Τα πάντα για την Β' Λυκείου!

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
εννοεις οτι το χαμογελο εκκρινει ουσιες που καλυτερευουν την διαθεση?
Ναι. Το έχω διαβάσει σε αρκετές εφημερίδες του τύπου "Έρευνες έχουν δείξει..." και το έχω ακούσει σε αρκετές εκπομπές. Δεν μπορώ να γνωρίζω με απόλυτη σιγουριά αν όντως ισχύει, πάντως προσωπικά με έχει βοηθήσει. :)

ε,πλέον ναι ααα εμένα δε μου άρεσε [εσύ δεν είσαι που είχες τη λυρική ποίηση εξετάσεις;αν είναι δυνατόν!λυρική ποίηση..φαντάσου να την έκανα κι αυτήν ]το βαριόμουν..με πολύ καλό μάτι πήρα το γνωστό της γ',αναγνώσεις έκανα απλά και φάνηκε τρομερά ενδιαφέρον..
Τι μου το θυμίζεις; :worry: :P
Για της γ' δεν έχω ιδέα. Time will tell.

η β' ουσιαστικά είναι μια εισαγωγη για τη γ',σε προετοιμάζει και σε μυει σε εναν α' τροπο διαβασματος,ο οποιος θα τελειοποιηθει στη γ'..
Το τελειοποιηθεί είναι πολύ ιδανικό. Τι να πω, μακάρι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
αλλα δεν σημαινει πως δεν μπορεις απλα να ξεσκιστεις στην γ' (βλ. εμενα!:D)
χαχα,εννοείται πως το ένα δε συνεπάγεται απολύτως το άλλο!;)απλά ισχύει κατά κύριο λόγο!ποιος ξεσχίζεται στο διάβασμα από 2α λυκείου;ένα φυσιολογικό διάβασμα θέλει:P

Τι μου το θυμίζεις; :worry: :P
Για της γ' δεν έχω ιδέα. Time will tell.


Το τελειοποιηθεί είναι πολύ ιδανικό. Τι να πω, μακάρι ;)

-Σόρρυ:redface::redface: απλά το θυμήθηκα χαρακτηριστικά (καλά,ποια ανώμαλη καθηγήτρια σας το έκανε αυτό;:P)
-Εε,ναι,ας ευχηθούμε όλα να πάνε καλά;) για το καλύτερο προσπαθούμε όλοι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ναι. Το έχω διαβάσει σε αρκετές εφημερίδες του τύπου "Έρευνες έχουν δείξει..." και το έχω ακούσει σε αρκετές εκπομπές. Δεν μπορώ να γνωρίζω με απόλυτη σιγουριά αν όντως ισχύει, πάντως προσωπικά με έχει βοηθήσει. :)


Τι μου το θυμίζεις; :worry: :P
Για της γ' δεν έχω ιδέα. Time will tell.


Το τελειοποιηθεί είναι πολύ ιδανικό. Τι να πω, μακάρι ;)
ισχυει ισχυει!!:D

χαχα,εννοείται πως το ένα δε συνεπάγεται απολύτως το άλλο!;)απλά ισχύει κατά κύριο λόγο!ποιος ξεσχίζεται στο διάβασμα από 2α λυκείου;ένα φυσιολογικό διάβασμα θέλει:P



-Σόρρυ:redface::redface: απλά το θυμήθηκα χαρακτηριστικά (καλά,ποια ανώμαλη καθηγήτρια σας το έκανε αυτό;:P)
-Εε,ναι,ας ευχηθούμε όλα να πάνε καλά;) για το καλύτερο προσπαθούμε όλοι!:)
εγω ας πουμε (θετικη κατευθυνση βεβαια) δεν ξεσκιστηκα κι ολας...πιο πολυ το φροντιστηριο με βοηθησε βεβαια μπορω να πω:redface: αλλιως θα επρεπε να διαβαζω πολυυ περισσοτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ισχυει ισχυει!!:D


εγω ας πουμε (θετικη κατευθυνση βεβαια) δεν ξεσκιστηκα κι ολας...πιο πολυ το φροντιστηριο με βοηθησε βεβαια μπορω να πω:redface: αλλιως θα επρεπε να διαβαζω πολυυ περισσοτερο...

