Σχολικά Ερωτηματολόγια

maraki598

Νεοφερμένος

Η maraki598 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια θέλω βοήθεια...η καθηγητρια μου εβαλε μια εργασια με θεμα η υγιεινη διατροφη, κ λεω να φτιαξω ενα ερωτηματολογια...οποιος σκεφτεται καμια ερωτηση πανω σε αυτο το θεμα ας μου στειλει!!!:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ισαβέλλα

Νεοφερμένος

Η Ισαβέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σίφνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ποιός είναι ο τίτλος σου?

Ο τίτλος μου είναι: Η ποδοσφαιρική ομάδα που επιλέγουν [στη Σίφνο] στον τόπο μου ανάλογα με το φύλο, την ηλικία (15 – 25) και τον τόπο καταγωγής.


θα ήθελα τη βοήθειά σας:
α)Ερωτήσεις για το ερωτηματολόγιο.
β)Υποθέσεις


Ευχαριστω!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
1)ποιο το φυλο σας?
2)ποια η ηλικια σας?

μετα ρωτα αν θεωρουν οτι διατρεφονται υγιεινά,αν τρωνε πρωινο,τι για βραδινο,αν αγοραζουν οικολογικα προϊοντα,καθε ποτε καταναλωνουν πατατακια κλπ,αν τρωνε λαχανικα/φρουτα/γαλα,ποσα ποτηρια γαλα πιστευουν οτι πρεπει να πινουν,και τετοια

μπορεις να γραψεις στο google υγιεινη διατροφη και ο,τι προϋποθεσεις βγαλει για να την εχουμε,να βαλει την καθεμια(προϋποθεση :P)σαν ερωτηση,αν τηρηται;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Για ποιο μάθημα είναι η εργασία σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianoula

Νεοφερμένος

Η ilianoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά.Είμαι καινούρια και χρειάζομαι βοήθεια!!!!!!Μήπως ξέρεται κάποιο site που μπορει να με βοηθήσει με την εργασία μου στην τεχνολογία;;Το θέμα ειναι ''Μουσική και Τεχνολογία''



Σας παρακαλώ βοηθήστε με την άμοιρη:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
To google είναι ο καλύτερος σου φίλος. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianoula

Νεοφερμένος

Η ilianoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
To google είναι ο καλύτερος σου φίλος. :iagree:
δεν ξέρεισ πόσες ώρες ψάχνω...θα μου χαλάσουν τα μάτια στο τελος.σε λίγο θα έχω οθόνες υπολογιστών αντί για μάτια!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FergieFerg4ever

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ διάλεξα να κάνω εργασία με το θέμα "κατοικίδια ζώα και πως επηρεάζουν την ψυχολογία μας".'Αρεσε πολύ στην καθηγήτρια και είπε πως πρώτη φορά μαθητής διαλέγει τέτοιο θέμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki598

Νεοφερμένος

Η maraki598 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ειναι για την υγιεινη διατροφη...Ευχαριστω x-filer για την βοηθεια θα τα συμπεριλαβω ολα αυτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά.Είμαι καινούρια και χρειάζομαι βοήθεια!!!!!!Μήπως ξέρεται κάποιο site που μπορει να με βοηθήσει με την εργασία μου στην τεχνολογία;;Το θέμα ειναι ''Μουσική και Τεχνολογία''



Σας παρακαλώ βοηθήστε με την άμοιρη:'(:'(

Κατ' αρχήν να σου πω ότι το θέμα αυτό δεν είναι και τόσο συναφές με το γενικό πλαίσιο στο οποίο κινούνται οι εργασίες της Τεχνολογίας στην Α' Λυκείου. Κανονικά θα πρέπει να έχεις μια μεταβλητή που θα επηρεάζει μαι άλλη (ανεξάρτητη μεταβλητή και εξαρτημένη μεταβλητή). Π.χ.: το φαινόμενο του θερμοκηπίου και οι κλιματολογικές αλλαγές. Εκτός αν εννοείς την επίδραση των διαφόρων τεχνολογικών ανακαλύψεων και εφαρμογών στη μουσική βιομηχανία (π.χ. σύνθεση MIDI, ηλεκτρονική επεξεργασία του ήχου κλπ.). Οπότε εκεί μπορείς να ψάξεις στο Google:).

*ξέρετε, είναι ενεργητική φωνή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokolatista

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γειααα!!!:bye:ειμαι καινούργια εδω και δεν ξερω και πολύ καλά να χρεισιμοποιώ το site αλλα πιστευω να μαθω γρηγορα. μερικα καλα θέματα ειναι ιατρικη τεχνολογία (αυτο διαλεξα και εγω) το ιντερνετ σημερα το τηλέφωνο και η εξέλιξη του.....βασικά ψάξτε σε κανενα λεξικο και θα σας κατεβουν πολλεσ ιδεες (σοβαρα μιλαω):)
-----------------------------------------
Εγώ διάλεξα να κάνω εργασία με το θέμα "κατοικίδια ζώα και πως επηρεάζουν την ψυχολογία μας".'Αρεσε πολύ στην καθηγήτρια και είπε πως πρώτη φορά μαθητής διαλέγει τέτοιο θέμα..
καλόόόόό!!!!εγώ διαλεξα ιατρικη τεχνολογια. νομιζα οτι ηταν ευκολο αλλα τελικα τα βρικα σκουρα:'(
-----------------------------------------
Γειά σας παιδιά.Είμαι καινούρια και χρειάζομαι βοήθεια!!!!!!Μήπως ξέρεται κάποιο site που μπορει να με βοηθήσει με την εργασία μου στην τεχνολογία;;Το θέμα ειναι ''Μουσική και Τεχνολογία''



