Σχολικά Ερωτηματολόγια

john11_lukeio

Νεοφερμένος

Ο john11_lukeio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια εγω στη τεχνολογια εχω θεμα....η παιδικη παχυσαρκια ωφειλεται στη κακη διατροφη λογω ελλειψης χρονου....αν μπορειτε να βοηθησετε για ερωτηματολογιο ριξτε καμια ερωτηση.....ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelina16

Νεοφερμένος

Η evelina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θα ηθελα μια βοηθεια____στην εργασια της τενολογιας___λογω του οτι στην ταξη μου κανεις δεν προσεχει στο μαθημα της τεχνολογιας κανεις δεν ξερει τι θα κανει____και δυστυχως δν εχω χρονο για την εργασια και τελειωνει η προθεσμια___μηπως υπαρχει καποιο ατομο το οποιο μπορει να με βοηθησει ή να μου δοσει μια___;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Υπάρχουν ήδη άλλα θέματα για την εργασία της τεχνολογίας...

Να σου δώσει κάποιος μια έτοιμη απαγορεύται σύμφωνα με τους κανόνες του forum :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XxBiOxX

Νεοφερμένος

Ο XxBiOxX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μπορει να μου πει καποιος με ποια βηματα γινεται μια περιγραφικη ερευνα?:'(Επειγει παιδια σας παρακαλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liac

Νεοφερμένος

Ο liac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι νεος κ θα ηθελα μια μικρη βοηθεια στην εργασια της τεχνολογιας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
δν εχω βρει ακομα θεμα
-----------------------------------------
ς.ο.ς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios8

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια χρεαιζομαι ενα θεμα να εντυπωσιασω....εχετε κανενα πρωτοτυπο...?πλιζζζ πειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NTEVI

Νεοφερμένος

Η NTEVI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ε σας παρακαλω 8ελω εργασια για την τεχνολογια μεχρι αυριο..πφφ..
εμ 8ελω για την μοδα.κ τι επιπτοσεις εχει στουσ γονεις επειδι τα παιδια τους επιβαρινουν με τα χρηματα.πλς..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liac

Νεοφερμένος

Ο liac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε παιδια μπορει να με βοηθεισει κανενας με την εργασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Ένας ένας....
Για πείτε.
Α!Και μην περιμένετε όλοι από εδώ βοήθεια.
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ.
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxarina

Νεοφερμένος

Η zaxarina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μπορειται να μου στειλεται μια εργασια για την τεχνολογια???
-----------------------------------------
ο,τι θεμα και να ειναι δεν με πειραζει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iridoni

Νεοφερμένος

Η Irida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μπορειται να μου στειλεται μια εργασια για την τεχνολογια???
-----------------------------------------
ο,τι θεμα και να ειναι δεν με πειραζει!!!



τι ολη την εργασια???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
επειδη ουτε και εγω εχω πολυ καταλαβει τι ακριβωσ γινεται με αυτη τη πειραματικη εργασια....μπορει καπιωσ να μ εξηγισει???:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liac

Νεοφερμένος

Ο liac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια αν θελει κανεις ν τν βοηθεισω με την εργασια του ας μου πει(κυριως για το καπνισμα,εχω κανει μια με ερωτιματολογιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
τι ενοεις φιλε μου ζυταει 12 βηματα.. Εμας ο καθηγητης μας ειναι φελος και δεν μας εδοσε λεπτομεριες για την εργασια (δεν δεν εχω και βιβλιο :( ) Αν γινετε να μου πειτε που ειναι αυτα τα βηματα για να ξεκινησω και εγω καμια μερα γιατι βαρεθηκα να ψαχνω

Τα δώδεκα βήματα είναι:

  • Τίτλος έρευνας
  • Παρουσίαση του προβλήματος
  • Σκοπός της έρευνας
  • Παρουσίαση των κοινωνικών αναγκών που εξυπηρετεί η έρευνα
  • Διαμόρφωση της υπόθεσης της έρευνας
  • Ανάλυση των παραμέτρων που θεωρήθηκε ότι δεν επηρεάζουν το αποτέλεσμα της έρευνας
  • Περιγραφή των περιορισμών της ερευνάς
  • Περιγραφή της διαδικασίας που ακολούθησε ο ερευνητής
  • Ορισμοί των μεταβλητών που μελετήθηκαν στην έρευνα
  • Συμπεράσματα της έρευνας
  • Προτάσεις για συμπληρωματική έρευνα στο μέλλον
  • Βιβλιογραφία



Εμάς αυτά είπε μόνο...........Και να ξεκινήσουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiTSAKaLoSsS

Νεοφερμένος

Ο MiTSAKaLoSsS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας,

Μηπως υπαρχει ετοιμη εργασια στην Τεχνολογια Ά Λυκειου με θεμα : Ηλεκτρονικοι Υπολογιστες?

Οποιος μπορει να με βοηθησει, παρακαλω να μου στειλει PM.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paodim

Νεοφερμένος

Ο paodim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια μια βοηθεια ....ξερετε καποιο site που να λεει πληροφοριεσ για τα ναρκωτικα διοτι εψαξα αρκετη ωρα στο google και δεν βρισκω κατι το ξεχωριστο και να ειναι και σε πληροφοριεσ αρκετο......ελπιζω καποιοσ να με βοηθησει ..,ευχαριστω προκαταβολικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liac

Νεοφερμένος

Ο liac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μηπωσ μπορει να μου βρειτε ενα ευκολο θεμα για εναν φιλο μου:::::::::::
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pr0sKi

Νεοφερμένος

Ο pr0sKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια μπορειτε να με βοη9ισετε στο ερωτιματολογιο σχετικα με τιν γνωμη των εφηβων για την επιδρασι των ναρκοτικων στους νεους

σοζ για τα ελλινικα μ αλλα δν γραφω ποτε ελλινικα γραματα στο PC μου
περιμενω βοιθεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonbin

Νεοφερμένος

Ο jasonbin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
μηπωσ μπορει να μου βρειτε ενα ευκολο θεμα για εναν φιλο μου:::::::::::

Στείλε μου ένα pm (προσωπικό μήνυμα να σου στείλω την περσινή μου εργασία... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@ta

Νεοφερμένος

Η N@ta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια θελω βοηθεια! ο καθηγητης μου μου ζητησε να κανω μια μακετα για το πως γινονται οι εκληψεις.μπορειτε να μ βοηθησετε? απο τι να τν φτιαξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top