Σχολή Αστυφυλάκων

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
αυτο ειπα και εγω!!!!!
αν σου αντισταθει φωναξε και μενα να σε βοηθησω θα το χαρω κι ολας!αλλα αμα δεν αντισταθει δεν εχεις δικαιωμα να βαρεσεις
Εγω σου ειπα αν αντισταθει!!αν δεν αντισταθει δεν ειαμι τρελος να του κανω κατι και αν βρω και τον μπελα μου!!ελεος !δεν εχω καβαλησει κανενα καλαμι!!και ουτε μπηκα στ σωμα για να δερνω!!
-----------------------------------------
1) Άνθρωπος !

2) Όχι τπτ άλλο απλά έχω βαρεθεί να βλέπω 3214342 ορθογραφικά σε επίσημα έγγραφα.

3) Α, οκ θα αφήσω την σχολή μου, να μην είμαι φοιτητής να μην ενοχλώ :)
Η αστυνομία έχει καταντήσει έτσι επειδή η ίδια δεν σέβεται τους νόμους, τους πολίτες κτλ.



Μιας και έκανες edit να συνεχίσω να σ απαντάω:

Αυτό το "το κατάλαβες" στο τέλος τα σπασε!!!! RESPECT :lol:
δεν σε εχω ειρωνευτει καθολου εγω!!!σου μιλαω σοβαρα!!!δεν με ξερεις και δεν σου επιτρεπω να εχεις αυτη τη συμπεριφορα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
:bye:ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΔΟΚΙΜΟΙ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ ας μην παρασυρομαστε κ ξεφευγουμε απο οποιους κακοπροαιρετους....προοδευτικους τυπου τσιπρα!!! Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΕΝΑ!!! ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΟΣΟ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΚΑΦΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ??? Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΠΩΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΑΝΕΣ Κ ΟΧΙ ΑΠΟ.... Κ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΑΥΤΟΙ ΑΣ ΒΡΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!!!!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Εγω σου ειπα αν αντισταθει!!αν δεν αντισταθει δεν ειαμι τρελος να του κανω κατι και αν βρω και τον μπελα μου!!ελεος !δεν εχω καβαλησει κανενα καλαμι!!και ουτε μπηκα στ σωμα για να δερνω!!
λαθος συννενοηση τοτε
σορρυ για το κραξιμο!
απλα σε κατι τετοιαδεν σηκωνω κουβεντα!
ζητω η δημοκρατια!
ζητω η ΣΩΣΤΗ ελληνικη αστυνομια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
:bye:ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΔΟΚΙΜΟΙ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ ας μην παρασυρομαστε κ ξεφευγουμε απο οποιους κακοπροαιρετους....προοδευτικους τυπου τσιπρα!!! Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΕΝΑ!!! ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΟΣΟ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΚΑΦΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ??? Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΠΩΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΑΝΕΣ Κ ΟΧΙ ΑΠΟ.... Κ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΑΥΤΟΙ ΑΣ ΒΡΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!!!!!!:thanks:
πες τα ρε φιλε γιατι θα βρω και τον μπελα μου!!!εννοειται πως κανενας δεν εχει μπει για να δερνει!!
-----------------------------------------
λαθος συννενοηση τοτε
σορρυ για το κραξιμο!
απλα σε κατι τετοιαδεν σηκωνω κουβεντα!
ζητω η δημοκρατια!
ζητω η ΣΩΣΤΗ ελληνικη αστυνομια
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Εγω σου ειπα αν αντισταθει!!αν δεν αντισταθει δεν ειαμι τρελος να του κανω κατι και αν βρω και τον μπελα μου!!ελεος !δεν εχω καβαλησει κανενα καλαμι!!και ουτε μπηκα στ σωμα για να δερνω!!
-----------------------------------------

(άλλα έλεγες πριν) γκουχ. επίσης το να μην το χτυπήσεις απλά επειδή φοβάσαι να μην βρεις το μπελά σου είναι ΑΣΤΕΙΟ. Δεν τον χτυπάς (απρόκλητα) επειδή αφενός η συνείδηδη σου (γκουχ) δεν στο επιτρέπει, αφετέρου επειδή είσαι απλά όργανο και ξέρεις ότι δρας εντός ΝΟΜΩΝ και συλλαμβάνεις βάσει αυτών.

