Σχολή Αστυφυλάκων

Jadron

Νεοφερμένος

Ο Jadron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Panagiotis4

Νεοφερμένος

Ο Panagiotis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά αρχικά ποτε μπαίνουμε επιτέλους. Και δεύτερον μπαίνοντας στη σχολή θα μας κάνουν ξέρω γω τοξικολογικές η επιπλέον ψυχομετρικά

Παιδιά αρχικά ποτε μπαίνουμε επιτέλους. Και δεύτερον μπαίνοντας στη σχολή θα μας κάνουν ξέρω γω τοξικολογικές η επιπλέον ψυχομετρικά?
Είναι πλέον επίσημο ότι θα μπούμε το δεύτερο δεκαήμερο του Γενάρη...Και ναι γίνονται τοξικολογικές, αλλά ψυχοτεχνικά όχι καθώς έχεις ήδη εξεταστεί από ψυχιάτρους
 

Dimitris_P

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Είναι πλέον επίσημο ότι θα μπούμε το δεύτερο δεκαήμερο του Γενάρη...Και ναι γίνονται τοξικολογικές, αλλά ψυχοτεχνικά όχι καθώς έχεις ήδη εξεταστεί από ψυχιάτρους
Μπορείς να μας πεις από πού έμαθες ότι γίνονται τοξικολογικά τεστ; Σε μας τουλάχιστον πέρσι δεν έκαναν. Σχετικά τα ψυχοτεχνικά τεστ κάναμε ο καθένας μια απλή συζήτηση με την ψυχολόγο της σχολής
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, ξαναδινω πανελληνιες μετα από αρκετα χρόνια με μοναδικο στοχο την αστυνομια είτε αξιωματικων έιτε αστυφυλακων. Ξέρω ότι ειναι πάρα μα πάρα πολυ νωρις να κάνω αυτη την ερωτήση αλλα μήπως έχει ακουστει κάτι για το πόσοι θα είναι οι εισακτέοι φέτος (2023)
ευχαριστω!!
 

Panagiotis4

Νεοφερμένος

Ο Panagiotis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αν και νωρίς... ακούγεται ότι και φέτος θα πάρει πολλούς...πάρα πολλούς
 

Makisd

Νεοφερμένος

Ο Makisd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.
Υπάρχει η δυνατότητα για κάποιον που έχει ορκιστεί αστυφύλακας να πάει στην αστυνομία της Κύπρου?
 

One simple guy

Νεοφερμένος

Ο One simple guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ξέρει κανεις με τους 2ετεις τι γίνεται?
 

Konstantinos11

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς ποια συγγράματα χρησιμοποιούνται στην σχολή και αν μπορούμε να τα βρούμε πχ σε καμιά βιβλιοθήκη ;
 

Aggelikiiii

Νεοφερμένος

Η Aggelikiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα. Εδωσα φέτος πανελλήνιες και παρολο που έπιανα την αστυφυλάκων δεν την εβαλα. Νομίζω το έχω μετανιώσει. Θεωρείτε ότι με 16.230 γελ 10% μπορώ να μπω του χρονου; Ξέρετε πόσους εισακτέους θα πάρουν; Να σημειωθεί επισης ότι για εμενα ισχυει η τριτεκνια. Δεν έχω την ψυχολογική υπόσταση να ξαναδωσω γιατί πραγματικά νιώθω ότι οι πανελλήνιες με καταρράκωσαν φέτος. Ωστόσο αν δω ότι φέτος δεν πιάνω την αστυνομία με 10% μπορεί να ξαναδωσω του χρονου. Ποια είναι η αποψη σας;
 
Τελευταία επεξεργασία:

One simple guy

Νεοφερμένος

Ο One simple guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Καλησπερα
Παιδιά καλησπέρα. Εδωσα φέτος πανελλήνιες και παρολο που έπιανα την αστυφυλάκων δεν την εβαλα. Νομίζω το έχω μετανιώσει. Θεωρείτε ότι με 16.230 γελ 10% μπορώ να μπω του χρονου; Ξέρετε πόσους εισακτέους θα πάρουν; Να σημειωθεί επισης ότι για εμενα ισχυει η τριτεκνια. Δεν έχω την ψυχολογική υπόσταση να ξαναδωσω γιατί πραγματικά νιώθω ότι οι πανελλήνιες με καταρράκωσαν φέτος. Ωστόσο αν δω ότι φέτος δεν πιάνω την αστυνομία με 10% μπορεί να ξαναδωσω του χρονου. Ποια είναι η αποψη σας;
καλησπερα για εμένα θα έπρεπε να την είχες δηλώσει εφόσον είχες δώσει αθλήματα διότι είναι το καλύτερο σώμα ασφαλείας πιστεύω ουι θα την πιάσεις φέτος
 

