Τέλος πανελληνίων 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας, πάντως εμένα ορισμένα από τα κείμενα στη Λογοτεχνία μου άρεσαν αποδίδοντάς τους τη δική μου ερμηνεία...:redface: Πέρα από το κατεβατό σχόλια που έπρεπε να μάθεις για το καθένα εννοείται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Επιτελους τελειωνουμε! (εγω εχω και ΑΟΘ αυριο). Πω τι χρονια ηταν αυτη. Πλεον καθε φορα που περναει ενα ασθενοφορο μου ερχεται κατευθειαν στο μυαλο το φαινομενο Doppler και οταν παιζω μπιλιαρδο προσπαθω να εξηγησω στα 12χρονα ξαδελφια μου γιατι οταν συγκρουονται δυο μπαλες η μια ακινητοποιειται και η αλλη παιρνει την ταχυτητα της πρωτης! (ελαστικη κρουση!!!! :D)
Σήμερα στη θάλασσα καθώς ήμασταν στα ρηχά είχε κάτι κυματάκια οπότε κάποιος της παρέας μας φώναξε: "παιδιά, ελάτε να δείτε συμβολή". Το τι του κάναμε φαίνεται στην εικόνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Σήμερα στη θάλασσα καθώς ήμασταν στα ρηχά είχε κάτι κυματάκια οπότε κάποιος της παρέας μας φώναξε: "παιδιά, ελάτε να δείτε συμβολή". Το τι του κάναμε φαίνεται στην εικόνα...

Πνηξιμοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Πνηξιμοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!! :D:D:D

Στην υπογραφή σου βάλε αλγόριθμο.Που πάς χωρίς δήλωση μεταβλητών?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Στην υπογραφή σου βάλε αλγόριθμο.Που πάς χωρίς δήλωση μεταβλητών?:whistle:

Πόσα μόρια λες να του κόψουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
lol

Δεν ξέρω τι λέτε αλλά δεν την παλεύετε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
εγω οταν περναει κατω απο το σπιτι αυτοκινητο με δυνατα την μουσικη και τριζουν τα τζαμια σκεφτομαι τον συντονισμό! και προσπαθω να το εξηγησω και στους υπολοιπους!....με κοιτανε παντα καπως :redface:
ελπιζω σε κανενα μηνα να μου χει περασει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Σε ενδεχόμενο σεισμό να δεις τι έχει να γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
χαχα! παρτυ θα κανω! θα κατσω να το μελεταω το φαινομενο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
εγω οταν περναει κατω απο το σπιτι αυτοκινητο με δυνατα την μουσικη και τριζουν τα τζαμια σκεφτομαι τον συντονισμό! και προσπαθω να το εξηγησω και στους υπολοιπους!....με κοιτανε παντα καπως :redface:
Όταν αρχίσουν να σπάνε να τον σκέφτεσαι. Μέχρι τότε δεν έχεις συντονισμό. Γι' αυτό σε κοιτάνε πάντα κάπως οι άνρωποι. :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Όταν αρχίσουν να σπάνε να τον σκέφτεσαι. Μέχρι τότε δεν έχεις συντονισμό. Γι' αυτό σε κοιτάνε πάντα κάπως οι άνρωποι. :hypno:

:pfff: κακιες!
σκεφτομαι οτι η συχνοτητα του διεγερτη τεινει να γινει ιση με την ιδιοσυχνοτητα οποτε θα χουμε κ συντονισμο! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Στην πραγματικότητα συντονισμό έχεις σε συχνότητα λίγο μικρότερη από την ιδιοσυχνότητα, οπότε ποτέ δεν ξέρεις πότε θα πέσει το κτίριο :eek:
Μια απ' αυτές τις μέρες ο Econ στο chat ήθελε να βάλει τη φάτσα :whistle: και έγραψε fss. Και σκέφθηκα εγώ "ποιος μιλάει για Doppler?" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JasonRow

