Σχολικά Ερωτηματολόγια

ne0ellinaC

Νεοφερμένος

Ο ne0ellinaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
:'(:'(:'(:'(το θέμα μου ειναι ίντερνετ και νέοι και ακόμα δεν έχω βρει άρκετα πλζζζ χελπ...!!!!!!!! δν θέλω πολλα μόνο ένα η δυο λινκ..:) πλζζζ χελπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsa

Νεοφερμένος

Η fatsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχω το θέμα αλλά δεν ξέρω τί να γράψω.
-----------------------------------------
Εγώ έχω ανάπτυξη φυτού σε διαφορετικά χρώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofiamarina

Νεοφερμένος

Η sofiamarina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας... Είμαι καινούρια εδώ... Μόλις γράφτηκα στη σελιδα σας... Θα ήθελα αν μπορείτε να μου δώσετε ιδέες για την εργασία της Τεχνολογίας. Το θέμα που επέλεξα είναι "Εξωσωματική Γονιμοποίηση". Όμως, πρέπει να φτιάξω ένα ερωτηματολόγιο με γύρω στις 15 ερωτήσεις και έχω βρει μόνο δύο! Δεν ζητώ έτοιμες ερωτήσεις, αλλά αν μπορείτε να με βοηθήσετε δίνοντας μου ιδέες θα το εκτιμούσα.

Ευχαριστώ πολύ
Με εκτίμηση,
sofiamarina
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelaras-Herso_1

Νεοφερμένος

Ο Stelaras-Herso_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια θελω επιγοντως βοηθεια στιν τεχνολογια γιατι πρεπει να βρω θεμα για το ερωτηματολογιο και δεν μου ερχεται τπτ!! οποιος μπορει να δοσει καμια ιδεαδ και καμια πηγη για την ιδεα τ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
χαχαχα :lol:
θεικο αυτο το θεμα! μου χαρισε χαμογελο διαρκειας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά έχουμε αρχίσει στο σχολείο μου σαν 1η λυκείου ηδη την εργασία της τεχνολογίας....Αυτή την στιγμή βρισκόμαστε στο θεωρητικό μέρος θα ήθελα μερικές ιδέες για εροτήσεις στο εροτηματολόγιο εχω βρει ηδη 10 αλλα θέλω να είναι περίπου 15.....Επίσης στο θεωριτικό μέρος σαν παρουσίαση προβλήματος τι θα μπορούσα να βάλω?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimoula

Νεοφερμένος

Η Mimoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια σας. Συγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά δεν είμαι και συχνά στο internet. Ακολούθησα τις εντολές σας και τώρα δεν ξέρω αν είναι σωστό αυτό που έκανα ή όχι. Μπορείτε να ρίξετε καμιά ματιά για να μου πείτε;
https://rs350l3.rapidshare.com/cgi-bin/upload.cgi?rsuploadid=158154354643518704
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
@Ίριδα:Αφού το ζητάς ευγενικά!:PΔώσε το link.
@Mimoula:Να σου απαντήσουμε σε pm;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Παιδιά θέλω βοήθεια~
Διάλεξα το θέμα Η επίδραση του internet στην ψυχολογια και στην επιδοση των νεων!
Εκτός απο ερωτηματολογιο...διαφορες εικονες και κειμενακια που θα βρω τι αλλο μπορω να κανω?
Προτείνετε κατι...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λευτέρης

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εγώ έβαλα για θέμα "η φανταστική λογοτεχνία στον αιώνα μας,και οι βάσεις που τέθηκαν από τον Τόλκιν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Παιδιά εγω έχω πάρει Οι υπολογιστές και πως επηρεάζουν την ζωή μας....Εχω βρει 2 σκοπούς και μου λείπει ένας μπορεί να μου πει κάποιος απο εσάς κανένα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιxristina

Νεοφερμένος

Η Ιxristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Hi παιδια.. θελω να επιλεξω που να μην εχει πολυ σχεση με τεχνολογια,φυσικη κτλ
εχω σκαφτει διατροφη,ψυχολογικες διαταραχες,κινητα κ ανακυκλωση...
εχετε να προτεινεται τιποτα αλλο?????:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimoula

Νεοφερμένος

Η Mimoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Λοιπόν νομίζω πως ανέβασα το link και σας παρακαλώ να δείτε αν όντως έκανα σωστή δουλειά :-). Σας ευχαριστώ πολύ!


https://rapidshare.com/files/1897737..._964___959___955___972___947___953___945_.doc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick23

