Σχολιασμός των μαθημάτων μας

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
δεν ξερω αν ειναι καλη ιδεα αλλα ελεγα τωρα που ξεκιναει η χρονια την αλλη βδομαδα για μερικους , σε δυογια αλλους ( και εμενα) να σχολιαζαμε τα μαθηματα που εχουμε ο καθενας , αν μας αρεσουν , αν μας εκνευριζουν και να λεγαμε και τον πονο μας για αυτα:P
να βλεπαμε και τα μαθηματα που εχουν και οι συνφορουμιτες και να καταλαβαιναμε εστω και ελαχιστα περι τινος προκειται:)
εγω αν το αρχισω και με αρεσει θα εχω
απειροστικο λογισμο 1
θεωρια αριθμων
γραμμικη αλγεβρα 1
και θεωρια αριθμων :D
τωρα να σχολιασω φυσικα δεν μπορω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EMR

Νεοφερμένος

Ο EMR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πολυ καλη ιδεα!
Τα δικα μου μαθηματα θα ειναι τα εξης:
Μαθηματικα Ι
Φυσικη Ι
Χημεια
Γεωλογια Ι
Ορυκτολογια Ι
Δεν μπορω ακομα να εκφρασω αποψη :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
john καλή δύναμη με τον απειροστικό (κυρίως!!) και την γραμμική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
H θεωρία αριθμών είναι μάθημα πλεονέκτημα για το πρόγραμμά σας jonh αλλά...πρόσεχέ την (δεν το λες και εύκολο μάθημα) !! :P O απειροστικός drama δεν είναι και τόσο δύσκολος. Που να δεις τη διαφορική γεωμετρία πολλαπλοτήτων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Για πρωτοετείς είναι το θέμα ή να λέμε και οι άλλοι τον πόνο μας? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
H θεωρία αριθμών είναι μάθημα πλεονέκτημα για το πρόγραμμά σας jonh αλλά...πρόσεχέ την (δεν το λες και εύκολο μάθημα) !! :P O απειροστικός drama δεν είναι και τόσο δύσκολος. Που να δεις τη διαφορική γεωμετρία πολλαπλοτήτων...
διαφορικη γεωμετρια τι?:P
john καλή δύναμη με τον απειροστικό (κυρίως!!) και την γραμμική :P
για απειροστικο τουλαχστον 1 ξερω οτι με κανονικο διαβασμα εισαι καλα γραμμικη εχω ακουσει βρισιδια :redface: :P
Για πρωτοετείς είναι το θέμα ή να λέμε και οι άλλοι τον πόνο μας? :redface:

για ολους :P
προπτυχιακους μεταπτυχιακους τα παντα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Για πρωτοετείς είναι το θέμα ή να λέμε και οι άλλοι τον πόνο μας? :redface:

Υπάρχει πρωτοετής που μπορεί να σχολιάσει τα μαθήματα του ... εκ των προτέρων ;
Όταν με το καλό τα παρακολουθήσουν και τα περάσουν, ας γράψουν...

Ο δικός μου σχολιασμός, ΕΔΩ κι ΕΔΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Λοιπον εχουμε και λεμε :
1) Διεθνης Οικονομικη
2) Οικονομικα Αναπτυξης
3) Οικονομικα Ενεργειας
4) Αγροτικη Πολιτικη
5) Οικονομικη Φυσικων Πορων

Τα 1,2 ειναι γ@@@τα μαθηματα με πολυ ενδιαφερον...Το 4ο αν και σαν μαθημα δεν λεει πολλα πλεον το εχει παρει ο top καθηγητης του τμηματος μας και πιστευω οτι θα γινει καλη δουλεια...Το 3ο καλο μαθηματακι και ο καθηγητης το κανει οπως γινονται τα μαθηματα στο εξωτερικο (εβδομαδιαια project-παρουσιασεις)...Το 5ο αδιαφορο μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
2 νεφ(νεοελληνικη φιλολογια ) 203,204 το ενα εχει να κανει με ποιηση και το αλλο με πεζογραφια.Στο πρωτο εξαμηνο το νεφ 201 μοχθησα για να το περασω με ενα 6:whistle: ελπιζω να ειναι καλυτερη η κατασταφη φετος.
Αρχαια λυρικη ποιηση :inlove:
Λατινικη ποιηση:hypno:
Γενικη συγκριτικη γλωσσολογια 2 :D
ιστορια τηςγλωσσας
Ιταλικα 3.