Έτσι όπως το γραψες είναι σαν να λες: Θα θελα να τον σπάσω στο ξύλο τον μλκ, αλλά κάτσε μην μας δει κανένας κ βρω τον μπελά μου, το οποίο είναι τουλάχιστον αθλιο.

δεν σε εχω ειρωνευτει καθολου εγω!!!σου μιλαω σοβαρα!!!δεν με ξερεις και δεν σου επιτρεπω να εχεις αυτη τη συμπεριφορα!!!

:bye:ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΔΟΚΙΜΟΙ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΕΣ ας μην παρασυρομαστε κ ξεφευγουμε απο οποιους κακοπροαιρετους....προοδευτικους τυπου τσιπρα!!! Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΕΝΑ!!! ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΟΣΟ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΚΑΦΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ??? Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΠΩΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΑΝΕΣ Κ ΟΧΙ ΑΠΟ.... Κ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΑΥΤΟΙ ΑΣ ΒΡΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!!!!!!:thanks:

Μάλλον δεν διάβασες τι έχει γράψει ο συνάδελφός σου. Και από αυτά που έχει γράψει πιο πριν μπορείς να κρίνεις. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΔΑΠΕΔΟ για την ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΜΑΣ, sorry/

(Παρεπιπτόντως τα ΜΜΕ τα έχω γραμμένα :) Kαι ο τσίπρας είναι καραγκιόζης, αλλά δεν είναι επί του θέματος.
:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
αντε να εχουμε και τα μεσα οταν θα παρουμε αυτοκινητο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
(άλλα έλεγες πριν) γκουχ. επίσης το να μην το χτυπήσεις απλά επειδή φοβάσαι να μην βρεις το μπελά σου είναι ΑΣΤΕΙΟ. Δεν τον χτυπάς (απρόκλητα) επειδή αφενός η συνείδηδη σου (γκουχ) δεν στο επιτρέπει, αφετέρου επειδή είσαι απλά όργανο και ξέρεις ότι δρας εντός ΝΟΜΩΝ και συλλαμβάνεις βάσει αυτών.

Έτσι όπως το γραψες είναι σαν να λες: Θα θελα να τον σπάσω στο ξύλο τον μλκ, αλλά κάτσε μην μας δει κανένας κ βρω τον μπελά μου, το οποίο είναι τουλάχιστον αθλιο.





Μάλλον δεν διάβασες τι έχει γράψει ο συνάδελφός σου. Και από αυτά που έχει γράψει πιο πριν μπορείς να κρίνεις. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΔΑΠΕΔΟ για την ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΜΑΣ, sorry/

