Σχολή Αστυφυλάκων

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Καλή επιτυχία με τα μαθήματα

ευχαριστώ. επίσεις καλή επιτυχία με τις βάσεις, και απο σεπτέμβρη συνάδελφοι.:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Mακάρι...
Από πάντα ήθελα να μπω..το γούσταρα πολύ..αλλά είχα προβλήματα υγείας τα οποία τα ξεπέρασα και τώρα τελευταία μπορώ να μπω, απλά είπα να τελειώσω και τη σχολή μου για να μην έχω προβλήματα όταν μπω.Πχ να μη με διαγράψουν αν μαθευτεί οτι δεν την τελείωσα την άλλη τη σχολή ή οτι δεν έκανα διαγραφή οπως κάποιοι που την πατάνε έτσι...

Πάντως δυστυχώς-ευτυχώς η απόφαση που θα πάρετε ώντας Γ λυκείου στα 18 σας είναι πολύ σημαντική και μπορεί να κρίνει πολλά για αυτό σκεφτείτε τι πραγματικά θέλετε.ΤΙ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

Μη σκέφτεστε επαγγελματική αποκατάσταση,δημόσιο και άλλα χαζά.

Το χειρότερο είναι να κάνεις κάτι μια ζωή που δε θα σου αρέσει..Αυτό είναι δυστυχία-μιζέρια.
Το να ξυπνάς δηλαδή στι 6 το πρωί και να πηγαίνεις στη δουλειά με μισή καρδιά.

Πολλοί πχ θα ζηλεύανε τη δουλειά που κάνω τώρα, τη θέση και τα προνόμοια που έχω.Αλλά δε μου αρέσει αυτό που κάνω.Δεν είμαι εγώ..Οπότε δώρο άδωρο..

Εύχομαι κανένα από τα παιδιά που θα περάσει αστυνομία να μην το μετανιώσει αν και τα στοιχεία δείχνουν οτι πολλά παιδιά φεύγουν κατα τη διάρκεια της εκπαίδευσης..

Be wise.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Λοιπον επειδη τα εχω παρει πολυ ασχημα με τους διαχειριστες αυτου του σιτε τους παρακαλεσα να με διαγραψουν οριστικα!!!!!

Αντι να τα βαζουν με τον χρηστη argyri που βριζει και ειρωνευεται μου στειλαν εμενα πμ οτι ενα ποστ μου διαγραφτηκε γιατι ηταν ανουσιο!!!!!!!1

Παρακαλω πολυ να διαγραφτω απο αυτο το σιτε!!!!


χαχα φιλαρακι εμενα ολη την ωρα συμβαινει γι αυτο γι αυτο και δε πολυ μπαινω!!!! χαχα
τεσπα.. καλη επιτυχια σε οτι αποφαισεται ολοι σας..... οι πανελληνιες εφτασαν... η Αστυφυλακων οσο και αν καποιοι( φιλος αργυρις- χαχαχα) δε θελουν να το παραδεχτουν αυτη την στιγμη ειναι μια απ τις καλυτερες σχολες γιατι πλεον οταν αποφασιζουμε για την ζωη μας πρεπει να σκεφτομαστε και την επαγγελματικη αποκατασταση.....οπως και να το κανουμε δε γινεται ολοι ναμαστε οικονομικα εξασφαλισμενοι ουτε και να πονταρουμε παντα στο μπαμπα και τη μαμα..................
ναι μεν σε σχεση με τους υπολοιπους κλαδους του Δημοσιου τομεα οι πλεον χαμηλομισθοι οι Αστυνομικοι αλλα και χονδρικα 1200 ευρω εικοσι χρονων το μηνα δε τα παιρνουν πολλοι!!!!.. καλα ειναι.......
καλη σας επιτυχια..:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
χαχα φιλαρακι εμενα ολη την ωρα συμβαινει γι αυτο γι αυτο και δε πολυ μπαινω!!!! χαχα
τεσπα.. καλη επιτυχια σε οτι αποφαισεται ολοι σας..... οι πανελληνιες εφτασαν... η Αστυφυλακων οσο και αν καποιοι( φιλος αργυρις- χαχαχα) δε θελουν να το παραδεχτουν αυτη την στιγμη ειναι μια απ τις καλυτερες σχολες γιατι πλεον οταν αποφασιζουμε για την ζωη μας πρεπει να σκεφτομαστε και την επαγγελματικη αποκατασταση.....οπως και να το κανουμε δε γινεται ολοι ναμαστε οικονομικα εξασφαλισμενοι ουτε και να πονταρουμε παντα στο μπαμπα και τη μαμα..................
ναι μεν σε σχεση με τους υπολοιπους κλαδους του Δημοσιου τομεα οι πλεον χαμηλομισθοι οι Αστυνομικοι αλλα και χονδρικα 1200 ευρω εικοσι χρονων το μηνα δε τα παιρνουν πολλοι!!!!.. καλα ειναι.......
καλη σας επιτυχια..:bye::bye::bye:


1200 20 ετών?
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Δεν παίρνεις παληκάρι τόσα.
Καμιά 900αριά παίρνεις.
Άντε να φτάσουν τα 1000 με τα βραδινά...
Έχω φιλαράκι που ήταν 2 χρόνια στη ασφάλεια.

Από την άλλη λες οτι ειναι οι πιο χαμηλόμισθοι...
Νομιζεις οτι οι άλλοι περισσότερα παίρνουν?
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vglakis16

Νεοφερμένος

Ο Ευάγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Επειδή είναι ο ξάδερφος μου αστυφύλακας θα σ πώ τι μου είπε.Αυτή τη στιγμή παίρνει 950 και μου είπε ότι μετά απο 3 χρόνια εργασίας μετά την αποφοίτηση σου απο την σχολή , έχεις την δυνατότητα να δώσεις ενδοαστυνομικές εξετάσεις και να γίνεις αρχιφύλακας.Οπότε ο μισθός σου θα παει 1200-1300 (κάπου εκεί μου είπε).Αν δεν νοικιάζεις σπίτι τα λεφτά σίγουρα σε καλύπτουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Aμα ενα χιλιαρικο δεν σου φτανει που εισαι μονος σου, ε τοτε τι να πουμε?!?!?!
Μολις βρεις μια δουλεια που να εξασφαλιζει 5000+ το μηνα πες τη μας να την κανουμε!
Αλλα επισης καταλαβε πως δεν προκειται να μας κανεις κουμαντο και να αλλαξεις τα μελλοντικα μας σχεδια. Αλλωστε δεν νομιζω να σε ενδιαφερει τι θα κανουμε!!!:bye:
κανενας δεν σκοπευει να σου αλλαξει τους στοχους σου.. την γνωμη μας λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Οποιος θελει να γινει αστυνομικος ΜΟΝΟ για την επαγγελματικη αποκατασταση και το μηνας μπαινει-μηνας βγαινει,καλυτερα να κατσει σπιτι του,θα απογοητευτει ασχημα.Οποτε ας σταματησουν οι συζητησεις περι μισθων,τα λεφτα αυτα ειναι λιγα οπως και να χει για τα ρισκα που ειναι αναγκασμενος να περνει ενας αστυνομικος,γι αυτο και μονο πρεπει να αγαπαει το επαγγελμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vglakis16

Νεοφερμένος

Ο Ευάγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Σιγά τα ρίσκα ρε ψηλέ!!!Σιγά , δεν θα πάμε και πεζοναύτες στο Αφγανιστάν!!!
Και εκτός του ότι έχει άμεση επαγγελματική αποκατάσταση

Είναι ξεκούραστη δουλειά , σχετικά με άλλες

Είσαι ΜΟΝΕΙΜΟΣ!Δεν ζείς με το άγχος , αν δν κάνω τέλεια την δουλειά μου θα με απολύσουν.

Δεν θα πάς στρατό!

Τελειώνεις την σχολή σε 2 χρόνια!

Δεν επιβαρύνεις τους γονείς σου!

Δεν έχει πολλές μεταθέσεις σε αντίθεση με τον στρατό!

Παίρνεις 250 γιούρα , ενώ φοιτείς στην σχολή!

Έχεις ελεύθερο Παρασκευοσαββατοκύριακο να κάνεις και να πάς όπου γουστάρεις.

Για εμένα ,εκτός του ότι είναι παιδικό όνειρο και το γουστάρω , αυτοί είναι μερικοί λόγοι που θα διαλέξω την αστυνομία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Σιγά τα ρίσκα ρε ψηλέ!!!Σιγά , δεν θα πάμε και πεζοναύτες στο Αφγανιστάν!!!
Και εκτός του ότι έχει άμεση επαγγελματική αποκατάσταση

Είναι ξεκούραστη δουλειά , σχετικά με άλλες

Είσαι ΜΟΝΕΙΜΟΣ!Δεν ζείς με το άγχος , αν δν κάνω τέλεια την δουλειά μου θα με απολύσουν.

Δεν θα πάς στρατό!

Τελειώνεις την σχολή σε 2 χρόνια!

Δεν επιβαρύνεις τους γονείς σου!

