Σόι να σου πετύχει!

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Παντως, αμα σε παρηγορει το δικο μοτ το σοι, οι πολλοι κοντινοι λεμε αμα σου πω τι μας εχουν κανει θα τραβας τα μαλλια σου ειλικρινα. Και δεν μιλαμε για σχολιασμους βαθμων και τετοια, αλλα για πολυ σοβαρα πραματα.

Απλα, μεσα απο ολο αυτο να καταλαβεις οτι στη ζωη παντα θα εχεις τετοιους ανθρωπους και αυτα ειναι αρχη γιατι η κοινωνια εχει μπολικες ''θειτσες'' και ''θειτσους'', κατινες και κατινους και μεσα απο ολο αυτο να βγεις εσυ πιο δυνατη.

Σε τετοιους ανθρωπους να ξερεις πως η αδιαφορια τους σκοτωνει. Να βλεπουν και να τους το δειχνεις στα ισα πως δεν σε νοιαζει και πετα και καμια σποντα. Εγω εχει τυχει οταν εφτασα στο αμην να την πω αγρια σε μια θεια και ηταν για πολυ πιο σοβαρο λογο. Γιατι, επειδη ειναι ενηλικες ξερω 'γω; Οχι βρισιες, ουτε φωνες, απλα να πεις κατι στα ισα του τυπου σποντα ή και υπονοουμενο και μην σκιαζεσαι, αυτες μια χαρα θα το καταλαβουν. Και ακομα και αν παει να το πει σε ολο το σοι και παλι μην σε νοιαζει. Καλυτερα να μην εχεις καμια σχεση με τετοιους ανθρωπους παρα να εχεις μονο για τα ματια του κοσμου ή και για να νομιζεις εσυ η ιδια πως εχεις συγγενεις και μαλιστα καλους.

Στις Πανελληνιες παντως, ποσοι γονεις βγαινουν και λενε ο καθενας οτι μην πω του κατεβει. Ολοι ξαφνικα εχουν παιδια αστερια. Να, οταν εδινε η δικια μου αδερφη δεν ξερω και ουτε θυμαμαι αν την σχολιαζε κανεις, αλλα θυμαμαι που μου λεγαν οι δικοι μου οτι συνεχεια ερχονταν ενα σωρο γονεις που ειχαν κατι παιδια τελειως τουβλα και τα βγαζαν ιδιοφυιες. Μετα οταν βγαιναν οι βασεις αλλος ηταν αυτος που γελαγε. Και οχι δεν εχει καμια σημασια αν εισαι καλος ή οχι. Αλλο ομως να μην εισαι και τοσο καλος σε κατι (οτιδηποτε και αν ειναι αυτο) και να σε βγαζουν αστερι και αλλο απλα να μην εισαι καλος και να μην γινεται θεμα. Ακομα ομως και οταν ειναι εξυπνα τα παιδια οι γραφουν τους βαθμους και παλι μου φαινεται πολυ βλακεια να κοκορευονται γι'αυτο συνεχεια. Ειδικα οι συγγενεις, αλλα και οι γονεις. Για παραδειγμα, αν εσυ τωρα περασεις καμια Ιατρικη να το δεις οτι ξαφνικα ολοι σου οι συγγενεις θα σε θυμηθουν και θα λενε τα καλυτερα. Δεν ξερω γιατι, σαμπως αμα γινεις ξερω γω γιατρος σημαινει οτι θα τους εξεταζεις τζαμπα, ποτε δεν το καταλαβα). Αν περασεις μια μετραι σχολη ή και χαμηλοβαθμη ακομα και ωραια να 'ναι και ενδιαφερουσα θα σε θαβουν και θα λενε ο,τι θελουν. Ακομα και οι γονεις ομως, πολλες φορες τα πας καπου πολυ καλα ''Περασαμε, περασαμε, τα πηγαμε πολυ καλα'', αν ομως δεν τα πηγες και τοσο καλα καπου ''Ε, δεν πηγε καλα αυτη τη φορα, δεν εγραψε καλα'' και λοιπα και λοιπα.

Φυσικα αυτα δεν ισχυουν για ολους και ελπιζω να μην παρεξηγηθει καποιος απο σας, απλα υπαρχουν αρκετοι ως πολλοι ανθρωπου που δυστυχως σκεφτονται και πραττουν ετσι.:(

Αμα καθε φορα αφηναμε την γνωμη του καθε καημενου να μας επηρεαζει τοτε Καλά Χριστούγεννα. Αν και ομολογω πως κι εγω δυστυχως επηρεαζομαι πολυ αρνητικα ετσι και ακουσω καποιο αρνητικο σχολιο απο καποιον για 'μενα. Αλλοτε ειμαι πολυ ευαλωτη και αλλοτε δεν καταλαβαινω τιποτα.