Συνολικα 7 :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Α εξάμηνο:

1)Λογιστική Α:
Εύκολο μαθηματάκι απλές λογιστικές εγγραφές ,ισολογισμοί με απλή παρακολούθηση περνιέται με 5αράκι για βαθμό θέλει την εξάσκηση σε ασκήσεις με εγγραφές
2)Εισαγωγή στη Πληροφορική :
Εύκολο μάθημα ασχολείτε με μετατροπή μπιτ ,μπαιτ κλπ μετατροπή εικόνων,ήχων σε μπιτ
3)Εισαγωγή στην Οικονομική :
Δύσκόλο μάθημα και δύσκολος καθηγητής μέχρι πέρσι.Είναι μάθημα παρόμοιο με το ΑΟΘ απλά υπάρχουν κάπποια παραπάνω αλλά και αρνητική βαθμολογία.Ελπίζω φέτος να είναι αλλιώς ο καινούργιος
4)Μαθηματικά:
Δύσκολο μάθημα ,καμία σχέση με το λύκειο και απαιτεί συστηματική παρακολούθηση
5)Εισαγωγή στο Μάρκετινγκ:
Εύκολο μάθημα καθώς είναι μόνο οι έννοιες του μάρκετινγκ και τα είδη του
6)Διοίκηση και Οργάνωση επιχειρήσεων Α:
Εύκολο μάθημα ,ίδιο με το ΑΟΔΕ

Δεύτερο εξάμηνο :
1)Χρήση και προγραμματισμός : Πολύ δύσκολο μάθημα και πολύ δύσκολος καθηγητής
2)Λογιστική Β:Μέτρια δυσκολία είναι σχεδόν ίδια με την Α με τη διαφορά ότι χρειάζονται και οι κωδικοί απο το Γ.Λ.Σ
3)Μίκρο Α : Μέτριο μάθημα αρκεί αν μπορείς να καταλάβεις την ώρα της παράδωσεις..αν τον χάσεις χάθηκες καθώς βάζει αυτά που λέει εκεί
4)Κοινονιολογία:Μάθημα παπαγαλία δεν περνιέται αλλιώς
5)Στατιστική Α :Δύσκολο μάθημα χρειάζεται συνεχείς παρακολούθηση και εξάσκηση στο σπίτι
6)Οργάνωση και διοίκηση Β : Καμία σχέση με την Α πιο δύσκολο μάθημα που ασχολείται με το μικρο-μάκρο,εσωτερικό -εξωτερικό περιβάλλων μιας επιχείρησης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LHK

Νεοφερμένος

Ο LHK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
για απειροστικο τουλαχστον 1 ξερω οτι με κανονικο διαβασμα εισαι καλα γραμμικη εχω ακουσει βρισιδια :redface: :P

Εγώ (Στατιστική Σάμος) έχω απειροστικό 1 και μου φαίνεται ΠΑΛΟΥΚΙ. Γραμμική είναι λιγότερο παλούκι. Δηλαδή, μου συμβαίνει ότι λέει ο johnietraf, αλλά αντεστραμμένα τα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εγώ (Στατιστική Σάμος) έχω απειροστικό 1 και μου φαίνεται ΠΑΛΟΥΚΙ. Γραμμική είναι λιγότερο παλούκι. Δηλαδή, μου συμβαίνει ότι λέει ο johnietraf, αλλά αντεστραμμένα τα μαθήματα.

Αν οι επιδόσεις σου στις πανελλήνιες στο αντίστοιχο μάθημα ήταν χαμηλές, τότε είναι λογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LHK

Νεοφερμένος

Ο LHK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αν οι επιδόσεις σου στις πανελλήνιες στο αντίστοιχο μάθημα ήταν χαμηλές, τότε είναι λογικό.

Δεν ήταν και τόσο τραγικές, Vold.

Απλά είναι αυτό που έχω παρατηρήσει 3 βδομάδες που παρακολουθώ αυτά τα μαθήματα (είμαι πρωτοετής :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Δεν ήταν και τόσο τραγικές, Vold.

