Σχολικά Ερωτηματολόγια

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Δεν ξέρω για τι εργασίες μιλάτε. Στο σχολείο μου, που είναι και πειραματικό, λειτουργεί άλλο σύστημα. Βρίσκει ο καθένας ένα άρθρο και το παρουσιάζει στην τάξη -υπό μορφή πράδοσης μαθήματος- και γίνεται γι'αυτό συζήτηση. Είναι καλύτερο αυτό θεωρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγάπη X...

Νεοφερμένος

Η Αγάπη X... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
το είδος μουσικης που ακουν οι έφηβοι τα τελευταια 5 χρονια στην ελλάδα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
το είδος μουσικης που ακουν οι έφηβοι τα τελευταια 5 χρονια στην ελλάδα!!

Καλό μου ακούγεται!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frantzeska_st

Νεοφερμένος

Η Φραντζέσκα Στυλιανάκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Τυμπάκι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΚΞΞΞΞ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εγω διαλεξα το θεμα σχετικα με τον Αναλφαβητισμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Mια καλή ιδέα για εργασία είναι οι μοτοσυκλέτες! Έκανα αυτή την εργασία πέρυσι και βγήκε εξαιρετικά εύκολα και ήταν και πολύ ενδιαφέρουσα για μένα που δεν είχα ιδέα! Θα έχετε να γράψετε πολλά,σίγουρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
θα μπορουσε κανεισ νε με βοηθισει στην τεχνολογια?
εχω αναλαβει το θεμα σχετικα με τον αναλφαβητισμο κα πρεπει να φτιαξω ενα ερωτιματολογιο θα μπορουσατε να με βοηθισετε λεγοντασ μου καποιεσ ερωτησεισ που οι απαντησεισ τουσ να ειναι επιλογησ η ναι/οχι?

ευχαριστω πολυ!!!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εγώ πάντως πήρα μια καταπληκτική ιδέα από αρχικές σελίδες για τον πράσινο υπολογιστή. Τέλειο θέμα πραγματικά σας μιλάω. Καλά δεν θέλω να με πενευτώ αλλά θα κάνω την καλύτερη εργασία όλων των εποχών!!! Και έχει και αρκετό υλικό στο ιντερνετ. Αχ σας ευχαριστώ πολύ για την ιδέα:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω κάτι σχετικό με το περιβάλλον...:xixi:Κάτι με οικολογική συνείδηση κτλ...Όμως τελικά θα κάνουμε 2 εργασίες (:!:): μία πειραματική και μία περιγραφική!!!!!:mad:Έλεος δηλαδή...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blair211008

Νεοφερμένος

Η blair211008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ναι;;ευκολη;;μ αρεσαν οι ιδεες π ειπες...κ ειναι προτωτυπες,οπως θελει ο καθηγητης μας...αλλα τι εβαλες στην εργασια;;δεν εχω ιδεα τι να βαλω...σε καμια απο τις δυο που προτεινες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonio2761994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonio2761994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Μια καλή εργασία στην τεχνολογία πόσες σελίδες πρέπει να ειναι περιπου??? γιατι όσο καλα δομημένη και αν είναι πρεπει να πιάνει χώρο........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ναι;;ευκολη;;μ αρεσαν οι ιδεες π ειπες...κ ειναι προτωτυπες,οπως θελει ο καθηγητης μας...αλλα τι εβαλες στην εργασια;;δεν εχω ιδεα τι να βαλω...σε καμια απο τις δυο που προτεινες...

Αν αναφερόσουν σε μένα απλά σαν ιδέα το είχα. Δεν το 'χω ψάξει ακόμα (αλλά κάτι τέτοιο θα κάνω:xixi:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

n!ko$

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλοχώρι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εμένα μου ήρθε στην μυαλό μία πειραματική, "Το νερό θερμαίνεται πιο γρήγορα όταν έχει αλάτι ή όταν δεν έχει"...Ε, εν ολίγοις με την αλατότητα του νερού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petit_94

Νεοφερμένος

Ο petit_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
αλόόόό!!εγω εχω μ τν ηλιακη ενεργεια μπορει να βοηθησει καποιοσ/καποια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Electraki

Νεοφερμένος

Η Electraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εμας μας ειπε οτι θελει μονο πειραματικη και να κοιταξουμε τις ιστοσελιδες του παραρτηματος αλλα οι πιο πολλες δεν μπαινουν και λενε και ασχετα...Και δεν θελει δημοσκοπηση....Α και το θεμα να ειναι πρωτοτυπο...Δεν βρισκω απολυτως τιποτα!περιγραφικες εχω βρει πολλες αλλα πειραματικες τιποτα...το βλεπω να καταληγω σε κανα πειραμα χημειας...Καμια ιδεα παιδακια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpii.

Νεοφερμένος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ πάντως, θα κάνω εργασία πάνω στις "Φωτογραφικές μηχανές στο πέρασμα του χρόνου", μιας που ασχολούμαι κιόλας...Είναι πολύ ωραίο θέμα, γιατί μπορεί κανείς να εξηγήσει από τη δομή μέχρι την ιστορία και την εξέλιξή τους... Σχετικά εύκολο, αλλά θεωρητικό και πειραματικό ταυτόχρονα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ πάντως, θα κάνω εργασία πάνω στις "Φωτογραφικές μηχανές στο πέρασμα του χρόνου", μιας που ασχολούμαι κιόλας...Είναι πολύ ωραίο θέμα, γιατί μπορεί κανείς να εξηγήσει από τη δομή μέχρι την ιστορία και την εξέλιξή τους... Σχετικά εύκολο, αλλά θεωρητικό και πειραματικό ταυτόχρονα... :D

Πειραματικό πώς μπορείς να το κάνεις;:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiodimitriotis

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγώ είχα κάνει μία με θέμα τα πολεμικά αεροσκάφη...αλλά την καλύτερη την είχα κάνει μια συμμαθήτριά μ με θέμα τον τιτανικό...κορυφαία...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennysweetgum

Νεοφερμένος

Η pennysweetgum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
και εγω αυτο ακριβως το προβλημα αντιμετωπιζω!! εχουμε πειραματικη εργασια αν και σε ολα τα σχολεια βαζουν περιγραφικες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakis1994

Νεοφερμένος

Ο sakis1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σήμερα ο καθηγητής μασ έδςσε τα θέματα για την εργασία.. μασ εδωσε γ΄θρω στα 80 αλλα εγώ είμαι αναμεσα σε 4 :
1)τι ρόλο εχει το κινητό τηλέφωνο στην ζωή μας
2)η επιδραση της τεχνολογίας στη ζωή των ανθρώπου
3)Έρευνα για την διατροφή των εφήβων
4) η επίδραση του καιρού στην διάθεση των ανθρώπων
τι μοθ προτείνεται απο τα 4??? και ίσως κάποιο άλλο θέμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top