Σχολή Αστυφυλάκων

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Στην πρακτικη ως δόκιμος χρειάζεται να έχεις σπίτι για να πας κάπου ρε παιδια ; δηλαδή εγώ πχ θα δηλώσω ένα νησί πχ(εφόσον ανοίξουν θέσεις) και δεν θα ζχω σπίτι εκεί... Δε μπορω;
Μια χαρα μπορεις, απλα αν δηλωσεις σπιτι σε περιοχη οπου ανοιξαν θεσεις εχεις σημαντικα παραπανω πιθανοτητες να πας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δηλαδή αν κάνω πρακτική στο Ρέθυμνο δεν θα τα πάρω αν με στείλουν Ρέθυμνο για εκπαίδευση;
ΓΙα δοκιμους δεν ξερω τι ισχυει, ρωτα το οταν μπεις με το καλο στη σχολη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ρε συ μπρο γιατί θες να πας στα ΜΑΤ;
Γιατί για την ψυχική του υγεία είναι καλύτερο μια κλειστή στρατιωτικού τύπου υπηρεσία παρά να έχει καθημερινή επαφή με πολίτες


Το χειρότερο που μπορεί να αναλάβει ένας νεοεξερχομενος από αστυφυλάκων αλλά και το μεγαλύτερο σχολείο ταυτόχρονα είναι αξιωματικός υπηρεσίας σε α.τ η τ.α
 

Manolo165

Νεοφερμένος

Ο Manolo165 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ούτε εμένα ακόμα αλλά με άλλα παιδιά που μίλησα τους πήραν και τους είπαν ότι λογικά μέσα στην επόμενη εβδομάδα θα έχουν οδηγίες και θα ξεκινήσουν οι διαδικασίες
 

Papas nikos

Νεοφερμένος

Ο Papas nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλησπέρα θέλω να μπω στην αστυνομία και από αγγλικά δεν έχω κάνει και πολλά. Και θέλω να μάθω αν χρειάζεται πτυχίο αγγλικών (πχ.lower)
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Καλησπέρα θέλω να μπω στην αστυνομία και από αγγλικά δεν έχω κάνει και πολλά. Και θέλω να μάθω αν χρειάζεται πτυχίο αγγλικών (πχ.lower)
με αυτα τα αγγλικα εδω περα καλα θα εισαι θεωρω


Οχι δεν χρειαζεται
 

Papas nikos

Νεοφερμένος

Ο Papas nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

Papas nikos

Νεοφερμένος

Ο Papas nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πιο πιθανόν είναι να σε ξυπνήσουν λέγοντας "Εγέρθητι!", παρά "Wake up dude"
Ααχχαχαχ συγνώμη που επιμένω αλλά μου φαίνεται περίεργο που οι καθηγητές και τα φροντιστήρια λένε ότι χωρίς έστω lower δεν πας πουθενά
 

Thiodor

Νεοφερμένος

Ο Thiodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Όταν πρώτο μπαίνεις στην σχολή ακολουθείς μια βασική εκπαίδευση σωστά; Τι ακριβώς περιλαμβάνει;
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Όταν πρώτο μπαίνεις στην σχολή ακολουθείς μια βασική εκπαίδευση σωστά; Τι ακριβώς περιλαμβάνει;
Περιλαμβάνει βασικές γνώσεις όπως στρώσιμο κρεβατιού ασκήσεις πυκνής τάξης καποια εκπαίδευση σε όπλα και πορείες
 

Thiodor

Νεοφερμένος

Ο Thiodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Περιλαμβάνει βασικές γνώσεις όπως στρώσιμο κρεβατιού ασκήσεις πυκνής τάξης καποια εκπαίδευση σε όπλα και πορείες
Σε κουράζει σωματικά σε μεγάλο βαθμό;; ... Το λέω γιατί έχω ακούσει ότι ο πρώτος μήνα είναι λίγο δυσκολοτερος
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Σε κουράζει σωματικά σε μεγάλο βαθμό;; ... Το λέω γιατί έχω ακούσει ότι ο πρώτος μήνα είναι λίγο δυσκολοτερος
Όχι ρε σύ δεν είναι πολύ μεγαλος ο βαθμος κούρασης απλά η ορθοστασία θα σε κουράσει για αρχή και ίσως και οι αρβύλες στις πορειες
 

Thiodor

Νεοφερμένος

Ο Thiodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Αν πάρουμε αρβύλες μαζί μας από έξω θα μας πουν κάτι;
Ρεθυμνο ναι θα σου πουν.Γενικά είναι αυστηρά μ αυτά ειδικά στην αρχή.Προς το τέλος δεν μας έλεγαν κάτι.Γενικά σου προτείνω να πάρεις καλούς πατους και το βλέπεις μετά για αρβυλες
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top