Σχολή Αστυφυλάκων

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να μου ανέβει μέχρι τις υγειονομικές ή να πέσει?Δεν γίνετε στις υγειονομικές μα μου βρεί το ίδιο με την αστυνομία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
τι ειναι η μυοπια ρε φιλε για να πέσει σε 10 μερες? μονο λαιζερ μπορεις να κανεις... δωσε 3000 ευρω και κανε..αλλα παλι δεν προλαβαινεις......ρωτα κανεναν αλλο τι να κανεις... μηπως να ξαναεκανες τις εξετασεις?? τι να σου πω.. γραψε με ενα στυλο την στηλη μονος σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iason17

Νεοφερμένος

Ο iason17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Επειδή με άγχωσες τώρα ρώτησα 3 παιδιά που φοράνε γυαλιά και 2 που δεν φοράνε και δεν τους έγραψε τπτ...
Το πρόβλημα θα ήταν να είχα μυωπία και να μη μου έγραφαν τπτ , όχι να μην είχα και να μου έγραφαν.Σκέψου το λίγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
τι να σ πω δεν ξερω.......... και εχω φοραω γυαλια.... θα δειξει εκεινη την ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Καλα μπορειτε να μη γραφετε βλακειες.?Τι 3000,λειζερ και την εβαψες φιλε.?Το ξαδερφακι μου που θελει αστυνομια εχει 3.5 στο καθε ματι και του ειπαν αφου φορας γυαλια δε τρεχει τιποτα.Αφου το λεει ξεκαθαρα η προκυρηξη:4.5! το οριο στο καθενα.
Φιλε απλως ο γιατρος σου βρηκε οτι εχεις 1.25 στο καθε ματι.Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να πας και σ εναν οφθαλμιατρο να δει ποσο εχεις, να παραγγειλεις τα γυαλακια σου απο τον οπτικο και την ημερα των υγειονομικων εξετασεων να τα εχεις μαζι σου και εισαι κομπλε.Απλα τα πραγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
δικιο εχεις ρε φιλε απλα αν θελει να μην φοραει γυαλια πρεπει να κανει λειζερ. καταλαβες βας βας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους ! Και εγώ αποφάφισα τώρα να δώσω πανελλήνιες και να μπω στην σχολή αστυφυλάλων! Αυτό που με ενδιαφέρει είναι το εξής. Πέρυσι όταν τελείωσα το σχολείο είχα δηλώσει "Τεχνολογική Κατεύθυνση" και σαφως δεν ενδιαφέρθηκα να δώσω πανελλήνιες λόγο κάποιων προβλημάτων! Οι ερωτήσεις που θέλω να κάνω είναι :

1. Φέτος όταν δηλώσω να δώσω πανελλήνιες ποια μαθήματα πρέπει να επιλεξω για να μπω στην αστυφυλάκων;

2. Ποια είναι τα μαθήματα που πρέπει να διαβάσω;

:no1:Να απαντηθούν οι ερωτήσεις απο άτομα που σίγουρα ξέρουνε! Ευχαριστώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
οικονομια και μαθηματικα γενικης ωστοσο δεν ξερω αν μπορεις να τα παρεις εφοσον δεν τα ειχες επιλεξει περσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Τι εννοεις δεν μπορω να παω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
μπορεις κανονικα φιλε. αν ξαναδωσεις πανελληνιες θα επιλεξεις αρχες οικονομιας και αυτοματα μαθηματικα γενικης. αυτο ειχα κανει εγω την δευτερη φορα που εδωσα. την πρωτη φορα ημουν τεχνολογικη και δεν ειχα παρει οικονομια. τωρα αν θες να κανεις 10% φετος, πάλι μπορείς να περάσεις απλά θα μπεις με βαθμο ποινής,δηλ θελεις αρκετα περισσοτερα μορια. πχ αν η σχολη φτάσει στο 14000 μορια, εσύ για να περάσεις θα χρειαστεις να έχεις τουλάχιστον 17000+ μορια. καταλαβες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
tarx_12 μπορείς να μου γράψεις ποια είναι όλα τα μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
θα τα γράψω εγώ..
αφού είσαι τεχνολογηκή τα μαθήματα είναι:

