Τέννις

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
εμενα μου την σπαει αυτος ο federer...........:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά έχουμε μαζευτεί ήδη..Αφού το τοπικ είναι"Κανείς για Τέννις;" ποιοι θα μαζεύονταν;:p


εμενα μου την σπαει αυτος ο federer...........:mad::P

Ούτε εμένα μ'αρέσει πολύ..αλλά εδώ έχουμε κάποιους φαν..σσσ.. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Παιδιά έχουμε μαζευτεί ήδη..Αφού το τοπικ είναι"Κανείς για Τέννις;" ποιοι θα μαζεύονταν;:p




Ούτε εμένα μ'αρέσει πολύ..αλλά εδώ έχουμε κάποιους φαν..σσσ.. :p
Δεν τον πάω -.- είναιη ο γαύρος του tennis :P
δεν μου αρέσει και το στιλάκι του....
Μου την σπάει γενικότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Παρακολούθησα και εγώ στην τηλεόραση τα τελευταία χρόνια και μου άρεσε. Ίσως αρχίσω μετά τις εξετάσεις μαθήματατα.. Πάντως είναι ένα άθλημα που απαιτεί μυαλό και στρατηγική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Δεν τον πάω -.- είναιη ο γαύρος του tennis :P
δεν μου αρέσει και το στιλάκι του....
Μου την σπάει γενικότερα

Κάνε αυτό που κάνω κι εγώ..Στο Virtua Tennis βάλε να παίξεις με μια ωραία τύπισα(εγώ είχα βάλει μια ωραία κοπελίτσα) και αντίπαλο τον Φεντερερ..:P

Αν βέβαια δεν το κατέχεις το παιχνίδι,βάλτους ανάποδα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Δεν τον πάω -.- είναιη ο γαύρος του tennis :P
δεν μου αρέσει και το στιλάκι του....
Μου την σπάει γενικότερα
Λιγα τα λογια σας για τον federer.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:mad::mad::mad::mad::mad:
-----------------------------------------
Ποιος είναι ο Παοκ του tennis ?:P
o monfils:P:P:P:P
https://www2.tennisserver.com/images...04/Isner-Monfils/Legg.Mason-20070804-5145.jpg
-----------------------------------------
κλ παιδια με πεισατε:D τωρα π γινατε τεσσερις ειμαι σιγουρη πως θα συνεχισω με το τεννις. ουτως η αλλως με το γυμναστηριο θα πληρωνα περισσοτερα και τωρα με τν οικονομικη κριση δν ειμαι για τετοια ανοιγματα:P
τουλαχιστον πεισαμε και καποιον
-----------------------------------------
Τέλειο είναι έκανα για 4 χρόνια αλλά τώρα που να κάνεις...στο γήπεδο καλά είναι αν και το γήπεδο τέννις είναι εκτός πόλης και μεταφορικό μέσο δεν έχω..:(Θα βρώ την άκρη!!!

Ας μαζευόμαστε σιγά σιγά..:D
α τοτε δε ξερω...εχεις δικιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glukoul@

Νεοφερμένος

Η glukoul@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
αχ το αγαπημένο μου άθλημα!απο τότε που ξεκίνησα(παιζω περίπου 2 χρόνια) δεν έχω χάσει προπόνηση.ίσως φέτος να πάω στους σχολικούς δεν ξέρω ακόμη.εκτός από την προπόνηση που έχουμε 2 φορές την εβδομάδα παίζω κάθε μέρα τουλάχιστον 3 ωρες!το λατρέυω!:inlove:
-----------------------------------------
Γειά σε όλους!!

Είμαι νέο μέλος και αυτό είναι κ το πρώτο μου ποστ!

Λοιπόν μιας και τελειωσαν οι πανελληνιες και ολα πηγαν κατ ευχην και περασαμε εδω ( θεσσαλονικη ), σκεφτηκα να αρχισω να ασχοληθω με το τεννις.:)

Θα ηθελα ομως μια καθοδηγηση ή μια ενημερωση βρε παιδι μου σχετικα με το τι παιζει για να ξεκινησει καποιος να παιζει τεννις απο παλιοτερους παικτες η καποιους που γνωριζουν, γιατι αυτα που ακουω ( δεν υπαρχουν ελευθερα γηπεδα, ειναι πανακριβο σπορ ) ομολογω πως ειναι καπως αποθαρυντικα :(
Υπενθυμιζω οτι μενω θεσσαλονικη!

