Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
έλα ρε, που το είδες αυτό;;;;;

Αρχική σελίδα. :D

Οπότε μετά τις 23/10 να τα περιμένουμε τα πάσο. *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Αρχική σελίδα. :D

Οπότε μετά τις 23/10 να τα περιμένουμε τα πάσο. *.*

Μέχρι τότε μπορούμε να χρησιμοποιούμε τη φοιτητική ταυτότητα όμως, έτσι δεν είναι?
Γιατί εμείς δεν έχουμε πάρει ακόμα τους κωδικούς μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μάλλον είναι επειδή δεν έχουν γραφτεί ακόμα πολλοί στις σχολές και στα εξάμηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
εκανα κωδικο με τα στοιχεια που πηρα απο τη σχολη..πηγαινω στο σαιτ για να κανω την αιτηση για το πασο βαζω το ονομα χρηστη που ειχα παρει απο τη σχολη και τον κωδικο που εφτιαξα και δεν το δεχεται :(


Γιατί δεν δοκιμάζεις να βάλεις τον κωδικό που σου έδωσαν από τη σχολή.Εγώ τον ίδιο κράτησα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Ναι, πάνω-πάνω με κόκκινα γράμματα.
Οκ, σ' ευχαριστώ πολύ! Θα συνεχίσω αγνοώντας το.

Θα ήθελα να μου δώσετε και μια συμβουλή για το σημείο παράδοσης. Εγώ δε ξέρω καθόλου από τα μέρη στην Πάτρα που είναι το Πανεπιστήμιο, ωστόσο πάτησα να δω που έχει σημείο διανομής και γράφει "ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΡΙΟ". Εγώ ακόμα και αύριο να φύγω για Πάτρα θα ξανάρθω Αθήνα ούτως ή άλλως την άλλη Πέμπτη για κάτι υποχρεώσεις. Τι μου προτείνετε, να επιλέξω ως σημείο διανομής την Πάτρα ή την πόλη μου; Το σημείο στην Πάτρα είναι κοντά στο Πανεπιστήμιο;

(btw όταν λέει ΓΕΡΜΑΝΟΣ, εννοεί το γνωστό κατάστημα κινητής τηλεφωνίας; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η Σχολή σας επέστρεψε κενή τιμή στον Αρ. Μητρώου σας

Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Κέντρο Δικτύων του Ιδρύματός σας ή με το Γραφείο Αρωγής της δράσης για να λυθεί το πρόβλημα.

σας εβγαλε κατι τετοιο?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeanjean

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Ναι, πάνω-πάνω με κόκκινα γράμματα.
Οκ, σ' ευχαριστώ πολύ! Θα συνεχίσω αγνοώντας το.

Θα ήθελα να μου δώσετε και μια συμβουλή για το σημείο παράδοσης. Εγώ δε ξέρω καθόλου από τα μέρη στην Πάτρα που είναι το Πανεπιστήμιο, ωστόσο πάτησα να δω που έχει σημείο διανομής και γράφει "ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΡΙΟ". Εγώ ακόμα και αύριο να φύγω για Πάτρα θα ξανάρθω Αθήνα ούτως ή άλλως την άλλη Πέμπτη για κάτι υποχρεώσεις. Τι μου προτείνετε, να επιλέξω ως σημείο διανομής την Πάτρα ή την πόλη μου; Το σημείο στην Πάτρα είναι κοντά στο Πανεπιστήμιο;

(btw όταν λέει ΓΕΡΜΑΝΟΣ, εννοεί το γνωστό κατάστημα κινητής τηλεφωνίας; )

Εγώ θα σου λεγα να επιλέξεις όχι στην Πάτρα αλλά στην πόλη σου που τα ξέρεις τα μέρη.Και ναι είναι τα γνωστά καταστήματα Γερμανός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Εγώ θα σου λεγα να επιλέξεις όχι στην Πάτρα αλλά στην πόλη σου που τα ξέρεις τα μέρη.Και ναι είναι τα γνωστά καταστήματα Γερμανός
Ωραία ευχαριστώ. Δηλαδή πιστεύεις αν κάνω τώρα την αίτηση το πάσο θα 'ναι έτοιμο μέχρι τις 7-8 Οκτωβρίου που θα 'μαι Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τι εννοείς?Αφού δν μπορείς να το επεξεργαστείς!

Εγώ μπορούσα κανονικά. :/:

Και όταν πήγα στην οριστικοποίηση μου έλεγε Αριθμός Εξαμήνου: 1ο. Αν το άφηνα μηδέν (0), τι θα έγραφε; :P

Μέχρι τότε μπορούμε να χρησιμοποιούμε τη φοιτητική ταυτότητα όμως, έτσι δεν είναι?
Γιατί εμείς δεν έχουμε πάρει ακόμα τους κωδικούς μας.

Ναι ρε σύ, εννοείται, το τρίπτυχο ή τη βεβαίωση εγγραφής ή κάτι τέτοιο. :D

Ναι, πάνω-πάνω με κόκκινα γράμματα.
Οκ, σ' ευχαριστώ πολύ! Θα συνεχίσω αγνοώντας το.

