Σχολή Αστυφυλάκων

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ολα τα ρουχα? :mad: και τα παπουτσια ας πουμε? :mad:
δεν μπορεις απλα να κατεβασεις παντελονι? :mad:
μηπως θελουν να τους γ@..... κι ολας για να σε περασουν? :xixi:

Kαι στο στρατό(που πήγα) τα ίδια σου κάνουν οπότε μη μασας.Δεν πρόκειται να αποφύγεις τίποτα.
Για τις γυναίκες φαντάζομαι ισχύει το ίδιο ε?
Τις εξετάζουν γυναίκες?Και αυτές γυμνές?

Τα παπουτσια τα βγάζεις για να δουν αν έχεις πλατυποδία.
Αν έχεις σε κόβουν

Το βρακί αν έχεις κρυψορχία.Επίσης σε βλέπουν από πίσω να εκτιμήσουν πόσο ανοιχτός είσαι..
Όπως είπανε σκύβεις κτλ να δουν αν είσαι πχ δύσκαμπτος σε κάποιο μέρος του σώματος σου.


ΥΓ Συλληπητήρια και απο μένα στην οικογένεια του δολοφονηθέντα αστυνομικού.

Αναρωτιέμαι γιατί το ΣΥΡΙΖΑ που αρέσκεται στις διαδηλώσεις δε διοργανώνει μια αντιτρομοκρατική διαδήλωση?Με σημαία τους τα θύματα αστυνομικούς που έπεσαν στο καθήκον.
Μόνο τους λαθρομετανάστες ξέτουν να υπερασπίζονται?
Και ύστερα απορούν γιατί καταποντίζονται στις εκλογές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Σιγα να μην σου βαζουν και κωλοβυθομετρο... Οσον αφορα την τρομοκρατια τωρα, αυτη στρεφετε προς την εξουσια και τα οργανα αυτης.. Δυστυχως καποιοι ανεγκεφαλοι χτυπουν και σκωτωνουν ανθρωπους οι οποιοι ανηκουν στην ιδια κοινωνικη ταξη με τους υπολοιπους Ελληνες. Φυσικα δεν θα πρεπει να συνχεουμε θεματα οπως τρομοκρατια και ρατσισμος. θα πρεπει να σκεφτουμε την αιτια αυτων των προβληματων.. η οποια ειναι κοινη και για τα δυο. και αντι να στραφουμε κατα αθωων αστυνομικων και μεταναστων να στραφουμε κατα της πηγης των προβληματων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
dimitrimat πρεπει να εχεις κανει δηλωση,κατι εξετασεις κτλ. εχουν ληξει οι προθεσμιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Σιγα να μην σου βαζουν και κωλοβυθομετρο...


Άσε εμένα που έχω πάει στρατό και από ότι κατάλαβα το ίδιο πράγμα κάνουνε στις υγειονομικές, να ξέρω κάτι παραπάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Άσε εμένα που έχω πάει στρατό και από ότι κατάλαβα το ίδιο πράγμα κάνουνε στις υγειονομικές, να ξέρω κάτι παραπάνω..


Πλακα μου κανεις ρε φιλε? και εγω εχω παει στρατο.. στο πυροβολικο μαλιστα και τα ξερω τα πραγματα. αλλα ο καθενας λεει οτι του κατεβει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Πλακα μου κανεις ρε φιλε? και εγω εχω παει στρατο.. στο πυροβολικο μαλιστα και τα ξερω τα πραγματα. αλλα ο καθενας λεει οτι του κατεβει


Eγώ στο ΚΕΤΧ πάντως έβγαλα τα ρούχα μου και τα παπούτσια μου. Και οπως ανέφερα είδαν αν έχω 2 όρχεις, με κοιτάξαν από πισω,κοιτάξαν αν έχω πλατυποδία και με βάλαν να σκύψω να δω αν έχω τη στοιχειώδη ευκαμψία..

Που είπα εγώ οτι μου κατέβει?

Και γω από το πυροβολικό απολύθηκα, με φάγαν τα βύσματα.
2006 β' εσσώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Πλακα μου κανεις ρε φιλε? και εγω εχω παει στρατο.. στο πυροβολικο μαλιστα και τα ξερω τα πραγματα. αλλα ο καθενας λεει οτι του κατεβει


πέρσυ πέρασα τις υγυονομικές του σασσ οικονομικό, και μας τα βγάλανε τα ρούχα όλα. Είμασταν γύρο στα 25 άτομα στο θάλαμο κατα την εξέταση. μας κάναν ακριβώς ότι κάνανε στον kalaxan.
Και απο άτομα που περάσαν τις εξετάσεις της αστυνομίας όμως τα ίδια άκουσα.
δέν λέμε ότι μας κατέβει.

