Σχολή Αστυφυλάκων

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πάρα πολύ αδερφέ μου!!!!!!!
-----------------------------------------


χαίρεται, νομίζω πώς η θητεία του στρατού είναι η θητεία που κάνουμε μέσα στην αστυνομία , βασικά θέλω να πω εμείς θα πάμε κανονικά στον στρατό?
Κανονικα θα πατε αλλα θα εισαστε απομονωμενοι απο τους αλλους φανταρους, θα γινει στο στρατοπεδο η εκπαιδευση σας για ενα μηνα και μετα θα πατε στις σχολες σας. Ελπιζω αυτο να εννοεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
παιδες να ρωτισω αν καποιοσ εχει αστυνομικο γνωστο αν εχει χρονο και πηγαινει γυπεδο(η αμα περασω αστυνομια παει η οπαδικη μου ζωη)ειναι το μονο που με απασχολει ....οποιοσ μπορει ας βοηθησει....

Εννοείς κατά τη διάρκεια που είναι στη σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Κανονικα θα πατε αλλα θα εισαστε απομονωμενοι απο τους αλλους φανταρους, θα γινει στο στρατοπεδο η εκπαιδευση σας για ενα μηνα και μετα θα πατε στις σχολες σας. Ελπιζω αυτο να εννοεις.

θέλω να πώ εμείς αν περάσουμε (αμήν και πότε) θα πάμε στρατό κανονικά 9μηνο? όχι έτσι?η θητεία μας δεν θα είναι ο στρατός που θα κάνουμε στην αρχή στον Αυλώνα 1 μήνα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro

Νεοφερμένος

Ο toro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια..επιλαχοντες υπαρχουν στην αστηφυλακων?
κ κατι αλλο εγω ειμαι πολυτεκνος 4 παιδια σε ποιοα κατηγορια ανηκω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
παιδια..επιλαχοντες υπαρχουν στην αστηφυλακων?
κ κατι αλλο εγω ειμαι πολυτεκνος 4 παιδια σε ποιοα κατηγορια ανηκω?

ναι πέρσι οι επιλαχόντες έφτασαν ένα μεγάλο ποσοστό κιόλας . Ανήκεις στην ειδική σειρά με 10%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagelis13

Νεοφερμένος

Ο vagelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εννοείς κατά τη διάρκεια που είναι στη σχολή?
αφου τελειωσω την σχολη και βρισκομαι κανονικα σε τμημα ωσ αστυφυλακας
-----------------------------------------
παιδια..επιλαχοντες υπαρχουν στην αστηφυλακων?
κ κατι αλλο εγω ειμαι πολυτεκνος 4 παιδια σε ποιοα κατηγορια ανηκω?
μολις πριν απο λιγο εμαθα οτι πειραν 150 επιλαχοντεσ στην σχολη του διδιμοτειχου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
αφου τελειωσω την σχολη και βρισκομαι κανονικα σε τμημα ωσ αστυφυλακας
-----------------------------------------

μολις πριν απο λιγο εμαθα οτι πειραν 150 επιλαχοντεσ στην σχολη του διδιμοτειχου
μακάρι να πάρουν και φέτος !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagelis13

Νεοφερμένος

Ο vagelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μακαρι...και μακαρι να εχω χρονο για το γηπεδο αλλως με βλεπω να παραιτουμαι απο το σωμα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
μακαρι...και μακαρι να εχω χρονο για το γηπεδο αλλως με βλεπω να παραιτουμαι απο το σωμα ...

Τετάρτες και Σαββατοκύριακο μπορείς !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagelis13

Νεοφερμένος

Ο vagelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ???????????????????????????????????????ΤΟ ΧΕΙΣ ΨΑΞΕΙ??
-----------------------------------------
???

και ο πατέρας μου που είναι Διευθυντής (ειδικών καθηκόντων) έτσι μου είπε !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
θέλω να πώ εμείς αν περάσουμε (αμήν και πότε) θα πάμε στρατό κανονικά 9μηνο? όχι έτσι?η θητεία μας δεν θα είναι ο στρατός που θα κάνουμε στην αρχή στον Αυλώνα 1 μήνα ?
Βεβαια, μετα στη σχολη θα κανετε αλλα! 1 μηνας θα ειναι η θητεια σας ως δοκιμοι.:no1:
-----------------------------------------
ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ???????????????????????????????????????ΤΟ ΧΕΙΣ ΨΑΞΕΙ??
-----------------------------------------
???
Ως δοκιμοι εισαστε το πρωτο καιρο ελευθεροι Τεταρτες απο το μεσημερι μεχρι 10 το βραδυ και απο Παρασκευη μεσημερι γυρνατε Κυριακη στις 10 το βραδυ. (Ξερω γιατι ο γιος μου ειναι δοκιμος).:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Βεβαια, μετα στη σχολη θα κανετε αλλα! 1 μηνας θα ειναι η θητεια σας ως δοκιμοι.:no1:
-----------------------------------------