Δεν έχει πολλές μεταθέσεις σε αντίθεση με τον στρατό!

Παίρνεις 250 γιούρα , ενώ φοιτείς στην σχολή!

Έχεις ελεύθερο Παρασκευοσαββατοκύριακο να κάνεις και να πάς όπου γουστάρεις.

Για εμένα ,εκτός του ότι είναι παιδικό όνειρο και το γουστάρω , αυτοί είναι μερικοί λόγοι που θα διαλέξω την αστυνομία.

Βαγγελάκη οκ όλα τα άλλα..
Αλλά αυτό με τα παρασκευοσαββατοκύριακα μην το λες πολύ παραέξω:jumpy:

Αρνητικό είναι, όχι θετικό..
Έκανα φοιτητική ζωή και σου λέω πως δε συγκρίνεται...και νομίζω οτι κάνεις σύκγριση με λοιπούς φοιτητές..οπότε άστο δε σε παίρνει..δυστυχώς τα παιδιά που πηγαίνουν αστυνομία στερούνται πολλά..
στερούνται να πίνουν καθημερινές με την παρέα τους ξίδια ή ο,τι άλλο γουστάρουν...
στερούνται μπαρότσαρκες μέχρι το πρωί....
Ότι και να λέμε τα καλύτερα χρόνια είναι τα φοιτητικά εκεί περίπου 18-22 ειδικά αν τυχαινε να ήσουν σε άλλη πολη όπως έτυχα εγώ.

θες και άλλα..
κρίμα...αφήνεις πολλά πίσω αλλά κερδίζεις αλλού, συγχαρητήρια για όποιον επιλέγει αστυνομία και θυσιάζει αυτά που θα μπορούσε να ζήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Σιγά τα ρίσκα ρε ψηλέ!!!Σιγά , δεν θα πάμε και πεζοναύτες στο Αφγανιστάν!!!
Και εκτός του ότι έχει άμεση επαγγελματική αποκατάσταση

Είναι ξεκούραστη δουλειά , σχετικά με άλλες

Είσαι ΜΟΝΕΙΜΟΣ!Δεν ζείς με το άγχος , αν δν κάνω τέλεια την δουλειά μου θα με απολύσουν.

Δεν θα πάς στρατό!

Τελειώνεις την σχολή σε 2 χρόνια!

Δεν επιβαρύνεις τους γονείς σου!

Δεν έχει πολλές μεταθέσεις σε αντίθεση με τον στρατό!

Παίρνεις 250 γιούρα , ενώ φοιτείς στην σχολή!

Έχεις ελεύθερο Παρασκευοσαββατοκύριακο να κάνεις και να πάς όπου γουστάρεις.

Για εμένα ,εκτός του ότι είναι παιδικό όνειρο και το γουστάρω , αυτοί είναι μερικοί λόγοι που θα διαλέξω την αστυνομία.
τι δεν ειναι επικυνδινη δουλεια θες να πεις; κανε μια περιπολια 2 το βραδι Αθηνα με περιπολικο και μετα ελα πες μου .. ελεος..
ξεκουραστη δουλεια που θα εισαι 8ωρες την ημερα στο ποδι;
δεν πας στρατο; τι ειναι η σχολη νομιζεις λουνα παρκ;
δεν εχει μεταθεσεις αλλα σε στελνουν μακρια απο το σπιτι σου τις περισσοτερες φορες και αυτο φτανει κ περισευει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Βαγγελάκη οκ όλα τα άλλα..
Αλλά αυτό με τα παρασκευοσαββατοκύριακα μην το λες πολύ παραέξω:jumpy:

Αρνητικό είναι, όχι θετικό..
Έκανα φοιτητική ζωή και σου λέω πως δε συγκρίνεται...και νομίζω οτι κάνεις σύκγριση με λοιπούς φοιτητές..οπότε άστο δε σε παίρνει..δυστυχώς τα παιδιά που πηγαίνουν αστυνομία στερούνται πολλά..
στερούνται να πίνουν καθημερινές με την παρέα τους ξίδια ή ο,τι άλλο γουστάρουν...
στερούνται μπαρότσαρκες μέχρι το πρωί....
Ότι και να λέμε τα καλύτερα χρόνια είναι τα φοιτητικά εκεί περίπου 18-22 ειδικά αν τυχαινε να ήσουν σε άλλη πολη όπως έτυχα εγώ.

θες και άλλα..
κρίμα...αφήνεις πολλά πίσω αλλά κερδίζεις αλλού, συγχαρητήρια για όποιον επιλέγει αστυνομία και θυσιάζει αυτά που θα μπορούσε να ζήσει...