Σας παρακαλώ βοηθήστε με την άμοιρη:'(:'(
ψάξε στο google. θα εκπλαγείς οταν δεις ποσα πραγματα μπορεις να βρεις. απλα θελει λιγο ψαξιμο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefos

Νεοφερμένος

Ο stefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
για την εργασια σου σχετικα με το ανχος μπορεις να μπεις στο ιντερνετ θα σε βοηθησει πολυ....
-----------------------------------------
για την εργασια σου σχετικα με το ανχος μπες στο ιντερνετ θα βρεις πολυ υλικο.....
-----------------------------------------
μπορεις να ρωτησεις στην δημοσκοπηση τι ειδος μουσικη ακουν οι νεοι.ποπ ραπ και τετοια αν ειναι εντονα συνεδεμενοι με την μουσικη τετοια ελπιζω να σε βοηθησα λιγο.εγω παντως ακουω περισσοτερο εντεχνα και λαικα....
-----------------------------------------
μια καλη ερωτηση ειναι κατα ποσο ειναι ενημερωμενος ο κοσμος σχετικα με την εξωσωματικη γονιμοποιηση,δεν ξερω αν το γνωριζεις αλλα δημιουργει καρκινοματα αν παραγματοποιηθη πανω απο 5-6 φορες αρκετα επικυνδινα για τον οραγανισμο....ελπιζω να σε βοηθησα...
-----------------------------------------
το θεμα μου στην τεχνολογια ειναι κατα ποσο η διατροφη μπορει να προκαλεσει μεταλαξεις στο dna....αν μπουρουσατε να δωσεται καμοια ιδεα θα το εκτιμουσα η ερωτηση....:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

litof

Νεοφερμένος

Ο litof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω εχω φαινομενο θερμοκηπιου,...καμια βοηθεια??σε μια βδομαδα παραδιδω εργασια..κ δεν αρχισα ακομη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erimitissa

Νεοφερμένος

Η erimitissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια.σε.ολους:bye:....με.συνχωρητε.για.τα.απιστευτα.ορθογραφικα.αλλα.οι.συνιθειες.δεν.
κοβονται:D....θα.ηθελα.ν.μου.πειτε.μεταβλητες.ή.τιτλο.για.εργασια.με.περιεχομενο.
τεχνητο.αιμα...ξερω.ειναι.δυσκολο.αλλα.αυτο.μας.κολλησε:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloom

Νεοφερμένος

Η bloom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καμια βοηθεια σχετικα με το θεμα ¨ νευρικη ανορεξια κ οι επιπτωσεις της¨???????????????
-----------------------------------------
-----------------------------------------
παιδια εχετε τιποτα για νευρικη ανορεξια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
bloom εχουμε προγραμμα για τη νευρικη ανορεξια και προκειται να παμε εκδρομη 3ημερη.. τεσπα.. απλα googlαρε το, θα βρεις πολλα αν κατσεις να ασχοληθεις.. εκανα μια εργασια στην τεχνολογια για τη διατροφη και ενα απο τα πραγματα που μελετησα ηταν και αυτο.. η νευρικη ανορεξια..
να, σου πασαρω δυο site που θυμαμαι για να ψαξεις και εκει..
iatronet.gr myself.gr :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy

Νεοφερμένος

Η Νάνσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδιά!!!!!!!!!!!!!!!!ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!Η δικιά μου καθηγήτρια θέλει να παρουσιάσω και πείραμα μέσα στην τάξη ανάλογα με την εργασία που θα διαλέξουμε!!!!!:lol:Καμιά εύκολη και προτότυπη ιδέα κανένας???:hmm:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Tι εργασία διάλεξες για να σου πούμε το κατάλληλο πείραμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy

Νεοφερμένος

Η Νάνσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εμ σκεφτομαι να κανω:η άνωση 3 διαφορετικων σωματων ανάλογα με τη δοσολογία του αλατιού που έχουμε βάλει στο νερό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefos

Νεοφερμένος

Ο stefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
guess!μπορεις να πας στο google και να πατησεις το θεμα που επελεξες+εικονες πιστευω θα σου βγαλει υλικο.....ελπιζω να σε βοηθησα λιγο.....
-----------------------------------------
Γειά σας παιδιά.Είμαι καινούρια και χρειάζομαι βοήθεια!!!!!!Μήπως ξέρεται κάποιο site που μπορει να με βοηθήσει με την εργασία μου στην τεχνολογία;;Το θέμα ειναι ''Μουσική και Τεχνολογία''



Σας παρακαλώ βοηθήστε με την άμοιρη:'(:'(
ριξε μια ματια εδω μπορει να σε βοηθησει....https://users.forthnet.gr/ath/john_tzinieris/music_and_technology.htm
-----------------------------------------
παιδια εγω διαλεξα τελικα κατα ποσο το ανχος επειρεαζει την επιδοση των μαθητων..περιγραφικη δεν ηθελα πειραματικη..θα κανω ερωτηματολογιο...βοηθεια:(εχεται καμοια ερωτηση για να προσθεσω επι του θεματος?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top