Σχολή Αστυφυλάκων

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
27 του μηνος οι αστυφυλακες...τελικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω σας το ειχα πει 27! εχω και πληροφοριες εγκυρες! το αρχηγειο εστειλε εντολη στα τμηματα καθε νομου να ετοιμασουν τα αστυνομικα λεωφορεια για την μεταφορα! η εκπαιδευση θα γινει μιση μιση... ΤΔΑ-μοναδες! μπορει να γινει και ολοκληρη στα ΤΔΑ! :)
(αυτα ισχυουν μονο αν αλλαξει κατι τελευταιες μερες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
εγω σας το ειχα πει 27! εχω και πληροφοριες εγκυρες! το αρχηγειο εστειλε εντολη στα τμηματα καθε νομου να ετοιμασουν τα αστυνομικα λεωφορεια για την μεταφορα! η εκπαιδευση θα γινει μιση μιση... ΤΔΑ-μοναδες! μπορει να γινει και ολοκληρη στα ΤΔΑ! :)
(αυτα ισχυουν μονο αν αλλαξει κατι τελευταιες μερες)
δν θα παμε αυλωνα?κ τα λεωφορεια που να μας πανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παίδες δημιουργηθηκε το πρώτο γκρουπ για την σχολή μας στο facebook!
όσοι διάθετε λογαριασμό γίνετε μέλη εάν θέλετε!!! Ευχαριστώ!

πατίστε εδώ - Σχολή Αστυφυλάκων
-----------------------------------------
δν θα παμε αυλωνα?κ τα λεωφορεια που να μας πανε?
από τα ΤΔΑ στις μονάδες (αυλωνα κτλ)

άλλα μου είπαν ότι φέτος μπορεί να αλλάξουν όλα γιατί πέρσι γινόταν μπέρδεμα με τους δοκίμους και τα χαρτιά τους (γραφειοκρατικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
silvestro21 εγινα μελοσ στο facebook ωραια pic με τους ΕΚΑΜ βασικα ν σε ρωτισω κατι υπαρχει σχολη στο μαρουσι?????Α!!!!και δεν ειναι ισαξια των Α.Ε.Ι αλλα των Τ.Ε.Ι αυτο στο λεω σιγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

to1is

Νεοφερμένος

Ο tolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια πηραν τηλ κανεναν απο τρικαλα??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
φιλε δν μπορεις να κοπεις εαν δν γραψεις καλα(δηλ να σε διωξουν) στις εξεταστικες.σε οποιοδηποτε μαθημα.
δλδ τι γινεται αν κοπεις σε ενα μαθημα?το δινεις οσες φορες θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
silvestro21 εγινα μελοσ στο facebook ωραια pic με τους ΕΚΑΜ βασικα ν σε ρωτισω κατι υπαρχει σχολη στο μαρουσι?????Α!!!!και δεν ειναι ισαξια των Α.Ε.Ι αλλα των Τ.Ε.Ι αυτο στο λεω σιγουρα

αρχικα, ευχαριστω!

και γω ετσι ηξερα αλλα στ σελιδα του υπουργειου την εχει ως ανωτατο εκπαιδευτικο ιδρυμα οποτε και γω το αλλαξα και το εκανα ΑΕΙ... ακ νομιζω τωρα τελευταια τεινει να ''ονομαστει'' τει...
οσο για το μαρουσι ετσι γραφει η πυγη που πηρα τις πληροφοριες... απ οτι ξερω υπαρχει αλλα δεν λειτουργει παντα... ελπιζω φετος να λειτουργισει για να την βαλω 3η επιλογη... εσυ που θα δηλωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
δλδ τι γινεται αν κοπεις σε ενα μαθημα?το δινεις οσες φορες θες?
οχι.υπαρχουν καποιες εξεταστικες νομιζω δυο.δινεις αυτες τις φορες οτι γραψεις εγραψες βγαινει μια σειρα 1ος,2ος...40ος κ βγαινεις απο τη σχολη.ουτε κοβεσαι εαν δν γραψεις καλα ουτα ξανα δινεις.ετσι ξερω οτι ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
οχι.υπαρχουν καποιες εξεταστικες νομιζω δυο.δινεις αυτες τις φορες οτι γραψεις εγραψες βγαινει μια σειρα 1ος,2ος...40ος κ βγαινεις απο τη σχολη.ουτε κοβεσαι εαν δν γραψεις καλα ουτα ξανα δινεις.ετσι ξερω οτι ειναι.
ευχαριστω φιλε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λοιπον για οσους δεν πηγαν ακομη στα τμηματα και εχουν την απορια για το τι θα χρειαστουμε στα ΤΔΑ (εγγραφα-εξοπλισμο) ας μου στειλει ενα προσωπικο μηνυμα να του στειλω εγω την λιστα........ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
δλδ τι γινεται αν κοπεις σε ενα μαθημα?το δινεις οσες φορες θες?