σιγα ρε raveά εσυ, που πρεπει να πινεις καθε μερα ξυδια και να πηγαινεις μπαροτσαρκες ελεος
-----------------------------------------
τι δεν ειναι επικυνδινη δουλεια θες να πεις; κανε μια περιπολια 2 το βραδι Αθηνα με περιπολικο και μετα ελα πες μου .. ελεος..
ξεκουραστη δουλεια που θα εισαι 8ωρες την ημερα στο ποδι;
δεν πας στρατο; τι ειναι η σχολη νομιζεις λουνα παρκ;
δεν εχει μεταθεσεις αλλα σε στελνουν μακρια απο το σπιτι σου τις περισσοτερες φορες και αυτο φτανει κ περισευει

φιλε για την ΕΛΑΣ μιλαμε οχι για το FBI :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
φιλε για την ΕΛΑΣ μιλαμε οχι για το FBI :P
δλδ και εσυ υποστηριζεις οτι δν ειναι επυκινδινη δουλεια; ο ρε ποσο ξυλο εχω δει να τρωνε κατι 22χρονοι ματατζιδες σε κατι αγωνες που εχω παει αχχαχχαχα ελεος δλδ για αυτο το πραγμα πληρωνετε ο αστυνομικος για να μας προστατευει γιαφτο λεγετε και αστυφυλακας αλλιως θα λεγοταν τοπαιζωμαγκαςκανονταςβολτεςκαιπαιρνωλεφταγιαναταξηνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
σιγα ρε raveά εσυ, που πρεπει να πινεις καθε μερα ξυδια και να πηγαινεις μπαροτσαρκες ελεος
-----------------------------------------

Πριν βιαστεις να κοτσαρεις μια φραση με bold διαβαζε την καλύτερα...
Είπα καθημερινές, όχι κάθε μέρα όπως θα ήθελες να έλεγα......
όποτε σου ταυλώσει δηλαδή και όχι όποτε σου δώσουν άδεια να βγεις...Και αναφέρθηκα στη σύγκριση φοιτητή με δόκιμου αστυφύλακα.
Και στην τελική τύχαινε κάποιες μέρες σερί που τραβούσε μέχρι πολύ αργά η διασκέδαση.Δηλαδή είμαι αυτό το '''ravea'' που είπες? (αν έχεις την καλοσύνη πες μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vglakis16

Νεοφερμένος

Ο Ευάγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
-liakoC εσύ δλδ τι νομίζεις ότι πάς εκεί κ γίνεσε ράμπο , και σε κηνυγούν όλοι να σε σκοτώσουν?Μήπως είμαστε απο άλλη χώρα?
-Τον τελικό ΑΕΚ-ΟΣΦΠ τον είδες?Είδες πόσοι ματατζίδες έφαγαν ξύλο?Κανένας.
-Δηλαδή αν είναι δύσκολα στην αστυνομία στην οικοδομή και στο εργοστάσιο τι είναι ,π**τσα?Μόλις δουλέψεις λίγο σε οικοδομή έλα να τα ξαναπούμε.
-Αν έτρεχαν όλη μέρα δεν θα έκαναν αγώνα "ποιός έχει τον μεγαλύτερο σκεμπέ"
-Καλά για την σύγκριση στρατός-σχολή αστυφυλάκων μη μιλήσω , εσύ πρέπει να μπείς στα Ο.Υ.Κ. να δεις την γλύκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
-liakoC εσύ δλδ τι νομίζεις ότι πάς εκεί κ γίνεσε ράμπο , και σε κηνυγούν όλοι να σε σκοτώσουν?Μήπως είμαστε απο άλλη χώρα?
-Τον τελικό ΑΕΚ-ΟΣΦΠ τον είδες?Είδες πόσοι ματατζίδες έφαγαν ξύλο?Κανένας.
-Δηλαδή αν είναι δύσκολα στην αστυνομία στην οικοδομή και στο εργοστάσιο τι είναι ,π**τσα?Μόλις δουλέψεις λίγο σε οικοδομή έλα να τα ξαναπούμε.
-Αν έτρεχαν όλη μέρα δεν θα έκαναν αγώνα "ποιός έχει τον μεγαλύτερο σκεμπέ"
-Καλά για την σύγκριση στρατός-σχολή αστυφυλάκων μη μιλήσω , εσύ πρέπει να μπείς στα Ο.Υ.Κ. να δεις την γλύκα.
φιλε καθομαι να διαβαζω για να μην τα αντημετοπησω αυτα γκεγκε? και τους αστυνομικους δεν τους πληρωνουμε με τους φορους μας για να κανουν τσαρκες με τα περιπολικα και να γραφουν τα παιδακια με τα μηχανακια.. οτι δεν εγιναν επεισοδια σε εναν αγωνα δεν μου λεει τπτ αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vglakis16