Aggelikiiii

Νεοφερμένος

Η Aggelikiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπερα

καλησπερα για εμένα θα έπρεπε να την είχες δηλώσει εφόσον είχες δώσει αθλήματα διότι είναι το καλύτερο σώμα ασφαλείας πιστεύω ουι θα
Δεν την εβαλα τόσο ψηλα ΣΥΟ μηχανογραφικό μου. Το θεμα μου είναι τι θα γίνει του χρονου. Δεν με νοιάζει να ξαναδωσω αθλήματα
 

One simple guy

Νεοφερμένος

Ο One simple guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δεν την εβαλα τόσο ψηλα ΣΥΟ μηχανογραφικό μου. Το θεμα μου είναι τι θα γίνει του χρονου. Δεν με νοιάζει να ξαναδωσω αθλήματα
Από ότι ακούω θα πάρουν πολλά Άτομα γύρω στα 1100 μαζί με αξιωματικούς τώρα πιστεύω ότι θα την πιασεις την σχολή
 

Aggelikiiii

Νεοφερμένος

Η Aggelikiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

danae_r

Νεοφερμένος

Η danae_r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Έδωσα πανελλήνιες φέτος και συγκέντρωσα 15740 για την αστυφυλακων ωστόσο δεν κατάφερα να εισαχθώ εξαιτίας μιας αστοχίας που ειχα στα αθλήματα. Σκέφτομαι να προσπαθήσω ξανά με το 10% γελ . Πιστεύετε πως υπάρχουν πιθανότητες;
 

Eleftheria2

Νεοφερμένος

Η Eleftheria2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Έδωσα πανελλήνιες φέτος και συγκέντρωσα 15740 για την αστυφυλακων ωστόσο δεν κατάφερα να εισαχθώ εξαιτίας μιας αστοχίας που ειχα στα αθλήματα. Σκέφτομαι να προσπαθήσω ξανά με το 10% γελ . Πιστεύετε πως υπάρχουν πιθανότητες;
Να προσπαθήσεις δεν έχεις να χάσεις κάτι και είναι μια χαρά τα μόρια σου
 

Aggelikiiii

Νεοφερμένος

Η Aggelikiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Έδωσα πανελλήνιες φέτος και συγκέντρωσα 15740 για την αστυφυλακων ωστόσο δεν κατάφερα να εισαχθώ εξαιτίας μιας αστοχίας που ειχα στα αθλήματα. Σκέφτομαι να προσπαθήσω ξανά με το 10% γελ . Πιστεύετε πως υπάρχουν πιθανότητες;
Είμαι ακριβώς στην ίδια θέση με εσενα όσο αναφορά το 10%. Οι βασεις θα εξαρτηθούν φούλ από τους εισακτέους. Ας ευχηθούμε να είναι και φέτος πολλοί
 

Nic Papalitsas

Νεοφερμένος

Ο Nic Papalitsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Να προσπαθήσεις δεν έχεις να χάσεις κάτι και είναι μια χαρά τα μόρια σου
Προσπάθησε να κάνεις φέτος 10% και αν δεν τα καταφέρεις κάνε και του χρόνου, επειδή συνήθως στο 2ο 10% οι βάσεις πέφτουν αρκετά (συνήθως στα επίπεδα των βάσεων του τρέχοντος έτους
 

Konstantinos11

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Προσπάθησε να κάνεις φέτος 10% και αν δεν τα καταφέρεις κάνε και του χρόνου, επειδή συνήθως στο 2ο 10% οι βάσεις πέφτουν αρκετά (συνήθως στα επίπεδα των βάσεων του τρέχοντος έτους
Με 17200 θεωρείτε πως δεν αξίζει να κάνω 10% για αξιωματικών έτσι ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top