Σχολικά Ερωτηματολόγια

alkgeopa

Νεοφερμένος

Ο Άλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Μουζάκι (Καρδίτσα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
αναφερεται στο κατα ποσο ο υπολογιστης μπορει να γινει οικολογικος
ετσι νομιζω τουλαχιστον:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εμείς δεν θα κάνουμε εργασία, αλλά θα φανεί ότι κάναμε και πηραμε όλοι 20. Μας κάνει ο βλάκας άνθρωπος του κόσμου,που μας κάνει και Φυσική ενώ δεν ξέρει να λύσει μία άσκηση, όλο τον διορθόνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tanatsos

Νεοφερμένος

Ο Tanatsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..εμας μας ζητησε να κανουμε πειραματικη εργασια και δεν μας βοηθησε καθολου στην επιλογη θεματος...ουτε μας εκανε παραδειγματα για τιτλους της εργασιας κ.λπ γιατι ειπε οτι αμα κανει παραδειγμα θα "καψει" το θεμα και δεν θα μπορουμε να το διαλεξουμε...

τελικα σκεφτηκα ως θεμα το βιολογικο καθαρισμο των λυματων...
για αυριο μας εχει ζητησει να παμε τιτλο(εννοώ οτι ακομα δεν εχουμε αρχισει την εργασια)

θα ηθελα..εαν καποιος πιο γενικος γνωστης..οχι ειδικα επι του θεματος..αλλα αν ξερει..ας ποσταρει κανα link απο κανα site που να εχει πληροφοριες για τα σταδια και γενικοτερα για το θεμα γιατι εψαχνα αρκετη ωρα στο google και τα περισσοτερα link που βρηκα ηταν σχετικα με βιολογικους καθαρισμους σε διαφορα μερη της Ελλαδας χωρις να δινουν γενικες πληροφοριες, αλλα απλως αναφεροντας γεγονοτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ταρζαν

Νεοφερμένος

Ο ταρζαν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σασ παιδια ειμαι νεο μελος . κανω μια εργασια στην τεχνολογια με θεμα ''αναβολικα τι ειναι και πως επιδρουν στον ανθρωπινο οργανισμο '':)ειναι η τριτη εργασια που κανω γτ η μια δεν ηταν ερευνα οπως υποστηριζι η κιρια μου και η αλλι ειχε το ιδιο θεμα με εναν φιλο μου οποτε αναγκαστηκα να υποχορισω :'( μηπως μπορειτε να μου προτεινετε εροτισησ για να κανω εροτιματολογιο??:no1: σας ευχαριστο εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroyli

Νεοφερμένος

Η maroyli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
χμμ .. . παιδια εχω και εγω ενα προβλημα με την εργασιουλα μου... η διαμορφωση υποθεσης με δυσκολευει λιγο οπως και τα επομενα ... η εργασια εχει τιτλο" η χρηση ναρκωτικων και η επιδραση στον ανθρωπο μετα την χρηση" ... απο το 4 σταδιο και μετα .. κολλαω! ο σκοπος μου ειναι η ενημερωση.
-----------------------------------------
μπορεις να κανεις διαφορες ερωτισεισ αλλα ειναι αναλογο.εαν 8ελεισ να δει3εις ρε παιδι μ οτι δν γνωριζει ο κοσμος γ τ αναβολικα τοτε μπορεισ να κανεισ ερωτησεις γ τ εαν τ γνωριζουν, τ επιρροη εχουν κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ταρζαν

Νεοφερμένος

Ο ταρζαν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ευχαριστο αλλα οπωσ ξεσ η ερωτησεις πρεπει να εχουν και απαντησεις και η πιθανεσ ερωτησεις που μου εδωσες δν μπορω να γραψω εγο απαντηση:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroulucky

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εχεις σκεφτει θεματα οπως:χημεια,βιολογια(αυτο εκανα περυσι),φυσικη δηλαδη επιστημες που μας αφορουν αμεσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
εγω περσυ εκανα μια παρα πολυ ωραια εργασια, και ως εμφανιση αλλα και ως περιεχομενο με θεμα "Μουσικη Βιομηχανια", και μου εβαλε στο τελος οτι μου χε βαλει στο τετραμηνο, δηλαδη 17, και σ αυτους που ειχαν 20, τους εβαλε 20 ανεξαρτητα με το αποτελεσμα της εργασιας... Αδικια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria93

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια και απο μενα!λοιπον,ευτυχώς κληρώθηκα να παρουσιασω την εργασια μου μετα το πασχα.αρα εχω αρκετο χρονο να την κανω.ομως δεν ειμαι απολυτα σιγουρη για το θεμα με το οποιο θα ασχοληθω γι άυτο θελω μια βοηθεια!σκεφτηκα να ασχοληθω με τις τσιχλες και τα υλικα που περιεχουν.μου φανηκε αρκετα ενδιαφερον!εσεις τι λετε ?..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
η δικιά μου εργασία έχει θέμα
<< εφαρμογές αερδυναμικής φυσικής στην τεχνική του σερβίς>>