Ευχαριστω εκ των προτερων !!
άρχισες τελικά τένις; με ποιον προπονητή κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚαπαΒητας

Νεοφερμένος

Ο ΚαπαΒητας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω επαιζα απο πρωτη δημοτικου εως δευτερα λυκειου πηγαινα κ αθλητικο!Βεβαια επειδη εκανα πιο "χαλαρη" προπονηση δν ειχα κ τις τρελες επιτυχιες(δν ειχα βασικα xD)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trojax

Νεοφερμένος

Ο Xρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγω παίζω τέννις 7 χρόνια...κάποτε το ωαριέσαι πίστεψε με!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εγω εκανα 7 χρονια τεννις απο 9 μεχρι 16 χρονων...αλλα δυστυχως το σταματησα....ειχα περασει απο διαφορους ομιλους...στην νεα σμυρνη...παλαιο φαληρο....βασικα θελω οπωσδηποτε να το συνεχισω τωρα που τελειωσα....αλλα δεν εχω κανενα γνωστο που να παιζει....εννοειται οτι προτιμω τον federer απο τον nadal.....δεν τιθεται θεμα....απο γυναικες μ αρεσει η ivanovic....αυτα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
εγω εκανα 7 χρονια τεννις απο 9 μεχρι 16 χρονων...αλλα δυστυχως το σταματησα....ειχα περασει απο διαφορους ομιλους...στην νεα σμυρνη...παλαιο φαληρο....βασικα θελω οπωσδηποτε να το συνεχισω τωρα που τελειωσα....αλλα δεν εχω κανενα γνωστο που να παιζει....εννοειται οτι προτιμω τον federer απο τον nadal.....δεν τιθεται θεμα....απο γυναικες μ αρεσει η ivanovic....αυτα...:P


Ναδάλ ρε τι Φεντερερ πολυ μπάζο ο Β!Κι εγώ τωρα θα παώ στο παν/μιακό γυμναστήριο τενις είναι ωραιο άθλημα αλλά εγώ οταν πήγαινα μου φαινοταν ακριβό και πηγαιναν και όλα τα ψώνια γτ ειναι άθλημα για την ελιτ υποτείθεται! κοιτα το Ναδαλ!... https://img213.imageshack.us/i/03rafaelnadalpv.jpg/#q=nadal photos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ναδάλ ρε τι Φεντερερ πολυ μπάζο ο Β!Κι εγώ τωρα θα παώ στο παν/μιακό γυμναστήριο τενις είναι ωραιο άθλημα αλλά εγώ οταν πήγαινα μου φαινοταν ακριβό και πηγαιναν και όλα τα ψώνια γτ ειναι άθλημα για την ελιτ υποτείθεται! κοιτα το Ναδαλ!... https://img213.imageshack.us/i/03rafaelnadalpv.jpg/#q=nadal photos
καλα αυτο με τα ψωνια ισχυει που λες.......και ποσο μαλλον ορισμενοι ψωνισμενοι γονεις που ερχονταν στους αγωνες και νομιζαν οτι βρισκονταν στο wimpledon.....κοιτα δεν μ αρεσει ο ναδαλ οπως και να το κανουμε...καταρχας υποστηριζει μια νοοτροπια που δεν με βρισκει καθολου συμφωνη....(αναβολικα πχ...δεν ξερω αν το ξερεις αλλα τον ειχαν αποκλεισει απο τους αγωνες για 2 χρονια οταν ηταν 17 χρονων εξαιτιας αυτου...)και γενικα μου την σπαει το στυλ του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
καλα αυτο με τα ψωνια ισχυει που λες.......και ποσο μαλλον ορισμενοι ψωνισμενοι γονεις που ερχονταν στους αγωνες και νομιζαν οτι βρισκονταν στο wimpledon.....κοιτα δεν μ αρεσει ο ναδαλ οπως και να το κανουμε...καταρχας υποστηριζει μια νοοτροπια που δεν με βρισκει καθολου συμφωνη....(αναβολικα πχ...δεν ξερω αν το ξερεις αλλα τον ειχαν αποκλεισει απο τους αγωνες για 2 χρονια οταν ηταν 17 χρονων εξαιτιας αυτου...)και γενικα μου την σπαει το στυλ του...

