Σ.Ε.Μ.Φ.Ε. ή Πολιτικές Επιστήμες;

eRvIn

Νεοφερμένος

Ο eRvIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σας,
έχω πιάσει την βάση και για Σ.Ε.Μ.Φ.Ε και για Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης. Αλλά δεν εχω αποφασίσει ποιο απο τα δύο να δηλώσω πρώτο...Ακούω πληροφορίες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.....!


Ervin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Τι σχεση εχει το 1 με το αλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Μα καμια σχεση:P
Οτι σου αρεσει περισσοτερο φιλε μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eRvIn

Νεοφερμένος

Ο eRvIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πρώτον δεν είπα οτι το ένα έχει σχέση με το άλλο δεύτερον αν ήξερα ποιο μου αρέσει πιο πολύ δεν θα είχα κάνει το post και τρίτον εγω πληροφορίες ζήτησα απο όποιον ξέρει.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Τραβα εδω και δες τους οδηγους σπουδων των τμηματων
https://195.251.20.34/studies.asp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω κάτι?πως ακριβώς έχεις τη δυνατότητα να επιλέξεις και τα δυο τμήματα?είσαι απο θεωρητική με μαθημα επιλογής μαθηματικά ή από θετική/τεχνολογική με μάθημα επιλογής ιστορία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Λογικα απο θετικη/τεχνολογικη θα ειναι για να θελει ΣΕΜΦΕ διοτι πρεπει να εχεις καλες γνωσεις μαθηματικων/φυσικης για να θες να μπεις εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eRvIn

Νεοφερμένος

Ο eRvIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ήμουν τεχ/κη και πήρα μάθημα επιλογής ιστορία.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_prin

Νεοφερμένος

Η mar_prin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μην πασ σεμφε χιλιεσ φορεσ να πασ μεταλλιολογουσ παρα σεμφε ...
1. περνασ το πακετο του πολθτεχνειου ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ και δεν εισαι γραμμενοσ στο ΤΕΕ
2. η σχολη ειναι πολυ δυσκολη χωρισ λογο .. αφου για το συγκεκριμενο αντικειμενο που ασχολειται αυτη η σχολη δεν βρισκεισ δουλεια ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (εκτοσ και αν σκεφτεσαι να μεινεισ εκτοσ ελλαδασ..)
3. απο αυτη την σχολη θα καταληξεισ να κανεισ την ιδια δουλεια με ενα ατομο που τελειωνει το μαθηματικο η το φυσικο και επιλεγει την πρακτικη κατευθυνση .. και σαφωσ τα μαθηματα τα τουσ ειναι ακριβωσ αυτο που σπουδαζουν σε αντιθεση με το ΣΕΜΦΕ που κανει λιγο απο ολα ...
Αυτααααα..... ελπιζω να διαλλεξεισ κατι που θα σου αρεσει ... καλη τυχη !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αν σου αρέσουν τα μαθηματικά και η φυσικής πήγαινε ΣΕΜΦΕ.Το πρόγραμμα σπουδών της σχολης μου φαίνεται το λιγότερο οργασμικό.^^
Αν ήμουν καλύτερος στην φυσική σίγουρα θα ήταν η πρώτη μου επιλογή.Σοβαρά τώρα,τεχνολογικός άνθρωπος γιατί θες να μπλέξεις με θεωρητικη σχολη? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top