αρκεί να ΜΗΝ έχεις κενάα;) ούτε εγώ ζορίστηκα φέτος,χαλαρή ήμουν...σε όλα ένα πρόγραμμα θέλει...αλλά ισχύει αυτό με το φροντιστήριο,πραγματικάα! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
λοιπον εχω δυο ερωτησεις...θα παω β λυκειου
χρειαζεται καποια προετοιμασια για το αγνωστο της β; για παραδειγμα χρειαζεται να διαβασω καποιες λεξεις ετσι για να ειμαι πιο ετοιμος;
επισης κανονισα για τα λατινικα φροντιστηριο 1 ωρα...μου ειπαν οτι φτανει και περισσευει ςπειδη ειναι πολυ ευκολα..
ισχυει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
λοιπον εχω δυο ερωτησεις...θα παω β λυκειου
χρειαζεται καποια προετοιμασια για το αγνωστο της β; για παραδειγμα χρειαζεται να διαβασω καποιες λεξεις ετσι για να ειμαι πιο ετοιμος;
επισης κανονισα για τα λατινικα φροντιστηριο 1 ωρα...μου ειπαν οτι φτανει και περισσευει ςπειδη ειναι πολυ ευκολα..
ισχυει;

μα στην ίδια τη β' λυκειου θα εξοικειωθεις με το αγνωστο...δε χρειαζεται κατι αμεσα τωρα..εκτος αν οι ελλειψεις ειναι φοβερες;)
λατινικά είσαι μια χαρά..αλλά και να μην έκανες φροντιστήριο δε θα υπήρχε κανένα θέμα΄γιατί όντως είναι εύκολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
λοιπον εχω δυο ερωτησεις...θα παω β λυκειου
χρειαζεται καποια προετοιμασια για το αγνωστο της β; για παραδειγμα χρειαζεται να διαβασω καποιες λεξεις ετσι για να ειμαι πιο ετοιμος;
επισης κανονισα για τα λατινικα φροντιστηριο 1 ωρα...μου ειπαν οτι φτανει και περισσευει ςπειδη ειναι πολυ ευκολα..
ισχυει;
Αυτό είναι ένα καλοκαίρι για να ξεκουραστείς. Άσε τα διαβάσματα και τα βαρετά.
Εάν, βέβαια, έχεις τόσο πολύ άγχος, μετά τα μλεσα του Αυγούστου, κάνε μία επαναληψούλα στη γραμματική και το συντακτικό των αρχαίων, μολονότι στη β' λυκείου το άγνωστο προσφέρεται για ολική επανάληψη.
Τα λατινικά, πεταμένα λεφτά, ίσως και χαμένος χρόνος, κατά τη γνώμη μου. Όσον αφορά στη Β' λυκείου, φυσικά και δη στα καλοκαιρινά.
Anyway. It 's up to you.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Λοιπον θελω να ρωτησω και εγω κατι προς τους θετικοτεχνολογικους: θα παω β λυκειου και θελω να μου πειτε αν ειναι καλυτερα να παω φροντιστηριο στη φυσικη γενικης ή στη φυσικη κατευθυνσης.Εχω ακουσει οτι η φυσικη γενικης παιδειας εχει κεφαλαια που σου χρησιμευουν στην γ λυκειου σε αντιθεση με την φυσικη κατευθυνσης.Αλλα της κατευθυνσης λογικα δεν ειναι πιο δυσκολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ευχαριστω...οποιεσδηποτε αλλες απαντησεις ειναι δεκτες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Έχω κι εγώ μια αντίστοιχη απορία με του Νίκου,αλλά για τη Χημεία!Να κάνω τη γενικής,που λένε ότι χρειάζεται πιο πολύ για τη γ' ή την κατεύθυνσης,που όπως και να το κάνουμε είναι κατεύθυνσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω εκανα και στα δυο, αλλα εχω να σου προτεινω το εξης:
Να κανεις στην κατευθυνση που ειναι πιο δυσκολη και την γενικη να την διαβαζεις μονη σου αλλα να την διαβαζεις καλα!
Για οτι θελεις σε οποιαδηποτε χημεια (σημειωσεις, αποριες, ασκησεις) μπορω να σε βοηθησω με μεγαλη χαρα!
Ειτε ειναι γενικη ειτε ειναι κατευθυνση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Έχω κι εγώ μια αντίστοιχη απορία με του Νίκου,αλλά για τη Χημεία!Να κάνω τη γενικής,που λένε ότι χρειάζεται πιο πολύ για τη γ' ή την κατεύθυνσης,που όπως και να το κάνουμε είναι κατεύθυνσης...
Η κατευθυνσης είναι πιο δύσκολη και πιο μεγάλη σε ύλη από την γενικής. Ωστόσο πολλά πράγματα δεν εχουν καθόλου σχεση με τη γ. Αλλα πάλι που είναι σημαντικά στο σχολείο ή δεν τα κάνεις πχ οξειδοαναγωγή ή τα κάνεις βιαστικά πχ χημική ισορροπία. Εγώ έκανα φροντιστήριο και στις δύο γιατί στο σχολείο δεν είχα καλούς καθηγητές( ο ένας ήταν φυσικός με μηδαμινές γνώσεις σε χημεία). Βέβαια, επειδή η χημικός στο φροντ ήταν μάπα δεν εμεινα ικανοποιημενη. Γενικής που σπανιως καναμε μαθημα δεν ειχα κανενα προβλημα στο τελος και εγραψα πολυ καλα! Πιστευω οτι χρειαζεται φροντιστηριο πιο πολυ η κατευθυνσης για να μαθεις τον τροπο που πρεπει να δουλευεις και για να διδαχτεις καλα οξειδοαναγωγη και χημικη ισορροπια που ειναι τα σημαντικοτερα κεφαλαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Για την φυσικη που ειπα ξερετε τιποτα;Ποια ειναι καλυτερο να κανω φροντιστηριο:κατευθυνσης ή γενικης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Λοιπον θελω να ρωτησω και εγω κατι προς τους θετικοτεχνολογικους: θα παω β λυκειου και θελω να μου πειτε αν ειναι καλυτερα να παω φροντιστηριο στη φυσικη γενικης ή στη φυσικη κατευθυνσης.Εχω ακουσει οτι η φυσικη γενικης παιδειας εχει κεφαλαια που σου χρησιμευουν στην γ λυκειου σε αντιθεση με την φυσικη κατευθυνσης.Αλλα της κατευθυνσης λογικα δεν ειναι πιο δυσκολη;
νομιζω πως αν εχεις εσυ ορεξη(να καθεσαι μονος σου σπιτι με βοηθηματα και να λυνεις)και εχεις και ενα σχετικα καλο καθηγητη στο σχολειο δεν χρειαζεται φροντιστηριο στην φυσικη. της κατευθυνσης δεν χρειαζεται καθολου για την Γ΄και απο γενικη μονο ενα κεφαλαιο το οποιο συνηθως δεν το προλαβαινουν στην Β'. αν εκανες φροντιστηριο θα ηταν πιο πολυ για να μαθεις πως να διαβαζεις φυσικη και οχι απο αποψη υλης. αν καταλαβαινεις τι εννοω:)

