Τέννις

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Ο Ράφα είναι πράγματι πολύ ωραίος αλλά ο Ρότζερ είναι καστανός και ως γνωστόν έχω αδυναμία στους καστανούς;) Ανήκω στην κατηγορία των φιλάθλων που υποστηρίζουν και τους δυο, αλλά είναι κρυφοφεντερερικοί κατά βάθος. Αν όμως χάσει ο Φέντερερ (ειδικά σε τελικό, ειδικά από το Ναδάλ) δε θα κλάψω κι όλας!

Παίζει κανείς τένις στο φόρουμ; Σκέφτομαι να παίξω στο οπεν του Χαλανδρίου. Ενδιαφέρεται καμία να κανονίσουμε κανένα παιχνίδι; (Σημ: είμαι μέτρια παίκτρια, τουτέστιν παίζω έξι χρόνια, έχω συμμετάσχει σε κάποια τουρνουά, είμαι μέλος σε όμιλο κι έχω κερδίσει κάποιους αγώνες) Ψάχνω επίσης για παρτενέρ στα διπλά γυναικών κυρίως για μελλοντικά τουρνουά, οπότε όποια ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει pm!
αν το λεγες αυτο σε 3 χρονακια απο τωρα μια χαρα θα ενδιαφερομουν εγω, αλλα τωρα δε μπορω...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
angelina7, άνετα θα ερχόμουν αν δεν έβαζες αυτόν τον περιορισμό : "Ενδιαφέρεται καμία να κανονίσουμε".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
έχει τένις η ΧΑΝΘ?

Έχει σίγουρα γήπεδα τένις αλλά έχω και την εντύπωση ότι γίνονται προπονήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina7

Νεοφερμένος

Η angelina7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δεν είναι περιορισμός! Πάνω στη βιασύνη μου το έγραψα λίγο λάθος το "καμία" αναφέρεται σε πιθανές παρτενέρ για το διπλό γυναικών (είναι απίστευτο πόσο δύσκολο είναι να φτιάξεις ομάδα στη συνγκεκριμένη κατηγορία, ο αδερφός μου παίζει διπλά ανδρών κι έχει ΠΑΝΤΑ εύκαιρο παρτενέρ) αλλά υπάρχουν και τα μεικτά. Επιπλέον και ένα απλό παιχνίδι να παίζαμε ωραία θα ήταν! Στο τένις είμαι πάντα μέσα :)
Εσύ που παίζεις συνήθως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Δεν είναι περιορισμός! Πάνω στη βιασύνη μου το έγραψα λίγο λάθος το "καμία" αναφέρεται σε πιθανές παρτενέρ για το διπλό γυναικών (είναι απίστευτο πόσο δύσκολο είναι να φτιάξεις ομάδα στη συνγκεκριμένη κατηγορία, ο αδερφός μου παίζει διπλά ανδρών κι έχει ΠΑΝΤΑ εύκαιρο παρτενέρ) αλλά υπάρχουν και τα μεικτά. Επιπλέον και ένα απλό παιχνίδι να παίζαμε ωραία θα ήταν! Στο τένις είμαι πάντα μέσα :)
Εσύ που παίζεις συνήθως;

Δεν παίζω ακόμα.:p Θα αρχίσω μαθήματα όμως απο Οκτώβρη..και εγώ μέσα είμαι! Eπιτέλους να παίξω ένα παιχνίδι τενις στη ζωή μου και μετά ας πεθάνω(που λέει ο λόγος)..το έχω απωθημένο..:'(:P

Σε ποια κατηγορία είσαι και δεν βρίσκεις γυναίκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina7

Νεοφερμένος

Η angelina7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δεν παίζω ακόμα.:p Θα αρχίσω μαθήματα όμως απο Οκτώβρη..και εγώ μέσα είμαι! Eπιτέλους να παίξω ένα παιχνίδι τενις στη ζωή μου και μετά ας πεθάνω(που λέει ο λόγος)..το έχω απωθημένο..:'(:P

Σε ποια κατηγορία είσαι και δεν βρίσκεις γυναίκες;