επειδή ασχολούμαι και με το βόλλευ αλλά μου αρέσει πολύ και η φυσική σκέφτηκα να τα συνδυάσω!!! η εργασία είναι βέβαια ΔΥΣΚΟΛΗ αλλά κάνω ο,τι μπορώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία27227

Νεοφερμένος

Η Γεωργία27227 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
johngreek συμφωνώ ότι ήταν αδικία γιατί έχει τύχει κ σε εμένα....
μαρία αν σ αρέσει κάνε αυτό το θέμα...
zotica πολύ ζόρικο θέμα...θα το καταφέρεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ταρζαν

Νεοφερμένος

Ο ταρζαν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
johngreek συμφωνώ ότι ήταν αδικία γιατί έχει τύχει κ σε εμένα....
μαρία αν σ αρέσει κάνε αυτό το θέμα...
zotica πολύ ζόρικο θέμα...θα το καταφέρεις;;;


ξοην ναι οντοσ πολυ μεγαλη αδικια

ζοιτσα συμφονο με τιν γεωργια παρα πολυ δυσκολο θεμα:xixi:
αλλα αν πιστευεισ οτι θα τα καταφερεισ μπραβο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ θέλω να κάνω εργασία με θέμα: "Η μεθαμφεταμίνη και οι επιδράσεις της στην λειτουργία του ανθρώπινου οργανισμού." Η καθηγήτριά μας θέλει να της δώσουμε θέμα, ανεξάρτητη και εξαρτημένη μεταβλητή για το θέμα, τη Δευτέρα. Μπορείτε να μου πείτε ποιά είναι η εξαρτημένη και η ανεξάρτητη μεταβλητή για το θέμα αυτό? Επίσης αν γίνεται θα ήθελα κάποιες πληροφορίες.
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SierraCosworth

Νεοφερμένος

Ο SierraCosworth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ρε παιδια τη βοηθεια σας παρακαλω....Η καθηγητρα της τεχνολογιας μας εδωσε τα θεματα πριν παρα παρα πολυυυυ καιρο και μας ειπε να ειναι ετοιμα μεχρι τις 21 Φεβρουαριου...Δηλαδη αυριο. Επειση δεν το ξανασηζητησαμε το θεμα το ξεχασα με αποτελεσμα να μην εχω τωρα ερασεια.:'(:'(:'(
Το θεμα της εργασιας ειναι η εξελιξη του αυτοκινητου...Υπαρχει καποιος αλλος που να εχει ασχολιθει με αυτο το θεμα για μου δωσει ενα σχεδιαγραμμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missdenim

Νεοφερμένος

Η natassoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω εχω θεμα.....την επιδραση της μουσικης στην ψυχολογια του ανθρωπου σε αντρες και γυναικες ...
μηπως μπορειτε να με βοηθησετε.....αν ξερετε σελιδεσ που μπορω να βρω καποιες πληροφοριες ??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RiNa!

Νεοφερμένος

Η Eιρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια γεια σας!!
κάνω μια εργασία πανω στα εξυπνα σπίτια
αλλά εχω κολλησει στο διάγραμμα(ακομα!)
δεν ξερω πως να το φτιαξω...γίνεται να με βοηθήσει καποιος???:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iridoni

Νεοφερμένος

Η Irida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ρε παιδια θελω αλλες 2 ερωτησεις για να γτιαξω ενα ερωτηματολογιο για αθλητισμος και νεοι...μπορειτε να μ δωσετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomi

Νεοφερμένος

Η θωμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
παιδια βοηθεια...εχω εργασια στην τεχνολογια,,,κ θελω να με βιηθησετε σε κατι...λοιπον το θεμα μου ειναι ο χρονος που κανει να πεσει ενα σωμα σε συναρτηση μ τν επιφανεια του..επομενος ελευθερη πτωση αλλα με αντισταση του αερα καπωσ ετσι...λοιπον θελω να μου πειτε ποιος ειναι ο σκοπος και πο κοινωνικες αναγκες της ερευνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ξαναποστάρω επειδή προφανώς δεν το είδε κανείς και το χρειάζομαι αύριο...

Εγώ θέλω να κάνω εργασία με θέμα: "Η μεθαμφεταμίνη και οι επιδράσεις της στην λειτουργία του ανθρώπινου οργανισμού." Η καθηγήτριά μας θέλει να της δώσουμε θέμα, ανεξάρτητη και εξαρτημένη μεταβλητή για το θέμα, τη Δευτέρα. Μπορείτε να μου πείτε ποιά είναι η εξαρτημένη και η ανεξάρτητη μεταβλητή για το θέμα αυτό? Επίσης αν γίνεται θα ήθελα κάποιες πληροφορίες.
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Νομίζω οτι ο σκοπός είναι, να παρουσιάσεις πως επηρεάζει η επιφάνεια ενός σώματος τον χρόνο πτώσης στο έδαφος απο ένα συγκεκριμένο έδαφος, και οι κοινωνικές ανάγκες μόνο η πληροφόρηση του κοινωνικού συνόλου βάση αυτού του θέματος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top