Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μήπως έχεις άλλο πτυχίο ή έχεις ξεπεράσει τα χρόνια (ν+2)...;
Εννοώ μήπως σε μπλόκαρε η γραμματεία για κάποιο λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
οχι, δεν υπαρχει κανενας λογος να με μπλοκαρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τότε είναι δικό τους το λάθος, σε μας έγινε με τους μεταπτυχιακούς αυτό!
Πάρε τηλέφωνο και κράξτους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μολις μου ειπε συμφοιτητρια μου, οτι η γραμματεια λογω φορτου εργασιας, ή βαρεμαρας καλυτερα, τους μπλοκαρε ολους και θα αρχισει να αξιολογει αιτησεις στο τελος της εβδομαδας ή την επόμενη! δεν ηξερε αν τις απερριψε και πρεπει να την ξανακανουμε ή απλα περιμενουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manitaraki

Νεοφερμένος

Η manitaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
σε εσας μπαινει το paso.minedu.gov.gr? παταω προπτυχιακοι φοιτητες και μου εμφανιζει σφαλμα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χμμ, έκανα εγκατάσταση της java στον υπολογιστή, καθώς και του Apache Tomcat 6.0.24. Και πάλι τίποτα...
LOL! :P

Δεν χρειάζεται βρε εσύ να εγκαταστήσεις κάτι. Αυτά πρέπει να εγκατασταθούν από την πλευρά του server. Εσύ απλά έπρεπε να κάνεις λίγη υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
σε εσας μπαινει το paso.minedu.gov.gr? παταω προπτυχιακοι φοιτητες και μου εμφανιζει σφαλμα...:worry:

εμένα μπαίνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manitaraki

Νεοφερμένος

Η manitaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
σε εσας μπαινει το paso.minedu.gov.gr? παταω προπτυχιακοι φοιτητες και μου εμφανιζει σφαλμα...:worry:
Μπες λίγο από εξπλόρερ και αν συνεχίσει πέρνα το πιστοποιητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

manitaraki

Νεοφερμένος

Η manitaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μπες λίγο από εξπλόρερ και αν συνεχίσει πέρνα το πιστοποιητικό.
δν μπαινει ουτε απο εξπλορερ...πωωω...ελεος...τι ειναι το πιστοποιητικο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δν μπαινει ουτε απο εξπλορερ...πωωω...ελεος...τι ειναι το πιστοποιητικο???
Του Ιδρύματος στο οποίο ανήκεις.
Προσπάθησε αργότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CookieDough

Νεοφερμένος

Η CookieDough αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τι μπορει να φταιει?! τα νευρα μου...:angry:
Ανακοινώσεις: "03/10/2011 - Προσωρινή διακοπή της δυνατότητα σύνδεσης τη Δευτέρα 03/10/2011 από 15:30-16:30
Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου από 15:30-16:30, λόγω προγραμματισμένων λειτουργιών συντήρησης, δε θα είναι δυνατή η σύνδεσή σας στην Ηλεκτρονική Υπηρεσία Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου."
Ας ελπίσουμε ότι από αύριο θα λειτουργεί κανονικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εχουν κλεισει τον σερβερ για συντηρηση, δεν θυμαμαι τι ωρα ελεγε πως θα ανοιξει ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
6:40 και δεν μπορώ να κάνω δουλειά!!!

Σφάλμα μου εμφανίζει ξανά!
Τι είναι πάλι αυτό με τις π@@@@ς, ηλεκτρονικές υπηρεσείες και βλακείες.
Και θέλουν και να πληρώσουμε κιόλας.Δεν φτάνει που πληρώνουμε 0,80 ευρώ το εισητήριο εδώ στο Ηράκλειο, θέλουν και στο πάσο.
Καλύτερα είναι να μένεις μέσα στο αμφιθέατρο να τελειώνει η υπόθεση!

πο τα νεύρα μου τώρα που δεν λειτουργεί ακόμη!

Ξέρετε προθεσμίες μήπως για την υποβολή αίτησης-δήλωσης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manitaraki

Νεοφερμένος

Η manitaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ανακοινώσεις: "03/10/2011 - Προσωρινή διακοπή της δυνατότητα σύνδεσης τη Δευτέρα 03/10/2011 από 15:30-16:30
Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου από 15:30-16:30, λόγω προγραμματισμένων λειτουργιών συντήρησης, δε θα είναι δυνατή η σύνδεσή σας στην Ηλεκτρονική Υπηρεσία Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου."
Ας ελπίσουμε ότι από αύριο θα λειτουργεί κανονικά!
μεχρι τις 16.30 υποτιθεται, εγω μπαινω απο τις 17.30 και μετα και δεν μπαινει...τι βλακες...ας ελεγαν παραπανω ωρα να ηταν καλυμμενοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν υπάρχει προθεσμία, το κάνετε όποτε θέλετε.

(πάντως εγώ μπαίνω κανονικά και μάλιστα με πολύ καλή ταχύτητα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Δεν υπάρχει προθεσμία, το κάνετε όποτε θέλετε.

(πάντως εγώ μπαίνω κανονικά και μάλιστα με πολύ καλή ταχύτητα)

Μάλιστα!
Ευχαριστώ πάρα πολύ!

Μήπως για τους Προπτυχιακούς έχει υπερφορτωθεί το σύστημα ή δεν ξέρω και εγώ τι και οι Μεταπτυχικοί-Διδακτορικοί δεν έχουν θέμα ???

Πάντως είναι απαράδεκτοι!
Αλλά τι λειτουργεί σωστά για να λειτουργει και αυτό.
Σημερα εβγαλε βαθμους ενας καθηγητης και το είχαμε δώσει πρώτο πρώτο το μάθημά του.
Και εχουν αρχίσει τα μαθηματα στην σχολή(μαθηματικό) και αντί να ξέρουμε απο πριν βαθμους για να δουμε τι θα παρακολουθούμε, τα εβγαλε σημερα.(ευτυχώς ήμουν στους 4 που πέρασαν το μάθημα, αλλα ντροπη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Πάτησα και τον σύνδεσμο για τους προπτυχιακούς, και με έβαλε κανονικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CookieDough

Νεοφερμένος

Η CookieDough αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
μεχρι τις 16.30 υποτιθεται, εγω μπαινω απο τις 17.30 και μετα και δεν μπαινει...τι βλακες...ας ελεγαν παραπανω ωρα να ηταν καλυμμενοι.
Ωχ ναι σωστά!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top