Εσενα Vasilina93,
Απλα δεν σε νοιαζει.:D

προτείνω να κατέβουμε σε ειρηνική διαδήλωση γυμνοί με...αποτριχωμένο σώμα (σύμφωνα με το πνεύμα του ischool :P) στο σύνταγμα και με πλακάτ που να γράφει: «ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΘΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΠΡΙΤΕΣ-ΠΕΡΙΕΡΓΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΥΛΟΣΟΪ» :clapup::clapup:

Εγω παντως θα ερχομουν σιγουρα.

γράφτα όλα και ζήσε το καλοκαιράκι σου κούκλα μου, ο κόσμος πάντα βρίσκει αφορμές να σχολιάζει

Το τόπικ είναι πολύ σοβαρό και δεν κάνω πλάκα.Οσο και άν φαίνεται περίεργο σε κάποιους επηρεάζουν οι γνώμες συγγενών και φίλων σε τέτοια θέματα σπουδών,καριέρας ειδικά άν είναι αρνητικές.

Δυστυχως, αυτο ειναι αληθεια. Και το οτι ειναι σοβαρο θεμα και οτι πολλοι επηρεαζονται στα αληθεια απο γνωμες ειτε συγγενων ειτε ασχετων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δυσκολεύομαι να θυμηθώ θετικά σχόλια απο συγγενείς την περίοδο εκείνη.Περισσότερα ήταν του τύπου "άνεργος θα είσαι" και διάφορα άλλα τέτοια κομπλεξικά.Περισσότερα θετικά και εμψυχωτικά σχόλια άκουσα απο φίλους παρά απο συγγενείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

friendly

Νεοφερμένος

Η friendly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
δεν ξερω αν ειναι κακια η οχι αλλα δεν συμπαθω τους συγγενεις μου..οι περισσοτεροι ειναι ζηλιαρηδες και κουτσομπολιδες και κοιτανε τι θα σου κανουν για να σε φανε και δηθεν μετα να σε παρηγορησουν..ειναι ολοι υποκριτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
δεν ξερω αν ειναι κακια η οχι αλλα δεν συμπαθω τους συγγενεις μου..οι περισσοτεροι ειναι ζηλιαρηδες και κουτσομπολιδες και κοιτανε τι θα σου κανουν για να σε φανε και δηθεν μετα να σε παρηγορησουν..ειναι ολοι υποκριτες
Σύνηθες.

Πολλοί απλά δεν θέλουν να προκόψει κανείς πέρα από τον γιόκα τους ή την κορούλα τους. (και ας είναι αρχιτεμπέλαροι και αμόρφωτοι)

Δυστυχώς για αυτούς,μπροστά πάνε όσοι δουλεύουν και στηρίζονται στα πόδια τους,δεν ακούν κανένα και προχωράνε.

Δεν ξέρω ρε γαμώτο πάντως πως γίνεται να σκέφτεται κάποιος έτσι.
Εγώ θα χαρώ πραγματικά αν ένα παιδί πάει καλά σε εξετάσεις.(Πανελλήνιες κτλπ.)

Τα χαίρομαι τα παιδιά που έχουν προσπαθήσει πραγματικά,έχουν διαβάσει, και έχουν μπεί σε σχολές που γούσταραν.
Και το κυριότερο: αυτά που δεν χρειάζονται αυλικούς για να τους λένε πόσο απίστευτα γαμάτοι είναι.

Όσο για τα παιδιά που δεν πέρασαν,απέτυχαν κτλπ,δεν έχει δικαίωμα να τα κρίνει κανείς!
Το πόσο προσπάθησαν και το πόσο κουράστηκαν,μόνο αυτά το ξέρουν.-

Έλεος πια με τις αμόρφωτες θείτσες που δεν έχουνε δουλέψει (ή καταφέρει) το οτιδήποτε σημαντικό στη ζωή τους,
πέρα από το να κάνουν δυο παιδιά και να ασχολούνται όλη μέρα μαζί τους και έχουν και στόμα και κρίνουν κιόλας!

