Σχολή Αστυφυλάκων

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Παιδια να κανω μια σοβαρη ερωτηση:

Λοιπον γνωστος μου θελει να μπει αστυφυλακων φετος και τωρα που ηθελε να κανει τα χαρτια του εχει μια ερωτηση την οποια δεν μπορουσα να του την απαντησω.

Ζηταει να δηλωσεις στην υπευθηνη δηλωση οτι α) δεν εχω παραπεμφθει σε ποινικη δικη για πλημμελημα η κακουργημα με απευθειας κληση η βουλεμα την τελευταια πενταετια, και β) δεν εχει ασκηθει σε βαρος μου ποινικη διωξω για οποιαδηποτε αξιοποινη πραξη απο την εισαγγελικη αρχη του τοπου της κατοικιας μου ουτε απο αλλη εισαγγελικη αρχη της χωρας.

Τωρα το θεμα ειναι οτι οταν ηταν 16 πηγε να κλεψει ενα εξαρτημα απο μηχανακι και τον πισασαν και εφαγε μηνυσια και εκανα δικαστηριο στο οποιο ομως δεν του δωσαν καμια τημωρια αλλα του ειπαν πως απο δω και περα ευθεινονται οι γονεις του για οτι κανει..

Τωρα η ερωτηση ειναι αυτο που εκανα αυτος ειναι λογος για να μην μπορει να μπει αστυφυλακων? Δηλαδη αυτο που λεει στην υπευθηνη δηλωση ισχυει για το παιδι η οχι???


Βοηθεια please....
ε τι νομιζεις για πλακα τα εχουν βαλει αυτα; δλδ θα γινετε αστυνομικος το καθε κλεφτρονι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
x0ax0ax0...Δεν ξέρω να σου απαντήσω φίλε... λογικά αφού του έγινε μήνυση δεν μπορεί.
Επειδή δεν πείρα απάντηση να ξανά ρωτήσω... αν ένας αστυφύλακας περάσει σε ένα ΑΕΙ με πανελλήνιες, τον στέλνουν στην πόλη που πέρασε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
λοιπον αν του εχει ανοιχτει φάκελος και εχει λερωθεί το ποινικο μητρωο δεν μπορει να περάσει.που ειναι και το πιο πιθανό μιας και παραπέμφηκε σε δίκη.καλύτερα να ρωτήσει στο ΑΤ ή καλύτερα στο υπουργείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
x0ax0ax0...Dn ksero na sou apantiso file...logika afou t egine minisi dn mporei.
Epeidi dn peira apantisi na ksanarotiso...an enas astifilakas perasei se ena AEI me panellinies ton stelnoun stn poli pou perase?
οχι βεβεα.. με αυτη τη λογικη γτ να μην με στηλουν εμενα που ζω ολη μου τη ζωη στην ταδε πολη και εχω εκει σπιτι και οικογενεια;
-----------------------------------------
λοιπον αν του εχει ανοιχτει φάκελος και εχει λερωθεί το ποινικο μητρωο δεν μπορει να περάσει.που ειναι και το πιο πιθανό μιας και παραπέμφηκε σε δίκη.καλύτερα να ρωτήσει στο ΑΤ ή καλύτερα στο υπουργείο
και να μην εχει λερωθει κοιτα τι λεει εδω
Code:
α) δεν εχω παραπεμφθει σε ποινικη δικη για πλημμελημα η κακουργημα με απευθειας κληση η βουλεμα την τελευταια πενταετια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
1.Ένας αστυφύλακας όταν περνάει σε ένα ΑΕΙ π.χ. οικονομικό Θεσσαλονίκης , τι ισχυεί?Παίρνει αναστολή μέχρι να τελειώσει σπουδές?Τον στέλνουν να δουλέψει στο μέρος όπου πέρασε?
2.Και κάτι άλλο , επειδή ασχολούμε αρκετά χρόνια με το ποδόσφαιρο , αν είμαι αστυφύλακας επιτρέπεται να παίζω σε ομάδα Δ'εθνικής?
3.Τέλος πιστεύετε πως οι βάσεις θα περάσουν τα 15000 μόρια?

