Σχολή Αστυφυλάκων

TakSimeon

Νεοφερμένος

Ο TakSimeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

Antigoni♡

Νεοφερμένος

Η Antigoni♡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς αν οι εγκαταστάσεις στις σχολές διαθέτουν πλυντήρια?
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

TakSimeon

Νεοφερμένος

Ο TakSimeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ragnar10

Νεοφερμένος

Ο Ragnar10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κομοτηνη! Πολυ καλο τδα, απλα σα περιοχη θεωρω οτι το Ρεθυμνο ειναι το καλυτερο απο αυτα αντικειμενικα.
Πως πηγαίνατε στο κέντρο Κομοτηνή ;με ταξί;και αν ναι ποσο σας έβγαινε φίλε ;
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ragnar10

Νεοφερμένος

Ο Ragnar10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

Ragnar10

Νεοφερμένος

Ο Ragnar10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
6 ευρώ πήγαινε και 6 στο έλα. Από 1.5 ο καθένας
Μια χαρά .και πηγαίνατε σε όλες τις εξόδους ;δηλαδή Τετάρτη Παρασκευή και σκ;σε πρήζω λιγο αλλά επειδή είμαι ειδική κατηγορία και επέλεξα Κομοτηνή αντί Ρέθυμνο ,σκεφτομουν Μηπως έκανα βλακεία .
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια χαρά .και πηγαίνατε σε όλες τις εξόδους ;δηλαδή Τετάρτη Παρασκευή και σκ;σε πρήζω λιγο αλλά επειδή είμαι ειδική κατηγορία και επέλεξα Κομοτηνή αντί Ρέθυμνο ,σκεφτομουν Μηπως έκανα βλακεία .
Όποτε θες εσύ βγαίνεις. Αν δεν θες δεν βγαίνεις
 

Antigoni♡

Νεοφερμένος

Η Antigoni♡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω, στο Διδυμότειχο έχει κλιματιστικά μηχανήματα? Επίσης, μας ενημέρωσαν ότι πρέπει να έχουμε μαζί μας έναν ταξιδιωτικό σάκο και αθλητικά παπούτσια. Ο σάκος χρησιμοποιείται αντί της βαλίτσας ή έχει άλλη χρήση? Επίσης, τα παπούτσια που θα πάρουμε πρέπει να είναι αναγκαστικά μαύρα ή μπορούν να έχουν και διαφορετικό χρώμα?
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω, στο Διδυμότειχο έχει κλιματιστικά μηχανήματα? Επίσης, μας ενημέρωσαν ότι πρέπει να έχουμε μαζί μας έναν ταξιδιωτικό σάκο και αθλητικά παπούτσια. Ο σάκος χρησιμοποιείται αντί της βαλίτσας ή έχει άλλη χρήση? Επίσης, τα παπούτσια που θα πάρουμε πρέπει να είναι αναγκαστικά μαύρα ή μπορούν να έχουν και διαφορετικό χρώμα?
Έχει air-condition ναι. Χρησιμοποιείται αντί της βαλίτσας. Μπορείς όμως να πάρεις είτε σάκο είτε βαλίτσα. Ο,τι σε βολεύει δηλαδή! Πολλοί είχαν φέρει βαλίτσα. Και σχετικά με τα παπούτσια, πάρε ότι χρώμα θέλεις, δεν θα σου πουν κάτι. Διδυμότειχο ήμουν ότι απορία έχεις πες μου :)
 

Antigoni♡

Νεοφερμένος

Η Antigoni♡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Έχει air-condition ναι. Χρησιμοποιείται αντί της βαλίτσας. Μπορείς όμως να πάρεις είτε σάκο είτε βαλίτσα. Ο,τι σε βολεύει δηλαδή! Πολλοί είχαν φέρει βαλίτσα. Και σχετικά με τα παπούτσια, πάρε ότι χρώμα θέλεις, δεν θα σου πουν κάτι. Διδυμότειχο ήμουν ότι απορία έχεις πες μου :)
Ευχαριστώ πολύ!
 

Antigoni♡

Νεοφερμένος

Η Antigoni♡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Έχει air-condition ναι. Χρησιμοποιείται αντί της βαλίτσας. Μπορείς όμως να πάρεις είτε σάκο είτε βαλίτσα. Ο,τι σε βολεύει δηλαδή! Πολλοί είχαν φέρει βαλίτσα. Και σχετικά με τα παπούτσια, πάρε ότι χρώμα θέλεις, δεν θα σου πουν κάτι. Διδυμότειχο ήμουν ότι απορία έχεις πες μου :)
Να σε ρωτήσω, μέσα στη σχολή τι φοραγατε? Γιατί φαντάζομαι ότι έχει πολυ κρύο εκεί
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω, μέσα στη σχολή τι φοραγατε? Γιατί φαντάζομαι ότι έχει πολυ κρύο εκεί
Στολή εκστρατείας κάθε μέρα, εκτός του ελεύθερου χρόνου. Στα κρύα μπορείς να φοράς τζακετ αν έχει πολύ κρύο. Κάτω από τη στολή φοράς ότι θέλεις όπως φανελάκι, κοντομανικο, μπλούζα μακρυμάνικη, πουλόβερ (θα το χορηγήσει η σχολή).
 

Thiodor

Νεοφερμένος

Ο Thiodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Την πρωτη μερα που παρουσιάζεσαι κανεις κατι ή απλα τοποθετεις τα πραγματα σου;
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Την πρωτη μερα που παρουσιάζεσαι κανεις κατι ή απλα τοποθετεις τα πραγματα σου;
Πρώτη μέρα εγώ βάρεσα θαλαμοφυλακας 03:00-06:00😂.Γενικά δεν κανείς κάτι μπαίνεις σε θαλάμους παιρνεις ρούχα και σε βάζουν σε διμοιρίες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top