α ναι εντάξει δε μιλησα για τη νοοτροπία του!εξωτερικά είπα οτι μ αρέσει πιο πολύ απ το Φεντερερ!είναι πιο γοητευτικός!φαντάσου πως θα είναι σε κανένα τενις κλαμπ Γλυφάδας!Rollant Garros θα νομίζουν οτι είναι!χαχα!ειναι παντως πολυ ωραιο άθλημα εμένα γνκ δε μ αρέσει η γυμναστική αλλά το τενις ειναι πολυ ενδιαφέρον θα έλεγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
α ναι εντάξει δε μιλησα για τη νοοτροπία του!εξωτερικά είπα οτι μ αρέσει πιο πολύ απ το Φεντερερ!είναι πιο γοητευτικός!φαντάσου πως θα είναι σε κανένα τενις κλαμπ Γλυφάδας!Rollant Garros θα νομίζουν οτι είναι!χαχα!ειναι παντως πολυ ωραιο άθλημα εμένα γνκ δε μ αρέσει η γυμναστική αλλά το τενις ειναι πολυ ενδιαφέρον θα έλεγα!
ουτε κι απο εμφανιση μ αρεσει....δεν τον παω γενικα....:D:D:D:iagree:ναι καλε ασεε.....εγω οταν ημουνα 13 14 χρονων και επαιζα σε αγωνες υπηρχαν γονεις που φωναζαν στα παιδια τους:ελα...την εχεις ανετα....δωστης να καταλαβει...ελεος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ουτε κι απο εμφανιση μ αρεσει....δεν τον παω γενικα....:D:D:D:iagree:ναι καλε ασεε.....εγω οταν ημουνα 13 14 χρονων και επαιζα σε αγωνες υπηρχαν γονεις που φωναζαν στα παιδια τους:ελα...την εχεις ανετα....δωστης να καταλαβει...ελεος???


μουχαχα!έλεος όχι κι έτσι!αλλά το δως της να καταλάβει ειναι πολυ εμψυχωτικό θα έλεγα~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ναι εμψυχωτικο για τα αλλα παιδια...οχι για μενα που ημουνα η αντιπαλος...!και οποτε τους κερδιζα σε αγωνες αρχιζαν τα κλαματα...και αισθανομουνα και τυψεις απο πανω!!!ελεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina7

Νεοφερμένος

Η angelina7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ο Ράφα είναι πράγματι πολύ ωραίος αλλά ο Ρότζερ είναι καστανός και ως γνωστόν έχω αδυναμία στους καστανούς;) Ανήκω στην κατηγορία των φιλάθλων που υποστηρίζουν και τους δυο, αλλά είναι κρυφοφεντερερικοί κατά βάθος. Αν όμως χάσει ο Φέντερερ (ειδικά σε τελικό, ειδικά από το Ναδάλ) δε θα κλάψω κι όλας!

Παίζει κανείς τένις στο φόρουμ; Σκέφτομαι να παίξω στο οπεν του Χαλανδρίου. Ενδιαφέρεται καμία να κανονίσουμε κανένα παιχνίδι; (Σημ: είμαι μέτρια παίκτρια, τουτέστιν παίζω έξι χρόνια, έχω συμμετάσχει σε κάποια τουρνουά, είμαι μέλος σε όμιλο κι έχω κερδίσει κάποιους αγώνες) Ψάχνω επίσης για παρτενέρ στα διπλά γυναικών κυρίως για μελλοντικά τουρνουά, οπότε όποια ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει pm!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ναι εμψυχωτικο για τα αλλα παιδια...οχι για μενα που ημουνα η αντιπαλος...!και οποτε τους κερδιζα σε αγωνες αρχιζαν τα κλαματα...και αισθανομουνα και τυψεις απο πανω!!!ελεος...


Και μετά θα έπρεπε να πεις σ'αυτους τους γονείς: "με έχει άνετα έ; το εδαμε...":D

(Πλακίτσα ε,μην πεις κάτι τέτοο και γίνεις σαν κι αυτούς..:p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top