με τόσο εξαντλητικό ωράριο που υπάρχει στην αστυνομία, το τελευταίο που θα σκέφτεσαι θα είναι το ποδόσφαιρο. Ασε που τα 5 πρώτα χρόνια πάμε όλοι αθήνα, οπότε δύσκολο να τα συνδιάσεις.

η βάση περιμένουμε όλοι να πέση. Προσωπικά λέω οτι ίσως πέσει και κάτω απο τα 14,000.
-----------------------------------------
κάτι άλλο: παιδιά μήπως ξέρεται άν το υπηρεσιακό δίπλωμα οδήγησης που σε βγάζουν στην σχολή ισχύει και για κανονικά ιχ?
ήθελα να βγάλω δίπλωμα αυτό το καλοκαίρι, αλλα άν πράγματι στο βγάζουν απο την σχολη δέν θέλω να δώσω άσκοπα 800E
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
με τόσο εξαντλητικό ωράριο που υπάρχει στην αστυνομία, το τελευταίο που θα σκέφτεσαι θα είναι το ποδόσφαιρο. Ασε που τα 5 πρώτα χρόνια πάμε όλοι αθήνα, οπότε δύσκολο να τα συνδιάσεις.

η βάση περιμένουμε όλοι να πέση. Προσωπικά λέω οτι ίσως πέσει και κάτω απο τα 14,000.
-----------------------------------------
κάτι άλλο: παιδιά μήπως ξέρεται άν το υπηρεσιακό δίπλωμα οδήγησης που σε βγάζουν στην σχολή ισχύει και για κανονικά ιχ?
ήθελα να βγάλω δίπλωμα αυτό το καλοκαίρι, αλλα άν πράγματι στο βγάζουν απο την σχολη δέν θέλω να δώσω άσκοπα 800E
Ε ναι ρε λογικα θα ισχυει.. αυτα ειναι οι αστυνομικοι τα βγαζουν τζαμπα και εμεις φαγαμε στη μαπα τον καθε βλακα επητηρητη τον πληρωσαμε και απο πανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Για αυτά που απαντάτε είστε σίγουροι ή πλάθετε θεωρίες με το μυαλό σας?
Όσο για το εξαντλιτικό πρόγραμμα , μπα... δεν νομίζω εξάλλου είναι δυο ξαδέρφια μου δυο φίλοι μου και όλοι μου λένε ότι είναι εύκολα , έχω δουλέψει και σε χειρότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover89

Νεοφερμένος

Ο greeklover89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
και να μην εχει λερωθει κοιτα τι λεει εδω
Code:
α) δεν εχω παραπεμφθει σε ποινικη δικη για πλημμελημα η κακουργημα με απευθειας κληση η βουλεμα την τελευταια πενταετια


Μου ειπε οτι του καναν φακελο αλλα οτι του ειχαν πει τοτε απο το δικαστηριο ανηλικων οτι στα 18 του θα διαγραφτει η πραξη απο το ποινικο μητρωο και θα ειναι καθαρο. Τωρα ειναι 20 αυτος οποτε το ποινικο μητρωο του ειναι καθαρο απλα τοτε πριν 4 χρονια ειχε κανει δηκαστηριο??

Μπορει καποιος να βοηθησει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
με τόσο εξαντλητικό ωράριο που υπάρχει στην αστυνομία, το τελευταίο που θα σκέφτεσαι θα είναι το ποδόσφαιρο. Ασε που τα 5 πρώτα χρόνια πάμε όλοι αθήνα, οπότε δύσκολο να τα συνδιάσεις.

