Σχολικά Ερωτηματολόγια

iwannoula

Νεοφερμένος

Η iwannoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σασ θελω τη βοηθεια σασ!! μασ εχουν αναθεσει να κανουμε μια εργασια π το θεμα τησ να ειναι μεσα απο το βιβλιο..... αν μπορει καποιοσ να με βοηθησει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vacw

Νεοφερμένος

Η vacw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σασ θελω τη βοηθεια σασ!! μασ εχουν αναθεσει να κανουμε μια εργασια π το θεμα τησ να ειναι μεσα απο το βιβλιο..... αν μπορει καποιοσ να με βοηθησει..

δλδ?την καθιερωμενη με τις μεταβλητες η' κατι διαφορετικο?



ρε παιδια εμενα αλλο με καιει, βοηθεια για το θεμα πως επηρρεαζονται τα παιδια απο το internet...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick123

Νεοφερμένος

Ο Nικήτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Λοιπόν, βρήκα 2 site που λένε για τα παιδια και το διαδiκτυο :

1. https://www.medlook.net/article.asp?item_id=761
2. https://gerontakos.blogspot.com/2009/02/blog-post_8511.html

Ελπίζω να βοήθησα!!!:D:no1:
-----------------------------------------
Βρήκα και ενα κείμενο σχετικά με την παιδική φτώχεια :

https://www.kbatzeli.gr/index.php?/plain/content/view/full/1825
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannoula

Νεοφερμένος

Η iwannoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
δλδ?την καθιερωμενη με τις μεταβλητες η' κατι διαφορετικο?



ρε παιδια εμενα αλλο με καιει, βοηθεια για το θεμα πως επηρρεαζονται τα παιδια απο το internet...


μια εργασια οπου να αναλυοθμε ενα θεμα αλλα θελω να παρω καλο βαθμο κ θελω να ειναι τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sandros

Νεοφερμένος

Ο Sandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γυρο στις 3κ ευρο και κοντα στο 18 και
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καπου στις 4000? και κοντα στο 19 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
ρε παιδιά μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω ιδέες για ερωτηματολόγιο με θέμα το αιολικό πάρκο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
5.000 ευρω(μαζι με τη συνταξη του παππου που μενει μαζι μας :D)18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewatcher

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
6000E 13.4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
νομιζω οτι εαν πατησεις κατι σχετικο στο google θα εχει....εμας μας ειχαν πει να ψαξουμε εκει για να βρουμε παλιοτερες εργασιες παιδιων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
2000 Ε περίπου γύρω στο 18.5-19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΟΧανίων

Νεοφερμένος

Η ΝΟΧανίων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

vacw

Νεοφερμένος

Η vacw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
nick 123 ευχαριστω παρα πολυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sk8er girl

Νεοφερμένος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιαααααα ΒΟΗΘΕΙΑ! εχω διαλέξει μια εργασια π το 8εμα της ειναι τελειως α8λιο.
δν 3ερω πως μ ηρ8ε.
''οι μαρκες στην ζωη των εφηβων''οι φιρμες κυριαρχουν στην ζωη των εφηβων π πιστευετε οφειλεται αυτο?
εχω κανει το 8εμα τον στοχο κ τν σκοπο της ερευνας μ.
απλα δν 3ερω τι ν γραψω στην παρουσιαση κοινωνικων αναγκων.
κ 8α η8ελα αν μπορει κανεις ν μ δωσει μερικες ιδεες γ τ ερωτηματολογιο.
πλιζζζζζζζ!!!!! ειμαι απελπυσμενη!.. αυριο εχουμε τεχνολογια κ δν 8α πας την εργασια με8αυριο ομως ειναι η τελευταια μερα! ΗΕλΡ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_7

Νεοφερμένος

Ο tasos_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
βοηθειαααα! εχω θεμα <<μουσικη και νεοι>>. δινουμε τις εργασιες την παρασκευη και δεν εχω κανει τιποτα.:) .μονο το ερωτηματολογιο.!! σας παρακαλω αν μπορει να με βοηθησει καποιος με καποια links. ειναι μεγαλη αναγκη.! και αν εχει κανει καποιος την ιδια εργασια να με βοηθησει.. πλιζζζζζζζ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danai Mak

Νεοφερμένος

Η Danai Mak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Χρειαζομαι βοηθεια για την εξης ερευνα: Η επιδραση του PH του νερου στην αναπτυξη της πατατας. Βασικα θα επρεπε να το κανω σαν πειραμα, δηλ. να φυτεψω τρεις πατατες και να τις ποτισω με νερο, ή λεμονι, ή αμμωνια, αλλα περασα ασχημη γριππη και δεν μπορεσα. Υπαρχει κατι, καπου, καποιος να με βοηθησει παρακαλω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
παιδια μπορει να με βοηθησιε καποιος στη συνταξη της εργασιας?δεν εχω ακομη μοιρασει τα ερωτηματολογια,αλλα οταν ερθει η ωρα πως ξεκιναμε?εχω θεμα ελευθερο χρονο.ας πουμε γραφω:

"Το θεμα αυτης της ερευνας ειναι οι μαθητες του ταδε σχολειου και ο ελευθερος χρονος."

μετα?γραφω κανενα εισαγωγικο κειμενο για τον ελευθερο χρονο του?τη σημασια του κλπ?εχω μονο 6 ερωτησεις στο ερωτηματολογιο,πως θα μου βγουν οι σελιδες?πως θα γινει η αναλυση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εγω την τελειωσα χτες επιτελους. 56 σελιδες με το ζορι:mad:
αυριο την δινουμε =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
56; Εμένα είναι 19 :D (με μικρή γραμματοσειρά βέβαια και δίχως εικόνες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εμενα με γραμματοσειρα 12
αλλα ειναι πολλα
η9ελε πανω απο 80 αλλα δν μπορουσα αλλο =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top