Έχω κι εγώ μια αντίστοιχη απορία με του Νίκου,αλλά για τη Χημεία!Να κάνω τη γενικής,που λένε ότι χρειάζεται πιο πολύ για τη γ' ή την κατεύθυνσης,που όπως και να το κάνουμε είναι κατεύθυνσης...
θετικη θα εισαι λογικα ετσι?
και οι 2 λιγο ή πολυ χρειαζονται στην κατευθυνση της Γ' (της γενικης ειναι 1 κεφαλαιο-οργανικη χημεια- και της κατευθυνσης αν δεν κανω λαθος χρειαζεσαι οξειδοαναγωγη και χημ. ισορροπια(οχι φοβερα δυσκολα πραγματα) η γνωμη μου και σε αυτο ειναι η ιδια με αυτην που ειπα στον Νικο. αν οντως τα διαβαζεις μονη σου ωστε να μην εχεις κενα, δεν χρειαζεται φροντιστηριο, καλυπτονται και ευκολα πιστευω μετα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ καταλαβα τι εννοεις.Εχω σιγουρα ορεξη να διαβασω μονος μου και στο σχολειο ελπιζω του χρονου να εχουμε στην φυσικη αυτον τον καθηγητη που ειχαμε φετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ όλους!θα κάνω αν είναι σίγουρα κατεύθυνσης και θα το σκεφτώ σοβαρά και για γενικής!Θέλω να τα κάνω και τα δύο,γιατί ούτε κι εμείς έχουμε καλούς χημικούς στο σχολείο!
Dhmh:Θετική,ναι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ όλους!θα κάνω αν είναι σίγουρα κατεύθυνσης και θα το σκεφτώ σοβαρά και για γενικής!Θέλω να τα κάνω και τα δύο,γιατί ούτε κι εμείς έχουμε καλούς χημικούς στο σχολείο!
Dhmh:Θετική,ναι! :)
δεν ειναι και τρομερα δυσκολα πραγματα. συγκεκριμενα η χημεια γενικης θελει πολυ διαβασμα στην αρχη την ονοματολογια, γιατι ειναι ας πουμε η αλφαβητος της οργανικης(θα καταλαβεις σε 3 μηνες τι εννοω;)) αν και με την εξασκηση τα μαθαινεις ετσι κι αλλιως.
στην κατευθυνση επισης θελει εξασκηση(οπως σε ολα τα μαθηματα αλλωστε:) ) και ακομα και κατι εννωσεις που και καλα πρεπει να ξερεις απεξω, με την τοση εξασκηση βγαινουν σχετικα ευκολα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
δεν ειναι και τρομερα δυσκολα πραγματα. συγκεκριμενα η χημεια γενικης θελει πολυ διαβασμα στην αρχη την ονοματολογια, γιατι ειναι ας πουμε η αλφαβητος της οργανικης(θα καταλαβεις σε 3 μηνες τι εννοω;)) αν και με την εξασκηση τα μαθαινεις ετσι κι αλλιως.
στην κατευθυνση επισης θελει εξασκηση(οπως σε ολα τα μαθηματα αλλωστε:) ) και ακομα και κατι εννωσεις που και καλα πρεπει να ξερεις απεξω, με την τοση εξασκηση βγαινουν σχετικα ευκολα!;)

Μάλιστα!Εννοείται ότι θα διαβάζω μόνη μου πολύ αλλά το φροντιστήριο είναι σημαντικό πιστεύω από τη στιγμή κιόλας που δεν υπάρχει καλός χημικός στο σχολείο!
Να ρωτήσω και κάτι ακόμη!Έχω βασικά το εξής πρόβλημα!Δεν μπορώ να αποφασίσω ποιο από τα δύο,μαθηματικά ή φυσική μου αρέσει περισσότερο,οπότε δεν έχω διαλέξει ποιο από τα δύο θα πάρω ως 6ο στη γ'!ΘΑ κάνω σίγουρα μαθηματικά γενικής φέτος αλλά αν δεν κάνω φυσική και τελικά την επιλέξω θα έχω "πρόβλημα" μετά στη γ';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγω θα παρω μαθηματικα και ΑΟΘ στη γ λυκειου.Α τωρα που το σκεφτηκα χρειαζεται φροντιστηριο στην αλγεβρα β λυκειου;Εγω θα παω μαθηματικα κατευθυνσης αλλα πολλοι που ξερω πανε και στην αλγεβρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγω θα παρω μαθηματικα και ΑΟΘ στη γ λυκειου.Α τωρα που το σκεφτηκα χρειαζεται φροντιστηριο στην αλγεβρα β λυκειου;Εγω θα παω μαθηματικα κατευθυνσης αλλα πολλοι που ξερω πανε και στην αλγεβρα.
η άλγεβρα είναι από τα πιο σημαντικά μαθήματα τόσο για τη φυσική κατ οσο και για τα μαθηματικα κατ του χρόνου.
Πρέπει να την κατανοείσετε πλήρως οπότε πιστεύω ναι χρειάζεται φροντιστήριο. Β εβαια βγαίνει άνετα με έναν καλό καθηγητή στο σχολείο και σε ένα καλό τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top