Σχολή Αστυφυλάκων

Camouflage

Νεοφερμένος

Ο Camouflage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παιδια μπορει καποιος που εχει τελιωσει αστυφυλακων να μπει στην ιντερπολ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
παιδια μπορει καποιος που εχει τελιωσει αστυφυλακων να μπει στην ιντερπολ ?
Α εσυ εχεις μεγαλους στοχους :P
Λογικα πρεπει να γινεις αξιωματικος και μετα.Αλλα ρε παιδια μην περιμενετε πολλα απο την αστυφυλακων...Στην περιπολια θα ειμαστε πρωι μεσημερι βραδι....Μην περιμενετε να γινετε κομαντοζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
καλημερα παιδες επιδοτησεις για laptop ξερετε αν θα δωσουν στα παιδια με καλη βαθμολογια φετος?η λογω κρισης το πουλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
μαγκες καλημερα..μπαινει κανεις στις 4 οκτωβρη στο διδυμοτειχο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
καλημερα παιδες επιδοτησεις για laptop ξερετε αν θα δωσουν στα παιδια με καλη βαθμολογια φετος?η λογω κρισης το πουλο..


φιλε εγω φετος μπηκα, τωρα ειμαι 2αρι, το 25% οσων μπηκαν στις σχολες της αστυνομιας δικαιουνται τετοια επιδοτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
μαγκες εγω καρδιτσααααααααααααα!!!!!μια χαρα κομπλε!!


πιστεψε με, κομπλε δεν ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδες, και εγω δοκιμοσ ειμαι, ειμαι μια σειρα μεγαλθυτερη απο εσας. η ακριβως προηγουμενη. θα σας βρω δηλαδη το καλοκαιρι στην πρακτικη σας,
σας ευχομαι να τα περασετε γαμιστερα στην σχολη και να τους γραφετε ολουσ στα @@ σας γιατι λιγοι απο αυτουσ -τους νεους- εχουνε βγει ε3ω.
να ειστε καλα, δυνατοι και ακμαιοι και να τιματε το σωμα οσο μποτειτε.
και οσοι πατε στο τδα κομοτηνης αμα θελετε καντε με add στο konstantinosf16@hotmail.com να τα πουμε απο το fb ή το μσν, να σας μαθω εκει τα κολπα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Kαλησπέρα παιδιά !συγχαρητήρια σε όλους που περνάτε!θέλω να σας κάνω μια ερώτηση επειδή και εγω θα δηλώσω αστυφυλάκων μπορεί να μου πει κάποιος αν διαλέγω εγω την σχολή που θα με στείλουν?πχ είμαι απο χανιά υπάρχει περίπτωση να με στείλουν Ρέθυμνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Kαλησπέρα παιδιά !συγχαρητήρια σε όλους που περνάτε!θέλω να σας κάνω μια ερώτηση επειδή και εγω θα δηλώσω αστυφυλάκων μπορεί να μου πει κάποιος αν διαλέγω εγω την σχολή που θα με στείλουν?πχ είμαι απο χανιά υπάρχει περίπτωση να με στείλουν Ρέθυμνο?


δεν διαλεγεις εσυ που θα πας, εσυ απλα δηλωνεις που θελεις να πας και αν εχεις σειρα καλη απο τις πανελλαδικες ή αν εισαι πολυτεκνος ή αν εχεις κανα βισματακι μπενεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf765

Νεοφερμένος

Ο raf765 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καμια αποψη ποσο θα παει η βαση φετος?? Εχει κανεις να πει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ανάλογα τις προσφερόμενες θέσεις και (την ζήτηση - που θα είναι και πάλι υψηλή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Καμια αποψη ποσο θα παει η βαση φετος?? Εχει κανεις να πει?
\πειδη θα παρει ακομη λιγοτερα ατομα, θα αυξηθει λιγο και η βαση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sido

Νεοφερμένος

Ο sido αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
που το ακουσες οτι θα παρει λιγους ????
αν γινετε να τεκμηριωνετε αυτα που γραφετε
γιατι εγω πιστευω το αντιθτο δηλαδη οτι φετος θα παρει πρισσοτερους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
που το ακουσες οτι θα παρει λιγους ????
αν γινετε να τεκμηριωνετε αυτα που γραφετε
γιατι εγω πιστευω το αντιθτο δηλαδη οτι φετος θα παρει πρισσοτερους
μακαρι να παρει περισσοτερους ή τουλαχιστον 900 οπως περσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Για τους Δοκιμους Αστυφυλακες, το δευτερο ετος που ειναι πρακτικη εκπαιδευση γινεται στην πολη που ειναι η σχολη ή σε μεταθετουν αλλου; Και οταν τελειωσεις την σχολη, σε στελνουν Αθηνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ξέρετε παιδιά αν θα πάρουν το 2011 περισσότερους η λιγότερους?

Παιδια ξέρετε φέτος εστω και αν είναι πολυ νωρις η έχετε ακούσει αν θα πάρουν περισσότερα η λιγότερα άτομα στην αστυνομία?μπας και κατέβουν οι βάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι θα άνεβει, πάντως δύσκολα να κατέβει γιατί όλα τα παιδιά σκέφτονται ότι όταν τελειώνεις τη σχολή δουλεύεις κατευθείαν με αποτέλεσμα όλο και περισσότερα παιδιά να δηλώνουν, με αποτέλεσμα οι σχολή/ες να "μπουκώνουν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Παιδια ξέρετε φέτος εστω και αν είναι πολυ νωρις η έχετε ακούσει αν θα πάρουν περισσότερα η λιγότερα άτομα στην αστυνομία?μπας και κατέβουν οι βάσεις
Δεν εχει βγει κατι επισημο, αλλα πιστευω οτι η βαση θα ανεβει ή το πολυ να μεινει στασιμη, διοτι πλεον δηλωνουν παρα πολυ αστυνομικες και στρατιωτικες σχολες, αλλα επισης λογω της κρισης μπορει να ζητησουν λιγοτερους εισακτεους (οπως τις προαλλες που απο 1200 εισακτεοι πηγαν στους 900).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf765

Νεοφερμένος

Ο raf765 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μας εχει κάψει η Ελλαδα παντος παιδια! Θυμαμαι το 2009 ηταν 13.500 γενικη σειρα! Και τωρα εφτασε 15.200 και ανεβαινει! Έλεος ποιααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Μας εχει κάψει η Ελλαδα παντος παιδια! Θυμαμαι το 2009 ηταν 13.500 γενικη σειρα! Και τωρα εφτασε 15.200 και ανεβαινει! Έλεος ποιααααα!
Στην Αξιωματικων που μπαινουν μονο 87 απο πανελληνιες τι να πεις; Πρωτη επιλογη εκει εχω, αλλα δεν βλεπω να περναω γιατι η βαση ειναι στο Θεοοοοο. (18.600 περσι, φετος προβλεπω 18.800 αν δεν μειωσουν κι αλλο τον αριθμο... γιατι τοτε θα παει 19 και βαλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top