-εκθεση
-μαθηματικά κατευθηνσης
-αναπτυξη εφαρμογών
-αρχές οργάνωσης και δοιήκησης επηχηρίσεων
-φυσική κατευθηνσης
-μαθηματικά γενικής
-αρχές οικονομικής θεωρίας


sorry για τα ορθογραφικά, καλή επιτυχία σου ευχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
gaspar Σε ευχαριστω πολύ φίλε μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια,οταν λενε οτι την καρτελα με τις εξετασεις θα την προσκομισεις στην υγειονομικη επιτροπη,εννοουν τη μερα που θα δωσουμε τα αθληματα???τα ψυχοτεχνικα ποσες μερες μετα αθληματα ειναι??ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
παιδια,οταν λενε οτι την καρτελα με τις εξετασεις θα την προσκομισεις στην υγειονομικη επιτροπη,εννοουν τη μερα που θα δωσουμε τα αθληματα???τα ψυχοτεχνικα ποσες μερες μετα αθληματα ειναι??ευχαριστω πολυ


Συνηθως το κανουν 3ημερο 1 μερα ψυχοτεχνικα 2η εξετασεις 3η αθληματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
aroukart τι εννοεις 2η μερα εξετασεις;; Εννοεις υγειονομικες ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
παιδια,οταν λενε οτι την καρτελα με τις εξετασεις θα την προσκομισεις στην υγειονομικη επιτροπη,εννοουν τη μερα που θα δωσουμε τα αθληματα???τα ψυχοτεχνικα ποσες μερες μετα αθληματα ειναι??ευχαριστω πολυ

την 2η μέρα είναι τα υγειονομικά. την 1η τα ψυχοτεχνικά.
υπόψην οτι πρώτα θα μας πουν να βγάλουμε όλα τα ρούχα για να μας εξετάσουν, και κατα πάσα πιθανότητα την καρτέλα θα την δώσουμε χωρίς ρούχα.


συλλυπητήρια στην οικογένια του νεκρού αστυνομικού της αντιτρομοκρατικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Για αστυφυλάκων πρέπει να έχω υποβάλει αίτηση όπως κάναμε για στρατιωτικές σχολές ή δηλώνω κατευθείαν στο μηχανογραφικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
την 2η μέρα είναι τα υγειονομικά. την 1η τα ψυχοτεχνικά.
υπόψην οτι πρώτα θα μας πουν να βγάλουμε όλα τα ρούχα για να μας εξετάσουν, και κατα πάσα πιθανότητα την καρτέλα θα την δώσουμε χωρίς ρούχα.


συλλυπητήρια στην οικογένια του νεκρού αστυνομικού της αντιτρομοκρατικής.

ολα τα ρουχα? :mad: και τα παπουτσια ας πουμε? :mad:
δεν μπορεις απλα να κατεβασεις παντελονι? :mad:
μηπως θελουν να τους γ@..... κι ολας για να σε περασουν? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ολα τα ρουχα? :mad: και τα παπουτσια ας πουμε? :mad:
δεν μπορεις απλα να κατεβασεις παντελονι? :mad:
μηπως θελουν να τους γ@..... κι ολας για να σε περασουν? :xixi:

σε άλλους τα βγάζουν όλα, και σε άλλους αφήνουν το εσώρουχο.
εξαρτάται απο το πόσο τυχεροί θα είμαστε και πού θα πέσουμε.

αφού τα βγάλουμε, θα μας πούν να κάνουμε διάφορες κινήσεις (σήκομα χεριών, σκήψημο κτλ), για να δούν άν έχουμε κανένα λειτουργικό ελλάτωμα.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top