(Παρεπιπτόντως τα ΜΜΕ τα έχω γραμμένα :) Kαι ο τσίπρας είναι καραγκιόζης, αλλά δεν είναι επί του θέματος.
:))
αχχχχχχχχχχ!!οκ ρε φιλε!!Εισαι σωστος!!!εχεις την δικη σου γνωμη!!Αλλα εσυ που εισαι μορφωμενο παιδι,ενω εμεις οι αστυνομικοι αμορφωτοι που βρηκαμε την ευκολη λυση για να δερνουμε χωρις φοβο απ οτι λενε πολλοι σαν εσενα,θα πρεπει την αποψη σου να την περνας στους αλλους σωστα!οχι με τον τροπο που το κανεις εσυ!!δεν θελω να συνεχισω αλλο το θεμα γιατι δεν προκειται να βρουμε ακρη κια γιατι με τον τροπο σου προσπαθεις να με εκνευρισεις αλλα δεν τα καταφερνεις!!Απλα θα σου πω ενα πραγμα!!τον δεκεμβρη ολα τα καλα παιδια απο το σχολειο μου βγηκανε οπως πολυς κοσμος να διαμαρτυρηθουν με τον τροπο τους για ολα τα γεγονοτα!!αυτη η βιαιη σμπεριφορα ειναι σωστη για σενα??γιατι για μενα δεν ειναι!!οπως ειπες και εσυ υπαρχουν δικαστηρια για να τιμωρησουν τον ανεγκεφαλο αστυνομικο που πυροβολησε!!γιατι ολος ο κοσμος βγηκε εξω με αυτη την συμπεριφορα!!ειναι σωστο?ολοι διαμαρτυρηθηκαμε για αυτ που εγινε!!αλλα οχι με αυτον τον τροπο!!δεν ειμαι πορωμενος με την αστυνομια απλα αυτη ειναι η γνωμη μου οπως και ολων των παιδιων εδω μεσα και πολλων αλλων εξω απο το forum!!!να σαι καλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
αχχχχχχχχχχ!!οκ ρε φιλε!!Εισαι σωστος!!!εχεις την δικη σου γνωμη!!Αλλα εσυ που εισαι μορφωμενο παιδι,ενω εμεις οι αστυνομικοι αμορφωτοι που βρηκαμε την ευκολη λυση για να δερνουμε χωρις φοβο απ οτι λενε πολλοι σαν εσενα,θα πρεπει την αποψη σου να την περνας στους αλλους σωστα!οχι με τον τροπο που το κανεις εσυ!!δεν θελω να συνεχισω αλλο το θεμα γιατι δεν προκειται να βρουμε ακρη κια γιατι με τον τροπο σου προσπαθεις να με εκνευρισεις αλλα δεν τα καταφερνεις!!Απλα θα σου πω ενα πραγμα!!τον δεκεμβρη ολα τα καλα παιδια απο το σχολειο μου βγηκανε οπως πολυς κοσμος να διαμαρτυρηθουν με τον τροπο τους για ολα τα γεγονοτα!!αυτη η βιαιη σμπεριφορα ειναι σωστη για σενα??γιατι για μενα δεν ειναι!!οπως ειπες και εσυ υπαρχουν δικαστηρια για να τιμωρησουν τον ανεγκεφαλο αστυνομικο που πυροβολησε!!γιατι ολος ο κοσμος βγηκε εξω με αυτη την συμπεριφορα!!ειναι σωστο?ολοι διαμαρτυρηθηκαμε για αυτ που εγινε!!αλλα οχι με αυτον τον τροπο!!δεν ειμαι πορωμενος με την αστυνομια απλα αυτη ειναι η γνωμη μου οπως και ολων των παιδιων εδω μεσα και πολλων αλλων εξω απο το forum!!!να σαι καλα!!!

αυτο με τον δεκεμβρη διαφερει,ο κοσμος ειναι αγανακτησμενος και βρηκε το περιστατικο ως αφορμη για να ξεσπασει,τωρα το οτι οι αστυνομικοι λειτουργουν ως σακος του μποξ απο το κρατος ειναι αλλο θεμα,ολοι θα εχετε παρατηρησει πως τα ΜΑΤ κυριως σε καθε φασαρια λειτουργουν ως οι "μα***ες" που υπομονετικα θα φανε μπουκαλια στο κεφαλι και θα ακουσουν οσα δεν εχουν ξανακουσει μεχρι να ηρεμησουν τα πραγματα...φιλε kostas11,μια συμβουλη,κρατα την αποψη σου και κανε σωστα την δουλεια σου γιατι ακρη δεν προκειται να βγαλεις,παιδια,οσοι προλαβατε να τον κατηγορησετε,αυτο να το αφησετε στους ανωτερους του,εκεινοι θα κρινουν αν κανει σωστα την δουλεια του ή οχι,ακομα δεν γιναμε αστυνομικοι και μας κρινετε,τωρα αρχιζω να φανταζομαι τι θα ακουσω οταν θα βγω στους δρομους σε λιγα χρονια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
αχχχχχχχχχχ!!οκ ρε φιλε!!Εισαι σωστος!!!εχεις την δικη σου γνωμη!!Αλλα εσυ που εισαι μορφωμενο παιδι,ενω εμεις οι αστυνομικοι αμορφωτοι που βρηκαμε την ευκολη λυση για να δερνουμε χωρις φοβο απ οτι λενε πολλοι σαν εσενα,θα πρεπει την αποψη σου να την περνας στους αλλους σωστα!οχι με τον τροπο που το κανεις εσυ!!

