Τέννις

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο Ναδάλ σιγά σιγά τελειώνει...!

Ναι καλα ετσι ειπαν και στον προηγουμενο τραυματισμο του... Κατσε να επιστρεψει και θα δουμε ποιος ειναι το πραγματικο no1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναι καλα ετσι ειπαν και στον προηγουμενο τραυματισμο του... Κατσε να επιστρεψει και θα δουμε ποιος ειναι το πραγματικο no1.
πλέον δεν μπορεί να ξαναπαίξει σε μεγάλο επίπεδο, όχι γιατί είναι κακός τενίστας αλλά γιατί τα γόνατα είναι πολύ σοβαρό πρόβλημα! Το επόμενο νο1 είναι ο Μάρει...
ο Ναδαλ ίσως κάνει ακόμα μια μεγάλη επιστροφή και μετά τέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πλέον δεν μπορεί να ξαναπαίξει σε μεγάλο επίπεδο, όχι γιατί είναι κακός τενίστας αλλά γιατί τα γόνατα είναι πολύ σοβαρό πρόβλημα! Το επόμενο νο1 είναι ο Μάρει...
ο Ναδαλ ίσως κάνει ακόμα μια μεγάλη επιστροφή και μετά τέλος

Καλα ειναι γνωστο οτι εχει αυτο το προβλημα αλλα δεν ειμαστε φυσιατροι για να κρινουμε αν θα ξαναπαιξει σε μεγαλο επιπεδο. Παντως πιεζει πολυ τα γοντατα του οντως αλλα τι να κανουμε το στυλ παιχνιδιου του το απαιτει.
btw γιατι να ειναι αυτος ο βαρετος Σκωτσεζος το επομενο νο1 και οχι ο πολυ καλυτερος κατα την γνωμη μου Τζοκοβιτς;

ΥΓ Καλα για τον Φεντερερ δεν το συζηταω γιατι κατα την γνωμη μου απο το 2008 και μετα εχει πεσει πολυ επιπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλα ειναι γνωστο οτι εχει αυτο το προβλημα αλλα δεν ειμαστε φυσιατροι για να κρινουμε αν θα ξαναπαιξει σε μεγαλο επιπεδο. Παντως πιεζει πολυ τα γοντατα του οντως αλλα τι να κανουμε το στυλ παιχνιδιου του το απαιτει.
btw γιατι να ειναι αυτος ο βαρετος Σκωτσεζος το επομενο νο1 και οχι ο πολυ καλυτερος κατα την γνωμη μου Τζοκοβιτς;

ΥΓ Καλα για τον Φεντερερ δεν το συζηταω γιατι κατα την γνωμη μου απο το 2008 και μετα εχει πεσει πολυ επιπεδο.
για το υγ σου δίνει ο ίδιος τις απαντήσεις;)
ο ίδιος το είχε παραδεχτεί πως το πρόβλημα είναι αρκετά μεγάλο και ναι ο τρόπος παιχνιδιού του είναι από μόνος του μεγάλη επιβάρυνση! Γιατί με τον συγκεκριμένο προπόνητη μπορεί να βελτιώσει τα σημεία τα οποία τον κρατούσαν πίσω, απλά τον θεωρώ καλύτερο τενιστικά από τον Τζοκοβιτς..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
για το υγ σου δίνει ο ίδιος τις απαντήσεις;)
ο ίδιος το είχε παραδεχτεί πως το πρόβλημα είναι αρκετά μεγάλο και ναι ο τρόπος παιχνιδιού του είναι από μόνος του μεγάλη επιβάρυνση! Γιατί με τον συγκεκριμένο προπόνητη μπορεί να βελτιώσει τα σημεία τα οποία τον κρατούσαν πίσω, απλά τον θεωρώ καλύτερο τενιστικά από τον Τζοκοβιτς..:)

Σιγουρα ο Φεντερερ ειναι ενας απο τους μεγαλυτερους ολων των εποχων ομως κακα τα ψεματα αν το καλοσσκεφτεις παιρνει gran slam (μιλωντας παντα απο το 2008 και μετα) μονο οταν τραυματιζεται ο Ναδαλ. Εξαλλου ποσες νικες εχει ο Φεντερερ εναντιον του Ναδαλ σε gran slam απο το 2008 εως και σημερα: Απαντηση: KAMIA! Καλα για τον Μαρει που λες η αληθεια ειναι οτι δεν μου αρεσει αλλα ο καθενας εχει τα γουστα του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σιγουρα ο Φεντερερ ειναι ενας απο τους μεγαλυτερους ολων των εποχων ομως κακα τα ψεματα αν το καλοσσκεφτεις παιρνει gran slam (μιλωντας παντα απο το 2008 και μετα) μονο οταν τραυματιζεται ο Ναδαλ. Εξαλλου ποσες νικες εχει ο Φεντερερ εναντιον του Ναδαλ σε gran slam απο το 2008 εως και σημερα: Απαντηση: KAMIA! Καλα για τον Μαρει που λες η αληθεια ειναι οτι δεν μου αρεσει αλλα ο καθενας εχει τα γουστα του.:)
Δεν διαφωνώ στο θέμα των νικών, αλλά βλέπεις τα αποτελέσματα της υπερπροσπαθειας! Και δεν είναι ένας από τους μεγαλύτερους, είναι ο μεγαλύτερος πλέον! Μετά και την προσπέραση του Σάμπρας στις εβδομάδες ως νο1 δεν χωράει ΚΑΜΙΑ αμφιβολλία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
παιδιά όποιος μένει αθήνα και παίζει τέννις ας μου στείλει πμ να κανονίζουμε κανα παιχνίδι γιατί δεν έχω κανέναν γνωστό μου να παίζει :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Πολυ κρίμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ο Φέντερερ κερδίζει 1-0 σετ και 3-0 στον προημιτελικό του τουρνουά στην Eλβετία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Σημερα εχει Κων/λη σερινα-ραντβανσκα και Μαρία-αζαρενκα ημιτελικά
Ελα να την πάρουμε την αζαρενκα σημερααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η 4αδα στο Μαστερς....Φεντερερ Τζοκοβιτς Μαρει Ντελ Πότρο!!! Η καλύτερη δυνατή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Η 4αδα στο Μαστερς....Φεντερερ Τζοκοβιτς Μαρει Ντελ Πότρο!!! Η καλύτερη δυνατή :D

Ξέρουμε ποια θα είναι τα ζευγάρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ξέρουμε ποια θα είναι τα ζευγάρια;

όχι ακόμα..εξαρτάται από τον νικητή Ferrer-Tipsarevic( ναι φαίνεται κουφό το ξέρω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
ΠΑΜΕ ΤΖΟΚΟ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
όχι ακόμα..εξαρτάται από τον νικητή Ferrer-Tipsarevic( ναι φαίνεται κουφό το ξέρω :P )

Ναι ακούγεται λίγο περίεργο όντως. :P
Μάλιστα.Ποντάρω στον Ferrer εγώ πάντως. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναι ακούγεται λίγο περίεργο όντως. :P
Μάλιστα.Ποντάρω στον Ferrer εγώ πάντως. :redface:

αν κερδίσει ο Φερερ..ο Φέντερερ θα παίξει με Μάρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmanouelaVAG

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα Βαγιανού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
μου αρέσει πολύ το τέννις παρόλο που δεν παίζω!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ο Τζόκοβιτς προκρίθηκε με 2-1 σετ και ανατροπή
ο Φέντερερ πήρε το πρώτο σετ στο ται μπρεικ και προηγείται 3-2!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top