Σχολή Αστυφυλάκων

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
εγω ρε παιδια νομιζω οτι φετος η βασεις για αστυφυλακων θα πεσουν....περσι ειχαν παρει 1.500 ατομα και φετος που θα παρουν 2.500 ειναι δυνατον να ανεβουν οι βασεις?

εγω πιστευω θα πεσουν κατα 400-500 μορια....οχι πολυ,αλλα για να ανεβουν τοσο αποκλυεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Βασικα με ολα οσα εχουν γινει το τελευταιο διαστημα, ισως να μην εχει τοσο μεγαλη ζητηση..Παντως ο αριθμος των θεσεων ειναι παρα πολυ καλος...
Μακαρι σε 2 χρονια να ειναι παλι ετσι...:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
το πιθανότερο είναι ότι θα πέσουν λίγο αν αναλογιστεί κανείς τον μεγαλύτερο αριθμό υποψηφίων και όλα αυτά που έγιναν τον Δεκέμβριο. Να φανταστείτε το 2006 που έπεσε ο Ηλιάκης μετά από την σύγκρουση με το τούρκικο F-16 στην Κάρπαθο η ζήτηση για τη σχολή ικάρων (ιπτάμενοι) μειώθηκε πάρα πολύ. Αυτό είναι καλό για όσους θέλουν πραγματικά τέτοιες σχολές (αστυφυλάκων-στρατιωτικών κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover89

Νεοφερμένος

Ο greeklover89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση η βασεις να πεσουν και στα 12000-13000???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση η βασεις να πεσουν και στα 12000-13000???
αμα επεφταν τοσο στην γενικη σειρα τοτε στους πολυτεκνους ποσο θα πηγεναν!παιδια σταματηστε αυτη την κουβεντα γτ στο τελος μπορει να δειτε τπτ βασεις που θα σας κουφανουν... δεν μπορειτε να ξερετε που θα κυμανφουν οι βασεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
παιδια σταματηστε αυτη την κουβεντα γτ στο τελος μπορει να δειτε τπτ βασεις που θα σας κουφανουν... δεν μπορειτε να ξερετε που θα κυμανφουν οι βασεις..

συμφωνώ. και εγώ πιστεύω οτι θα πέσουν, αλλα απο την άλλη σκέφτομαι οτι όλη αυτή η αρνητική διαφήμηση που έγινε τον δεκέμβριο μπορεί τελικά να λειτουργήσει υπέρ και να προσελκήσει κόσμο.
Ολη μέρα στα κανάλια προβάλονταν αστυνομικοί, διμηρίες, όπλα κτλ. κάποιοι μπορεί να πορώθηκαν με τα όσα έγιναν και να δηλώσουν.
επιπλέων πρόπερσυ που πήραν 1900 άτομα (αρκετά μεγάλη σειρά) η βάση ξεπέρασε τα 15,000.

Είδωμεν... ο αυγουστος είναι κοντά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς , πως και πότε μπορεί να μπεί ένας αστυφύλακας στην δίωξη οικονομικού ή ηλεκτρονικού εγκλήματος (γουστάρω πολύ δίωξη ηλ.εγκλήματος).
Παίζει ρόλο το ECDL που έχω και πιστοποιεί κάποιες γνώσεις ,το lower , το zertifikat και το proficiency , παίζει ρόλο το βίσμα , παίζουν ρόλο τα χρόνια υπηρεσίας , ο βαθμός???
Διαφωτίστε με γιατί είναι το όνειρο μου αυτό το επάγγελμα!
Ευχαριστώ πολύ!
Πιστεύω πως θα περάσω αστυφυλάκων επειδή υπολογίζω στα 15.000-15.500 να βγάλω , να ρωτήσω και κάτι άλλο.Θα διαλέξουμε σε ποιά σχολή προτιμούμε να πάμε και μετά ανάλογα με τα μορία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Το ecdl μ φαινετε λιγο...ξερω οτι στην διωξη εχει κοσμο π ηταν πληροφορικοι κ εγινε προκυρηξη κ πηρε κοσμο,σηνηθως επειδη για τετοιες υπηρεσιες κανει προκηρυξη ειδικη για πολιτες κ αν πληρει καποιος αστυφυλακας τις προδιαγραφες φυσικα κ τον παιρνει.Τωρα για βυσμα δν ξερω στην ελλαδα ποτε δν μπορεις να πεις οτι δν μετραει να εχεις βυσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
αμα επεφταν τοσο στην γενικη σειρα τοτε στους πολυτεκνους ποσο θα πηγεναν!παιδια σταματηστε αυτη την κουβεντα γτ στο τελος μπορει να δειτε τπτ βασεις που θα σας κουφανουν... δεν μπορειτε να ξερετε που θα κυμανφουν οι βασεις..

