Σχολή Αστυφυλάκων

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Α οκευ από φαγητό μέσα ρε συ πως είναι ;από ποσότητα και ποιότητα;Σε ζαλισα 😅
Καθόλου δε ζαλισες. Το φαγητό ήταν το πιο μελανό σημείο για μένα 😂 μέτρια πράγματα τόσο σε ποιότητα όσο και σε ποσότητα. Πάντως το φαγητό είναι αξιοπρεπές και να το τρώτε γιατί θα είστε στο πόδι όλη μέρα, ειδικά στη βασική εκπαίδευση. Επίσης θα έχετε και το κυλικείο όπου έχει και εκεί πραγματακια να τσιμπατε.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Καθόλου δε ζαλισες. Το φαγητό ήταν το πιο μελανό σημείο για μένα 😂 μέτρια πράγματα τόσο σε ποιότητα όσο και σε ποσότητα. Πάντως το φαγητό είναι αξιοπρεπές και να το τρώτε γιατί θα είστε στο πόδι όλη μέρα, ειδικά στη βασική εκπαίδευση. Επίσης θα έχετε και το κυλικείο όπου έχει και εκεί πραγματακια να τσιμπατε.
Από ότι κατάλαβα και ο Μανόλο γυμνάζεται σαν εμένα και θέλει να δει αν θα είναι καλυμμένος από πρωτεϊνη 😂 Συμπληρώματα επιτρέπονται;
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Από ότι κατάλαβα και ο Μανόλο γυμνάζεται σαν εμένα και θέλει να δει αν θα είναι καλυμμένος από πρωτεϊνη 😂 Συμπληρώματα επιτρέπονται;
Δε θα έλεγα ότι η πρωτεϊνη από το φαγητό θα φτάνει. Όσο για τα συμπληρώματα, μερικοί δόκιμοι είχαν φέρει άτυπα, δηλαδή δεν την πολυεμφάνιζαν, ούτε έλεγαν ότι είχαν.
 

Manolo165

Νεοφερμένος

Ο Manolo165 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Από ότι κατάλαβα και ο Μανόλο γυμνάζεται σαν εμένα και θέλει να δει αν θα είναι καλυμμένος από πρωτεϊνη 😂 Συμπληρώματα επιτρέπονται;
Έλα παρέα θα πηγαίνουμε να κάνουμε βάρη
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Έλα παρέα θα πηγαίνουμε να κάνουμε βάρη
Μακάρι ρε φίλε το χρόνου να είμαστε εκεί πόσο έχεις γράψει;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δε θα έλεγα ότι η πρωτεϊνη από το φαγητό θα φτάνει. Όσο για τα συμπληρώματα, μερικοί δόκιμοι είχαν φέρει άτυπα, δηλαδή δεν την πολυεμφάνιζαν, ούτε έλεγαν ότι είχαν.
Έλα Μανόλο γίναμε 😂
 

Manolo165

Νεοφερμένος

Ο Manolo165 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.

Dimitris_P

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
@Gii @Manolo ελάτε να πηγαίνουμε μαζί γυμναστήριο 😂
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
@Gii @Manolo ελάτε να πηγαίνουμε μαζί γυμναστήριο 😂
Ωραία όλοι οι γυμναστήριακοι εδώ 💯💪😛μια χαρά φίλε μέσα είσαι εγώ με 17700 τριτεκνος είμαι 4η επιλογή την έχω πιο πάνω έχω αξιωματικών αστυνομίας-πυροσβεστικης και οικονομικό ΣΣΑΣ αλλά μας κόβω να γινόμαστε συνάδελφοι 😂💪
 

Dimitris_P

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Άντε φίλε με το καλό... Εγώ με σχεδόν 17800 μάλλον περνάω αστυφυλάκων που είναι η δεύτερη επιλογη μου
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Dimitris_P

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Στο Ρέθυμνο έχω ακούσει ότι τους άφηναν πάντως...γενικά κάποιος έχει χρόνο να ασχοληθεί με το γυμναστήριο εκεί μέσα γιατί και εμένα με ενδιαφέρει
Εγώ ήμουν ρεθυμνο και όχι δεν μας άφηναν γυμναστήριο καθόλου ούτε αφού άνοιξαν.Το μόνο που κάναμε ήταν καλλισθενικη στο γήπεδο και αυτό μόνο 5 άτομα κάθε φορά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πολύ καλή ερώτηση αυτή και εγώ το έχω απορία
Φαγητό ρεθυμνο πολύ καλό και μεγάλη ποσότητα
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Εγώ ήμουν ρεθυμνο και όχι δεν μας άφηναν γυμναστήριο καθόλου ούτε αφού άνοιξαν.Το μόνο που κάναμε ήταν καλλισθενικη στο γήπεδο και αυτό μόνο 5 άτομα κάθε φορά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Φαγητό ρεθυμνο πολύ καλό και μεγάλη ποσότητα
Λες να αφήνουν από του χρόνου; Παράξενο είμαι σίγουρος ότι κάποιος μου είχε πει ότι άφηναν...στην χειρότερη γραφομαστε τζιμ 😂
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Σαββατοκύριακα μπορείς να μένεις και εκτός σχολής ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top