Σχολή Αστυφυλάκων

deleted_user

Νεοφερμένος

Ο deleted_user αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλησπέρα,επειδή υπάρχει μεγάλη σύγχυση σχετικά με το πόσα άτομα θα πάρουν για αστυφυλάκων φέτος,είπα να γράψω τη γνώμη μου.Καταρχήν φέτος,όπως και πέρυσι η αστυνομία ζήτησε 1500 άτομα.Πέρυσι έφαγε πόρτα από το υπουργείο οικονομικών και πήρε μόνο 900.Φέτος είμαστε εν αναμονή...Λαμβάνοντας υπόψιν τα αυξημένης δυσκολίας θέματα Πανελλαδικών,καθώς και τον υπερδιπλάσιο αρίθμο υποψηφίων σε σχέση με πέρυσι:
Πιστεύω ότι εάν πάρουνε
1500 άτομα(πολύ δύσκολο), η βάση θα είναι 14-15,5
900 άτομα,η βάση θα αγγίζει το 16,2
500 άτομα,η βάση θα αγγίζει το 17.
ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΚΑΘΑΡΑ!ΜΗΝ ΒΑΣΙΖΕΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Βρε φίλε μου έκανα ένα λάθος αλλά τα άλλα που λέω είναι σωστά. ΕΣΥ ΜΙΛΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
τι γινεται ρε παιδια;δεν παει κανεις για αστυφυλακων φετος;πολυ νεκρα το θεμα αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
τι γινεται ρε παιδια;δεν παει κανεις για αστυφυλακων φετος;πολυ νεκρα το θεμα αυτο...
https://ischool.e-steki.gr/5ο-πεδίο/φετινοί-υποψήφιοι-για-την-σχολή-αστυφυλάκων-70412/
:spell:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deleted_user

Νεοφερμένος

Ο deleted_user αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Οι φετινοι υποψηφιοι ειναι λιγοτεροι απο περυσι.Η βαση λογικα θα πεσει γυρω στο 14000.Δικια μου παντα αποψη.Οσα παιδια εχω ρωτησει,ακομα και σε φορουμς,ο μεσος ορος ειναι 13-14.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Η βάση πιστεύω θα πέσει κάτω από 14000. Τώρα που θα σταματήσει θα δούμε. Προσωπική μου εκτίμηση ήταν τα 13700 αν και σήμερα το edu4u την δίνει στα 13500 (θα ξέρει καλύτερα)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Εννοείται ότι θα πέσει η αστυφυλάκων...
Ακόμη κι Αν δε λάβουμε υπόψη μας την αποτυχία των παιδιών
και τη χαμηλή ζήτηση
και πούμε ότι αυτά παραμένουν σταθερά σκεφτείται ότι θα πάρει 400 άτομα παραπάνω που σημαίνει 400 βαθμολογίες παραπάνω...
Στοίχημα ότι θα φτάσει στο 14000-14300 και πολλά λέω... :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εμενα παλι η αποψη μου ειναι οτι θα κατσει το πολυ στις 14000... μακαρι παρακατω (εγω εχω βγαλει 14363)
αυτο το βασιζω εκτος απο τις προβλεψεις γενικοτερα αλλα και στην αισθηση μου απο την προσελευση στα αστυνομικα τμηματα και στου γιατρους (καμια σχεση με περυσι)
καλη επιτυχια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
μαγκάκια καλή επιτυχία σε όλους..επειδή η αστυφυλάκων θα πάρει 1300 άτομα η βάση πιστεύω πως θα είναι γύρω στο 14.000-14.500 και ότι πολλοί δεν την προτιμούν λόγω της κατακραυγής από τον κόσμο της επικινδυνότητας και του χαμηλού μισθού οι υποψήφιοι είναι πιο λίγοι από πέρυσι οπότε κάπου εκεί θα είναι η βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Ποιος πέρασε από εδώ αστυφυλάκων φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallicer

Νεοφερμένος

Ο Metallicer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σου συνάδελφε από που είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Από Αθήνα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallicer

Νεοφερμένος

Ο Metallicer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ Θεσ/νίκη, ποιές σχολές δήλωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Πέρασα Γρεβενά...
---
Παιδιά όπως προείπα Γρεβενά πέρασα και βασική διδυμότειχο... Θα πάω με το τρένο στο διδυμότειχο... Κάνει περίπου 13 ώρες... Το τελευταίο που έχει για διδυμότειχο είναι στις 12 η ώρα το βράδυ (4 οκτωβρίου) και θα φτάσω στη 1 την επομένη... Όποιος θέλει ας μου πει για να είμαστε μαζί στο τρένο γιατί είναι και πολλές ώρες και με βλέπω να βαριέμαι πολύ...(τιμή 38 ευρώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Metallicer

Νεοφερμένος

Ο Metallicer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ Νάουσα δήλωσα πρώτη και επειδή πέρασα 1ος λογικά εκεί θα πάω... Θα ξέρω αύριο... Όπως και να'χει συνάδελφε καλή σταδιοδρομία και μπορεί να είμαστε μαζί βασική ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ Νάουσα δήλωσα πρώτη και επειδή πέρασα 1ος λογικά εκεί θα πάω... Θα ξέρω αύριο... Όπως και να'χει συνάδελφε καλή σταδιοδρομία και μπορεί να είμαστε μαζί βασική ;)
αντε καλωσηρθες στη Ναουσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallicer

Νεοφερμένος

Ο Metallicer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αντε καλωσηρθες στη Ναουσα!

:) Να'σαι καλά φίλε καλώς να σας βρω... Να δούμε τι λέει και η Νάουσα :D Πώς το βλέπεις θα μου αρέσει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:) Να'σαι καλά φίλε καλώς να σας βρω... Να δούμε τι λέει και η Νάουσα :D Πώς το βλέπεις θα μου αρέσει??
εγω που την εζησα 18 χρονια μπορει να ειναι μια μικρη πολη αλλα μπορω να πω πως ειναι πολυ ωραια και ομορφη σαν πολη:) ελπιζω να σου αρεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallicer

Νεοφερμένος

Ο Metallicer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω που την εζησα 18 χρονια μπορει να ειναι μια μικρη πολη αλλα μπορω να πω πως ειναι πολυ ωραια και ομορφη σαν πολη:) ελπιζω να σου αρεσει!

Ωραία χαίρομαι :) Από κίνηση τι λέει? Παρεπιπτόντως έχω ένα φίλο που παίζει να είστε συμφοιτητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ωραία χαίρομαι :) Από κίνηση τι λέει? Παρεπιπτόντως έχω ένα φίλο που παίζει να είστε συμφοιτητές.
α ναι? απο που ειναι? εχει κινηση η πολη κυριως βεβαια παρασκευοσαββατοκυριακο..εχει και καφετεριες ενταξει για μικρη πολη ειναι μια χαρα! και ωραια κοριτσια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top