Δεν νομίζω να υπάρχει το ενδεχόμενο αν δεν πας καλά σε κάποιο μαθημα να αποβληθείς απο την σχολή, πάντως στον οδηγό σπουδών το μόνο που αναφέρει είναι οτι η αποτυχία στο μάθημα της σκοποβολής είναι λόγος αποβολής απο την σχολή(αλλά και πάλι δεν νομίζω να το τηρούν αυτό το μέτρο, το πολύ-πολύ όταν βγείς απο την σχολή να σε στείλουν γραφείο και όχι περιπολίες ωστε να κουβαλάς μονίμως ένα όπλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Δεν νομίζω να υπάρχει το ενδεχόμενο αν δεν πας καλά σε κάποιο μαθημα να αποβληθείς απο την σχολή, πάντως στον οδηγό σπουδών το μόνο που αναφέρει είναι οτι η αποτυχία στο μάθημα της σκοποβολής είναι λόγος αποβολής απο την σχολή(αλλά και πάλι δεν νομίζω να το τηρούν αυτό το μέτρο, το πολύ-πολύ όταν βγείς απο την σχολή να σε στείλουν γραφείο και όχι περιπολίες ωστε να κουβαλάς μονίμως ένα όπλο)

αυτο το μετρο ισχυει κανονικοτατα. οποιος δεν πετυχαινει στις βολες αποβαλεται. πρεπει να πετυχεις ενα συγκεκριμενο αριθμο βολων στον στοχο και αν δεν τα καταφερεις σου δινουν μια δευτερηευκαιρια και μετα..... αποβολη. λογικο μετρο για καποιον που θα κουβαλαει οπλο ολη του την ζωη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ματαραγκας

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9mepyDPhaFE[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimza

Νεοφερμένος

Ο dimza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σημερα μας καλεσαν στο ΑΤ Κιλκις για να δηλωσουμε σχολες!!!!!!!!! στην Κομοτηνη θα παρουν γυρω στους 540!!!!!! και για το ποτε θα μας παρουν δεν ξερουν, θα μας ξαναπαρουν τηλεφωνο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
οχι.υπαρχουν καποιες εξεταστικες νομιζω δυο.δινεις αυτες τις φορες οτι γραψεις εγραψες βγαινει μια σειρα 1ος,2ος...40ος κ βγαινεις απο τη σχολη.ουτε κοβεσαι εαν δν γραψεις καλα ουτα ξανα δινεις.ετσι ξερω οτι ειναι.

λοιπον επειδη δεν γνωριζετε και ειναι λογικο......αν κοπειτε σε ενα μαθημα εχετε ακομα μια ευκαιρια να ξαναδωσετε αν δεν το περασετε με την δευτερη τοτε μενετε ετος.......αν μεινετε και παλι ετος αποβαλλεστε απο την σχολη.........



και γω ετσι ηξερα αλλα στ σελιδα του υπουργειου την εχει ως ανωτατο εκπαιδευτικο ιδρυμα οποτε και γω το αλλαξα και το εκανα ΑΕΙ... ακ νομιζω τωρα τελευταια τεινει να ''ονομαστει'' τει...
οσο για το μαρουσι ετσι γραφει η πυγη που πηρα τις πληροφοριες... απ οτι ξερω υπαρχει αλλα δεν λειτουργει παντα... ελπιζω φετος να λειτουργισει για να την βαλω 3η επιλογη... εσυ που θα δηλωσεις?

η σχολη αστυφυλακων ειναι ΤΕΙ και μην μιλατε καθολου για αυτο..γιατι με 7 μηνες μαθημα ,θεωρειτε η σχολη υπερδιετους φοιτησης.......

Δεν νομίζω να υπάρχει το ενδεχόμενο αν δεν πας καλά σε κάποιο μαθημα να αποβληθείς απο την σχολή, πάντως στον οδηγό σπουδών το μόνο που αναφέρει είναι οτι η αποτυχία στο μάθημα της σκοποβολής είναι λόγος αποβολής απο την σχολή(αλλά και πάλι δεν νομίζω να το τηρούν αυτό το μέτρο, το πολύ-πολύ όταν βγείς απο την σχολή να σε στείλουν γραφείο και όχι περιπολίες ωστε να κουβαλάς μονίμως ένα όπλο)

οσον αφορα την σκοποβολη δεν ειναι μονο πρακτικη το θεμα.....το μαθημα ανομαζεται σκοποβολη - οπλοτεχνικη και ο βαθμος ειναι μεικτος και αποτελειται απο σκοποβολη στο πεδιο βολων,βαθμολογια στην ξηρα προπονηση και γραφεται κανονικα και εξετασεις με ερωτησεις σχετικα με απλοτεχνικη.......και οντως αν κοπειται σε αυτο ...αποβαλλεστε απο την σχολη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ξερει καποιος να βαλει τις σχολες σε μια σειρα,ξεκινοντας απο την πιο δυσκολη κ τελειωνοντας στην πιο ευκολη?
-----------------------------------------
γρεβενα ή διδυμοτειχο????και γιατι??ας μου πει καποιος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
δν το ξερα οτι μπορεις να κοπεις εαν δν γραψεις καλα.παντως δν νομιζω να εχει φυγει κανενας απο τη σχολη γι αυτο το λογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδια ενα ειναι σιγουρο πως το Τ.Δ.Α στο Μαρουσι δεν θα λειτουργησει σημερα με φωναξαν κ εβαλα προτιμησης τα Τ.Δ.Α κ δεν υπαρχει το συγκεκριμενο,τα γνωστα 8 υπαρχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
z16 ποια εβαλες πρωτα.?Τι αλλο σου ειπανε σχετικα για το ποτε και που μπαινουνε οι πρωτοετεις.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top