Get a life δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Καλά εντάξει, η αλήθεια είναι ότι πολλοί είναι κάπως!!! Αυτό που μου την σπάει εμένα είναι το να το παίζουν μποροστά σου καλοί και έτσι κ αλλιώς και ότι σ' αγαπάνε κ ενδιαφέρονται και μετά να μαθαίνεις ότι είπαν το τάδε για την οικογένειά σ ή για σενα...Μ έχει τύχει πολλές φορές και είναι κάπως!!!
τεσπά, σίγουρα δεν είναι όλοι έτσι!!! υπάρχουν κ καλοί...Αλλά πόσοι είναι αυτοί;;;; Δε λέω πολλοί ενδιαφέρθηκαν για μένα φέτος, αλλά δν ξέρω, μου φαίνεται ότι όλο αυτό ήταν κάπως τυπικό, σαν υποχρέωση δλδ!!! Δεν ξέρω πόσοι θα χαρούν πραγματικά αν πετύχω!!!
Όπως και να 'χει όμως κάτι τέτοιους, σαν αυτές τις θείτσες, καλό είναι να τους γράφουμε...ας βγάζουν μόνοι τους τα κομπλεξ τς και ας νομίζουν ότι θέλουν!!! Εγώ πλέον αυ΄το κάνω... Γενικά τ θέμα με τους συγγενεις είναι πολύ περιεργο κ χωράει μεγάληηη συζήτηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δυσκολεύομαι να θυμηθώ θετικά σχόλια απο συγγενείς την περίοδο εκείνη.Περισσότερα ήταν του τύπου "άνεργος θα είσαι" και διάφορα άλλα τέτοια κομπλεξικά.Περισσότερα θετικά και εμψυχωτικά σχόλια άκουσα απο φίλους παρά απο συγγενείς
Κι εγώ άκουγα πολλά παρόμοια ωραία, ειδικά στα μέσα της χρονιάς.... μπαινάκης-βγαινάκης γιατί αν τους άφηνα θα μου κατέστρεφαν την ψυχολογία...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Καλά, αυτό το θέμα με τις θείες είναι τόσο σύνηθες που νομίζει κανείς ότι όλοι έχουμε τις ίδιες θείες!
Στο θέμα μας τώρα:
Καταρχάς πιστεύω ότι τα σχόλια των θείων φανερώνουν έναν ανταγωνισμό μεταξύ κουνιάδων ή συνυφάδων. Δηλαδή κατά βάθος δεν τους φταίει το παιδί αλλά προσπαθούν με κάθε τρόπο να μειώσουν τον "ανταγωνιστή" τους για τα μάτια του κόσμου και κυρίως του σογιού!
Πέρσυ που έδιναν πανελλήνιες κάτι ξαδέρφια μου το τι κουτσομπολιό έπεσε από τις θείες τους (συμπεριλαμβανομένης και της μάνας μου) δεν περιγράφεται.
Έβγαζε η μία πολλά μόρια:"Ε αυτό έλειπε με τόσο φροντιστήρια, όλη μέρα καθηγητές μπαινόβγαιναν στο σπίτι"
Έβγαζε ο άλλος λίγα μόρια:" Μμμμμμ... μ'αρέσει που τον παίνευαν τον κανακάρη τους, τόσα λεφτά έδωσαν σε ιδιαίτερα τίποτα δεν κατάφερε"
Επέλεγε η άλλη σχολή με λιγότερα μόρια:"Καλά τόσα μόρια αυτή τη σχολή θα επιλέξει..."
Και άλλα σχόλια του τύπου "Όλη μέρα την παινεύει ο παππούς την ξαδέρφη σου έβαλε και κορνίζα της στο σαλόνι"... "αλλά για τον άλλο δε λέει τίποτα που ούτε τη βάση έπιασε" και άλλα τέτοια "καλόπροαίρετα" σχόλια.
Η ουσία είναι ότι τα παιδιά δεν τους έφταιγαν σε τίποτα -ίσα ίσα τα συμπαθούσαν κιόλας- αλλά τα έλεγαν μόνο και μόνο για να φανούν ανώτερες στο σόι. "Ευτυχώς" πίσω από την πλάτη τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αστυόχη