Θα ήθελα να μου δώσετε και μια συμβουλή για το σημείο παράδοσης. Εγώ δε ξέρω καθόλου από τα μέρη στην Πάτρα που είναι το Πανεπιστήμιο, ωστόσο πάτησα να δω που έχει σημείο διανομής και γράφει "ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΡΙΟ". Εγώ ακόμα και αύριο να φύγω για Πάτρα θα ξανάρθω Αθήνα ούτως ή άλλως την άλλη Πέμπτη για κάτι υποχρεώσεις. Τι μου προτείνετε, να επιλέξω ως σημείο διανομής την Πάτρα ή την πόλη μου; Το σημείο στην Πάτρα είναι κοντά στο Πανεπιστήμιο;

(btw όταν λέει ΓΕΡΜΑΝΟΣ, εννοεί το γνωστό κατάστημα κινητής τηλεφωνίας; )

Απ' ό,τι φαίνεται, αφού "σπρώχνουν" την ισχύ των περσινών πασο, θα καθυστερήσει κάπως η παράδοση, οπότε μάλλον θα σε βολέψει περισσότερο να επιλέξεις την πόλη που θα σπουδάσεις. Βέβαια κι η Αθήνα από Πάτρα είναι δίπλα, οπότε στην περίπτωσή σου, μικρό το κακό, κι Αθήνα να βάλεις, έρχεσαι ένα ΣΚ και το παραλαμβάνεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Ωραία ευχαριστώ. Δηλαδή πιστεύεις αν κάνω τώρα την αίτηση το πάσο θα 'ναι έτοιμο μέχρι τις 7-8 Οκτωβρίου που θα 'μαι Αθήνα;

Δεν έχω ιδέα πότε θα είναι έτοιμα.Αν και επειδή το υπουργείο μας χαρακτηρίζεται απο την τρομερή του "ταχύτητα" το θεωρώ λίγο απίθανο:P.Εγώ πάντως που πέρασα Γιάννενα έβαλα σημείο παράδοσης την Κατερίνη(εκεί που μένω μόνιμα).Απλά το κάνεις την πρώτη μέρα μήπως και έρθει γρηγορότερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια δειτε και το δικο μου ερωτημα λιγο πιο πριν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Η Σχολή σας επέστρεψε κενή τιμή στον Αρ. Μητρώου σας

Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Κέντρο Δικτύων του Ιδρύματός σας ή με το Γραφείο Αρωγής της δράσης για να λυθεί το πρόβλημα.

σας εβγαλε κατι τετοιο?

πάρε τηλέφωνο εκεί! Μπορεί η σχολή σου να μην έχει κάνει τις απαραίτητες διαδικασίες που χρειάζονται..(αν χρειαζόταν να κάνουν κάτι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Το δικό σου ερώτημα το απαντάς μόνος σου:

Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Κέντρο Δικτύων του Ιδρύματός σας ή με το Γραφείο Αρωγής της δράσης για να λυθεί το πρόβλημα.

:P

Πάντως αν το είχε πάθει κάποιος θα το είχε πει. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
προλαβαίνεις! σε 5 δεν θα το σηκώνουν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά! Θα βάλω την πόλη μου τελικά. Το πολύ - πολύ αν δεν είμαι εδώ όταν τα φέρουν, εξουσιοδοτώ κάποιον και μου το στέλνει.

(μέχρι 23/10 να υποθέσω ότι οι πρωτοετείς θα μπορούμε να χρησιμοποιούμε τη Βεβαίωση αντί του πάσο; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά! Θα βάλω την πόλη μου τελικά. Το πολύ - πολύ αν δεν είμαι εδώ όταν τα φέρουν, εξουσιοδοτώ κάποιον και μου το στέλνει.

(μέχρι 23/10 να υποθέσω ότι οι πρωτοετείς θα μπορούμε να χρησιμοποιούμε τη Βεβαίωση αντί του πάσο; )
Λογικά αυτό μπορούμε να το κάνουμε ούτως η άλλως...Αφού δείχνει ότι είμαστε φοιτητές...Και με ταυτότητα δείχνουμε και την ηλικία...τώρα τι λένε δεν ξέρω.δεν είπαν κάτι γι αυτό παραμόνο για τα περσινά δελτία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philimonas

Νεοφερμένος

Ο philimonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ηλεκτρονική Υπηρεσία Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου

H εφαρμογή δεν είναι διαθέσιμη λόγω εργασιών συντήρησης.

Σας ενημερώνουμε ότι τα υπάρχοντα Δελτία του ακ. έτους 2010-2011 θα ισχύουν μέχρι την 23 Οκτωβρίου 2011




lawl
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas-p

Νεοφερμένος

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ηλεκτρονική Υπηρεσία Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου

H εφαρμογή δεν είναι διαθέσιμη λόγω εργασιών συντήρησης.

Σας ενημερώνουμε ότι τα υπάρχοντα Δελτία του ακ. έτους 2010-2011 θα ισχύουν μέχρι την 23 Οκτωβρίου 2011



lawl
Αν είναι δυνατόν έπεσε το συστημα και ακομα καλα καλα δεν ξεκινησαν οι αιτησεις... ε ρε γλεντια... και πολυ κράτησε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
παιδια δειτε και το δικο μου ερωτημα λιγο πιο πριν :P

Πότε άλλαξες τον κωδικό σου?? Γιατί εγώ όταν τον άλλαξα και προσπάθησα να μπω στο σαιτ της σχολής(στο πανεπιστήμιο Θεσσαλίας) δεν με έβαζε.. Και πέρασαν μερικές μέρες, ξαναδοκίμασα και μπήκα επιτυχώς.. Μήπως και στη δική σου περίπτωση συμβαίνει κάτι ανάλογο... Και πρέπει να περάσουν κανα δυο μέρες για να επιβεβαιωθεί???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top