Σχολή Αστυφυλάκων

Thanos.kal

Νεοφερμένος

Ο Thanos.kal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, ( μέλος πολύτεκνης οικογένειας ) που θεωρείτε είναι καλύτερα να πάω Ρέθυμνο ή Κομοτηνή και γιατί ;
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
ειναι σαν τις αγγελιες σπιτιων, " σε καλη κατασταση"
Δεν μπορούσες να πέσεις πιο μέσα.

Κομοτηνή η διδυμοτειχο μου πρότεινετε
Οτι σε βολεύει με τα ΜΜΜ. Εγώ οφείλω να πω μιας και είμαι από Έβρο ότι τα κτελ είναι πιο συχνά προς Διδυμότειχο σε σχέση με Κομοτηνή. Από την άλλη όμως η Κομοτηνή είναι στα μισά χιλιόμετρα από την Αλεξανδρούπολη.
 

Thanos.kal

Νεοφερμένος

Ο Thanos.kal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κομοτηνή έχει πιο σύγχρονες εγκαταστάσεις
Εκτός από το ότι έχει πιο καινούργιες εγκαταστάσεις, έχω ακούσει ότι Ρέθυμνο το φαγητό είναι πολύ καλό και αρκετό, Κομοτηνή τι παίζει; Επίσης, που θα μπορούσες να κάνεις καλύτερη φοιτητική ζωή;
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Εκτός από το ότι έχει πιο καινούργιες εγκαταστάσεις, έχω ακούσει ότι Ρέθυμνο το φαγητό είναι πολύ καλό και αρκετό, Κομοτηνή τι παίζει; Επίσης, που θα μπορούσες να κάνεις καλύτερη φοιτητική ζωή;
Ρεθυμνο πολύ καλή φοιτητική ζωή
 

Manolo165

Νεοφερμένος

Ο Manolo165 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Όλες έχουν καλά και κακά ζυγίζεις τα θέλω σου και αποφασίζεις
 

Thanos.kal

Νεοφερμένος

Ο Thanos.kal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.

Thanos.kal

Νεοφερμένος

Ο Thanos.kal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γνωρίζεις κάποιος σε ποια τράπεζα πρέπει να ανοίξουμε λογαριασμό ή σε οποία να ναι ;
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.

Thanos.kal

Νεοφερμένος

Ο Thanos.kal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς ποτέ παραδίδουμε την πολιτική μας ταυτότητα και παίρνουμε την αστυνομική ;
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

Thanos.kal

Νεοφερμένος

Ο Thanos.kal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.

Thiodor

Νεοφερμένος

Ο Thiodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Οι ασκησεις πυκνης ταξης ξερει κανεις τι ειναι;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top