Σχολή Αστυφυλάκων

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Δηλαδή.......:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
dmci ποσο πιστευεις να παει η βαση για αστυνομια?
Με τιποτα δεν μπορεις να προβλεψεις κατι τετοιο....ομως ενας μαθητης που εγραψε 15 πανω κατω (δηλαδη 500 μορια προς τα πανω 'η προς τα κατω) να θεωρει τον εαυτο του μεσα...ομως χωρις να βγουνε οι βαθμολογιες πως να προβλεψεις 'η τουλαχιστον να υπολογισεις τη βαση...ευχομαι ομως να περασετε ολοι οπου θελετε και οσοι θελετε την ΕΛ.ΑΣ να το θελετε πραγματικα...ο γιος μου μολις τελειωσε το πρωτο ετος και ειμαι ευτυχισμενη γιατι βλεπω οτι εχει παθιαστει και ειναι χαρουμενος για την επιλογη του.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Είναι πολυ αυστηροι με τον δεικτη μαζας σωματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Είναι πολυ αυστηροι με τον δεικτη μαζας σωματος?
Οχι οσο αυστηροι ειναι στις στρατιωτικες...ειδα παιδια που λογω παχους τελειωναν το 1000 στο διπλασιο χρονο απο τους αλλους αλλα δεν λεγανε τιποτα, βεβαια φετος επειδη θα παρουνε λιγοτερους θα εχουν μεγαλυτερες απαιτησεις, γι'αυτο προπονηθειτε λιγο...στα κοριτσια ειναι πιο αυστηροι!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Χαμός....Για πίο λόγο η Αστφυφυλάκων έχει π.χ 4.20 για το 1000 ενώ οι στρατιωτικές εχούνε 4.30????
Θα αλλάξει κάτι?! Γενικά η Αστυνομία είναι λίγο αυστηρή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anament123

Νεοφερμένος

Ο anament123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Με τιποτα δεν μπορεις να προβλεψεις κατι τετοιο....ομως ενας μαθητης που εγραψε 15 πανω κατω (δηλαδη 500 μορια προς τα πανω 'η προς τα κατω) να θεωρει τον εαυτο του μεσα...ομως χωρις να βγουνε οι βαθμολογιες πως να προβλεψεις 'η τουλαχιστον να υπολογισεις τη βαση...ευχομαι ομως να περασετε ολοι οπου θελετε και οσοι θελετε την ΕΛ.ΑΣ να το θελετε πραγματικα...ο γιος μου μολις τελειωσε το πρωτο ετος και ειμαι ευτυχισμενη γιατι βλεπω οτι εχει παθιαστει και ειναι χαρουμενος για την επιλογη του.:clapup:
μπραβο για τον γιο σου και που μπηκε στην σχολη αλλα και του αρεσει!Και εμενα μου αρεσει η αστυνομια σαν σωμα και οχι μονο για τα λεφτα και την αποκατασταση γι αυτο μονο αστυνομια θα βαλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Στα ψυχοτεχνικα τι περιπου ρωτανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosNtinos

Νεοφερμένος

Ο kosNtinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
1)Εγώ είχα ένα ατύχυμα με το αριστερό μου χέρι. Στο αριστερό χέρι, έσπασα τον αγκώνα. Ο γιατρός που με χειρούργεισαι μου είπαι ότι έκανα συντριπτικό κάταγμα στον αγκώνα. Μου έβαλε σίδερα στον αγκώνα. Θέλω να μάθω αν θα μπορώ να συμμέτεχω στην αστυνομία. Περισσότερο τι θα γίνει με τις αθλητικές δοκιμασίες. Ο χειρούργος που είπε μετά απο 2 με 3 χρόνια θα μου τα βγάλει. Εώς τότε δεν μπορώ να μπω στις αστυνομικές σχολές? Στις αθλητικές δοκιμασίες άμα φέρω χαρτί για το αριστερό χέρι γίνεται να τις περάσω?
2)Όταν τελειώνει κανείς την εκπαίδευση στην αστυνομία που πάει? Εγώ κατέχω στα χέρια μου το ECDL και Lower (αγγλικών). Θα με βάλλουν να επίλεξω σε τι θέλω να ασχοληθώ ? π.χ. (αν γίνεται) μπροστά σε ένα η/υ και να ψάχνω να βρίσκω στοιχεία για τους υπόπτους ή στο τμήμα διαβατηρίων?
3)Πότε μπορείς να φεύγεις από τη σχολη αξιωματικών και αστυφυλάκων (θέλω αναλυτικά για όλα τα έτη)?
4) ΜΠΟΡΩ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ? ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΩΝ? ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ECDL CORE KAI TO LOWER ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΠΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΛ.ΑΣ. Ή ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΓΛΙΚΩΝ Ή ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ?
ΤΟ ECDL CORE KAI TO LOWER ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΤΑ ΚΑΤΕΧΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
1)Εγώ είχα ένα ατύχυμα με το αριστερό μου χέρι. Στο αριστερό χέρι, έσπασα τον αγκώνα. Ο γιατρός που με χειρούργεισαι μου είπαι ότι έκανα συντριπτικό κάταγμα στον αγκώνα. Μου έβαλε σίδερα στον αγκώνα. Θέλω να μάθω αν θα μπορώ να συμμέτεχω στην αστυνομία. Περισσότερο τι θα γίνει με τις αθλητικές δοκιμασίες. Ο χειρούργος που είπε μετά απο 2 με 3 χρόνια θα μου τα βγάλει. Εώς τότε δεν μπορώ να μπω στις αστυνομικές σχολές? Στις αθλητικές δοκιμασίες άμα φέρω χαρτί για το αριστερό χέρι γίνεται να τις περάσω?
2)Όταν τελειώνει κανείς την εκπαίδευση στην αστυνομία που πάει? Εγώ κατέχω στα χέρια μου το ECDL και Lower (αγγλικών). Θα με βάλλουν να επίλεξω σε τι θέλω να ασχοληθώ ? π.χ. (αν γίνεται) μπροστά σε ένα η/υ και να ψάχνω να βρίσκω στοιχεία για τους υπόπτους ή στο τμήμα διαβατηρίων?
3)Πότε μπορείς να φεύγεις από τη σχολη αξιωματικών και αστυφυλάκων (θέλω αναλυτικά για όλα τα έτη)?
4) ΜΠΟΡΩ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ? ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΤΙ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΩΝ? ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ECDL CORE KAI TO LOWER ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΠΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΛ.ΑΣ. Ή ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΓΛΙΚΩΝ Ή ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ?
ΤΟ ECDL CORE KAI TO LOWER ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΤΑ ΚΑΤΕΧΩ.

Καταρχήν να σου πω οτι τα πραγματα δεν ειναι τοσο αξιοκρατικα στην αστυνομια.:redface: Τωρα οσον αφορα το χερι θα σε στεναχωρησω αλλα συμφωνα με την εγκυκλιο του υποργειου οσοι εχουν παλαια καταγματα που φερουν υλικο οστεοσυνθεσης δεν μπορουν να μπουν στην αστυνομια. Ρωτα το γιατρο σου τι ειναι η οστεοσυνθεση μηπωσ και δεν ανηκεισ σε αυτην την κατηγορια:).
Παει οπoυ τον πανε.:( Στο 99,9% δεν μετραει ουτε το lower ουτε ecdl.:mad: Αυτα για την αστυνομια ειναι σα να μην υπαρχουν.:whistle:
Μπορεισ να βγαινεισ καθε τεταρτη και παρακευη μαζι με το σαββατοκυριακο.επιστρεφεισ κυριακη βραδυ στη σχολη.
Μπορεισ να πας στην αξιωματικων και οταν την τελειωσεισ να δωσεισ και σε καποιο αλλο πανεπιστημιο.μονο αν εχεισ πτυχιο πληροφορικης πανεπιστημιου υπαρχουν πολλεσ πιθανοτητεσ να σε παρουν στο εγκληματολογικο(πιστευω να καταλαβα καλα οτι εκει θελεισ να πασ) αλλιωσ σκεψου οτι το lower και το ecdl ειναι σα να μην υπαρχουν.:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosNtinos

Νεοφερμένος

Ο kosNtinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Καταρχήν να σου πω οτι τα πραγματα δεν ειναι τοσο αξιοκρατικα στην αστυνομια.:redface: Τωρα οσον αφορα το χερι θα σε στεναχωρησω αλλα συμφωνα με την εγκυκλιο του υποργειου οσοι εχουν παλαια καταγματα που φερουν υλικο οστεοσυνθεσης δεν μπορουν να μπουν στην αστυνομια. Ρωτα το γιατρο σου τι ειναι η οστεοσυνθεση μηπωσ και δεν ανηκεισ σε αυτην την κατηγορια:).
Εντάξει θα ρωτήσω να μάθω.
Παει οπoυ τον πανε.:( Στο 99,9% δεν μετραει ουτε το lower ουτε ecdl.:mad: Αυτα για την αστυνομια ειναι σα να μην υπαρχουν.:whistle:
Όταν τελιώσω την σχολή θα μετράνε τα πτυχία? και αν ξέρεις πόσο μετράνε για ? στον μισθό?
Μπορεισ να βγαινεισ καθε τεταρτη και παρακευη μαζι με το σαββατοκυριακο.επιστρεφεισ κυριακη βραδυ στη σχολη.
Αυτό ισχύει σε όλα τα έτη?
Μπορεισ να πας στην αξιωματικων και οταν την τελειωσεισ να δωσεισ και σε καποιο αλλο πανεπιστημιο.μονο αν εχεισ πτυχιο πληροφορικης πανεπιστημιου υπαρχουν πολλεσ πιθανοτητεσ να σε παρουν στο εγκληματολογικο(πιστευω να καταλαβα καλα οτι εκει θελεισ να πασ)
Δεν είμαι σίγουρος ακόμα για εγκληματικό. Επίσης μήπως ξέρεις στο εγκληματικό τι κάνουν? Εγώ σκέπτομαι για πληροφορική ή εγκληματικό ή στο τμήμα έκδοσης διαβατηρίων. Στο πανεπιστήμιο πάω για τεχνικός Η/Υ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Να κάποιες ερωτήσεις τις οποίες ρωτάνε: σου αρεσουν οι κουκλες ?Πιστευεις στον Θεο ?Αγαπας τα ζωα ?Οταν πας καπου εξω βλεπεις εαν πατας στις γραμμες του πεζοδρομιου η στο πλαισιο του ?Φοβασε τα φιδια ?
Μπορεί να σας τύχουν οι εξής:."Νοιώθεις απεσταλμένος του Θεού;"
"Ακούς φωνές μέσα σου;"
Μην απαντήσετε "ναι"!:warn: :P
Επίσης προσοχή, πιθανόν να σας τύχει 2 φορές η ίδια ερώτηση. Θα πρέπει να δώσετε και τις 2 φορές την ίδια απάντηση!
Η πιο επικίνδυνη ερώτηση κατά την άποψη μου είναι: "Αγαπούσες τον πατέρα σου?" Η σωστή απάντηση είναι όχι. Αν απαντήσεις ναι, σημαίνει ότι ο πατέρας σου έχει πεθάνει.
Αυτές είναι μερικές ερωτήσεις από τις ψυχοτεχνικές εξετάσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Να κάποιες ερωτήσεις τις οποίες ρωτάνε: σου αρεσουν οι κουκλες ?Πιστευεις στον Θεο ?Αγαπας τα ζωα ?Οταν πας καπου εξω βλεπεις εαν πατας στις γραμμες του πεζοδρομιου η στο πλαισιο του ?Φοβασε τα φιδια ?
Μπορεί να σας τύχουν οι εξής:."Νοιώθεις απεσταλμένος του Θεού;"
"Ακούς φωνές μέσα σου;"
Μην απαντήσετε "ναι"!:warn: :P
Επίσης προσοχή, πιθανόν να σας τύχει 2 φορές η ίδια ερώτηση. Θα πρέπει να δώσετε και τις 2 φορές την ίδια απάντηση!
Η πιο επικίνδυνη ερώτηση κατά την άποψη μου είναι: "Αγαπούσες τον πατέρα σου?" Η σωστή απάντηση είναι όχι. Αν απαντήσεις ναι, σημαίνει ότι ο πατέρας σου έχει πεθάνει.
Αυτές είναι μερικές ερωτήσεις από τις ψυχοτεχνικές εξετάσεις ;)