Είμαι ερασιτέχνης (προφανώς), παίζω συστηματικά (η κατασκήνωση στην Ε' δημοτικού δε μετράει) εδώ και πέντε χρόνια και πλέον είμαι στις γυναίκες 18+ Αγόρια αντίστοιχης ηλικίας (16-22) ξέρω αρκετά που παίζουν, οπότε δεν θα σου είναι δύσκολο να βρεις συμπαίκτη. Είμαι μέτριου επιπέδου που σημαίνει ότι έχω παίξει σε κάποια τουρνουά και κερδίζω ένα 50% των αγώνων μου αλλά αυτό δεν έχει καμία σημασία. Μπορούμε να παίξουμε και άνετα μαζί.

Σε ποιόν όμιλο αρχίζεις προπονήσεις;

Άσχετο τώρα, αλλά μήπως είδε κανείς ΤΟΝ ΠΟΝΤΟ του Φέντερερ στο χτεσινό ημιτελικό με τον Τζόκοβιτς; Μιλάμε για ΤΟΝ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΠΟΝΤΟ, όχι αστεία: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=QRo72MUUZnE[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Είμαι ερασιτέχνης (προφανώς), παίζω συστηματικά (η κατασκήνωση στην Ε' δημοτικού δε μετράει) εδώ και πέντε χρόνια και πλέον είμαι στις γυναίκες 18+ Αγόρια αντίστοιχης ηλικίας (16-22) ξέρω αρκετά που παίζουν, οπότε δεν θα σου είναι δύσκολο να βρεις συμπαίκτη. Είμαι μέτριου επιπέδου που σημαίνει ότι έχω παίξει σε κάποια τουρνουά και κερδίζω ένα 50% των αγώνων μου αλλά αυτό δεν έχει καμία σημασία. Μπορούμε να παίξουμε και άνετα μαζί.

Σε ποιόν όμιλο αρχίζεις προπονήσεις;

Άσχετο τώρα, αλλά μήπως είδε κανείς ΤΟΝ ΠΟΝΤΟ του Φέντερερ στο χτεσινό ημιτελικό με τον Τζόκοβιτς; Μιλάμε για ΤΟΝ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΠΟΝΤΟ, όχι αστεία: https://www.youtube.com/watch?v=QRo72MUUZnE

κοιτα εγω πολυ θα το ηθελα αλλα εχω να παιξω 3 χρονια σχεδον...και νομιζω οτι ουτε το μπαλακι δεν θα μπορω να χτυπησω κατευθειαν...χρειαζομαι προπονηση δηλαδη...ασε που το χαλανδρι ειναι λιγο μακρια....:P:P(μοσχατο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Είμαι ερασιτέχνης (προφανώς), παίζω συστηματικά (η κατασκήνωση στην Ε' δημοτικού δε μετράει) εδώ και πέντε χρόνια και πλέον είμαι στις γυναίκες 18+ Αγόρια αντίστοιχης ηλικίας (16-22) ξέρω αρκετά που παίζουν, οπότε δεν θα σου είναι δύσκολο να βρεις συμπαίκτη. Είμαι μέτριου επιπέδου που σημαίνει ότι έχω παίξει σε κάποια τουρνουά και κερδίζω ένα 50% των αγώνων μου αλλά αυτό δεν έχει καμία σημασία. Μπορούμε να παίξουμε και άνετα μαζί.

Σε ποιόν όμιλο αρχίζεις προπονήσεις;

Άσχετο τώρα, αλλά μήπως είδε κανείς ΤΟΝ ΠΟΝΤΟ του Φέντερερ στο χτεσινό ημιτελικό με τον Τζόκοβιτς; Μιλάμε για ΤΟΝ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΠΟΝΤΟ, όχι αστεία: https://www.youtube.com/watch?v=QRo72MUUZnE


Εννοείται οτι παίζουν αγόρια και κορίτσια σε αυτή την ηλικία.Εντάξει δεν είναι και το πιο συνηθισμένο άθλημα στην Ελλάδα,αλλά έχει κάποιο κοινό..Το ξέρω οτι δεν θα δυσκολευτώ να βρώ συμπαίκτη(ετσι πιστεύω τουλάχιστον),δεν κατάλαβα εσύ γιατί δυσκολεύεσαι να βρεις συμπαίκτρια στην συγκεκριμένη κατηγορία(ερασιτέχνης)που είσαι..:P

Σε έναν σύλλογο απο την περιοχή μου θα αρχίσω..