Μην μου βάζεις λόγια που δεν είπα.

Παρεπιπτόντως με την ευρεία έννοια του όρου μορφωνένος, ελάχιστα άτομα είναι, και εγώ ΔΕΝ συγκαταλέγομαι σ αυτά.

δεν θελω να συνεχισω αλλο το θεμα γιατι δεν προκειται να βρουμε ακρη κια γιατι με τον τροπο σου προσπαθεις να με εκνευρισεις αλλα δεν τα καταφερνεις!!
Δεν προσπαθώ να εκνευρίσω κανέναν. Παραθέτω την άποψή μου ήρεμα και πολιτισμένα.

Απλα θα σου πω ενα πραγμα!!τον δεκεμβρη ολα τα καλα παιδια απο το σχολειο μου βγηκανε οπως πολυς κοσμος να διαμαρτυρηθουν με τον τροπο τους για ολα τα γεγονοτα!!αυτη η βιαιη σμπεριφορα ειναι σωστη για σενα??γιατι για μενα δεν ειναι!!
ΌΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ. Και ειδικά με ενόχλησε που η διαμαρτηρία για ένα τέτοιο ΤΡΑΓΙΚΟ γεγονός έγινε με αυτόν τον ΑΘΛΙΟ (όπως αποδείχτηκε) τρόπο. Γενικά να διαμαρτηρηθείς για κάτι είναι ΣΩΣΤΟ, αλλά ΟΧΙ έτσι όπως κατάντησε το θέμα τον Δεκέμβριο.

οπως ειπες και εσυ υπαρχουν δικαστηρια για να τιμωρησουν τον ανεγκεφαλο αστυνομικο που πυροβολησε!!γιατι ολος ο κοσμος βγηκε εξω με αυτη την συμπεριφορα!!ειναι σωστο?ολοι διαμαρτυρηθηκαμε για αυτ που εγινε!!αλλα οχι με αυτον τον τροπο!!δεν ειμαι πορωμενος με την αστυνομια απλα αυτη ειναι η γνωμη μου οπως και ολων των παιδιων εδω μεσα και πολλων αλλων εξω απο το forum!!!να σαι καλα!!!
Ο κόσμος βγήκε έξω γιατί γενικότερα είχε μπουχτίσει από πολλές μλκίες της κυβέρνησης. (Και αυτής της κυβέρνησης και της προηγούμενης και της παραπροηγούμενης κτλ) Ήθελε απλά κάπου να ξεσπάσει και εκείνη ήταν η αφορμή. (Άποψή μου πάντα).





Ναι τέλος πάντων, δεν είμαι ούτε ψευτόμαγκας κομμουνιστής που μου φταίνε όλοι και όλα, ούτε αναρχικός.

Το ΘΕΜΑ είναι ότι στον τομέα σας είναι ότι (όπως σ όλους τις δουλειές) υπάρχουν ΚΑΛΟΙ και ΚΑΚΟΙ.

Ειδικά μιας και είμαστε στο ΔΗΜΟΣΙΟ παίζει και ΑΝΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ οπότε εκεί παίζει κάτι άσχημο. Και για εσένα που θα έχεις από πάνω σου έναν μλκ και για εμένα που δεν θα έχω σωστή αστυνομία. Και το κακό είναι ότι ένας στους 50 να είναι μλκς, ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ. Γιατί έχει εξουσία. Ένας στους 50 χρειάζονται για να γίνει η αστυνομία "ΚΑΚΗ" Γι αυτό και εσείς οφείλετε να απομακρύνετε τέτοιους από το σώμα και αυτό περιμένω από εσένα να κάνεις . Μέχρι τώρα κανένας δεν το κάνει για να μην μπλέξει με "συνάδελφο", εγώ προσωπικά περιμένω από σένα να αντιτεθείς σε οτιδήποτε ΜΗ ΝΟΜΙΜΟ υποπέσει στην αντίληψή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ρε παιδια θα μαλωσουμε και μεταξυ μας απο μια μακακια που πεταξε ενας τυπος πριν για τους αθωους πολιτες! προφανως ειρωνευοταν... οταν βγουμε στο σωμα εχουμε την λογικη απο μονοι μας να γνωριζουμε το καλο και το κακο! ελεος δηλαδη!