η βάση περιμένουμε όλοι να πέση. Προσωπικά λέω οτι ίσως πέσει και κάτω απο τα 14,000.
-----------------------------------------
κάτι άλλο: παιδιά μήπως ξέρεται άν το υπηρεσιακό δίπλωμα οδήγησης που σε βγάζουν στην σχολή ισχύει και για κανονικά ιχ?
ήθελα να βγάλω δίπλωμα αυτό το καλοκαίρι, αλλα άν πράγματι στο βγάζουν απο την σχολη δέν θέλω να δώσω άσκοπα 800E

Δε βγαινει υπηρεσιακο διπλωμα στη σχολη για αυτοκινητο.Πρεπει να βγαλεις κανονικο.Στη σχολη γινονται μονο μαθηματα για μηχανες και οσοι θελουν τα παρακολουθουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Δε βγαινει υπηρεσιακο διπλωμα στη σχολη για αυτοκινητο.Πρεπει να βγαλεις κανονικο.Στη σχολη γινονται μονο μαθηματα για μηχανες και οσοι θελουν τα παρακολουθουν.

στην προκήρηξη σελ-21 όμως αναφέρει οτι:''οι δόκιμοι υπαστηνόμοι και δόκιμοι αστυφυλακες υποχρεούνται την παρακολούθηση προγραμάτων εκμάθησης οδήγησης οχημάτων. η απόκτηση ή μη υπηρεσιακής άδειας οδήγησης λαμβάνεται υπόψην κατα την βαθμολόγηση της επαγγελματικής ικανότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Το δίπλωμα που βγάζεις στη σχολή ισχύει μόνο για τα περιπολικά ή για της μηχανές της ΕΛ.ΑΣ
-----------------------------------------
Για αυτά που απαντάτε είστε σίγουροι ή πλάθετε θεωρίες με το μυαλό σας?
Όσο για το εξαντλιτικό πρόγραμμα , μπα... δεν νομίζω εξάλλου είναι δυο ξαδέρφια μου δυο φίλοι μου και όλοι μου λένε ότι είναι εύκολα , έχω δουλέψει και σε χειρότερα

Κοίταξε όσο είσαι μικρός το ωράριο και καυλωμένος το ωράριο δε σε πειράζει.
Δε σε πειράζει ούτε το βραδυνό τόσο ούτε το απογευματινό ούτε το 6ήμερο ούτε το οτι δεν έχεις αργίες, ούτε το οτι δουλεύεις συνολικά 280 μέρες περίπου οπως ειπώθηκε πιο πριν.

Όταν όμως με το καλό παντρευτείς και κάνεις οικογένεια εκεί θα έχεις μεγάλο πρόβλημα.Δε θα μπορείς να πας πουθενά γιορτές-σαββατοκύριακα με την οικογένεια σου.
Θα φοβάσαι ακόμα να χωθείς σε φασαρίες για να μη γίνει καμιά στραβή και δε γυρίσεις σπίτι.
Ίσως χρειαστεί να κρύψεις και την οικογένεια σου ή σίγουρα να αγωνιάς για αυτήν, όπως κάναν αρκετοί αστυνομικοί στα Δεκεμβριανά(κυρίως ΜΑΤατζήδες-αλλά δεν είναι επιλογή σου αν θα είναι στα ΜΕΤ)

Για αυτό λέμε αν θέλεις να γίνεις αστυνομικός πρέπει να το θέλεις πολύ και να μην κοιτάς μόνο τα λιγοστά αλλά σίγουρα λεφτά, τη μονιμότητα, ή οτι θα πουλάς μούρη σαν μπάτσος..

Σκεφτείτε το καλά πριν καταλήξετε κάπου.
-----------------------------------------
Aυτή είναι η προκήρυξη αρχιφυλακων του 2009. (αφορά αστυνομικούς)
https://www.astynomia.gr/images/stories/2009/PROKYR09/prok_arxif6506-2-40a.pdf

Αυτή είναι η αντίστοιχη του 2008
https://www.astynomia.gr/images/stories/NEW/04-06-08 _arxif.2008.pdf.

