Σχολή Αστυφυλάκων

Mixalis

Νεοφερμένος

Ο Mixalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μπορείς εφόσον βγάλεις μια σχολή αστυνομίας να ξαναδώσεις πανελλήνιες και να περάσεις σε ένα πανεπιστήμιο
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Μα πώς γίνονται ψυχολογοι αμα είναι αστυνομικοί; Είναι σίγουρο αυτό που λες;;
Κανεις δε σε εμποδιζει απο το να σπουδασεις ως αστυνομικος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Υπαρχουν και οι αστυνομικοι ειδικων καθηκοντων. Ψαξτο να δεις.
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα πώς γίνονται ψυχολογοι αμα είναι αστυνομικοί; Είναι σίγουρο αυτό που λες;;
Είναι ειδικών καθηκόντων. Είναι στο σώμα αλλά μπήκαν με πτυχίο ψυχολόγου. Θεωρούνται όμως αστυνομικοί
 

Manuela98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Manuela98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Είναι ειδικών καθηκόντων. Είναι στο σώμα αλλά μπήκαν με πτυχίο ψυχολόγου. Θεωρούνται όμως αστυνομικοί
Αυτό νομίζω πλέον έχει καταργηθεί σωστά; Δλδ με άλλα πτυχία να σε παίρνουν στην αστυνομία .. η κανω λάθος;
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αυτό νομίζω πλέον έχει καταργηθεί σωστά; Δλδ με άλλα πτυχία να σε παίρνουν στην αστυνομία .. η κανω λάθος;
Αν θες να γίνεις αστυφύλακας θα πας μέσω πανελλαδικών. Αντιλαμβάνεσαι βέβαια ότι η αστυνομία δεν χρειάζεται μόνο αστυφύλακες και αξιωματικούς αλλά και άλλες ειδικότητες, πχ ψυχολόγοι, νομικοί, τεχνικοί κλπ. Αυτοί είτε είναι αστυνομικοί που έχουν σχετικά πτυχία και παίρνουν μετάταξη είτε ιδιώτες που προσλαμβάνονται απευθείας ως υπαστυνόμοι (αυτό ισχύει κυρίως για γιατρούς). Ιδού και φετινή τροποποίηση στην σχετική νομοθεσία
 

Nikolasthess

Νεοφερμένος

Ο Nikolasthess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά γνωρίζει μήπως κάποιος ποτε θα αρχίσουν να μας ενημερώνουν;
 

Θαρσειν χρή

Νεοφερμένος

Ο Θαρσειν χρή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ σήμερα πήγα στο Α.Τ της περιοχής μου κι μου είπαν ότι περιμένουν διαταγή για να έρθουν οι υποψήφιοι για τα διαδικαστικά πχ για αποτυπώματα κλπ όταν είναι θα μας πάρουν τηλέφωνο επίσης μου είπαν να πάρω τηλέφωνο σε καμία 20 άρια μέρες πάλι για νέες πληροφορίες και να κοιτώ το σάιτ της ελληνικής αστυνομίας για νέα...δεν θέλω να πιστεύω πως θα μπούμε Δεκέμβριο γιατί μάλλον κάτι τέτοιο θα γίνει πάλι δυστυχώς
 

Thiodor

Νεοφερμένος

Ο Thiodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ σήμερα πήγα στο Α.Τ της περιοχής μου κι μου είπαν ότι περιμένουν διαταγή για να έρθουν οι υποψήφιοι για τα διαδικαστικά πχ για αποτυπώματα κλπ όταν είναι θα μας πάρουν τηλέφωνο επίσης μου είπαν να πάρω τηλέφωνο σε καμία 20 άρια μέρες πάλι για νέες πληροφορίες και να κοιτώ το σάιτ της ελληνικής αστυνομίας για νέα...δεν θέλω να πιστεύω πως θα μπούμε Δεκέμβριο γιατί μάλλον κάτι τέτοιο θα γίνει πάλι
Γιατι ειναι κακο να μπουμε Δεκεμβριο;
 