φιλικα! ας πουμε για κατι καινουριο... κατι διαφορετικο να αλλαξει λιγο το κλιμα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ξερετε ποτε θα μαθουμε σε ποια σχολη θα περασουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
περιπου μια βδομαδα πριν την καταταξη μας ειπαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και παλι αργα ρε σεις.... αντε να δουμε ομως!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
καλη εκπαιδευση σας ευχομαι!εγω φετος περασα στο παπει αλλα σκεφτομαι σοβαρα να μπω του χρονου με το 10% αστυφυλακων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
παιδια οσο πιο αργα μπουμε στην σχολη τοσο το καλυτερο,εμενα μου εχουν δωσει και ενα χαρτι,λογικα και εσεις θα το εχετε,που λεει πως η φοιτηση μας στην σχολη θα διαρκεσει 5 εξαμηνα,οποτε θα μεινουμε 2 χρονια στην σχολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
didou εχω την εντυπωση οτι το χαρτι ειναι απο παλαιοτερα χρονια...νομιζω καποιος το ειχε ξανααναφερει εδω...δν ξερω κιολας παντως κ μενα αυτο μ εκανε εντυπωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
το πρωι με ξαναπηραν τηλεφωνο για να παω αυριο να υπογραψω κατι χαρτια για τις σχολες?εσας σας εχουν ειδοποιησει για αυτο?μηπως σας ειπαν να φερετε τιποτα μαζι σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dim91

Νεοφερμένος

Η dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια σος!!
Μαι φιλη μου δινει φετος Πανελληνιες κ θελω να μαθω πληροφοριες για την Αστυφυλακων για να δει αν θα παρει Οικονομια ή οχι..

Ειναι 2 χρονια η σχολη??κ τα 2 χρονια μενεις μεσα??

Γιατι καποιοι μου ειπαν οτι ειναι 6 μηνες κ μετα δουλευεις..
Ποτε ερχεσαι στην πολη σου??
ειναι διαφορετικο για αντρες κ γυναικες ??

Οποιος ξερει ας μου απαντησει..

Κ συγγνωμη αν τα εχετε ξαναπει στο τοπικ
αλλα ειναι τοσο μεγαλο που δεν μπορω να το διαβασω ολο :)

Ευχαριστω εκ των προτερων,
περιμενω με αγωνια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Απο περυσι εγινε 1 χρονο κ μενεις μεσα αυτον τον χρονο..τωρα για φετος εχουν ακουστει διαφορα οτι πιθανον να ξαναγινει 2 χρονια κ τετοια αλλα ποιος ξερει...Οπως ειναι μεχρι τωρα τα πραγματα 1 χρονο σχολη + 1,5 περιπου χρονο πρακτικης..μετα ορκιζεσαι κ δουλευεις κανονικα...
Αναλογα ποια πολη εννοεις...Στις μεγαλουπολεις ειναι σχετικα πιο ευκολο να γυρισεις γιατι βγαζει πιο πολλες θεσεις..
Οσον αφορα την εκπαιδευση ειναι κοινη κ για αντρες κ για γυναικες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dim91

Νεοφερμένος

Η dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Οπως ειναι μεχρι τωρα τα πραγματα 1 χρονο σχολη + 1,5 περιπου χρονο πρακτικης..μετα ορκιζεσαι κ δουλευεις κανονικα...
Αναλογα ποια πολη εννοεις...Στις μεγαλουπολεις ειναι σχετικα πιο ευκολο να γυρισεις γιατι βγαζει πιο πολλες θεσεις..

Σε ευχαριστω πολυ :)
Στην πρακτικη πληρωνεσαι κ ολας ε?
Απο Πατρα ειναι..
Θα ερθει γρηγορα??
Στην πρακτικη μπορει να'ναι Πατρα ή εκει που ειναι η σχολη ??
Ελπιζω να μην σε πρηζω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top