Νεοφερμένος

Η Αστυόχη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Σε καταλαβαινω απολυτα! Τωρα που δινω κι εγω εξετασεις καθομαι και διαβαζω για να ικανοποιησω τη μανα μου(γιατ εμενα δε με ενδιαφερει και ιδιαιτερα το ποσο καλα γραψω, φτανει να περασω την ταξη...)και αυτη καθεται και με θαβει. Την ακουω μια χαρα οταν μλαει στο τηλεφωνο κι ας ειναι σε αλλο δωματιο και να λεει "ε, να εδω διαβαζει... ΤΑΧΑ", "τι πραμα ειναι αυτο ολη την ωρα στον υπολογιστη" και "ενα βιβλιο δεν ανοιξε". Κα για να ξεκαθαρισουμε κιωλας για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις, στο γραφειο που διαβαζω ειναι ο υπολογιστης μου και τον ανοιγω μονο για να ακουω μοσικη που και που στα διαλειμματα. Μη σου πω τις τσουτσουνιες που κανει. Εκει που διαβαζω, ΒΡΟΟΟΥΥΥΜΜΜ!!! η ηλεκτρικη σκουπα απο διπλα μου, ενω τις περισσοτερες φορες αφηνει την τηλεοραση ανοιχτη και στο δυνατο, και οταν μιλαει στο τηλεφωνο σπανια να παει αλλου να μιλησει...
Να σου πω κατι; Σε ολη σου τη ζωη θα υπαρξουν ατομα που δε θα πιστευουν σ'εσενα και θα σε ριχνουν με τα λογια τους (αθελα ή οχι). Δε μπορεις να φανταστεις ποσο ειχα πεσει ψυχολογικα οταν ειχε πει "ε, να εδω διαβαζει... ΤΑΧΑ"!! Μετα δε μπορουσα να διαβασω σωστα για την υπολοιπη εβδομαδα και ποιος ξερει ποσο σκατα θα εγραψα. Το θεμα ειναι να μη δινεις σημασια σε αυτα που λεει ο κοσμος εκτος εαν θα το εχεις σαν κινητρο για να κανεις ο,τι μπορεις για να τους βγαλεις λαθος και μετα να τους το τριψεις στη μουρη!! ΧΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ξέρω ότι είμαι σε ηλικία που θα πρέπει να γνωρίζω πως δεν είναι όλοι οι άνθρωποι καλοί, ούτε όλοι θέλουν το καλό μας :) Όμως πραγματικά όταν δεν αναγνωρίζουν τις προσπάθειές μου τρελαίνομαι! :) Ο Λόγος φυσικά οι Πανελλήνιες... Βρήκε η γλυκιά θεία μου που τόόόόσο αγαπώ πραγματικά μετά το σημερινό τη μάνα μου εδώ στη γειτονιά και άρχισαν να μιλάνε. Η Θειούλα μου λοιπόν άρχισε να λέει στη μάνα μου ότι ένας ξάδερφός μου που έδινε μαζί μου πιστεύει ότι έχει γράψει άριστα και ότι αφού εγώ δεν έγραψα και τόσο καλά (περιμένω 15.000 μπορεί και πιο κάτω...) φταίει το ότι εγώ τον τελευταίο μήνα μόνο το πήρα πιο σοβαρά, ότι δεν είμαι τόσο έξυπνη όσο ο ξαδερφός μου και άλλες τέτοιες παπα**ες... Η Βλακεία είναι πως εδώ και 2 χρόνια είναι δίπλα μου υποτίθεται με ρωτάει πως τα πηγαίνω και ξέρει πόσο πολύ διάβασα, ή πως τα πήγαινα σε σχολείο-φροντιστήριο... Μέχρι και ιδιαίτερα έκανα στην κορούλα της που την θεωρεί ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ!!! Ξέρω ότι είναι τέτοιος άνθρωπος που θα κάτσει να το συζητάει με το σόι πόσο δεν προσπάθησα και ρε γαμώτο δεν μπορώ να το συζητάνε όταν είναι ψέματα... Τα τελευταία 2 χρόνια ξεπέρασα τον εαυτό μου και δεν το ανέχομαι αυτό! Ξέρω ότι δεν υπάρχουν πολλά να πείτε αλλά ήθελα να τα πω και να ξεσπάσω!!!! :mad:


καλα περιμενε να δειτε τα μορια πρωτα,μπορει να τη φαει και να ναι κρυα και να γελας:whistle:

τεσπα μην ασχολησαι και πολυ με τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
μην περιμένεις καλό από τους συγγενείς!! στις περισσότερες περιπτώσεις, ο ένας κοιτάει να βγάλει το μάτι του άλλου...απίστευτη κακία μιλάμε! όποιος βρίσκεται σε ένα συγγενικό περιβάλλον πραγματικά αγαπημένο, πρέπει να αισθάνεται ευλογημένος.. εγώ έχω να σου πω ότι άσχημα κάνεις και συγχύζεσαι! κάνε ότι καλύτερο μπορείς εσύ για ΣΕΝΑ, κοίτα να κάνεις σωστές επιλογές στη ζωή σου για να είσαι ευτυχισμένη και αυτούς άστους να σκάνε! αυτή είναι η καλύτερη δικαίωση! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ο σοφος λαος λεει "Ποιος σου εβγαλε το ματι?" - "Ο αδελφος μου (¨η ο συγγενης μου,εδω π-αει καλυτερα)" - "Γιαυτο στοβγαλε τοσο βαθεια!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Είχαμε επιστροφή της θειούλας μου για τα αποτελέσματα!!! Δεν έχει το Θεό της!!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
τι ειπε παλι??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Άρχισε να λέει το πόσο μέτριοι είναι οι βαθμοί μου και ρώτησε με πραγματικά τόνο γεμάτο ενδιαφέρον... "Περνάς σε καμιά αξιόλογη σχολή με αυτά τα μόρια;;;"... 16.000 ++++ Μόρια έβγαλα γαμώ!!!!! :mad: Πραγματικά δεν το γλιτώνω το φονικό!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
να την βρισεις και να μην της ξανα μιλησεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Η θείτσα αυτή από τη περιγραφή φαίνεται να είναι κομπλετσικιά και όλα τα σχόλιά της πιστεύω ότι είναι κακοπροαίρετα. Εγώ στη θέση σου θα της έριχνα καμιά μπηχτή να κοκκινίσει ολόκληρη για καμιά εβδομάδα. Αλλά εντάξει μη πολυδίνεις σημασία. Φρόντισε τώρα να κάνεις τις σωστές επιλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ο "κανακάρης" της πόσο έβγαλε;;;;
Σ το ξαναείπα και θα το πω για άλλη μια φορά... μην ασχολείσαι!!!!!! δεν αξίζει και τζάμπα χαλιέσαι;)
Αν όμως θέλεις τόσο πολύ να την βρίσεις, εεε τότε κάντο... Δεν σε κρατάει κανείς :loltooth: :yes:
Και εμένα με πήραν κάποιοι-α (:whistle:) από το σόι για να κάνουν τις συγκρίσεις.............
Και κάποιοι άλλοι όμως -οι περισσότεροι:)- από πραγματικό ενδιαφέρον!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos992

Νεοφερμένος

Ο giorgos992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Άρχισε να λέει το πόσο μέτριοι είναι οι βαθμοί μου και ρώτησε με πραγματικά τόνο γεμάτο ενδιαφέρον... "Περνάς σε καμιά αξιόλογη σχολή με αυτά τα μόρια;;;"... 16.000 ++++ Μόρια έβγαλα γαμώ!!!!! :mad: Πραγματικά δεν το γλιτώνω το φονικό!!!!

Με συγχωρείς αλλα έχει απόλυτο δίκιο... :P

Μα ρε παιδιά είναι δυνατόν καποιος που βγάζει 16χιλλιάρικα να περάσει σε καλή σχολή; Απορώ δηλαδή όλοι οι υπόλοιποι που βγάζουν παρακάτω πως δεν έχουν αυτοκτονήσει ακόμα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Με συγχωρείς αλλα έχει απόλυτο δίκιο... :P

Μα ρε παιδιά είναι δυνατόν καποιος που βγάζει 16χιλλιάρικα να περάσει σε καλή σχολή; Απορώ δηλαδή όλοι οι υπόλοιποι που βγάζουν παρακάτω πως δεν έχουν αυτοκτονήσει ακόμα! :D

Για μια στιγμή νόμισα πως σοβαρολογούσες!!! :Ρ Ω ΜΙ ΤΖΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ααααα....τι ωραια!!!!!Επιτελους ενα τοσο ωραιο θεμα που το πετυχα και την καταληλη μερα!!!Εμας το σοι μας ειναι πολυ μεγαλο και ειναι ολοι τους ....ενας και ενας!!!Το συμφερον τους μονο κοιτανε!!!Τελος παντων δε θα κατσω να το αναλυσω και πολυ γιατι θα νευριασω....σημερα συνηδητοποιησα οτι ακομα και οι πιο κοντινοι συγγενεις(ο αδερφος της μαμας μου πχ) ακομα και αυτοι κοιτανε την παρτη τους και δεν εκτιμανε απολυτως τιποτα....αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top