Νεοφερμένος

Ο Ευάγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ΟΚ . δεν θα το συνεχίσω.Εξάλλου άλλα λέω εγώ , άλλα λες εσύ...Τώρα αν πιστεύεις ότι το επάγγελμα του αστυνομικού , υπάγεται στα δύσκολα , τι να σου πώ...Εσύ τι θές να περάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Σιγά τα ρίσκα ρε ψηλέ!!!Σιγά , δεν θα πάμε και πεζοναύτες στο Αφγανιστάν!!!
Και εκτός του ότι έχει άμεση επαγγελματική αποκατάσταση

Είναι ξεκούραστη δουλειά , σχετικά με άλλες

Είσαι ΜΟΝΕΙΜΟΣ!Δεν ζείς με το άγχος , αν δν κάνω τέλεια την δουλειά μου θα με απολύσουν.

Δεν θα πάς στρατό!

Τελειώνεις την σχολή σε 2 χρόνια!

Δεν επιβαρύνεις τους γονείς σου!

Δεν έχει πολλές μεταθέσεις σε αντίθεση με τον στρατό!

Παίρνεις 250 γιούρα , ενώ φοιτείς στην σχολή!

Έχεις ελεύθερο Παρασκευοσαββατοκύριακο να κάνεις και να πάς όπου γουστάρεις.

Για εμένα ,εκτός του ότι είναι παιδικό όνειρο και το γουστάρω , αυτοί είναι μερικοί λόγοι που θα διαλέξω την αστυνομία.


Θα περασεις καλα και συ :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ΟΚ . δεν θα το συνεχίσω.Εξάλλου άλλα λέω εγώ , άλλα λες εσύ...Τώρα αν πιστεύεις ότι το επάγγελμα του αστυνομικού , υπάγεται στα δύσκολα , τι να σου πώ...Εσύ τι θές να περάσεις?
γιατι αλλα λες εσυ και αλλα εγω?Εγω προσπαθω να κανω συζητηση τωρα πες μου που εχω λαθος να συζητησουμε στο κατω κατω ρε συ.... εγω θελω να περασω μαθηματικο αμα δεν τα καταφερω του χρονου μπορει να δωσω για αστυφυλακων μιας και φετος δεν εχω παρει ΑΟΘ μαθημα επιλογης.. ενω τουχρονου μπορω να το παρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Σιγά τα ρίσκα ρε ψηλέ!!!Σιγά , δεν θα πάμε και πεζοναύτες στο Αφγανιστάν!!!
Και εκτός του ότι έχει άμεση επαγγελματική αποκατάσταση

Είναι ξεκούραστη δουλειά , σχετικά με άλλες

Είσαι ΜΟΝΕΙΜΟΣ!Δεν ζείς με το άγχος , αν δν κάνω τέλεια την δουλειά μου θα με απολύσουν.

Δεν θα πάς στρατό!

Τελειώνεις την σχολή σε 2 χρόνια!

Δεν επιβαρύνεις τους γονείς σου!

Δεν έχει πολλές μεταθέσεις σε αντίθεση με τον στρατό!

Παίρνεις 250 γιούρα , ενώ φοιτείς στην σχολή!

Έχεις ελεύθερο Παρασκευοσαββατοκύριακο να κάνεις και να πάς όπου γουστάρεις.

Για εμένα ,εκτός του ότι είναι παιδικό όνειρο και το γουστάρω , αυτοί είναι μερικοί λόγοι που θα διαλέξω την αστυνομία.

θα συμφωνίσω σε όλα εκτός απο το άνχος. Το εππάγγελμα είναι απο τα πιό ανχωτικά, ποτέ δέν ξέρεις το ωράριο, οποιαδήποτε στιγμή μπορεί να χτυπήσει το τηλέφωνο για υπηρεσία και στην αστυνομία όλα γίνονται τελευταία στιγμή. Για αυτό και ο μέσος όρος ζωής είναι μικρότερος για τους αστυνομικούς σε σχέση με άλλα εππαγγέλματαα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και από τα 250 έουρα δεν κόβουν ή κάνω λάθος?
Και τα Παρασκευοσαββατοκύριακα εξαρτάται αν θα τα έχεις ελεύθερα.
Και το ξεκούραστη δουλειά πάλι είναι σχετικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top