Βλέπω οτι στη φετιν΄΄η δεν έχει την παράγραφο που έλεγε οτι κατεξαίρεση οι πτυχιούχοι ΑΕΙ-ΤΕΙ γίνονται αρχιφύλακες.
Καταργήθηκε δηλαδή?

Θα καταργηθεί και η χρήση του πτυχίου για να γίνεις ανθύπας στα 2-3 έτη με εξετάσεις ανάλογα το πτυχίο?

κανείς που να έχει άποψη για αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Aυτή είναι η προκήρυξη αρχιφυλακων του 2009. (αφορά αστυνομικούς)
https://www.astynomia.gr/images/stories/2009/PROKYR09/prok_arxif6506-2-40a.pdf

Αυτή είναι η αντίστοιχη του 2008
https://www.astynomia.gr/images/stories/NEW/04-06-08%20_arxif.2008.pdf.

Βλέπω οτι στη φετιν΄΄η δεν έχει την παράγραφο που έλεγε οτι κατεξαίρεση οι πτυχιούχοι ΑΕΙ-ΤΕΙ γίνονται αρχιφύλακες.
Καταργήθηκε δηλαδή?

Θα καταργηθεί και η χρήση του πτυχίου για να γίνεις ανθύπας στα 2-3 έτη με εξετάσεις ανάλογα το πτυχίο?

αυτό πράγματι καταργήθηκε.
ομως με το νέο σύστημα, πλέον γίνεσαι ανθύπας χωρίς εξετάσεις αν δέν έχεις πτυχίο στα 5 χρόνια ώς αρχιφύλακας, αν εχεις πτυχιο ΤΕΙ στα 3 χρόνια και αν εχεις πτυχιο ΑΕΙ στα 2 χρόνια. (έτσι τουλάχιστον διάβασα στο ecfpo)

το ''δύσκολο'' είναι να γίνεις αρχιφύλακας. μετά ανεβαίνεις αυτόματα ανάλογα με το πτυχίο.

οι εξετάσεις για αρχιφύλακας τι περιεχόμενο έχουνε? ξέρει κανένας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
αυτό πράγματι καταργήθηκε.
ομως με το νέο σύστημα, πλέον γίνεσαι ανθύπας χωρίς εξετάσεις αν δέν έχεις πτυχίο στα 5 χρόνια ώς αρχιφύλακας, αν εχεις πτυχιο ΤΕΙ στα 3 χρόνια και αν εχεις πτυχιο ΑΕΙ στα 2 χρόνια. (έτσι τουλάχιστον διάβασα στο ecfpo)

το ''δύσκολο'' είναι να γίνεις αρχιφύλακας. μετά ανεβαίνεις αυτόματα ανάλογα με το πτυχίο.

οι εξετάσεις για αρχιφύλακας τι περιεχόμενο έχουνε? ξέρει κανένας?
Δες την προκήρυξη gaspar που επισύναψα.
Γράφει τα πάντα.Και τα μαθήματα.
Α και αν σου είναι εύκολο δώσε μου το λίνκ στο σημείο που το διάβασες αυτό στο ecfpo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Δες την προκήρυξη gaspar που επισύναψα.
Γράφει τα πάντα.Και τα μαθήματα.
Α και αν σου είναι εύκολο δώσε μου το λίνκ στο σημείο που το διάβασες αυτό στο ecfpo

kalaxan περίεργο που δέν το είδες ήδη, το δημοσίευσε ο χρήστης johnson περίπου στην μέση της σελίδας https://www.ecfpo.gr/forum/viewtopic.php?f=81&t=2395&start=720
θεωρώ τον johnson αξιοπιστη πηγη.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ok το είχα δει.
Συμφωνώ για το παληκάρι που αναφέρεις.
Απλά αναζητούσα/περίμενα μια επίσημη ανακοίνωση.

