Σχολικά Ερωτηματολόγια

katerina_94

Νεοφερμένος

Η katerina_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εχω μια εργασία για την τεχολογία και πρεπει να την ολοκληρώσω ,έχρι την παρασκευή, 2.500 λέξεις! είμαι έτοιμη να κόψω τισ φλέβες μου και τα' χω παίξει! θέλω να την κάνω με την μορφή ερωτοαπαντήσεων αλλα δεν ξερω ούτε καν πως να ξεκινήσω... σκέφτομαι με έναν ορισμο... εχει κανείς τιποτα στο μυαλό του;;; οποις μπορει να βοηθησει... ευχαριστωωωω!!!:(:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ναι,αλλά δεν ξέρω τι να πατήσω στο google...
έχω πατήσει διάφορα και δεν μου βρίσκει κάτι...

μπορείτε να με βοειθήσετε λίγο σας παρακαλώ πολύ???
είναι πάρα πολύ μεγάλη ανάγκη...


-κλιματικες αλλαγες
-εγκληματικοτητα
-αναλφαβητισμος
-μεσογειακη διατροφη
-παγκοσμιοποιηση
απλα πραγματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kiko7Raton

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σοχός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ κάνω εργασία με τίτλο "Οι εξέλιξη της τέχνης,με τη βοήθεια της τεχνολογίας,από τον 19ο αιώνα και μετά".
Τι μπoρώ να βάλλω ως παραμέτρους που θεωρήθηκαν ότι δεν επηρέασαν την έρευνα; :(
(Οι έρευνα έγινε διαβάζοντας αρκετές πηγές,που αναλογούσαν σε κάθε πενηνταετία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μ!ke$

Νεοφερμένος

Ο Μ!ke$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ποσους μεταβλητες πρεπει να εχει τουλαχιστον μια πειραματικη εργασια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzounits@

Νεοφερμένος

Η zouzounits@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Η καθηγητριας μας ειπε να γραψουμε το σκοπο για την εγρασια μας εχετε καμια ιδεα τι να γραψω εχω θεμα το φαινομενο του θερμοκηπιου
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysanthi44503

Νεοφερμένος

Η xrysanthi44503 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πιστευτε ειναι ενδιαφερον θεμα η αρχιτεκτονικη σε διαφορες εποχες απο την αρχαιοτητα ως σημερα??? Θα βρω υλικκο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kiko7Raton

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σοχός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ποσους μεταβλητες πρεπει να εχει τουλαχιστον μια πειραματικη εργασια?
Νομίζω δύο,μία ανεξάρτητη και μία εξαρτημένη.

Η καθηγητριας μας ειπε να γραψουμε το σκοπο για την εγρασια μας εχετε καμια ιδεα τι να γραψω εχω θεμα το φαινομενο του θερμοκηπιου
Ευχαριστω
Μπορείς να γράψεις κάτι σαν: Επιλέγω αυτό το θέμα γιατί θα μάθω κάποια πράγματα για το φαινόμενου του θερμοκηπίου που δεν ήξερα πριν που,είμαι σίγουρη ότι με αφορά...

Πιστευτε ειναι ενδιαφερον θεμα η αρχιτεκτονικη σε διαφορες εποχες απο την αρχαιοτητα ως σημερα??? Θα βρω υλικκο?
Ένα από τα καλύτερα θέματα(κατά τη γνώμη μου). Και αν θέλεις να ασχοληθείς με την αρχιτεκτονική,τότε να ξέρεις ότι θα σε εποφελήσει πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ρε παιδιά εγω π έχω για το γάλα τι να ερευνήσω;;;ρώτησα τν καθηγήτρια κ δν μ απάντησε...θέλει έρευνα και ποιοι παράγοντες επηρεάζουν αυτό το θέμα:S:S:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
καλημέρα παιδιά!!:D¨
το θέμα της εργασίας που έχει δωθεί, είναι
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΩΝ


Χρειάζομαι πληροφορίες σε σχέση με ποσοστά και στατιστικά στοιχεία για αυτήν την ανάπτυξη σε Ελλάδα και άλλες΄χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης!!!
Έψαξα στο google αλλά δε κατάφερα τίποτα αξιοσημείωτο!!!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysanthi44503

Νεοφερμένος

Η xrysanthi44503 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω αποφασισα θα κανω εργασια για την αρχιτεκτονικη απο την αρχαιοτητα εως σημερα. Μιας και θελω να γινω και αρχιτεκτονας. Μηπως ξερετε καμια καλη πηγη πληροφοριών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ρε παιδιά εγω π έχω για το γάλα τι να ερευνήσω;;;ρώτησα τν καθηγήτρια κ δν μ απάντησε...θέλει έρευνα και ποιοι παράγοντες επηρεάζουν αυτό το θέμα:S:S:S