Απλά είναι αυτό που έχω παρατηρήσει 3 βδομάδες που παρακολουθώ αυτά τα μαθήματα (είμαι πρωτοετής :P )

Τότε που βρίσκεις την δυσκολία; Τα ίδια πράγματα διδάσκεστε! Και που να μπεις στον Απειροστικό Λογισμό ΙΙ(αν έχετε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
εγω εχω:
αναλυση 1
φυσικη 1
στατιστικη
υπολογιστες (προγραμματισμος c)
βασικο εργαστηριο φυσικης

....και ειναι ολα τελεια!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LHK

Νεοφερμένος

Ο LHK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τότε που βρίσκεις την δυσκολία; Τα ίδια πράγματα διδάσκεστε! Και που να μπεις στον Απειροστικό Λογισμό ΙΙ(αν έχετε).

Μπορεί και να εξαρτάται και από το άτομο: Μπορεί ένα άτομο να βρίσκει πιο δύσκολο τον Απειροστικό ή να βρίσκει πιο δύσκολη τη Γραμμική...

Και έχω Απειροστικό ΙΙ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Μπορεί και να εξαρτάται και από το άτομο: Μπορεί ένα άτομο να βρίσκει πιο δύσκολο τον Απειροστικό ή να βρίσκει πιο δύσκολη τη Γραμμική...

Και έχω Απειροστικό ΙΙ....

