Σχολικά βιβλία Αγγλικών

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Το ότι δε συνεχίζεις μάλλον αδυναμία παρά ενόχληση δηλώνει. Κάτσε και δείξε μου πως δεν είμαι παντογνώστης, πως έχεις δίκιο. Μπορείς;
γιατι να κανω κατι τετοιο?επειδη το κανεις και εσυ?τι εχω να κερδισω με το να σου δειξω οτι εχεις αδικο,τι θα μου προσφερει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πρώτ' από όλα, δεν έχω άδικο :P. Απλή πολιτική λογική είναι, άνοιξε το σύνταγμα και διάβασε. Δε θα σου τα πω εγώ όλα.

Το ζήτημα όμως δεν είναι πάντα να έχεις δίκιο. Ίσως με την προσπάθεια να με πείσεις να καταλάβεις γιατί η θέση σου, που είναι ταυτόχρονα η θέση πολλών γύρω σου - γι' αυτό και δε σε κατηγορώ, είναι λανθασμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Πρώτ' από όλα, δεν έχω άδικο :P. Απλή πολιτική λογική είναι, άνοιξε το σύνταγμα και διάβασε. Δε θα σου τα πω εγώ όλα.
οταν ξεκινας ετσι μια απαντηση σου,περιμενεις ο αλλος να μην νευριασει και να κανει σωστο διαλογο?(σκεψου το λιγο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Κι εσύ σκέψου λίγο τι λες, πριν σηκωθείς να φύγεις. Είσαι έτοιμος να παρατήσεις την κουβέντα χωρίς καν να έχεις πείσει τον εαυτό σου για την ορθότητα της δικής σου άποψης (αν το είχες κάνει δεν θα 'χες πρόβλημα να συζητήσεις).

Τέλος πάντων, είμαστε αρκετά εκτός θέματος ως έχει. Δεν κυνηγώ κανένα να μιλήσει, όποιος έχει επιχειρήματα μιλά και εκφράζει την άποψή του. Ειδαλλιώς, στο καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Κι εσύ σκέψου λίγο τι λες, πριν σηκωθείς να φύγεις. Είσαι έτοιμος να παρατήσεις την κουβέντα χωρίς καν να έχεις πείσει τον εαυτό σου για την ορθότητα της δικής σου άποψης (αν το είχες κάνει δεν θα 'χες πρόβλημα να συζητήσεις).

Τέλος πάντων, είμαστε αρκετά εκτός θέματος ως έχει. Δεν κυνηγώ κανένα να μιλήσει, όποιος έχει επιχειρήματα μιλά και εκφράζει την άποψή του. Ειδαλλιώς, στο καλό.
για μενα η αποψη μου ειναι ορθη,για τους αλλους δεν ξερω.εκφρασα ηδη την αποψη μου αρα και σταματω εδω γιατι,οπως ειπες και εσυ,εχουμε βγει αρκετα οφφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Πάντως κάπου διάβασα ότι από του χρόνου θα τα δίνουν δωρεάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
εμμμ παιδιά νομίζω ότι έχετε βγει λιγάκι off-topic...

Τέλος πάντων, εμείς θα κρατήσουμε το περσινό. :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
εγω περυσι εδωσα 19 ευρω και πγραμε μια βλακεια..Upstream λεγεται...δεν ξερω αν το εχετε ακουστα..!και θα το κανουμε μεχρι την Γ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sαucy

Νεοφερμένος

Ο Sαucy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
βασικά φίλε
Shadowfax
μιλάς λίγο σαν ρομπότ και κάνεις 100% επίδειξη των γνώσεων σου...

γίνε λίγο ποιο "ανθρώπινος"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Εμεις περσυ λεγαμε καθε βδομαδα(βασικα ο καθηγητης ελεγε μονος του) να μαζεψουμε 30 ευρω απο το καθε παιδι.Ε σιγα μη διναμε 30 ευρω για βιβλια.Μερικων δεν τους περισεβαν κιολας και απλα δε μαζεψαμε.Καναμε με φωτοτυπιες του καθηγητη.Και φετος δεν εχουμε παρει ακομα ,τα ιδια λεει μαζευτε και μαζευτε καθε βδομαδα...Μας βλεπω παλι με φυλλαδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εγω περυσι εδωσα 19 ευρω και πγραμε μια βλακεια..Upstream λεγεται...δεν ξερω αν το εχετε ακουστα..!και θα το κανουμε μεχρι την Γ!!

χαχ.. τα upstream τα εκανα στην πρωτη γυμνασιου και στην δεφτερα τα κανανε οι απροχωρητοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
χαχ.. τα upstream τα εκανα στην πρωτη γυμνασιου και στην δεφτερα τα κανανε οι απροχωρητοι..


φαντασου!!!!!! για τι μας περνανε δηλαδη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
εγω περυσι εδωσα 19 ευρω και πγραμε μια βλακεια..Upstream λεγεται...δεν ξερω αν το εχετε ακουστα..!και θα το κανουμε μεχρι την Γ!!
Το Upstream της 5ης ταξης Αγγλικων ειναι πολυ καλο.
Για τα αλλα δεν ξερω, δεν τα εχω κανει. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthiCat

Νεοφερμένος

Η AnthiCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
:bye:
τι κανετε;
δεν ξέρω που να ζητήσω αυτο που θέλω...
θα ηθελα να μου πείτε πως μπορώ να κατεβασω βιβλία καθηγητών...και ΚΥΡΙΩΣ αγγλικα...και σχολικά και φροντηστηρίου:xixi:
δεν μπορώ αλλο...! δυσκολευομαι και δεν προλαβαίνω:'(
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
περσι που ημουν 3η λυκειου μας ζητησαν, για αλλη μια χρονια, γυρω στα 20 € για τετοια βιβλια...
καναμε τοση μεγαλη φασαρια, ωσπου στο τελος μας τα φωτοτυπησε ο διευθυντης για να σταματησουν οι καβγαδες.
δε νομιζω παντως πως ειναι δικη μας ευθυνη να αγοραζουμε κ να πληρωνουμε για αυτα τα βιβλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Εμείς φέτος κανουμε αυτά του κράτους οπότε δεν τίθεται θέμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Βασικά το φροντιστήριο έχει σκοπό να σε μάθει..Δεν μπορεί να δίνει ο ιδιοκτήτης ξεχωριστά έξοδα για τα βιβλία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εμεις φετος δωσαμε 30ευρω!
ξεφτυλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
...σε ολο το μεγαλειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Smaragdav

Νεοφερμένος

Η Σμαράγδα Βαμβακάρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Στα δημοτικα τα εδιναν δωρεαν. Αλλα απο εκει που στη τριτη δημοτικου ειχαν το English Adventures. Στη τεταρτη τους εβαλαν το νεο βιβλιο του κρατους. Καλη προσπαθεια , αλλα το επιπεδο αλλαξε αποτομα. Οσα παιδια δεν πηγαιναν φροντιστηριο δυσκολευτηκαν αρκετα. Καλο θα ηταν η προσπαθεια αυτη να ειναι πιο οργανωμενη ωστε να εχει και αποτελεσμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top