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας!Θα ηθελα βοηθεια στο πως να κανω μια εργασια,βλεπετε,ειναι η πρωτη που κανουμε κ δεν ειμαι κ απολυτα σιγουρος πως θα την κανω καλη.Η διορια ειναι μεχρι την αλλη Δευτερα κ δεν εχω ξεκινησει ακομα.Το πειραμα το εχω κανει κ το εχω τελειωσει.Η εργασια εχει τιτλο "Σχεση Μεταξυ ταχυτητας(εντασης ανεμου της παραγωμενης ηλεκτρικης ισχυος απο μια ανεμογεννητρια)"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

17GiWrGoS17

Νεοφερμένος

Ο 17GiWrGoS17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
λοιπον θελω μια μικρη βοηθειουλα στην τεχνολογια.
εχω αναλαβει να κανω μια εργασια με θεμα:οι διαστασεις των κατοικιών/σπιτιών σε συναρτηση με το μεγεθος των ανθρώπων.

θα ηθελα αν καποιος ξερει κατι πανω σ'αυτο ή αν εχει καποιες πληροφοριες να μου πει...δεν ζηταω κατι ετοιμο!απλα μερικες ιδεες!

ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λευτέρης

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
https://www.etoxtr.com/el/house/3420.html
https://www.exadas-crete.com/gr/esta...-450-τ.μ-με-όμορφη-Θέα-είναι-προς-πώληση.html
https://www2.rizospastis.gr/wwwengine/story.do?id=4688027&publDate=24/8/2008

δεν είμαι σίγουρος οτι βοηθάω αλλά ρίξε μια ματιά σε αυτά:)
Παιδιά πρέπει στο θέμα εξυπνα - βιοκλιματικά κτίρια να κάνω ερωτηματολόγιο. Σας ζητώ να με βοηθήσετε στα αποτελέσματα. Δηλ: να συμπληρώσετε το ερωτηματολογιο. Αυτό το απλό.:D:D
Πάρτε να έχετε:
1)Πόσο πιστεύετε ότι γνωρίζετε για το βιοκλιματισμό ;
Πολύ …. Καθόλου …. Έχω ακούσει κάποια πράγματα ….
2)Ενδιαφέρεστε να μάθετε και να βοηθήσετε το περιβάλλον μέσω αυτού;
Ναι …. Όχι ….
3)Σε περίπτωση που το κόστος κατασκευής ενός κτιρίου κατά τα βιοκλιματικά πρότυπα ήταν μεγαλύτερο από ενός απλού θα επιμένατε για την κατασκευή του;
Ναι …. Όχι ….
4)Το καλοκαίρι χρησιμοποιείτε air condition;
Ναι …. Όχι ….
5)Αν ναι, πόση ώρα;
6)Το/α κλιματιστικό/ά που έχετε σε ποια ενεργειακή κατηγορία ανήκουν;
7)Τι είδος τζαμιών έχετε στο σπίτι σας;
Μονά …. Διπλά …. Τριπλά ….
8 )Προς τα πού είναι προσανατολισμένα τα περισσότερα παράθυρα του σπιτιού σας;
Σας ικετεύω: ειληκρινα απαντηστε......
Αν δεν γνωριζετε κατι εσείς ρωτήστε τους γονείς σας...
Δεν θελω δεν ξερω...pls pls pls pls pls pls pls


1)πολύ
2)ναι
3)ναι
4)όχι
5)-
6)-
7)μονά
8 )νότο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maraki598

Νεοφερμένος

Η maraki598 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
:s Παιδιά βοήθεια...Η καθηγήτρια μας έβαλε εργασία στην τεχνολογία και δυστιχώς απφάσισε αυτή το θέμα (υγιεινή διατροφή)!!!Οποτε κάνω ένα ερωτηματολόγιο και άμα εχετε καμία ερώτηση πάνω σε αυτό το θέμα θα με βοηθούσε πολύ:hmm:Έχω βρει κάποιες ερωτήσεις αλλά νομίζω οτι η βοήθειά σας μου είναι πολύτιμη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λευτέρης

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
*)πόσο ενημερωμένος νομίζετε πως είστε πάνω στην υγιεινή διατροφή;
*)τι δίαιτα ακολουθείτε;
αν σκεφτώ κι άλλες θα ξαναποστάρω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underbluemoon

Νεοφερμένος

Η αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
1) Έχω ακούσει κάποια πράγματα ….
2)Ναι
3)Ναι
4)Ναι
5)μια ώρα την μέρα
6)Α
7)Μονά
8)νότο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwrgoskioses

Νεοφερμένος

Ο giwrgoskioses αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παίδες βοήθεια....μηπως έχετε να μου προτείνετε ένα θέμα πρωτότυπο και σχετικά εύκολο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top