Σύνδεση internet στην Πάτρα

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Επειδή το ψάχνω και 'γω αυτό,ποιες εταιρίες έχουν ασύρματο?Όλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Νομίζω μόνο οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας!Αλλά δεν ξέρω σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αν βαλεις ΟΤΕ θα εχεις παγιο 15/μηνα μονο για τηλεφωνο,οποτε δεν αξιζει.Αρα πας για double play πακετο καποιας αλλης εταιριας.Εγω συγκεκριμενα διαλεξα την ΧΟΛ με 15/μηνα για ολα μαζι και απλα εξτρα χρεωσεις για τα τηλεφωνα που θα παιρνεις(εγω δεν θα το χρησιμοποιω καθολου).

Υπαρχει βεβαια και η λυση του ασυρματου που προτειναν τα παιδια,αλλα εμενα προσωπικα δεν με βολευει η ογκοχρεωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell21

Νεοφερμένος

Η Χαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
γίνεται. όλες οι ιδιωτικές εταιρίες έχουν προγράμματα με μόνο internet και δυνατότητα τηλεφωνίας. !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Eγω ειχα ασυρματο internet στη vodafone και εμεινα ευχαριστημενη.Οντως ειναι καλα γιατι μπορεις να το εχεις οπουδηποτε απλα μετα εβαλα conn-x κ για σταθερο+κινητο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Αν βάλεις forthnet, δεν θα χρειάζεται να πληρώνεις πάγια τηλεφώνου γιατί δεν θα έχεις συσκευή, μόνο γραμμή θα σου δώσουν. 15 ευρώ τον μήνα για το πρώτο εξάμηνο, μετά πάει στα 25. Για το ασύρματο εγώ έχω επιφυλάξεις, γενικά δεν είναι για να κατεβάζεις, μόνο για να σερφάρεις, και αν δεν είσαι στο κέντρο θα σέρνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ασυρματο εχει ενας φιλος μου στη Πατρα και αποτι μου εχει πει ΣΕΡΝΕΤΑΙ!
Εγω μαλλον θα βαλω της HOL με το προγραμμα Διοδος 8mpbs 10 ευρω το μηνα χωρις εξτρα χρεωσεις (νομιζω :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
10 για το ιντερνετ+15 για το τηλεφωνο=25 ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Χρησιμοποιωντας το προγραμμα ΔΙΟΔΟΣ θα εχουμε ακομα να πληρωνουμε το παγιο του ΟΤΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Nαι το προγραμμα διοδος απαιτει την υπαρξη γραμμης ΟΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Θα βαλεις προγραμμα του ΟΤΕ για ασυρματο internet και μονο.απλο:)Και εγω αυτο εχω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Και με αυτο που εχεις εσυ δεν πληεωνεις το παγιο του ΟΤΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ίντερνετ χωρίς σταθερό δεν γίνεται αν εξαιρέσεις την περίπτωση να πάρεις 3G internet το οποίο εγώ το θεωρώ μέγιστη παπαριά εκτός εάν χρειάζεσαι internet πάντα και παντού.
Εάν θες σου εξηγώ και τους λόγους γιατί είναι παπαριά....
Εγώ προτείνω να βάλεις cyta 2play γιατί με 19 ευρώ έχεις internet 4mbps+απεριόριστα σταθερά που σημαίνει θα μπορείς να μιλάς σε σταθερά όσο θέλεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ρε αδερφια γιατι ακομα δεν εχω λαβει την απαντηση που θελω,εμενα προσωπικα δε με ενδιαφερει αν θα εχω σταθερο η οχι,απλως δεν θελω να πληρωνω παγιο ΟΤΕ,υπαρχει καποιο προγραμμα για αυτο που θελω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ρε αδερφια γιατι ακομα δεν εχω λαβει την απαντηση που θελω,εμενα προσωπικα δε με ενδιαφερει αν θα εχω σταθερο η οχι,απλως δεν θελω να πληρωνω παγιο ΟΤΕ,υπαρχει καποιο προγραμμα για αυτο που θελω;

Θεσσαλονίκη μένεις;
Εάν ναι Cyta με τα μπούνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Αθηνα μενω αλλα το θελω για το διαμερισμα που νοικιαζω στην Κομοτηνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Αθηνα μενω αλλα το θελω για το διαμερισμα που νοικιαζω στην Κομοτηνη!

Νίκο σε λένε?Γιατί έχω ένα φιλαράκι που τον λένε Νίκο και πέρασε Κομοτηνή και έχει κόλλημα με τον Lebron...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Οχι φιλε Γιωργο με λενε αλλα εδω και 5-6 χρονια περιπου συνηθιζω να χρησιμοποιω το ιδιο νικ,ημουν απο τους πρωτους φανατικους φαν του βασιλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΩΓΩ 23

Νεοφερμένος

Η ΓΩΓΩ 23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εμενα εχει ο ξαδερφος μου μοντεμ αλλα δν εχει σταθερό.. απλά δηλωνεις σαν σταθερό ένα νούμερο καινούριο και κάνουν αυτοί την σύνδεση.. αν έχω λάθος διορθώστε με!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semis

Νεοφερμένος

Ο semis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ έκανα αίτηση στον ΟΤΕ , με το πρόγραμμα του δίοδος πληρώνεις 12 ευρώ για ίντερνετ + και το πάγιο του ΟΤΕ που είναι 15 ευρώ και πάει στα 27 ευρώ συνολικά. Έχεις και τηλέφωνο βέβαια αφού υπάρχει αναγκαστικά η γραμμη απο το ΟΤΕ και πληρώνεις όσο μιλάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top