Σχολικά Ερωτηματολόγια

eleana zZzZ

Νεοφερμένος

Η eleana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
οκ ευχαριστώ!αν και το προβλημα μου ειναι οτι δεν βρισκω διαγραμματα.εψαχνα 1 ωρα στο ιντερνετ και δεν βρικα!παντως ευχαριστω πολυ:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω επελεξα να κανω εργασια για τις κατοικιες στο μελλον ...πιστευω πως ειναι αρκετα ενδιαφερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδια εγω έκανα εργασια για την ραδιενέργεια...μου ηταν μια απιστευτο το ποσες πληροφορίες κατάφερα να βρώ στο διαδίκτυο...εκανα τελικα την εργασία σε 8 σελίδες..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lambrinoula

Νεοφερμένος

Η lambrinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μπορει καποιος να μου προτεινει ενα καλο θεμα για εργασια??? ειχα σκεφτει να κανω μια μελετη για τα δικαιωματα των γυναικων στην ελλαδα και σε χωρες του τριτου κοσμου αλλα στο google δεν βρηκα τπτ......οποιος εχει καμια ιδεα...ευχαριστω προκαταβολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ωραιο θεμα επικαιρο και με ευκολο ερωτηματολογιο ειναι το κινητο στη ζωή μας....αλλα υπαρχουν και αλλα θεματα οπως εφηβος και τεχνολογια,μολυνση περιβαλλοντος κ.α. αν δεν σου κάνει κάτι από αυτά πες μου να προτείνω κα τίποτα άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleana zZzZ

Νεοφερμένος

Η eleana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μπορεις να βαλεις για την μουσικη και την σχολικη επιδραση της!ειναι πολυ ενδιαφερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
μουσικη??δεν εχει δυσκολο ερωτηματολογιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
εγώ θα κάνω εργασία για την ψυχιατρική και τα ψυχοτρόπα φάρμακα στη σύγχρονη κοινωνία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
εγώ θα κάνω εργασία για την ψυχιατρική και τα ψυχοτρόπα φάρμακα στη σύγχρονη κοινωνία!

Τί είπες φίλε μου!!!!! Μ΄έσωσες!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m@r!a

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδιά έχω μια άσκηση στην τεχνολογία να φτιάξω 2 ερευνητικέσ προτάσεις με 2 κατασκευασμένες μεταβλητές. Αν ξέρει κάποις τι να γράψω ας μου πει please... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
παιδια, μπορειτε να μου πειτε μερικες πληροφορειες για 2 χωρες απο αλλη ηπειρο (μια αναπτυγμενη και μια αναπτυσσομενη) ,σκετικα με την τεχνολογικη τους εξελιξη?

θα ημουν πολυ πολυ πολυ ευγνωμων αν με βοηθουσατε!!!
γιατι δε μπορω να βρω κατι στο νετ

:iagree::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παιδιά μια μικρή βοήθεια
Σήμερα στην τεχνολογία διαλέξαμε τίτλους και εγώ πήρα την επίδραση των Η/Υ στους μαθητές,η καθηγήτρια μου είπε να κάνω Ερευνα δημοσκόπησης και να επιλέξω 3 τίτλους μήπως μπορείτε να μου δώσετε μια ιδέα πώς θα είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Βάζεις τίτλο στην εργασία(συνήθως χρησιμοποιούν το όνομα της εργασίας που πήρες).Έπειτα κάνεις μια εισαγωγή για το θέμα(πληροφορίες μπορείς να βρει και στο ίντερνετ).Μετά φτάχνεις το ερωτηματολόγιο,ερωτήσεις ανάλογες με το θέμα στις οποιές είτε θα δώσεις μόνος σου πιθανες απαντήσεις είτε θα δώσεις το ερωτηματολόγιο σε φόλους και γνωστούς να στο απαντήσουν είτε θα βγεις στο δρόμο και θα ρωτήσεις.Για εσένα επί παραδείγματει μια ερώτηση(είναι περιπου 12-15) θα μπορούσε να είναι ''Πιστεύετε ότι ο Η/Υ θα μπορούσε να βοηθήσει τα παιδιά?Και αν ναι πως θα τους ήταν αποτελεσματικος?".Αυτή είναι μια ερωτηση.Εάν δώσεις το ερωτηματολόγιο σε 10 άτομα μετά θα κάνεις αναγωγή για να δεις πόσο βγαίνει στους 100.Συνεχίζεις γράφοντας ότι την α απάντηση στην έδωσαν χ άτομα την β ψ και την γ ω(αν υπάρχουν παραπάνω απαντήσεις συνεχίζεις με τον ίδιο τρόπο)Στο τέλος γράφει μερικά συμπεράσματα ανάλογα με την ερώτηση και τις απαντηήσεις.Το ίδιο κάνεις και για τις υπόλοιπες ερώτησεις.Τέλος γράφεις και γενικα συμπεράσματα ή τροπος αντιμετώπισης του προβλήματος,περιεχόμενα και βιβλιογραφία!Ελπίζω να βοήθησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noizy

Νεοφερμένος

Ο Noizy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
η εργασια που πήρα εχει να κανει με τα δίκτυα των Η/Υ

ξερετε κανα σιτε με πληροφορίες σχετικα με το θεμα εχω βρει αρκετά αλλα μήπως βρω επιπλέον πληροφορίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cowboy

Νεοφερμένος

Ο cowboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μπορείτε να μου προτείνετε κανένα καλό θέμα για εργασία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katbibilek

Νεοφερμένος

Η katbibilek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
προτασεις για εργασιες τεχνολογιας:

[FONT=&quot]Η κατασκευή και η παραγωγή νομισμάτων και χαρτονομισμάτων.(αυτην εχω παρει εγω)[/FONT]


αεροπλανα,ελικοπτερα,κινητα,υπολογιστες,ειδη μπυρας,σχεδιασμος μιας μπαλας ή ενός ρούχου,εξώρυξη ενος μεταλλου ειναι μερικες προτασεις παιδια
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εγω με την ομαδα μου θα κανουμε ερωτηματολογιο με θεμα ''πως η μουσικη επηρεαζει την ψυχολογια των ανθρωπων'' εχω σκεφτει καποιες ερωτησεις αλλα κολλησα :(!!!
μπορειτε να μου προτεινετε καποιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
προτασεις για εργασιες τεχνολογιας:

[FONT=&quot]Η κατασκευή και η παραγωγή νομισμάτων και χαρτονομισμάτων.(αυτην εχω παρει εγω)[/FONT]


αεροπλανα,ελικοπτερα,κινητα,υπολογιστες,ειδη μπυρας,σχεδιασμος μιας μπαλας ή ενός ρούχου,εξώρυξη ενος μεταλλου ειναι μερικες προτασεις παιδια

Εεεε η εργασία τεχνολογίας Α' Λυκείου είναι διαφορετική απ'της Β' Γυμνασίου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A_myrto

Νεοφερμένος

Η A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
εγω με την ομαδα μου θα κανουμε ερωτηματολογιο με θεμα ''πως η μουσικη επηρεαζει την ψυχολογια των ανθρωπων'' εχω σκεφτει καποιες ερωτησεις αλλα κολλησα :(!!!
μπορειτε να μου προτεινετε καποιες?


ποσες ωρες την ημερα ακουτε μουσικη?

πως νιωθετε οταν ακουτε μουσικη?

η επιλογη τραγουδιου επηρεαζει τη ψυχολογια σας?{και αντιστροφα}

ελπιζω να βοηθησα
δεν μου ερχονται αλλες ερωτησεις τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
βοηθησες! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top