εσύ άν σε πούν βγάλτα πές ''ξέρω καλήτερα και δέν τα βγάζω'':P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwmik

Νεοφερμένος

Ο antwmik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδία μήπως γνωρίζετε που μπορώ να μάθω πόσες αιτήσεις έχουν γίνει για αστυφυλάκων με το 10%?Επίσης μήπως γνωρίζετε πότε θα βγει το πρόγραμμα των προκαταρκτικών εξετάσεων γιατί είμαι φοιτητής και αγχώνομαι να μην συμπέσουν οι ημερομηνίες μέσα στην εξεταστική μου γιατι τελειώνω 3 Ιουλίου!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
φιλε και εμεις αυτα ψαχνουμε. και κατα πασα πιθανοτητα θα πεσουν μεσα στην εξεταστικη σου........... οπως και στις δικες μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwmik

Νεοφερμένος

Ο antwmik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Φίλε αν με καλέσουν μετά τις 5-6 Ιουλίου θα είμαι υπερευχαριστημένος αλλά πότε θα τα βγάλουν λες και ειναι τόσο φοβερή δουλεία,να κανονίσουμε και έμεις το προγραμμά μας γιατί ειμαι από έβρο και δεν είναι η θεσσαλονίκη ένα τσιγάρο δρόμος!Για τον στρατό τα εβγάλαν εδώ και πόσες μέρες και μετάνιωσα που δεν δήλωσα ΣΣΑΣ να πάω να κάνω εκεί τις εξετάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
δεν ειμαι πονηρος αλλα ρε παιδια ανθρωποι ειμαστε...αν σου κανει κουκου εκεινη την ωρα που σ λενε γδυσου τι στο καλο υποτιθεται οτι 8α κανεις...







οντος παιδια απο οτι ακουσα ο ανθρωπακος ειχε γυναικα και παιδια...κριμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
πέρσυ πέρασα τις υγυονομικές του σασσ οικονομικό, και μας τα βγάλανε τα ρούχα όλα. Είμασταν γύρο στα 25 άτομα στο θάλαμο κατα την εξέταση. μας κάναν ακριβώς ότι κάνανε στον kalaxan.
Και απο άτομα που περάσαν τις εξετάσεις της αστυνομίας όμως τα ίδια άκουσα.
δέν λέμε ότι μας κατέβει.

εσύ άν σε πούν βγάλτα πές ''ξέρω καλήτερα και δέν τα βγάζω'':P[/το

δεν αναφερθηκα στο γεγονος οτι θα βγαλεις τα ρουχα σου αλλα στο οτι θα σου πουν να σκυψεις και θα σε κοιταξιυν απο πισω....και γιαυτο εκανα το σχολιο με το κωλοβυθομετρο... επισης δεν γνωριζεις οτι εκτος απο το στρατο εχω περασει και τα υγεινομικα της αστυνομιας, πριν χρονια βεβαια... οποτε τα ξερω απο πρωτο χερι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thaliakek

Νεοφερμένος

Η Thaliakek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδιά γειας σας. Θα ήθελα να σας ρωτήσω τη γνώμη σας για το αν πιστεύετε ότι γεγονότα σαν το σημερινό με τη δολοφονία του αστυνομικού και όσα έχουν γίνει φέτος γενικότερα θα επηρεάσουν την απόφαση πολλών να δηλώσουν σχολές της αστυνομίας???
Για παράδειγμα έδωσε ο αδερφός μου πανελλήνιες φέτος και θέλει να μπει στην αστυνομία και δέχεται μεγάλη αντίδραση από τους γονείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
δεν αναφερθηκα στο γεγονος οτι θα βγαλεις τα ρουχα σου αλλα στο οτι θα σου πουν να σκυψεις και θα σε κοιταξιυν απο πισω....και γιαυτο εκανα το σχολιο με το κωλοβυθομετρο... επισης δεν γνωριζεις οτι εκτος απο το στρατο εχω περασει και τα υγεινομικα της αστυνομιας, πριν χρονια βεβαια... οποτε τα ξερω απο πρωτο χερι....