Θα έφτανε μέχρι το 10 και απο κει και πέρα οι θέσεις που δεν καλύπτωνταν αυτές θα πήγαιναν στους τριτεκνους ή στη γενική σειρά όπως ορίζει η προκήρυξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στο ΑΤ για την αίτηση, και πράγματι (όπως άκουγα απο άλλα παιδιά) η αδιαφορία τους είναι μεγάλη.
2 ώρες περίμενα να γυρήσει ο αστυνόμος, και μόλις γύρησε μου λέει:
-καλά εσύ ακόμα εδώ είσαι?
τεσπα.
Σήμερα στο αόθ τα θέματα ήταν απο τα πιό έυκολα που έχουν πέσει ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εγω επειδη εχω ξεχάσει το μαθηματα,μιας και πανε 2 χρονια απο την τελευταια φορα που έδωσα,τοσο εύκολα ηταν στο αοθ????? αυτο δεν ειναι απαραιτητα καλο ισως να διαμορφώσει τις βασεις. κανενα νεο για μας του 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
εγω επειδη εχω ξεχάσει το μαθηματα,μιας και πανε 2 χρονια απο την τελευταια φορα που έδωσα,τοσο εύκολα ηταν στο αοθ????? αυτο δεν ειναι απαραιτητα καλο ισως να διαμορφώσει τις βασεις. κανενα νεο για μας του 10%?

κατα κοινή ομολογία ήταν όντος εύκολα σήμερα. Εσάς με το 10% όμως σας αφήνει ανεπηρέαστους.

για εμάς του 90% άν ανέβουν οι βάσεις στο 5ο φέτος, θα είναι καθαρά λόγο του αοθ.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδια, 3ερει κανεις τπτ γ τ α8ληματα ;;;;;;;;;;;;;;;;
ειναι ευκολα;;;;;; περνανε δηλδη στο ντουκου ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

datura

Νεοφερμένος

Ο datura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
λοιπον παιδες καλησπερα εγω φετος δεινω 2 φορα..εγρααψα τελεια και θελω αστυνομια.......το μονο που φοβαμαι ειναι μην με κοψουν επειδη εχω ενα μικρο σταυρο τατουαζ στο στηθος που το εκανα επειδη πεθαναι ενας συγγενης μου τι λετε μπορει να κοπω...οποιος ξερει σιγουρα να με βοιθεισει γιατι εδοσα πολι χρηαμα και χρονο για να αποτυχω τωρα ειλικρινα χρειαζομαι απαντισεις...σορυ για τα ορθογραφικα αλλα αν γραφεισ συνεχεια γκρικλισσ ετσι ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
datura εγω αυτο που έχω ακουσει επειδη ηθελα και εγω να κάνω και ρώτησα,μου ειπαν να το κάνω μολις τελειωσω την σχολη,να είναι μικρό και να μην φένεται ευκολα.δηλαδή στην πλάτη. οπως καταλαβαίνεις...................... δεν ξέρω τι να σου πω,ισως σε ρωτησουν γιατι το έκανες και αν τους αρεσει η απάντηση να μην σε κόψουν...αν ξέρει κανεις κατι παραπάνω ας μας πει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
παιδια, 3ερει κανεις τπτ γ τ α8ληματα ;;;;;;;;;;;;;;;;
ειναι ευκολα;;;;;; περνανε δηλδη στο ντουκου ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Λίγες μέρες προπόνηση και είσαι οκ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

datura

Νεοφερμένος

Ο datura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ταρκς_12και εγω ειχα ενα φιλο που περασε περσι και μου ειπε οτι πολλα παιδια ειχαν και απλοσ τουσ ρωτουσαν απλως αλλα αν κανενας γνωριζει μια σιγουρη απαντηση να την πει θα με βοιθισει.σορυ για το ορθογραφικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αν μπορεσεις να το κρυψεις καλως...αν το ανακαλυψουν θα σε διωξουν ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
εντάξει ας μήν είμαστε υπερβολικοί, και άλλα παιδια είχαν τατουάζ, και τα πέρασαν.


datura να βάλεις πούδρα στο σημείο δοκίμασες?:P
άν και εγώ δέν θα το τολμούσα γιατί άν σε ανακαλύψουν οτι πήγες να το κρύψεις, μετα θα είναι χειρότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
κοιτα φιλε....το καλυτερο πραγμα που μπορεις να κανεις ειναι να πας,να τους αφησεις να το δουν και οταν σε ρωτησουν το λογο,τοτε να τους πεις οτι ειναι για τον συγγενη σου που πεθανε....αμα τους δεις να σε ρωταν πολλα πολλα και συνεχεια να φερνουν το θεμα στο τατουαζ(που δεν πιστευω να γινει τετοιο πραγμα)να τους πει οτι ηταν καλο ατομο(ο αγαπημενος σου ξαδερφος για παραδειγμα).......αν και ολα αυτα ειναι απλως θεωριες.....αμα διαβασες την προκυριξη λεει πως οι περισσοτεροι που κοβονται ειναι επειδη εχουν ακανονιστο στερνο,ανεμιες,πλατυποδια κ.α......για τατουαζ ποτε δεν εχω ακουσει να λενε οτι εχουν κοψει.....οποτε μην ανησυχεις....δες το λιγο πιο θετικα και μην ανχωνεσε για ψιλοπραγματα......ολα θα πανε καλα....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top