Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Δεν μπορείς να κάνεις εσύ κάτι. Το φταίξιμο είναι του αποτυχημένου που είχε την φαεινή ιδέα να γράφει το πρόγραμμα σε ... Java! Ούτε μια σωστή γλώσσα προγραμματισμού δεν μπορούν να επιλέξουν σήμερα.
Χμμ, έκανα εγκατάσταση της java στον υπολογιστή, καθώς και του Apache Tomcat 6.0.24. Και πάλι τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι τα φτιάχνουν μέσα στο γερμανό, αυτό έχω καταλάβει. Απλά η εταιρεία που τα φτιάχνει συνεργάζεται με τον γερμανό, οπότε και μέσω αυτού θα δωθούν. Νομίζω ότι μέσα σε γραμματεία πρέπει να έχεις γνωστό για να σου βγάλουν πάσο. Αν η γραμματεία δώσει το ΟΚ, δεν θα έχεις πρόβλημα!;)
Η γυναίκα ενός φίλου μου δούλευε κάποτε στη γραμματεία ενός ΤΕΙ. Δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα, έχω να τους δω γύρω στα 3 χρόνια. Αν και τότε δύσκολα έβγαζε καινούριο, γιατί ήταν αριθμημένος ο αριθμός κλπ. Και θεωρώ ότι δεν μου λέγανε μπαρούφες, μιας και είχαν βοηθήσει σε πολλά θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Η γυναίκα ενός φίλου μου δούλευε κάποτε στη γραμματεία ενός ΤΕΙ. Δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα, έχω να τους δω γύρω στα 3 χρόνια. Αν και τότε δύσκολα έβγαζε καινούριο, γιατί ήταν αριθμημένος ο αριθμός κλπ. Και θεωρώ ότι δεν μου λέγανε μπαρούφες, μιας και είχαν βοηθήσει σε πολλά θέματα.

Νομίζω ότι τότε δύσκολα θα βρεις τρόπο...Στην ουσία οι γραμματείς δίνουν το ΟΚ, από αυτούς θα κινούνται τα νήματα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

froufroula

Νεοφερμένος

Η froufroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλησπερα..!!προσπαθω τοση ωρα να κανω την αιτηση για τ πασο και βαζω username και κωδικο και δεν μ βαζει!!!:mad::mad::mad:ενω στη σελιδα της σχολης π μπαινω με τ ιδιο κωδικο και ονομα χρηστη μ βαζει κανονικα...!!!!!!τι μπορει να φταιει?????????????????????:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
καλησπερα..!!προσπαθω τοση ωρα να κανω την αιτηση για τ πασο και βαζω username και κωδικο και δεν μ βαζει!!!:mad::mad::mad:ενω στη σελιδα της σχολης π μπαινω με τ ιδιο κωδικο και ονομα χρηστη μ βαζει κανονικα...!!!!!!τι μπορει να φταιει?????????????????????:confused:
Δοκιμασε άλλη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
"Η αίτησή σας για απόκτηση Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου εγκρίθηκε από τη Γραμματεία του Τμήματός σας και αναμένεται η εκτύπωσή του.
Θα ενημερωθείτε με SMS και E-mail μόλις το Δελτίο Ειδικού Εισιτηρίου γίνει διαθέσιμο στο Σημείο Διανομής που δηλώσατε."

όλεεεεεε!!:clapup:
ΣΚ μου την ενέκριναν οι καλοί μου γραμματείς!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Εγκρίθηκε και η δικιά μου:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
εμάς να δούμε πότε θα μας δώσουν τους κωδικούς :whatever:
για ποιό λόγο αργούν? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Σε εμάς για τους πρωτοετείς σήμερα έβγαλαν ανακοίνωση και από ότι καταλαβαίνω θα τους βγάλουν μόνοι τους τους κωδικούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
όταν λες μόνοι τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δες την ανακοίνωση, έχει ένα pdf.
Είναι περσινό, αλλά έτσι θα γίνει και φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
α κατάλαβα!
ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Άντε αγαπημένη γραμματεία να πάρω την έγκριση επιτέλους.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Παιδιά,εμένα ακόμα αξιολογείται.
Καλά,μην το κάψετε κιόλας στην γραμματεία! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Η αίτησή σας για απόκτηση Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου εγκρίθηκε από τη Γραμματεία του Τμήματός σας και αναμένεται η εκτύπωσή του.
Θα ενημερωθείτε με SMS και E-mail μόλις το Δελτίο Ειδικού Εισιτηρίου γίνει διαθέσιμο στο Σημείο Διανομής που δηλώσατε.

Στη σχολή μου είναι πολύ μπροστά! Και η πλάκα είναι ότι την αίτηση του πάσο την έκανα Πέμπτη απόγευμα.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ακομα να επιβεβαιωσει η γραμματεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ποτε εκανες αιτηση johnaousa?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
εμενα η αιτηση σταματησε να αξιολογειται, και σημερα γραφει αυτο

Το Ακαδημαίκό Ίδρυμα στο οποίο ανήκετε δεν έχει ολοκληρώσει όλες τις απαιτούμενες ενέργειες για την εγγραφή σας στην Ηλεκτρονική Υπηρεσία Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τη Γραμματεία του Τμήματός σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Πήρες στη γραμματεία....;

(Μεταπτυχιακή είσαι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δεν πηρα γιατι τωρα το ειδα. και να επαιρνα σιγα μην το σηκωνε... προπτυχιακη ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top