Νεοφερμένος

Ο JasonRow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Kαλή επιτυχία και από μένα στους τελειόφοιτους των λυκείων και στους απόφοιτους ...αργά η γρήγορα η "νεκροψία" θα επέλθει....είναι ψυχοφθόρα διαδικάσια το γνωρίζω αλλά μετά θα έχετε πλέον απελευθερωθεί απ' τα δεσμά που σας κρατούσαν δέσμιους (αν αυτό νιώθατε ή και το αντίθετο) ...και θα είστε ελεύθεροι να πετάξετε "σε άλλη γη" "σε άλλα μέρη" ......οι μνήμες παρότι δεν ήμουν δεμένος με τα παιδιά παραμένουν ανεξίτηλες...νοσταλγώ όλα αυτά τα χρόνια αλλά πρέπει να τα αφήσουμε πίσω και να συνεχίσουμε σε αυτή την πορεία που χαράξαμε είτε είναι ανοδική είτε είναι καθοδική ..η ζωή είναι ωραία και όταν γευόμαστε ακόμα και τις χαρές και τις λύπες...μην ζητάμε να εφευρεθεί χρονομηχανή γιατί είναι πέρα από κάθε φαντασιά ΑΔΥΝΑΤΟ...και μόνο στο "back to the future" και στις ταινίες επιστημονικής φαντασίας επιτυγχάνεται αυτό με κάθε τρόπο...ξέρω ότι οι μνήμες είναι ατελεύτητες και το κενό διηνεκές αλλά θα περάσουμε και άλλα τόσα που θα αρχίζουν να εξατμίζονται στον χωροχρόνο...τα οποία θα αποτελέσουν αναπόσπαστα κομμάτια για το υπόλοιπο της ζωής μας...end of story
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Kαλή επιτυχία και από μένα στους τελειόφοιτους των λυκείων και στους απόφοιτους ...αργά η γρήγορα η "νεκροψία" θα επέλθει....είναι ψυχοφθόρα διαδικάσια το γνωρίζω αλλά μετά θα έχετε πλέον απελευθερωθεί απ' τα δεσμά που σας κρατούσαν δέσμιους (αν αυτό νιώθατε ή και το αντίθετο) ...και θα είστε ελεύθεροι να πετάξετε "σε άλλη γη" "σε άλλα μέρη" ......οι μνήμες παρότι δεν ήμουν δεμένος με τα παιδιά παραμένουν ανεξίτηλες...νοσταλγώ όλα αυτά τα χρόνια αλλά πρέπει να τα αφήσουμε πίσω και να συνεχίσουμε σε αυτή την πορεία που χαράξαμε είτε είναι ανοδική είτε είναι καθοδική ..η ζωή είναι ωραία και όταν γευόμαστε ακόμα και τις χαρές και τις λύπες...μην ζητάμε να εφευρεθεί χρονομηχανή γιατί είναι πέρα από κάθε φαντασιά ΑΔΥΝΑΤΟ...και μόνο στο "back to the future" και στις ταινίες επιστημονικής φαντασίας επιτυγχάνεται αυτό με κάθε τρόπο...ξέρω ότι οι μνήμες είναι ατελεύτητες και το κενό διηνεκές αλλά θα περάσουμε και άλλα τόσα που θα αρχίζουν να εξατμίζονται στον χωροχρόνο...τα οποία θα αποτελέσουν αναπόσπαστα κομμάτια για το υπόλοιπο της ζωής μας...end of story

Καθηγητής; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JasonRow

Νεοφερμένος

Ο JasonRow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καθηγητής; :)

:redface:απόφοιτος εδώ και 2-3 χρόνια....μακάρι να γίνω καθηγητής αλλά αυτό απαιτεί κόπους και θυσίες άσε που δεν κολλάει και στον χαρακτήρα μου..αλλά κουβέντα να γίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top