Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

kara1991

Νεοφερμένος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια το φοιτητικο πασο το παιρνουν μονο τα παιδια που περνανε σε ΤΕΙ ή και τα παιδια που περνανε σε ΙΕΚ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Αλλο ειναι το πασο και αλλη η ταυτοτητα?

αλλο το πασο κι αλλο η ταυτοτητα...το πασο ειναι το εκπτωτικο δελτιο και η ταυτοτητα ειναι αυτη με την οποια σε αναγνωριζει η σχολη ως φοιτητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Periklis

Νεοφερμένος

Ο Περικλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αλλο το πασο κι αλλο η ταυτοτητα...το πασο ειναι το εκπτωτικο δελτιο και η ταυτοτητα ειναι αυτη με την οποια σε αναγνωριζει η σχολη ως φοιτητη...
Μαλιστα... εμενα ομως μου δωσαν μονο ενα οταν πηγα για εγγραφη και αυτο ηταν το δελτιο ειδικου εισιτηριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ναι.
Είναι απόδειξη οτι είσαι φοιτητής ουσιαστικά, οπότε όπου υπάρχει κάποια προσφορά για φοιτητές, αρκεί αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Μαλιστα... εμενα ομως μου δωσαν μονο ενα οταν πηγα για εγγραφη και αυτο ηταν το δελτιο ειδικου εισιτηριου

εμας περισυ ειχαν κρατησει την ταυτοτητα για πλαστικοποιηση και μας την εδωσαν μια εβδομαδα μετα την εναρξη των μαθηματων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
στα δικαιολογητικα τησ ασοοε λεει 2ευρω για το πασο θιμαμε περσι στο τει χαλκιαδας μ το δωσανε δωρεαν !!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
πληρωνεις 2 ευρω στην ασοεε και μη σωσεις χαρτονομισμα γτ θα σε γεμισουν διευρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_ap

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδια το φοιτητικο πασο το παιρνουν μονο τα παιδια που περνανε σε ΤΕΙ ή και τα παιδια που περνανε σε ΙΕΚ?
Απ' όσο ξέρω τα παιδιά που πηγαίνουν σε ΙΕΚ δεν παίρνουνε πάσο. Αλλά μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο ή να περάσεις από εκεί και να ρωτήσεις. Αυτός είναι και ο πιο σίγουρος τρόπος για να μάθεις!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Τι γυφτοι θεε μου.Σε εμάς έτσι τα δώσανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wra

Νεοφερμένος

Η wra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Δινουν ολες οι σχολες φοιτητικη ταυτοτητα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.

wra

Νεοφερμένος

Η wra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Το δινουν με την εγγραφη?Γιατι εμενα δεν μου εδωσαν κατι!

Ναι! Σου δινουν φοιτητικη ταυτοτητα και το δελτιο ειδικου εισιτηριου(πασο)
Η ταυτοτητα ειναι κατι τετοιο :

Δεν βγηκε πολυ καλα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wra

Νεοφερμένος

Η wra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πασο μου εδωσαν!Φοιτητικη ταυτοτητα οχι!Που χρησιμευει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JesusAteYourCake

Νεοφερμένος

Ο νΤΕΠΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ξερετε αν με το πασο μπαινω τζαμπε ή με εκπτωση στην Ακροπολη {οχι στο μουσειο, στο μνημειο} ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εμενα δε μου εδωσαν φοιτητικη ταυτοτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
θα παρετε παιδια οταν αρχισουν τα μαθηματα δεν γινεται να μην σας δωσουν μην αγχωνεστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ουτε εμένα μου εδωσαν,αλλά μου ειπαν θα τα δώσουν εν καιρώ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Ξερετε αν με το πασο μπαινω τζαμπε ή με εκπτωση στην Ακροπολη {οχι στο μουσειο, στο μνημειο} ;

Απ'οσο ξερω σε αρχαιολογικους χωρους δειχνεις ταυτοτητα και μπαινεις τσαμπα ... Ετσι ειχε κανει ενας ξαδερφος μου
Το πασο ειναι μονο για οδικες συγκοινωνιες και ΟΣΕ (ετσι λεει πανω τουλαχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Και για ακτοπλοϊκά ισχύει. Για θέατρα, σινεμάδες, αίθουσες τέχνη, κουλτούρα γενικά να κρατάτε το πάσο σας, έχει αξιοσημείωτες εκπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top