Ως δοκιμοι εισαστε το πρωτο καιρο ελευθεροι Τεταρτες απο το μεσημερι μεχρι 10 το βραδυ και απο Παρασκευη μεσημερι γυρνατε Κυριακη στις 10 το βραδυ. (Ξερω γιατι ο γιος μου ειναι δοκιμος).:jumpy:

εσύ dmci τι καθηγητής είστε και τα ξέρετε όλα αυτά ? Από τον γιό σας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagelis13

Νεοφερμένος

Ο vagelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
και ο πατέρας μου που είναι Διευθυντής (ειδικών καθηκόντων) έτσι μου είπε !!!!!
οκ ευχαριστω πολυ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εσύ dmci τι καθηγητής είστε και τα ξέρετε όλα αυτά ? Από τον γιό σας ?
Αγγλικων ειμαι-καθηγητρια, αλλα ναι επειδη τα εζησα ολα με το γιο μου τα ξερω;) Ειναι δοκιμος τωρα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro

Νεοφερμένος

Ο toro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ειναι κανεις αλλος απο τεε που να δινει για αστυφυλακων εδω μεσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια... Ειμαι μαθητης 3ης λυκειου και εχω βλεψεις για στυφυλακας... Θα ηθελα να μου πειτε καποια πραγματα οσο αφορα
1)βασεις.
2)εκπαιδευση
3)αν αξιζει η οχι...
Ευχαριστω εκ των προτερων... Περιμενω απαντησεις σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια... Ειμαι μαθητης 3ης λυκειου και εχω βλεψεις για στυφυλακας... Θα ηθελα να μου πειτε καποια πραγματα οσο αφορα
1)βασεις.
2)εκπαιδευση
3)αν αξιζει η οχι...
Ευχαριστω εκ των προτερων... Περιμενω απαντησεις σας...

1)13.100 περίπου
2)Καθόλου αυστηρή-δύσκολη
3)Υποκειμενικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Το δύσκολο μέρος είναι η πρακτικη που κάνουν οι δόκιμοι αστυφυλακες.Εκεί καταλαβάνει κάποιος αν θα συνεχίσει η αν θα τα παρατήσει,εκεί φαίνετε αν αγαπάει το σώμα και μπορεί να ανταπεξέλθει +++++άλλοι 1000 λόγοι!!!!

Υ.Γ. Γιατί η ζωή έξω στους δρόμους είναι δύσκολη ,πόσο μάλλον αν είναι κάποιος αστυφύλακας και μάλιστα ,στην πρωτεύουσα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
1)13.100 περίπου
2)Καθόλου αυστηρή-δύσκολη
3)Υποκειμενικό

1ον. Η βάση είναι 13.124 για της γενική σειρά ...Δηλαδή αν είστε 2 ή 1 παιδί η βάση είναι η υπάρχουσα . Αν είσαι μέχρι 3 παιδιά έχεις το 4% πού η βάση είναι 11.741 και αν είσαι από 4 και πάνω η βάση είναι 10.104
2ον και τελευταίο εσύ πώς ξές πώς είναι η σχολή μέσα? Πέρασες από μέσα ή από τους φίλους σου που σου λένε το πώς είναι...τον καθένα μπορεί να τον κακοφανεί αυτό που θα περάσει για αυτό λοιπόν να σταματήσουμε τους χαρακτηρισμούς χωρίς να ξέρουμε...ας απαντήσει κάποιος έμπειρος με αρκετά χρόνια εμπειρίας ....φιλικά πάντα !
-----------------------------------------
Το δύσκολο μέρος είναι η πρακτικη που κάνουν οι δόκιμοι αστυφυλακες.Εκεί καταλαβάνει κάποιος αν θα συνεχίσει η αν θα τα παρατήσει,εκεί φαίνετε αν αγαπάει το σώμα και μπορεί να ανταπεξέλθει +++++άλλοι 1000 λόγοι!!!!

Υ.Γ. Γιατί η ζωή έξω στους δρόμους είναι δύσκολη ,πόσο μάλλον αν είναι κάποιος αστυφύλακας και μάλιστα ,στην πρωτεύουσα μας.

+1 από εμένα για το πρωτεύουσα που είπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top