Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Δεν ξέρω τότε τι να πω.
Ισως εμένα μου κάνει ναζια το σύστημα....

Να ρωτήσω:
Μήπως και εγώ κάνω κάποιο λάθος και τους βρίζω αδικα!

Στα πεδιά αυτά εδώ, Save my preference: For this browser session Permanently
που βρίσκονται κάτω απο το Home Organization
διαλεγω κάτι ή δεν παίζει σχέση?
Και πατάω το comfirm και είναι αδύνατον να μπει.....

Δεν ξέρω.Αυριο πάλι!!!



Ευχαριστώ για την επεξεργασία!!!Δεν ήξερα πως να το διορθώσω......:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Αυτή τη φορά ούτε για login δεν με αφήνει να μπω.. Δοκίμασα mozila, explorer, τα πάντα, τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Στη σχολή μου είναι πολύ μπροστά! Και η πλάκα είναι ότι την αίτηση του πάσο την έκανα Πέμπτη απόγευμα.:clapup:


Βασικά από οτι υποψιάζομαι η γραμματεία μας άρχισε να εγκρίνει τις αιτήσεις σήμερα το πρωΐ γιατί εγώ που την έκανα από την πρώτη μέρα σήμερα μου την εγκρίνανε και μένα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

froufroula

Νεοφερμένος

Η froufroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
6:40 και δεν μπορώ να κάνω δουλειά!!!

Σφάλμα μου εμφανίζει ξανά!
Τι είναι πάλι αυτό με τις π@@@@ς, ηλεκτρονικές υπηρεσείες και βλακείες.
Και θέλουν και να πληρώσουμε κιόλας.Δεν φτάνει που πληρώνουμε 0,80 ευρώ το εισητήριο εδώ στο Ηράκλειο, θέλουν και στο πάσο.
Καλύτερα είναι να μένεις μέσα στο αμφιθέατρο να τελειώνει η υπόθεση!

πο τα νεύρα μου τώρα που δεν λειτουργεί ακόμη!

Ξέρετε προθεσμίες μήπως για την υποβολή αίτησης-δήλωσης???
ουτε εγω μπορω να κανω τν αιτηση!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:κατι ασχετο για τσ βουτες τ φοιτητικο ειναι 1,10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και δεν νομιζω να υπαρχει καποια προθεσμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Παιδιά,μπήκα στη σελίδα τώρα και μου έβγαλε αυτό :
Η αίτησή σας για απόκτηση Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου εγκρίθηκε από τη Γραμματεία του Τμήματός σας και αναμένεται η εκτύπωσή του.
Θα ενημερωθείτε με SMS και E-mail μόλις το Δελτίο Ειδικού Εισιτηρίου γίνει διαθέσιμο στο Σημείο Διανομής που δηλώσατε.

Αλλά e-mail και sms δεν έλαβα για το σημείο διανομής...πρέπει να ανησυχήσω; Κάνω κάτι εγώ από δω και πέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μπορεί να μην πήγε σε όλους αυτό το μήνυμα..Δες αν το γράφει κανονικά στην αίτησή σου το σημείο και περίμενε να σου στείλουν μήνυμα να πας να το πάρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
άντε, ακόμη το εγκρίνει η γραμματεια? :P
ειναι πολύ απασχολημένοι με τις δηλώσεις τώρα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Εμένα ακόμα να κάνουν δεκτή την αίτηση στην γραμματεία και την έκανα την δήλωση απο την προηγούμενη δευτέρα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
παω ωραια ωραια και μ ανοιγει την σελιδα του πασο. παταω εισοδος προπτυχιακων και επιλεγω το Θεσσαλιας και τοτε απλα μου βγαζει οτι δεν βρισκει την σελιδα :confused:

και το χει κανει και σε αλλα παιδια του ΠΘ:worry:

απο χτες το κανει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παω ωραια ωραια και μ ανοιγει την σελιδα του πασο. παταω εισοδος προπτυχιακων και επιλεγω το Θεσσαλιας και τοτε απλα μου βγαζει οτι δεν βρισκει την σελιδα :confused:

και το χει κανει και σε αλλα παιδια του ΠΘ:worry:

απο χτες το κανει:hmm:
ναι και εγω μπαινω να δω αν το επιβεβαιωσε η γραμματεια και δεν ανοιγει η σελιδα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ναι και εγω μπαινω να δω αν το επιβεβαιωσε η γραμματεια και δεν ανοιγει η σελιδα:hmm:

για ξαναμπες μολις την εκανα:clapup:

μηπως την ανοιγει τωρα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Μπορεί να μην πήγε σε όλους αυτό το μήνυμα..Δες αν το γράφει κανονικά στην αίτησή σου το σημείο και περίμενε να σου στείλουν μήνυμα να πας να το πάρεις!

Η κολλητή μου που είναι ίδια σχολή-ίδια πόλη της έστειλαν πάντως...
ναι,το γράφει κανονικά.
Άρα δεν κάνω κάτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis007

Νεοφερμένος

Ο mixalis007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δεν ειχα ακουσει οτι γινεται να πας στην paso.minedu.gov.gr και κανοντας αιτηση γινεται να παρεις το πασο στην πολη σου και να μην χρειαζεται να πας στην πολη που βρισκεται σχολη σου για να κανεις αιτηση και να παρεις το πασο.ΜΕτα απο ποσες μερες το παιρνεις?και απο που?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όταν εγκριθεί από τη γραμματεία και το παίρνεις από εκεί που δηλώνεις (οποιαδήποτε πόλη που να έχει ΑΕΙ-ΤΕΙ, αν δεν κάνω λάθος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ρε παιδιά υπάρχει κάποιος που να έκανε την αίτηση για το πάσο την πρώτη ημέρα που άνοιξε η σελίδα και να το έχει πάρει;; Γιατί εγώ τότε το έκανα και έχει εγκριθεί από την Γραμματεία της σχολής μου αλλά δεν μου έχει έρθει μήνυμα ότι είναι έτοιμο....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ναι αληθεια εχει διαβασει κανεις σε ποσες μερες λενε πως ερχεται το πασο απο την μερα που το εγκρινει η γραμματεια της σχολης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μέσα σε πέντε μέρες είχαν πει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top