Σχολή Αστυφυλάκων

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ναι γιατι έχω δει διάφορα
Η βάση εισαγωγής είναι.... Όπως ακριβώς και στις υπόλοιπες σχολές που μπαίνεις μέσω πανελληνίων. Απλά η βάση των 13.000 μορίων επηρεάστηκε από κατάργηση συντελεστών και την αύξηση των εισακτεων.
 

TakSimeon

Νεοφερμένος

Ο TakSimeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Πάντως φέτος 13.700 δεν ξαναπάει. Ξέχνα το. Με 310 άτομα στάνταρ 16.000 μόρια στην καλύτερη.
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 534 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ρε παιδια να σας ρωτησω κατι; σας ευνόησε το ότι κλεισαν τα σχολεία και τα φροντιστήρια ; δλδ πιστευετε οτι οι επιδόσεις θα είναι καλυτερες η χειρότερες ;
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει για το λιμενικο κάποια πραγματα ; φοίτηση, ειδικότητες, εμπειρία απ φίλο ίσως ; μισθό,μεταθέσεις οτιδήποτε
Ξέρω ότι εδώ είναι για αστυνομία αλλά δε μπορω να βρω κάτι παρόμοιο για λιμενικο
 

TakSimeon

Νεοφερμένος

Ο TakSimeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Λιμενικό έχει σίγουρα περισσότερες μεταθέσεις. Μισθό νομίζω τους δίνουν κάτι παραπάνω αν υπηρετούν σε παραμεθώριο.
 

Dimitris_P

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς ποιον μήνα μπήκαν στη σχολή, οι σειρές των ατόμων τα προηγούμενα χρόνια; Κάτι έχω ακούσει ότι η περσινή σειρά μπήκε τέλη Νοεμβρίου-αρχές Δεκεμβρίου. Ισχύει κάτι τέτοιο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς ποιον μήνα μπήκαν στη σχολή, οι σειρές των ατόμων τα προηγούμενα χρόνια; Κάτι έχω ακούσει ότι η περσινή σειρά μπήκε τέλη Νοεμβρίου-αρχές Δεκεμβρίου. Ισχύει κάτι τέτοιο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Καλησπέρα, εμείς μπήκαμε 11/12/20 στις σχολές λόγω της εκπαίδευσης των συνοριοφυλάκων. Εχει βγεί η προκήρυξη για τους ΟΠΠΙ για την οποία όμως δεν έχουν βγεί οι τελικοί πίνακες και κατά συνέπεια δεν έχουν γίνει οι ΠΚΕ. Τώρα επειδή θα είναι 3μηνη η εκπαίδευση τους σύμφωνα πάντα με τις ανακοινώσεις του υπουργείου υποθέτω θα αργήσετε να μπείτε και εσείς όπως εμείς πέρυσι.
 

Manolo165

Νεοφερμένος

Ο Manolo165 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Κάποιος που είναι ή ήταν πρόσφατα στην σχολή αστυφυλάκων μπορεί να με ενημερώσει αν οι σχολές έχουν χώρους με βάρη που μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε στον ελεύθερο χρόνο μας;
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Κάποιος που είναι ή ήταν πρόσφατα στην σχολή αστυφυλάκων μπορεί να με ενημερώσει αν οι σχολές έχουν χώρους με βάρη που μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε στον ελεύθερο χρόνο μας;
Έχουν γυμναστήριο αλλά δε μας άφησαν λόγω κοβιντ. Μόνο τους δύο τελευταίους μήνες μας έδωσαν το Οκ επειδή χαλάρωσαν τα μέτρα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γενικά ότι απορία έχετε, ρωτήστε εδώ. Ήμουν στο Διδυμότειχο μέχρι τα μισά του Ιουλίου.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Έχουν γυμναστήριο αλλά δε μας άφησαν λόγω κοβιντ. Μόνο τους δύο τελευταίους μήνες μας έδωσαν το Οκ επειδή χαλάρωσαν τα μέτρα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γενικά ότι απορία έχετε, ρωτήστε εδώ. Ήμουν στο Διδυμότειχο μέχρι τα μισά του Ιουλίου.
Στο Ρέθυμνο έχω ακούσει ότι τους άφηναν πάντως...γενικά κάποιος έχει χρόνο να ασχοληθεί με το γυμναστήριο εκεί μέσα γιατί και εμένα με ενδιαφέρει
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Στο Ρέθυμνο έχω ακούσει ότι τους άφηναν πάντως...γενικά κάποιος έχει χρόνο να ασχοληθεί με το γυμναστήριο εκεί μέσα γιατί και εμένα με ενδιαφέρει
Στον ελεύθερο χρόνο και μόνο.
Τετάρτη και Παρασκευή: από το μεσημέρι και μετά
Σάββατο και Κυριακή: όλες τις ώρες.
Τις υπόλοιπες μέρες ο ελεύθερος χρόνος είναι περίπου μιάμιση ώρα το βράδυ.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Στον ελεύθερο χρόνο και μόνο.
Τετάρτη και Παρασκευή: από το μεσημέρι και μετά
Σάββατο και Κυριακή: όλες τις ώρες.
Τις υπόλοιπες μέρες ο ελεύθερος χρόνος είναι περίπου μιάμιση ώρα το βράδυ.
Δλδ μόνο στις εξόδους αν θέλεις;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχουν γυμναστήριο αλλά δε μας άφησαν λόγω κοβιντ. Μόνο τους δύο τελευταίους μήνες μας έδωσαν το Οκ επειδή χαλάρωσαν τα μέτρα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γενικά ότι απορία έχετε, ρωτήστε εδώ. Ήμουν στο Διδυμότειχο μέχρι τα μισά του Ιουλίου.
Εγκαταστάσεις επίσης που πιστεύεις ότι λένε περισσότερο; Ρέθυμνο Κομοτηνή η Διδυμοτείχο;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Manolo165

Νεοφερμένος

Ο Manolo165 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Δεν λειτουργεί στο Ρέθυμνο στην Σητεία είμαι η σχολή
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Δεν λειτουργεί στο Ρέθυμνο στην Σητεία είμαι η σχολή
Ανάποδα τα είπες. Στο Ρέθυμνο δουλεύει κανονικά η σχολή.
Δλδ μόνο στις εξόδους αν θέλεις;
Σωστά.
Εγκαταστάσεις επίσης που πιστεύεις ότι λένε περισσότερο; Ρέθυμνο Κομοτηνή η Διδυμοτείχο;
Από ότι άκουσα από άλλους δόκιμους, νομίζω πως το Διδυμότειχο (σημαντικό πλεονέκτημα το γεγονός ότι έχει air-condition) και η Κομοτηνή έχουν τις καλύτερες (Διδυμότειχο λίγο καλύτερες αλλα Κομοτηνή πολύ καλύτερη κοινωνική ζωή).
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Ανάποδα τα είπες. Στο Ρέθυμνο δουλεύει κανονικά η σχολή.

Σωστά.

Από ότι άκουσα από άλλους δόκιμους, νομίζω πως το Διδυμότειχο (σημαντικό πλεονέκτημα το γεγονός ότι έχει air-condition) και η Κομοτηνή έχουν τις καλύτερες (Διδυμότειχο λίγο καλύτερες αλλα Κομοτηνή πολύ καλύτερη κοινωνική ζωή).
νομιζω για κοινωνικη ζωη δεν λεει ρεθυμνο? :bleh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top