Αμάν με τον Φεντερερ ολοι..:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όποιος επιθυμεί να παρακολουθήσει live τον τελικό του US OPEN ας μου στείλει pm. Αρχίζει στις 23:00.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ειπες κατι???:P:P:P

Ναι ,είπα και θα ξαναπώ..

Μας τα έχετε κάνει τσουρέκια με τον Φεντερερ..:D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εγω φετος κανω 2η χρονια τενις στον Ο.Α.Δ.Α.Π

μπλα μπλα αθλητικος συλογος αγιας παρασκευης
αλλα λογω ραγισμενου χεριου θα κανω 10 μερες να παιξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
μπλα μπλα αθλητικος συλογος αγιας παρασκευης
αλλα λογω ραγισμενου χεριου θα κανω 10 μερες να παιξω
α κριμα...περαστικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skycaptain_stav

Νεοφερμένος

Η skycaptain_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
επαιζα μεχρι πριν 2 χρονια τεννις αλλα μετα εμφανιστηκε κατι π λεγεται πανελληνιες..... :P anyway, επαιζα για 4 χρονια. Οποτε βρω καιρο λεω να το ξαναπιασω το α8λημα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger

Νεοφερμένος

Η tiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιζω περιπου δυο χρονια τεννις...ειμαι κατι παραπανω απο ξετρελαμενη με αυτο το αθλημα!!!Παιζω αρκετα καλα επειδη με ανεβασε ψυχολογικα ο προπονητης μου(ολα ειναι θεμα ψυχολογιας:P)!!!Δεν προκειται να το σταματησω αυτο το αθλημα ουτε για πανελληνιες ουτε για τπτ..!!Και εγω φαν του φεντερερ ειμαι αλλα και ο ναδαλ μου αρεσει..αυτοι οι δυο ειναι κορυφαιοι και σαν παικτες και σαν προσωπικοτητες στο παιχνιδι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αγαπημένος παίκτης; -->>NADAL
Αγαπημένη παίκτρια; -->>V.WILLIAMS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εμένα πάλι μ'αρέσει η Maria Sharapova!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo TM

Νεοφερμένος

Ο Geo TM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια εγω μενω Νικαια και πηγενω 2 χρονια τεννις ! (Πειραια )
Θα μπουρουσε κανεις να μου προτεινει κανεναν συλλογο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ειμαι λατρης του τεννις εδω και 4 χρονια!!! Φαν του Ροτζερ Φεντερερ και καθε καλοκαιρι περνω 4-6 ωρες ημερισιως στα γηπεδα! Κανεις που παιζει???
Και εγώ επίσης ειμαι φαν του Φεντερερ. Παίζω τέννις από 9-10 χρονών πήγα σε αγώνες αλλά δν κέρδισα ποτέ. Όχι ότι κάτι τέτοιο με πείραξε και μίσησα το τέννις το αντίθετο μάλιστα από τότε άρχησα να προσπαθώ όλο και ποιο σκληρά. Αν και μερικοί-μερικοί λένε:"έλα μωρε τι είναι το τέννις τρεχεις πίσω από μία μπάλα με μια ρακέτα και βαράς τη μπάλα όταν έρθει ή καλά ρε συ πας για τέννις μόνο οι φλούφληδες, τα φλωράκια και οι μαμάκιες, οι αδερφές πάνε ..."και άλλα τέτοια πολλά. Καταλαβένετε τι εννοώ.
Αλλά σιγά μην σταματήσω εγώ το τέννις ακούγοντας τους. Δεν Τρελάθηκα!!!:jumpy::jumpy::jumpy::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top