Σχολικά Ερωτηματολόγια

A_myrto

Νεοφερμένος

Η A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
τιποτα.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelina9697

Νεοφερμένος

Η aggelina9697 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μπορει καπιος να μου βρει ενα πειραμα για να κανω στη τεχνολογια ? ειναι επιγον :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vacc

Νεοφερμένος

Η vacc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εχουμε μια βλαμενη στην τεχνολογια που μας περιοριζει πολυ στην επιλογη θεματων ...μας λεει μονο εργασιες με μεταλλα και θερμοτητα κ ηχο....
πειτε κανενα πρωτοτυπο και οχι τοσο δυσκολο θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzounits@

Νεοφερμένος

Η zouzounits@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μπορεί να μου πει κάποιος μεταβλητές (εξαρτημένες-aανεξάρτητες )για το φαινόμενο του θερμοκηπίου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristianna14

Νεοφερμένος

Η xristianna14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγω δεν εχω καταλαβει καν τι πρεπει να γραψουμε στισ μεταβλητες. Επισης ουτε πια ειναι τα επιπεδα τους.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzounits@

Νεοφερμένος

Η zouzounits@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ουτε εγω πολυ καλα δεν της καταλαβα αν και της εχει μεσα στο βιβλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lizAngel

Νεοφερμένος

Η lizAngel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας!:D

εχω να κανω ενα ερωτιματολογιο στην τεχνολογια για τ ναρκωτικα!
οποιος μπορει ας βοηθησει!!
ευχαριστωω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
καλα σου λεει ρε.... δεν ζιτησε κατι τετοιο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia_D

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μπορεί να μου πει κάποιος μεταβλητές (εξαρτημένες-aανεξάρτητες )για το φαινόμενο του θερμοκηπίου??

Ανεξάρτητη: Τα καυσαέρια που προκαλούν τα εργοστάσια και τα αυτοκίνητα
Εξαρτημένη: Η αύξηση της θερμοκρασίας στον πλανήτη κατά 2-3 βαθμούς Κελσίου

Ελπίζω να βοήθησα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nogravity60

Νεοφερμένος

Ο Aλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
κάνε μια έρευνα για το πόσο επιβλαβής πιστεύουν οι άνθρωποι πως είναι η μαριχουάνα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KWSTAS..DAM DAM

Νεοφερμένος

Ο KWSTAS..DAM DAM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
κανω ερευνα για τα αεροπλανα..που μπορω να βρω πληροφοριες για τα υλικα απ΄τα οποια ειναι φτιαγμενα.ψαχνω μερες αλλα τιποτα.αν βρειτε κατι στειλτε μου λινκ καπου που να το βρω γιατι ειμαι και καινουριος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.EmMa

Νεοφερμένος

Η MaRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Θα το εκτιμουσα παρα πολυ αν μπορουσε καποιος να μου προτεινει 1-2 θεματα για εργασια στον ιατρικο τομεα(εκτος του AIDS)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
θα μπορούσες να κάνεις :

α) για τη νέα γρίπη
β) για το τσιγάρο και τις επιπτώσεις του στην υγεία
γ) για τη κλωνοποίηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerin0ula

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ ετοιμάζω τώρα μια εργασία για την 'Τεχνολογία στην Αρχαία Ελλάδα'!
Να αναφέρω ότι ο καθηγητής μας είναι απόλυτος..
μας έχει δώσει ακριβέστατες οδηγίες για το πως θα κάνουμε την εργασία...!
τι να πει κανείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Παιδια εμας μας εχει εργασια για το χρονο...Να βρούμε τι ειναι χρονος,ποιοι τον επινοησαν και γιατι,πως τον μετρούσαν παλια και πως τώρα και γενικοτερα οτιδηποτε βρούμε για το χρονο....:sΜπορει καποιος να με βοηθήσει γιατι εψαξα και δεν βρήκα σχεδον τιποτα...Η εργασια λεει πρεπει να ειναι τουλάχιστον 6 σελιδες και εχω απελπιστει :'(:'(.....έχετε να μου δώσετε καποια πληροφορια η να μου προτεινεται καποια ιστοσελιδα????? :thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παυλος-Σερρες

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ πέρσι έκανα την εξής έρευνα:<<Ποιές οι πιο επιβαρυντικές ανθρώπινες δραστηριότητες για το φαινόμενο του θερμοκηπίου>>.Είναι ένα θέμα για το οποίο μπορεί κανείς να βρει πολλές πληροφορίες.Ένα άλλο θέμα που μπορώ να προτείνω και ελιχα κατά νου πέρσι είναι το εξής:Πώς η περιοχή που κατοικεί κάποιος συμβάλλει στην εμφάνιση άσθματος.(Ο τίτλος αυτός δεν είναι και πάρα πολύ καλός γιατί δεν ασχολήθηκα πολύ και δεν τον έχω αλλάξει καθόλου). Ελπίζω να έδωσα χρήσιμες ιδέες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilyn

Νεοφερμένος

Η έλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Παιδια εμας μας εχει εργασια για το χρονο...Να βρούμε τι ειναι χρονος,ποιοι τον επινοησαν και γιατι,πως τον μετρούσαν παλια και πως τώρα και γενικοτερα οτιδηποτε βρούμε για το χρονο....:sΜπορει καποιος να με βοηθήσει γιατι εψαξα και δεν βρήκα σχεδον τιποτα...Η εργασια λεει πρεπει να ειναι τουλάχιστον 6 σελιδες και εχω απελπιστει :'(:'(.....έχετε να μου δώσετε καποια πληροφορια η να μου προτεινεται καποια ιστοσελιδα????? :thanks::thanks::thanks:

αυτά μπορεσα να βρω....σίγουρα είναι παραπάνω από 6 σελίδες!!

https://www.focusmag.gr/articles/view....rx?oid=337405
. https://www.kosmologia.gr/theory3_cos...SEOFTHEORY.htm
https://www.sfak.gr/forum/index.php?topic=159.0
https://users.otenet.gr/~tzinis/XRONOS.htm
https://www.metafysiko.gr/?p=2837

ελπίζω να σε βοήθησα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sentimental

Νεοφερμένος

Η Sentimental αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
]παιδιά εμείς πρέπει να κάνουμε ΔΥΟ εργασίες!!!!η μια 8α έχει σχέση με τα φυτά και την ανάπτυξη τους και η δεύτερη το τσίπουρο!!!ναι καλά διαβάσατε το τσίπουρο και την ποιότητα του!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
]ναι καλά διαβάσατε το τσίπουρο και την ποιότητα του!!
Πολύ ωραία και πρωτότυπη και ενδιαφέρουσα εργασία!!! Εκτός που μπορεις να βρεις άπειρες πηγές στο ίντερνετ μπορείς να βρεις και μικρό αποστακτήρα να φτειάξεις τσίπουρο. Να το πας στην τάξη να γίνετε όλοι μαθητές και καθηγητές ...κουνουπίδια!!!!!:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sentimental

Νεοφερμένος

Η Sentimental αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
kai pou mporw na na promh8eutw ton apostakthra????kane ena psuxiko kai pes mas!
-----------------------------------------
και που μπορώ να προμηθευτώ αυτό τον αποστακτήρα???? πες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top