Τι να σου πω εγώ πάντως θυμάμαι οτι μας κοιτάξανε..τώρα να κάνω τοσο λάθος..τι να πω..
-----------------------------------------
παιδιά γειας σας. Θα ήθελα να σας ρωτήσω τη γνώμη σας για το αν πιστεύετε ότι γεγονότα σαν το σημερινό με τη δολοφονία του αστυνομικού και όσα έχουν γίνει φέτος γενικότερα θα επηρεάσουν την απόφαση πολλών να δηλώσουν σχολές της αστυνομίας???
Για παράδειγμα έδωσε ο αδερφός μου πανελλήνιες φέτος και θέλει να μπει στην αστυνομία και δέχεται μεγάλη αντίδραση από τους γονείς...


Κοίταξε εδώ εγώ είμαι 24 και οι δικοί μου έχουν αντιδράσεις στο να πάω για αστυνομικός κυρίως λόγω της επικινδυνότητας.

Δεν είναι μόνο ο συγκεκριμένος αστυνομικός.Πριν λίγες μέρες απεβίωσε ο αστυνομικός που τον πυροβολήσανε στην κυψέλη.
Προχθές έπεσαν πυροβολισμοί πάλι στην καταδίωξη με τη μηχανή..
Πολλά γίνονται συνέχεια.
Για αυτό λέμε πρέπει να το θέλεις πολύ να πας και να τα υπολογίζεις όλα..



Και κάτι άλλο άσχημο, έγραψα σε ένα άλλο φόρουμ άσχετο με τις σχολές και τις αστυνομίες για αυτό το γεγονός.Και βρέθηκαν άτομα να πουν ''σιγά ένας μπάτσος/πληρωμένος πιθανός δολοφόνος λιγότερο''.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwmik

Νεοφερμένος

Ο antwmik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά πιστεύετε πως στο 10% θα πέσουν οι βάσεις 2000 μόρια για την σχολή αστυφυλάκων?Είδα πως πέρυσι πήραν με το 10% 126 άτομα και είχε βάση 14931!Φέτος που θα πάρουν 176 άτομα σε τι κλίμακα λέτε να κυμανθεί??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
δν κοιτανε απο πισω παιδια αν δν ξερει κανεις κατι στα σιγουρα καλυτερα να μην απανταει για να μην υπαρχει κ παραπληροφοριση!ρε βιλαρα χαχαχα λες να σ σηκωθει εκεινη την στιγμη?πως θα ερεθιστεις με την π***α του διπλανου?εξαλου αν αγχωνεσαι αποκλειεται να σ σηκωθει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ενώ είσαι γυμνός σε λένε να σκήψεις για να δούν την σπονδηλικά σου στήλη.

δέν είπα οτι πέρνουν κανένα όργανο για να εξετάσουν τον κ**ο του καθενός, αλλα οτι σκήβεις ισχύει.
-----------------------------------------
δεν ειμαι πονηρος αλλα ρε παιδια ανθρωποι ειμαστε...αν σου κανει κουκου εκεινη την ωρα που σ λενε γδυσου τι στο καλο υποτιθεται οτι 8α κανεις...

χαχα... για να σου σηκωθεί εκείνη την ώρα βιλλάρας με τόσους άντρες γυμνούς τριγύρο τότε κάτι δέν πάει καλα..:jumpy:

οπότε χαλάρωσε δέν πρόκειται να συμβεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
ενώ είσαι γυμνός σε λένε να σκήψεις για να δούν την σπονδηλικά σου στήλη.

δέν είπα οτι πέρνουν κανένα όργανο για να εξετάσουν τον κ**ο του καθενός, αλλα οτι σκήβεις ισχύει.
-----------------------------------------


χαχα... για να σου σηκωθεί εκείνη την ώρα βιλλάρας με τόσους άντρες γυμνούς τριγύρο τότε κάτι δέν πάει καλα..:jumpy:

οπότε χαλάρωσε δέν πρόκειται να συμβεί.
πρεπει εκεινη τη στιγμη...?
δηλαδη αν σου σηκωθει απο πριν μπεις δεν μετραει?:D
-----------------------------------------
καταλαβα...θα κανουμε εισπνοες και εκποες σαν να προκειται να γεννησουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Δεν κοιταν απο πισω για να δουν αν εισαι ανοιχτος..βλεπουν απλα αν ειναι ενταξει η σπονδυλικη στηλη.Τωρα αν καποιος εχει ξυρισμενο κω....δι και φαινεται οτι ειναι καπως ανοιχτος,ενταξει εννοειται πως θα φαει κοψιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
γιατρος-εξεταστης: ΓΔΥΣΟΥ
υποψηφιος: μα δεν ειναι ακομα νωρις? δεν εχουμε βγει ακομα ουτε ενα ραντεβου

(ηταν χαζο αλλα μου αρεσε και το εστειλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top