Τέννις

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Για τι κόστος μιλάμε δηλαδή στο περίπου; Και όταν λες ότι δεν είναι μία μόνο, τι εννοείς; Τις μπάλες τις αγοράζει ο παίκτης συνήθως ή έχουν οι όμιλοι/σύλλογοι;

ρακέτα-μπαλάκια-γκριπ-πλέγμα..οκ σε αρχάριο επίπεδο τα 2 τελευταία δεν θα κοστίσουν και πολλά. Χρήματα για να παίζεις, γιατί δύσκολο να βρεις γήπεδα δωρεάν είναι η αλήθεια.
Για την Αθήνα πραγματικά δεν μπορώ να προτείνω κάτι, για το παιδί που ρώτησε..ξέρω ποιοι έχουν την καλύτερη φήμη στην παραγωγή αθλητών..κάτι που δεν μας ενδιαφέρει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ρακέτα-μπαλάκια-γκριπ-πλέγμα..οκ σε αρχάριο επίπεδο τα 2 τελευταία δεν θα κοστίσουν και πολλά. Χρήματα για να παίζεις, γιατί δύσκολο να βρεις γήπεδα δωρεάν είναι η αλήθεια.
Για την Αθήνα πραγματικά δεν μπορώ να προτείνω κάτι, για το παιδί που ρώτησε..ξέρω ποιοι έχουν την καλύτερη φήμη στην παραγωγή αθλητών..κάτι που δεν μας ενδιαφέρει:P

Εγώ είδα κάτι 85αρια το μήνα και φρίκαρα.
Τι να την κάνουμε την παραγωγή αθλητών :P:P:P:P Είμαστε μεγάλοι για αθλητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ είδα κάτι 85αρια το μήνα και φρίκαρα.
Τι να την κάνουμε την παραγωγή αθλητών :P:P:P:P Είμαστε μεγάλοι για αθλητές.
Α εσύ θες να γραφτείς κανονικά για προπονήσεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymo$

Νεοφερμένος

Ο anwnymo$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Eγω πηγαινω ερασιτεχνικα τα τελευταια χρονια...χρεαστηκα να αγορασω μια ρακετα και αργοτερα παππουτσια γιατι οσα χρησιμοποιουσα στην προπονηση ανοιγαν στο πλαι απο τις κοντρες,. κανουμε ασκησεις με προπονητη και παιζουμε μεταξυ μας...εχει καμια 15αρια την ωρα που παω διαφορων ηλικιων...απο12 μεχρι 60
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Γιάννη ναι, για προπονήσεις, αλλά ερασιτεχνικά :P Άμα δω είναι πολύ ακριβά θα δω μόνο για το γήπεδο, αφού εξοπλισμό έχω. Αλλά δεν βρήκα για γήπεδο μόνο μέχρι στιγμής.

Ανώνυμε, σε ποια περιοχή ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymo$

Νεοφερμένος

Ο anwnymo$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θεσσαλονικη,,, εχει προπονησεις τουλαχιστον 4 ημερες τη βδομαδα, εγω καθομαι γυρω στο 2ωρο καθε φορα και κοστιζει γυρω στα 50 το μηνα αναλογωσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη μου πέφτει μακριά :P
Πάντως παρατήρησα περισσότερα γήπεδα και μικρούς ομίλους πιο ανθρώπινους σε πλαίσια χρημάτων έχει προς πειραιά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιάννη ναι, για προπονήσεις, αλλά ερασιτεχνικά :P Άμα δω είναι πολύ ακριβά θα δω μόνο για το γήπεδο, αφού εξοπλισμό έχω. Αλλά δεν βρήκα για γήπεδο μόνο μέχρι στιγμής.

Ανώνυμε, σε ποια περιοχή ;

δεν νομίζω να συμφέρει οικονομικά:P πήγαινε εκεί και ρώτα για να βρείς άτομα να παίζεις..νομίζω είναι καλύτερη ιδέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
δεν νομίζω να συμφέρει οικονομικά:P πήγαινε εκεί και ρώτα για να βρείς άτομα να παίζεις..νομίζω είναι καλύτερη ιδέα

Μα ψηνόμαστε ήδη με κάτι φίλες που περάσαμε μαζί. Τώρα άμα κατέβω θα δω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymo$

Νεοφερμένος

Ο anwnymo$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ε νταξ αμα εχει στη θεσσαλονικη δε θα βρεις καντι αντιστοιχο στην αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μα ψηνόμαστε ήδη με κάτι φίλες που περάσαμε μαζί. Τώρα άμα κατέβω θα δω .

ε οπότε μπορείτε να πηγαίνετε να παίζετε απλά..αν είναι ιδιωτικό το κλαμπ, απλά θα πάτε να μάθετε πληροφορίες για το πότε είναι διαθέσιμα τα γήπεδα στο κοινό και θα παίρνετε τηλέφωνο να κλείνετε γήπεδο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Και πάλι ευχαριστώ. Δηλαδή για έναν αρχάριο που δεν έχει ιδέα, τι προτείνετε εσείς οι ειδήμονες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Και πάλι ευχαριστώ. Δηλαδή για έναν αρχάριο που δεν έχει ιδέα, τι προτείνετε εσείς οι ειδήμονες;
Στη μάρκα της ρακέτας αναφέρεσαι; Ή στους ομίλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ομίλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Θεσσαλονικη,,, εχει προπονησεις τουλαχιστον 4 ημερες τη βδομαδα, εγω καθομαι γυρω στο 2ωρο καθε φορα και κοστιζει γυρω στα 50 το μηνα αναλογωσ
που πας για τενις στην θεσσαλονικη γιατι με ενδιαφερει να ασχοληθω μιας κ θα ειμαι φοιτητης εκει:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
που πας για τενις στην θεσσαλονικη γιατι με ενδιαφερει να ασχοληθω μιας κ θα ειμαι φοιτητης εκει:)...

Αφού θα είσαι στο ΑΠΘ, δεν ρωτάς στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος του Καποδιστριακού να μου δώσει πληροφορίες για τα μαθήματα τέννις στην Πανεπιστημιούπολη;;; Αξίζει; Τι ώρες γίνονται; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
ο Ναδάλ δείτε τι είπε: Δεν μπορώ να πω ότι δεν θα παίξω ξανά σε hard cours όταν τα δύο από τα τέσσερα Slams είναι σκληρά. Όμως αυτό είναι λάθος για το άθλημά μας. Δεν βλέπετε ποδοσφαιριστές να παίζουν σε σκληρή επιφάνεια, ή μπασκετμπολίστες. Αυτά είναι αθλήματα με τρομερή κίνηση. Αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει για μένα και για τη γενιά μου. Τα σκληρά courts είναι πολύ αρνητικά για το σώμα. Ξέρω ότι το άθλημα είναι επιχείρηση και τα hard courts είναι πιο φθηνά να τα κατασκευάσεις και δεν χρειάζονται συντήρηση όπως το χώμα και το χόρτο, όμως είμαι 100% σίγουρος ότι αυτό είναι λάθος. Ίσως παίξω περισσότερο στο χώμα απ'ότι τα προηγούμενα χρόνια, όμως δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές" τόνισε ο Ναδάλ σε συνέντευξη που έδωσε στην Daily Mail.

έλεος αυτός θέλει να παίζει μόνο σε χώμα δεν μας χέζεις ρε ναδάλ εέλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ο Ναδάλ σιγά σιγά τελειώνει...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top