Αυτά στα ρωτάνε στην συνεντεύξη....Η στα τέστ??? Και δηλαδή αν πώ Ναί και ας έχει πεθάνει τι σημαίνει αυτό? Δέν το κατάλαβα,Τι τους νοίαζει αυτούς???
Δηλαδή αν με ρωτήσουν <<Αγαπάς τα ζώα>> απαντήσω ναί.Σε μία αλλή ερώτηση μου λένε <<Τα άλογα γιια να προχωρήσουν πρέπει να τα χτυπάς>> πώ πάλι Ναί,θα είναι λάθος???!
Κάτι τέτοιο παίζει....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Αυτά στα ρωτάνε στην συνεντεύξη....Η στα τέστ??? Και δηλαδή αν πώ Ναί και ας έχει πεθάνει τι σημαίνει αυτό? Δέν το κατάλαβα,Τι τους νοίαζει αυτούς???
Δηλαδή αν με ρωτήσουν <<Αγαπάς τα ζώα>> απαντήσω ναί.Σε μία αλλή ερώτηση μου λένε <<Τα άλογα γιια να προχωρήσουν πρέπει να τα χτυπάς>> πώ πάλι Ναί,θα είναι λάθος???!
Κάτι τέτοιο παίζει....:hmm:

τιποτα απο αυτα δεν ρωτανε απλα κανεις 2 ανθρωπακια περιγραφεις τον εαυτο σου και τελος .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τι ανθρωπάκια.....? Στην Συνεντεύξη γίνονται αυτά η στα Γραπτά? Και να σου πώ,πρέπει να τα γράψω αυτά η προφορικά τα λέμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anament123

Νεοφερμένος

Ο anament123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
πιστευεται οτι η αστυφυλακων θα παει πανω απο 16500?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ΣΙγά μην ανέβει πάνω απο 2κ ρε παιδιά.Χαλαρώστε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anament123

Νεοφερμένος

Ο anament123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αν δεν σκάσεις εσύ να λες μ@!$@#ιες δεν γίνεται ε?Είπαμε περνάς !!!!!!!

χααχαχ μακαρι!

ρε παιδια φετος η αστυφυλακων θα ειναι 2 χρονια μεσα οπως παλια η οπως περσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

effie90

Νεοφερμένος

Η effie90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα!
Ο αδερφος μου δηλωσε πρωτη επιλογη αστυφυλακων και αφου εβγαλε 17000 μορια λογικα περναει.
Εχω μια ερωτηση: Ξερει κανεις σε ποιες περιοχες βρισκονται οι μοναδες? Υπαρχει καμια κοντα στην Αθηνα? Γιατι κατι για Διδυμοτειχο μου λεγε και μας πεφτει λιγο μακρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ο αδερφος μου δηλωσε πρωτη επιλογη αστυφυλακων και αφου εβγαλε 17000 μορια λογικα περναει. Εχω μια ερωτηση: Ξερει κανεις σε ποιες περιοχες βρισκονται οι μοναδες? Υπαρχει καμια κοντα στην Αθηνα? Γιατι κατι για Διδυμοτειχο μου λεγε και μας πεφτει λιγο μακρια:P
https://edu.klimaka.gr/tritobathmia-...-scholes-astynomia/491-sxolh-astyfylakvn.html
Τόπος Λειτουργίας:Σχολή Αστυφυλάκων Αθήνα, Καρδίτσα, Γρεβενά, Ξάνθη, Κρήτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top