωρο στους φοιτητες το πασο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,420 μηνύματα.
Ακουσα φετος το Υπουργειο Παιδειας θα κανει χριστουγεννιατικο δωρο στους φοιτητες το πασο!!!!!

ε; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.
Ακουσα φετος το Υπουργειο Παιδειας θα κανει χριστουγεννιατικο δωρο στους φοιτητες το πασο!!!!!
δεν χρειαζεται να ειμαστε κακοι σε αυτο το θεμα..οι αιτησεις γινονται κανονικα απο την ημερα που ειπανε οτι ξεκινανε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top