Σωστά, και συμφωνώ απόλυτα με αυτό.
Για αυτό και είπα: Αν οι επιδόσεις σου στις πανελλήνιες στο αντίστοιχο μάθημα ήταν χαμηλές, τότε είναι λογικό.
Όμως εσύ είπες πως δεν ήταν άσχημες. Στις πανελλήνιες, στα μαθηματικά κατεύθυνσης τουλάχιστον, τα θέματα που βάζουν -ειδικά της χρονιάς σου- είναι κλάσεις δυσκολότερα από τα τελικά των πανεπιστημίων. Αλλά και να μην ήταν, είναι σχεδόν η ίδια ύλη, αν υποθέσουμε πως κάνετε και ακολουθίες-σειρές-δυναμοσειρές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Nice thread!!!:thumbsup:
So, τα δικά μου μαθήματα του 1ου εξαμήνου είναι:
  • Μαθηματικά Ι
    Fine. Είχα περάσει το μάθημα στο Φυσικό με 8.5. Και εκεί μπορώ να πω ήταν πιο απαιτητικό από ότι στο Χημικό (θέμα καθηγητή obviously :hehe:) Οπότε, απλά παρακολουθώ τις παραδόσεις. Δε χρειάζεται και ιδιαίτερη προσπάθεια. Ξεκινήσαμε με Συναρτήσεις μίας Μεταβλητής: Έχουμε κάνει: Θεμελίωση Πραγματικών Αριθμών, Ακολουθίες, Σειρές, Συναρτήσεις. Μέχρις στιγμής όλα ok. Γράψαμε και ένα testaki την Παρασκευή που μας πέρασε. Δέκα μάλλον δε πήρα, άλλα ένα 9ράκι ευελπιστώ ότι το τσίμπησα. :)
  • Φυσική Ι
    Extra ...fine! Χαχα. Εντάξει εδώ, σχεδόν βαριέμαι στο μάθημα, αλλά από την προηγούμενη μικρή εμπειρία μου στο Πανεπιστήμιο, είναι πολύ καλύτερο να βαριέσαι επειδή ξέρεις κάτι και σου φαίνεται απλό, παρά να βαριέσαι επειδή δε καταλαβαίνεις τη τύφλα σου τη μαύρη, και δε μπορείς να παρακολουθήσεις εύκολα. Οπότε, μια χαρά.
  • Χρήση Η/Υ στη Χημεία
    Extra, Extra Fine! Όπως θα λέγαμε και στη δουλειά, Supremo ο Καφές!:P Από εκεί που είχα περάσει τους Προγραμματισμούς με 8.5 στο Φυσικό, έρχομαι στο Χημικό και τι κάνουμε;; ... Word, Excel, Power Point. Προχτές κάναμε το 1ο "Εργαστήριο" και απλά αποχώρησα πρώτη. Μας δώσανε ένα pdf (ένα πείραμα γραμμομοριακότητας ήταν) και έπρεπε να προσαρμόσουμε ένα αρχείο Word όπως ακριβώς το βλέπαμε στο pdf. Ντάξει, ήταν βατό. Εκεί, από ότι μου είπε ο υπεύθυνος καθηγητής, μάλλον πήρα 10.
    Βέβαια, θα προτιμούσα να είχε μια παραπάνω δυσκολία το μάθημα. Τώρα, όπως και να το κάνουμε, δεν νομίζω να υπάρχει φοιτητής εν έτη 2015, που να μη παίζει στα δάκτυλα τα παραπάνω προγράμματα. Υποτίθεται ότι έχεις κάνει άπειρες εργασίες σε αυτά στο σχολείο. Για να μην αναφέρω την εξάσκηση που σίγουρα έχουμε κάνει όλοι μόνοι μας στο Word πχ, θέλοντας να μορφοποιήσουμε κάτι.
  • Γενική & Ανόργανη Χημεία Ι
    Το... καινούριο ουσιαστικά μάθημα για μένα. Είναι πολύ ενδιαφέρον, και αν είσαι και ερωτοχτυπημένος με τη Χημεία, απλά ανυπομονείς να έρθει η επόμενη παράδοση! :inlove: Ξεκινήσαμε με Ατομικά Πρότυπα, Κυματομηχανική Θεώρηση, Schrodinger, Περιοδικός Πίνακας, Δεσμοί, Lewis. Όλα ωραία. Ο καθηγητής έχει πει πως πάντα βάζει θέματα στην εξεταστική που έχουν ειπωθεί και λυθεί στο αμφιθέατρο, οπότε δεν έχω και ιδιαίτερο άγχος. Στόχος για το τέλος του εξαμήνου, να κατανοήσω όσο το δυνατόν καλύτερα τις καινούριες έννοιες και να πάρω βαθμό over 9. Όπως και να το κάνουμε, είναι το βασικό μάθημα του εξαμήνου. Θέλω να πάρω γερές βάσεις. :shifty:
  • Πρακτικά Γεν. & Ανοργ. Χημειας
    Το... πολυπόθητο Εργαστήριο ή αλλιώς η ώρα της ... Ρόμπας!:P Όλοι με τις κατάλευκες μπλούζες εργαστηρίου και τα γυαλιά, νομίζω είμαστε ωραίο θέαμα. Κάνουμε ουσιαστικά την πρώτη γνωριμία μας με το πιο βασικό κομμάτι της Επιστήμης της Χημείας, που είναι το εργαστήριο. Ξεκινήσαμε με παρασκευή Διαλύματος Ni(NO3)2.6H2O, και συνεχίσαμε με μελέτη Διαλυτότητας Αλάτων. Νομίζω, πως το εργαστήριο είναι φυσιολογικά και αναμενόμενα, το πιο ενδιαφέρον μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
....και ειναι ολα τελεια!!!!:clapup:
Χε! Στο πρώτο εξάμηνο μου είχαν φανεί λίγο βαρετά τα μαθήματα. Από το 2ο όμως, και κυρίως από το 3ο, γίνονται πολύ πιο ενδιαφέροντα. Καλή διασκέδαση!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Χε! Στο πρώτο εξάμηνο μου είχαν φανεί λίγο βαρετά τα μαθήματα. Από το 2ο όμως, και κυρίως από το 3ο, γίνονται πολύ πιο ενδιαφέροντα. Καλή διασκέδαση!

Θα συμφωνήσω με το Δία! Στο 1ο Εξάμηνο, το μόνο που λάτρεψα ήταν η Φυσική Ι (μηχανική/ρευστομηχανική) και το Εργαστήριο της. Τα μαθηματικά τα ψιλοβαριόμουν. Καλά για τον Προγραμματισμό, δε θα μιλήσω καν. Γενικά, από ότι έχω συμπεράνει, λίγο πολύ, σε όλες τις σχολές το 1ο εξάμηνο, είναι τελείως αναγνωριστικό. Πολλά εισαγωγικά μαθήματα. Μέλι μέλι και τηγανίτα τίποτα!:P Χαχα, λογικό βέβαια. Από κάπου πρέπει να αρχίσει κανείς. :)

Καλό Εξάμηνο σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top