παιδια σος ασ βοηθήσει κάποιος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τι πρέπει να γράψεις για το γάλα? Μπορείς να αναφερθείς σε διατροφική αξία, θρεπτικά στοιχεία που περιέχει, ποια είναι η κατανάλωση του σε παιδιά, ποια σε ενήλικες, τι είδη γάλακτος υπάρχουν, αν υπάρχουν υποκατάστατα π.χ. σόγιας, αν χρησιμοποιείται στην παραγωγή άλλων τροφίμων π.χ. γιαούρτι, παγωτό κλπ. Ένα σωρό θέματα έχεις να δεις. Διάλεξε 4-5 επικεφαλίδες και ξεκίνα να ψάχνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
παιδια σος ασ βοηθήσει κάποιος :(

Ίσως να βοηθούσε αν "έμπαινες" στις ιστιοσελίδες των μεγάλων γαλακτοβιομηχανιών! Υπάρχουν πολλές πληροφορίες εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanny

Νεοφερμένος

Η Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ναι,αλλά δεν ξέρω τι να πατήσω στο google...
έχω πατήσει διάφορα και δεν μου βρίσκει κάτι...

μπορείτε να με βοειθήσετε λίγο σας παρακαλώ πολύ???
είναι πάρα πολύ μεγάλη ανάγκη...


σας παρακαλώ πολύ,βοειθήστε λιγάκι/...
please!!!
αύριο πρέπει να παραδώσω εργασία.../
please!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
fanny Ποιο είναι το θέμα σου? Επίσης λίγο αργά δεν το θυμήθηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanny

Νεοφερμένος

Η Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
το taekwondo ειναι το θεμα μου!!

please,βοηθειστε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Το Ταε - κβον - ντο είναι κορεατική πολεμική τέχνη, που ξεκίνησε πριν από 20 αιώνες ως τρόπος αυτοάμυνας. Σήμερα διδάσκεται στο Στρατό, στις σχολές της αστυνομίας, στα σχολεία και σε δημοτικά και ιδιωτικά γυμναστήρια σε όλο τον κόσμο. Αποτελεί ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΘΛΗΜΑ, στο οποίο έχει πολλές επιτυχίες ο Ελληνικός αθλητισμός. Κυριολεκτώντας Tae - kwon -do σημαίνει: Tae= ΠΟΔΙΑ, Kwon=ΧΕΡΙΑ, do=ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ, ΤΕΧΝΗ
https://www.eleniduplessis.com/mudojang/greek/was_ist_taekwondo.htm
https://el.wikipedia.org/wiki/Ταεκβοντό
https://www.taekwondokefalos.gr/history.html
https://www.elot.info/html/eooinssa_tkd.html
https://www.etabe.gr/gr/historytk.html
https://www.alkimachon.gr/content/view/88/113/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanny

Νεοφερμένος

Η Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μα δεν ειναι αυτο το θεμα...
χρειαζομαι βηματα...

πχ << Διαμόρφωση της Υπόθεσης της Έρευνας>>...
Κατάλαβες???

δεν θελω να αντιγραψω...
να δω καμμια εργασια με αυτο το θεμα για να βοειθηθω θελω...

please!!!!
please!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Σόρρυ δεν κατάλαβα, μάλλον θα πρέπει να σε βοηθήσει κάποιος άλλος και να μάθεις να μην αφήνεις τις προθεσμίες για τελευταία στιγμή. Τζάμπα άγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Τι πρέπει να γράψεις για το γάλα? Μπορείς να αναφερθείς σε διατροφική αξία, θρεπτικά στοιχεία που περιέχει, ποια είναι η κατανάλωση του σε παιδιά, ποια σε ενήλικες, τι είδη γάλακτος υπάρχουν, αν υπάρχουν υποκατάστατα π.χ. σόγιας, αν χρησιμοποιείται στην παραγωγή άλλων τροφίμων π.χ. γιαούρτι, παγωτό κλπ. Ένα σωρό θέματα έχεις να δεις. Διάλεξε 4-5 επικεφαλίδες και ξεκίνα να ψάχνεις.

ευχαριστω
-----------------------------------------
Ίσως να βοηθούσε αν "έμπαινες" στις ιστιοσελίδες των μεγάλων γαλακτοβιομηχανιών! Υπάρχουν πολλές πληροφορίες εκεί!

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top