Σχολικά Ερωτηματολόγια

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
και η τεχνητη νοημοσυνη ειναι ωραιο θεμα, αυτο ειχα κανει και εγω.
παντως καλη ιδεα ειναι να κανεις εργασια αποκλειστικα για το λινουξ και τις διανομες του, ενα ορο που λιγο πολυ ολοι ξερουνε αλλα δεν ξερουν την αξια του ελευθερου λογισμικου και του λογισμικου ανοιχτου κωδικα. Αν σε ενδιαφερει δες εδω για το λινουξ και την διανομη ubuntu δες το μπλογκ μου για περισσοτερες πληροφοριες https://blogs.sch.gr/kipourouma/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaras7

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγω θα ασχοληθω με τον πρασινο υπολογιστη.Ψαχνω να βρω μεταβλητες καμια ιδεα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ξέρετε κανένα νόμιμο πάντα τρόπ ώστε να αλλάξου με καθηγητή?

Με το διευθυντή μιλήσατε; Σας συμβουλεύω να κινηθείτε μέσω 15μελούς ή έστω 5μελών συμβουλίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Εγω παλι θελω να κανω "Overclocking & Cooling τι ξερετε?" αλλα πιστευω πως θα με βρισει η καθηγήτρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Εγω παλι θελω να κανω "Overclocking & Cooling τι ξερετε?" αλλα πιστευω πως θα με βρισει η καθηγήτρια :P
θα σου στειλω προσωπικο μυνημα με πληροφοριες για αυτο που ζητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
LOL! Καλα αν περιμενα εγω απο το the greekz.Απο οτι φαινεται δεν ξερεις πολλα.Τo θεμα overclocking το κατεχω αρκετα και γενικα πανω σε αυτο το θεμα θα μπορουσα να γραψω σελιδες...(για σενα γι ακοιτα λιγο το www.thelab.gr)Εσυ ασχολεισαι?

PS."Overclocking & Cooling τι ξερετε?" αυτο θα ειναι ο τιτλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Εγω θα ασχοληθω με τον πρασινο υπολογιστη.Ψαχνω να βρω μεταβλητες καμια ιδεα?:)

Όταν λες μεταβλητές τι εννοείς (=ιδέες); Ρωτάω για να σε βοηθήσω αν μπορώ
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria ts

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
τι θα κανωωωω?
-----------------------------------------
παει δεν θα βρω θεμα...:( εχω αγχωθει παρα πολυ....
-----------------------------------------
ευχαριστω πολυ για τις ιδεες σας!! θα δω τι θα κανω!!
-----------------------------------------
ο πρασινος υπολογιστης φαινεται πολυ καλο θεμα!!! με το υλικο ομως?? ερωτηματολογιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Με πιόν? όλοι αυτοί δεν έχουν ιδέα τι γίνετε στο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
εγω ετοιμαζω για την μολυνσυ του περιβαλλοντος..
τωρα αν θες κατι προτοτυπο... τεχνολογια του μελλοντος ακουγεται ωραια και ενδιαφερον!
ρε συ.. εμας μας εδωσε να διαλεξουμε απο καταλογο καμια 500αρια θεματα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ έκανα για το φαινόμενο του θερμοκηπίου, τις κλιματολογικές αλλαγές και το τί μπορούμε να κάνουμε.

Αν και μπορεί να θεωρηθεί κλισέ.

Αλλιώς θα έκανα έρευνα για το πώς μπορεί να χρησιμοποιηθεί η νανοτεχνολογία στις αρχιτεκτονικές κατασκευές του μέλλοντος! Υπάρχει μάλιστα παρόμοιο άρθρο στο BHMAScience.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria ts

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
να σου πω...αυτη την λιστα την εχεις?? μηπως μπορεις να την σκαναρεις και να μου την δωσεις??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ είχα κάνει για το Τσέρνομπιλ! (Έμαθα πολλά πράγματα, και το θέμα πάρα πολύ ενδιαφέρον). Και η επόμενη είχε θέμα :Γενετικά Τροποποιημένα Προιόντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis46

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εχει κανεις ιδεες για την εργασια της τεχνολογιας, γιατι τα εχω παιξει?:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
νομιζω οτι υπαρχει αναλογο θεμα... αναζητηση πρωτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis46

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
οκ θα κοιταξω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πανε στο μενου αναζητηση και γραψε εργασια τεχνολογιας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
εγω περισυ εκανα εργασια στν τεχνολογια με θεμα "Η επιδραση τησ μουσικησ στην ψυχολογια του ανθρωπου"...

εγω ειχα κανει εργασια μ τ θεμα "Η επιδραση τησ μουσικησ στν ψυχολογια του ανθρωπου"...καλο θεμα κ ενδιαφερον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Θα σου πρότεινα να φτιάξεις ένα αποστακτήριο ή έναν ενισχυτή ήχου. Αυτά τα έιχα σκεφτεί να τα φτιάξω εγώ με τον κολλητό μου αλλά όπως ήρθαν τα πράγματα δεν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εμάς μας έδωσε μία λίστα με θέματα και μας είπε να διαλέξουμε ένα απ' αυτά.. Απ' όλες τις μπούρδες που έβαλε μέσα περισσότερο ενδιαφέρουσα μου φάνηκε η κλωνοποίηση.. Έτσι και την διάλεξα.. Τώρα βέβαια δεν έχω καταλάβει ακριβώς το πως θα πρέπει να δομήσω την εργασία μου.. Αλλά τέλος πάντων. Επίσης, δε θα πρέπει κάθε εργασία να συνοδεύεται είτε απο ερωτηματολόγια είτε απο πειράματα είτε απο κατασκευή? Ε εγώ δε μπορώ να κάνω κάτι απο αυτά... Σόου, ας με διαφωτίσει κάποιος, τι πρέπει να κάνω??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top