Και ο πατέρας(αστυνομικός) της κοπέλας μου(και αυτή υποψήφια με το 10% και έχει πάνω από 15) που ρώτησε συναδελφους του αυτό πάνω κάτω του είπανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια εχω μια απορια που κατα πασα πιθανοτητα θα ακουστει χαζη...συμφωνα με αυτα που μαλλον εχω γραψει μεχρι τωρα στις πανελληνιες(στο αοθ θα γραψω καλα) βγαζω περιπου 16000 μορια για 5ο πεδιο...η απορια μου ειναι η εξης...φοβαμαι μηπως δεν περασω λογω μη επαρκων θεσεων στη σχολη...καταλαβατε?αν μπορειτε καπως να βοηθησετε???ξερετε αν ειναι πολλοι αυτοι που θα δηλωσουν για αστυνομια?λετε να υπαρξουν πολλες δηλωσεις φετος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
παιδια εχω μια απορια που κατα πασα πιθανοτητα θα ακουστει χαζη...συμφωνα με αυτα που μαλλον εχω γραψει μεχρι τωρα στις πανελληνιες(στο αοθ θα γραψω καλα) βγαζω περιπου 16000 μορια για 5ο πεδιο...η απορια μου ειναι η εξης...φοβαμαι μηπως δεν περασω λογω μη επαρκων θεσεων στη σχολη...καταλαβατε?αν μπορειτε καπως να βοηθησετε???ξερετε αν ειναι πολλοι αυτοι που θα δηλωσουν για αστυνομια?λετε να υπαρξουν πολλες δηλωσεις φετος??

Με 16000 δεν εχεις να φοβασαι απολυτως τιποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
παιδια εχω μια απορια που κατα πασα πιθανοτητα θα ακουστει χαζη...συμφωνα με αυτα που μαλλον εχω γραψει μεχρι τωρα στις πανελληνιες(στο αοθ θα γραψω καλα) βγαζω περιπου 16000 μορια για 5ο πεδιο...η απορια μου ειναι η εξης...φοβαμαι μηπως δεν περασω λογω μη επαρκων θεσεων στη σχολη...καταλαβατε?αν μπορειτε καπως να βοηθησετε???ξερετε αν ειναι πολλοι αυτοι που θα δηλωσουν για αστυνομια?λετε να υπαρξουν πολλες δηλωσεις φετος??

Θέλεις πολύ να πας ασυνομία?
Απ'οτι καταλαβαίνω μάλλον όχι.
Αλλιώς θα ήξερες οτι ποτέ η βάση δεν πήγε τόσο ψηλά
Επίσης φέτος παίρνει τα περισσότερα άτομα από ποτέ.
Επίσης φέτος είχαμε τα Δεκεμβριανά οπου πολλοί συμματηθές βγήκαν στο δρόμο βρίζοντας και πετώντας πέτρες κατά των αστυνομικών.

Τι λες? Υπάρχει λόγος να ''φοβάσαι''?


ΥΓ Μην είσαι σίγουος για το τι έγραψες αν δεν δεις πρώτα το βαθμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
κατ'αρχας σαφως και θελω να περασω πολυ αστυνομια καθως θα ειναι και θα δηλωσω μονο αστυνομια στο μηχανογραφικο...τωρα για τη βαση...εννοεις το 14303???περσυ δεν ηταν 15098?αρα εχει παει και ψηλοτερα...διορθωσε με αν καταλαβα λαθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
κατ'αρχας σαφως και θελω να περασω πολυ αστυνομια καθως θα ειναι και θα δηλωσω μονο αστυνομια στο μηχανογραφικο...τωρα για τη βαση...εννοεις το 14303???περσυ δεν ηταν 15098?αρα εχει παει και ψηλοτερα...διορθωσε με αν καταλαβα λαθος...

ποτέ δεν πήγε στο 16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top