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μα αμα παγωσει η οππι όπως λέγεται γιατί να μπουμε Δεκέμβρη ;
 

__thanos__

Νεοφερμένος

Ο __thanos__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όσους πέρασαν αλλά και σε αυτούς που δεν τα κατάφεραν, υπάρχει ομαδική στο μεσεντζερ με τους επιτυχόντες στη σχολή αστυφυλάκων της φετινής χρονιάς. Όσοι περάσατε φέτος στην σχολή το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να μπείτε σε μία ομάδα στο φειςμπουκ που λέγεται πολις2020 (σε γκρικλις). Μόλις κάνετε εγγραφή θα σας βάλει στην συνομιλία στο μεσεντζερ ο διαχειριστής. ΜΟΝΟ όσοι πέτυχαν φέτος στη σχολή αστυφυλάκων έχουν το δικαίωμα να μπουν στην συγκεκριμένη ομαδική. Στόχος της είναι η συνεχής ενημέρωση των μελλοντικών δοκίμων για την εισαγωγή τους στη σχολή, το καθημερινό πρόγραμμα και απαντήσεις σε πιθανές ερωτήσεις και απορίες. Σας περιμένουμε να γνωριστούμε και αν μπορείτε ενημερώστε όλους όσοι γνωρίζετε ότι έχουν περάσει στη σχολή ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ μόνο και όχι αξιωματικών.
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Γιατί μαρεσει ρε φίλε και θέλω να δω πως είναι τα πράγματα μέσα περίεργο σου φαίνεται;
Γιατί αν δεις τα μηνύματα μ πριν ένα χρόνο ήμουν ακριβώς το ίδιο ανυπομονούσα να μπω και τελικά κατάλαβα ότι οι δυο μηνες που γλιτώσαμε ήταν για καλό
 

Nikolasthess

Νεοφερμένος

Ο Nikolasthess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όσους πέρασαν αλλά και σε αυτούς που δεν τα κατάφεραν, υπάρχει ομαδική στο μεσεντζερ με τους επιτυχόντες στη σχολή αστυφυλάκων της φετινής χρονιάς. Όσοι περάσατε φέτος στην σχολή το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να μπείτε σε μία ομάδα στο φειςμπουκ που λέγεται πολις2020 (σε γκρικλις). Μόλις κάνετε εγγραφή θα σας βάλει στην συνομιλία στο μεσεντζερ ο διαχειριστής. ΜΟΝΟ όσοι πέτυχαν φέτος στη σχολή αστυφυλάκων έχουν το δικαίωμα να μπουν στην συγκεκριμένη ομαδική. Στόχος της είναι η συνεχής ενημέρωση των μελλοντικών δοκίμων για την εισαγωγή τους στη σχολή, το καθημερινό πρόγραμμα και απαντήσεις σε πιθανές ερωτήσεις και απορίες. Σας περιμένουμε να γνωριστούμε και αν μπορείτε ενημερώστε όλους όσοι γνωρίζετε ότι έχουν περάσει στη σχολή ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ μόνο και όχι αξιωματικών.
Φίλε δεν την βρίσκω μπορείς μήπως να μου το γράψεις πως ακριβώς λέγεται;
 

dimitris20

Νεοφερμένος

Ο dimitris20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Γνωρίζει κάποιος πότε θα βγει η προκήρυξη για το 2022; Γιατί εφόσον οι πκε θα γίνουν Νοέμβριο μάλλον δεν πρέπει να βγει νωρίτερα; θα μάθουμε και τους εισακτεους ;
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Γνωρίζει κάποιος πότε θα βγει η προκήρυξη για το 2022; Γιατί εφόσον οι πκε θα γίνουν Νοέμβριο μάλλον δεν πρέπει να βγει νωρίτερα; θα μάθουμε και τους εισακτεους ;
μπα , κανονικα οπως καθε χρονο οι εισακτεοι βγαινουν τον μαιο δεν νομιζω να αλλαξει αυτο
 

Θαρσειν χρή

Νεοφερμένος

Ο Θαρσειν χρή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top