Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Απ' ο,τι κατάλαβα το 1 ευρώ ή τα 2 ευρώ που ζητάνε είναι για πλαστικοποίηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Όχι η πλαστικοποίηση δεν είναι στο "πακέτο". Απλά τρόπος για να αυξήσουν τα έσοδα πρέπει να είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όχι, ο ΟΑΣΑ ζητάει αντίτιμο για τα εισιτήρια, δεν τα δίνει τσάμπα στις σχολές. Τουλάχιστον το 1 απ'τα 2 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Όχι, ο ΟΑΣΑ ζητάει αντίτιμο για τα εισιτήρια, δεν τα δίνει τσάμπα στις σχολές. Τουλάχιστον το 1 απ'τα 2 ευρώ.

το πασο ειναι παροχη απο το κρατος, ειναι δωρεαν. νομιζω οτι ειναι παρανομη η...κοστολόγηση.

ο ΟΑΣΑ δεν "χανει" χρηματα απο το πασο, απλα δεν παιρνει κανονικο. ετσι και αλλιως, και για τους ανηλικους ισχυει το μειωμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Απ'οσο ξερω σε αρχαιολογικους χωρους δειχνεις ταυτοτητα και μπαινεις τσαμπα ... Ετσι ειχε κανει ενας ξαδερφος μου
Το πασο ειναι μονο για οδικες συγκοινωνιες και ΟΣΕ (ετσι λεει πανω τουλαχιστον)


Την φοιτητική ταυτότητα εγώ γράφτηκα και δεν μου την έδωσαν ούτε μου είπαν και τίποτις:P.Να ανησυχώ?:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Την φοιτητική ταυτότητα εγώ γράφτηκα και δεν μου την έδωσαν ούτε μου είπαν και τίποτις:P.Να ανησυχώ?:jumpy:

μην ανυσηχεις καθολου....θα σου την δωσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
για τα ΤΕΙ και οσους περασαν β εξαμηνο, το πασο εκδιδεται κανονικα στην εγγραφη η οταν ξεκινησει το β εξαμηνο;;;;:hmm:
Nαι εγω ειμαι β' εξαμηνο και μ τ εδωσαν με την εγραφη!!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ γράφτηκα χθές αλλά δεν μου έδωσαν ούτε πάσο ούτε φοιτητική ταυτότητα και μου είπαν ότι θα μου τα δώσουν με την έναρξη των μαθημάτων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Εγω πηρα το πασο σημερα που πηγα για εγγραφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Κι εμένα μόνο πάσο μου έδωσαν.:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Nαι εγω ειμαι β' εξαμηνο και μ τ εδωσαν με την εγραφη!!!!!!!!!!1

αληθεια..?:( εμενα γιατι δε μου το εδωσαν...??:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
αληθεια..?:( εμενα γιατι δε μου το εδωσαν...??:'(

αλλα τμηματα δινουν και αλλα οχι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
αληθεια..?:( εμενα γιατι δε μου το εδωσαν...??:'(

Θα στο δώσουν!! Μην ανησυχείς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Σε οσα παιδια και να το ειπα στο πανεπιστημιο Ιωαννινων παντος που ειναι "παλιοι" τους φανηκε φυσιολογικο...Απο εκει και περα πως μπορω να το ψαξω...? Αφου ολοι εκει νομιζουν πως ετσι γινεται. Και δεν το εχουν και κρυφο λογικα αφου πανω απο καθε γραμματεια υπαρχει και το αντιστοιχο ταμπελακι...


Οτι να ναι....Που φτασαμε.Αρε ποΥ.......Να Ελλαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εγώ γράφτηκα χθές αλλά δεν μου έδωσαν ούτε πάσο ούτε φοιτητική ταυτότητα και μου είπαν ότι θα μου τα δώσουν με την έναρξη των μαθημάτων...
Εμας στο Βολο μας το εδωσαν αμεσως με την εγγραφη:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:!: και εγω πηρα το πασο μαζι με την εγγραφη μου...
εχει και πιο ωραιο χρωμα απο το περσινο..:P:P
-----------------------------------------
για τα ΤΕΙ και οσους περασαν β εξαμηνο, το πασο εκδιδεται κανονικα στην εγγραφη η οταν ξεκινησει το β εξαμηνο;;;;:hmm:
Στο περσινο τει που ειχα περασει ημουν παλι β εξαμηνο και το πασο μου το εστειλαν αυτοι μετα απο κανα μηνα απο την εγγραφη μου..
Φετος που περασα παλι σε τει και παλι β εξαμηνο μου το εδωσαν αμεσως με την εγγραφη μου το πασο..
Αρα ειναι αναλογα με την σχολη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Και εμένα με την εγγραφή μου το έδωσαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Παιδεια εχω ακουσει οτι με το ΠΑΣΟ μας...εκτος απο τα μειωμενα εισιτηρια...εχουμε και διαφορες εκπτωσεις...σε εστιατορια..πιτσαριες..καταστηματα με ρουχα κλπ!!!!
Για αυτο σκεφτηκα να δημιουργησω αυτο το ποστ...ωστε να αναφερουμε διαφορα τετοια καταστηματα που μας προσφερουν αυτο το προνομιο!!!
Εγω εχθες ειχα την πρωτη μου εκπτωση!!!ειχα παει σε ενα εστιατοριο στο village park στο ρεντη!!!λεγεται berry berry και εχει 20% εκπτωση οπως και πολυ καλο φαγητο !!!
-----------------------------------------
επισης βρηκα αυτο!!αλλα δεν καταλαβα κατι...!!!αμα παω στο μαγαζι εχω αυτοματα 50% εκπτωση......και αμα εχω και φοιτητικο πασο θα εχω αλλα 40%???η μονο το 50%...και το 40% ισχυσει για παραγγελια στο σπιτι?

- 50% έκπτωση για παραλαβή προϊόντων από το κατάστημα
- 40% έκπτωση για παραγγελίες φοιτητών (με επίδειξη φοιτητικής κάρτας)
- 40% έκπτωση για παραγγελίες από τους χώρους εργασίας
- 30% έκπτωση για online παραγγελίες από το ανανεωμένο site
- 30% έκπτωση για τηλεφωνικές παραγγελίες από το σπίτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως προσφέρεται έκπτωση κ στα εισιτήρια στο cinema, επίσης έχεις κ φοιτητική έκπτωση στις παραγγελίες από την pizza fan κ pizza hut, για άλλες πιτσαρίες δν ξέρω. Αυτά θυμάμαι για τώρα άμα δώ κ άλλα θα ξαναποστάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Επίσης μερικά φροντιστήρια (πχ ΞΥΝΗ) κάνουν μια έκπτωση 10% αν δεν κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top