Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ο δημοσιος σερβερ εχει πεσει (περιεργο) ,αχρηστοι , οπως παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μολις τσεκαρα τη δηλωση μου στο συτημα, και ειδα πως η καρτα μου ισχυει μεχρι τον Αυγουστο του 2015.
Σε περιπτωση που μου τη ζητησουν απο τη γραμματεια της σχολης οταν τελειωσω, ως δια μαγειας θα εχω χασει το πορτοφολι μου, με τα προσσωπικα μου στοιχεια, τον προηγουμενο μηνα:P...

Ακόμα και να το δηλώσεις αυτό, μέχρι τότε θα ισχύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ακόμα και να το δηλώσεις αυτό, μέχρι τότε θα ισχύει!
Μεχρι τον Αυγουστο του 2015??
Ασχετως αν τελειωσω τη σχολη τον Ιουνιο του 2013:P?? Να δεις που θα μας τις ζητουσες πισω τις ταυτοτητες, αλλα οπως ειπα εγω δε θα την εχω πανω μου:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Λογικά δεν θα μπορούν να τσεκάρουν αν όντως την έχεις χάσει.
Εκτός πλέον αν υπάρχει άλλο σύστημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Λογικά δεν θα μπορούν να τσεκάρουν αν όντως την έχεις χάσει.
Εκτός πλέον αν υπάρχει άλλο σύστημα..

Αυτο ακριβως πιστευω κι εγω, οποτε θα διατηρησω τα φοιτητικα μου προνομια μεχρι και το 2015. Πολυ χαιρομαι:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Βέβαια, δεν ξέρω σε τι χρησιμεύει το QR που έχει πλέον πάνω και αν θα συνδυαστεί με τα νέα ηλεκτρονικά εισιτήρια που λένε ότι θα έχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Βέβαια, δεν ξέρω σε τι χρησιμεύει το QR που έχει πλέον πάνω και αν θα συνδυαστεί με τα νέα ηλεκτρονικά εισιτήρια που λένε ότι θα έχουμε.

Αυτη την απορια την ειχα κι εγω. Με το που θα την παρω θα την περασω μια φορα με το iphone και θα σας ενημερωσω.
Ηλεκτρονικα εισιτηρια?? Στα αστικα κτελ? Βρε κοιτα να δεις:P...

Αλλα ακομα και αυτο να ισχυει, ε τι σκατα, θα τσεκαρουν το QR code και στα odeon και τα Village:P?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τι να σου πω, θα το δούμε στην πορεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Άμα δεν έχει rfid/gps πάνω δεν μπορούν να ξέρουν αν την έχασες :P

Την έκανα και εγώ, με χαλάει το πολύ πράσινο όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Και μια τελευταία ερώτηση, επειδή ακόμα δεν έχω pass και username και δε ξέρω τι παίζει.
Πρέπει να σκανάρω φωτογραφία;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μέχρι να το παραλάβουμε, τι γίνεται με τις μετακινήσεις? Εγώ που βγάζω μηνιαία κάρτα, παίζει να κάνουν τα στραβά μάτια και να δεχτούν το περσινό? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Την έκανα και εγώ, με χαλάει το πολύ πράσινο όμως...

Πότε τις κάνετε ρε παιδιά???? Εμένα δεν με βάζει:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Συνήθως σου ανανεώνουν και για τον Οκτώβρη με το παλιό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Πότε τις κάνετε ρε παιδιά???? Εμένα δεν με βάζει:wall:

Εγω μπαινω οποτε θελω χωρις προβλημα. Δοκιμασε να ακολουθησεις αυτον τον συνδεσμο.

https://submit-academicid.minedu.gov.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
μέχρι εκεί με βάζει. μετά όταν πατάω προπτυχιακός δεν μπαίνει. φορτώνει φορτώνει και μετά τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Σκατά!!!!
Ούτε με εξουσιοδότηση γίνεται! Πρέπει να τρέχω μέχρι την Κομοτηνή για να πάρω το username και το password :@ :@ :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
στις φωτο που βαλατε , σε τι στυλ ειναι? κυριως με ενδιαφερει το φοντο , πρεπει να ειναι ασπρο πχ ή οτι ναναι απο πισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Σκατά!!!!
Ούτε με εξουσιοδότηση γίνεται! Πρέπει να τρέχω μέχρι την Κομοτηνή για να πάρω το username και το password :@ :@ :@
Μόλις τα πάρεις, θα μπορείς να κάνεις αίτηση για την ταυτότητα, ή θα πρέπει να εγγραφείς και κάπου αλλού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Μόλις τα πάρεις, θα μπορείς να κάνεις αίτηση για την ταυτότητα, ή θα πρέπει να εγγραφείς και κάπου αλλού;

Τι εννοείς; Θα παω στο πανεπιστήμιο, θα πάρω τα στοιχεια και θα κάνω αίτηση για το πάσο απο το ίντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Τι εννοείς; Θα παω στο πανεπιστήμιο, θα πάρω τα στοιχεια και θα κάνω αίτηση για το πάσο απο το ίντερνετ
Μάλιστα, εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top