Σχολή Αστυφυλάκων

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
να πετυχουμε και να ειμαστεμια ευτυχησμενη παρεα ε?χααχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Aυτα που λες απεχουν παρα παρα πολυ απο την πραγματικοτητα, ειλικρινα σου μιλαω και εχω και αποδειξεις για αυτο που λεω!!!:)
Και επισης δεν ειναι αυτα τα ονειρα μας!!!
Απο το ενα ακρο φτανουμε στο αλλο ομως!!!Απορω πως το καταφερνουμε αυτο!
συγνωμη κιολας αλλα δεν θελω να θεωρηθει το ποστ μου επιθετικο αλλα που ξερεις ποια ειναι η πραγματικοτητα; δεν θελω να πω τπτ για την σχολη αστυφηλακων η τπτ τετοιο.. αλλα εχω μιλησει με κατι κοινωνιολογους στο σχολειο μου και μου εχουν πει αρκετα πραγματα για τους αστυνομικους επι χουντας και ποσο καλοπερνουσαν! τελος παντων ο καθενας εχει την αποψη του ετσι...
και εγω αμα φετος δεν περασω φετος εκει που στοχευω του χρονου θα παρω μαθημα επιλογης ΑΟΘ κ θα δωσω για αστυφηλακων...Καρδιτσα και αγιος ο θεος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
επισης για να μην τα ποδοπαταμε ολα Φυσικα και τα παιδια του ενιαιου εχουν παραπανο μαθηματα απο εμας τα τεε και πρεπει να δικαουνται πιο πολλες θεσεις απο εμας,αλλα ξαναλεω η υπερτατη ξεδτιλα ειναι 2038 για ενιαια και 21 για τεε?οχι πειτε μου δεν ειναι?

επείσης ξεφτίλα φίλε kwnmaris είναι το κράτος να παίρνει 1500 ειδηκούς φρουρούς μόνο και μόνο για λόγους ψηφοθηρίας ενώ το αστυνομικό σώμα θα έπρεπε να στελεχώνεται αποκλειστηκά απο απόφητους ενιαίου και επάλ, και μόνο μέσω εξετάσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
να πετυχουμε και να ειμαστεμια ευτυχησμενη παρεα ε?χααχαχ
παντως για να παει καποιος στο 5ο πεδιο απο ενιαιο λυκειο δινει 7 μαθηματα... και εσεις 3.. και τα μαθηματα κατ ειναι πολυ δυσκολα για αυτο μην περιμενεις να ειναι ισος ο αριθμος εισακτεων... για εμενα μια χαρα δικαιος μου ακουγετε..
-----------------------------------------
επείσης ξεφτίλα φίλε kwnmaris είναι το κράτος να παίρνει 1500 ειδηκούς φρουρούς μόνο και μόνο για λόγους ψηφοθηρίας ενώ το αστυνομικό σώμα θα έπρεπε να στελεχώνεται αποκλειστηκά απο απόφητους ενιαίου και επάλ, και μόνο μέσω εξετάσεων.
διαφονω σωστος/καλος οπως θες πες τον αστυνομικος δεν ειναι αυτος που ξερει απο φυσικομαθηματικα αλλα αυτος που ζει εκει εξω και μπορει να κανει σωστα την δουλεια του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
δέν θεωρώ ώς προσών για έναν αστυνομικό να έχει υπηρετήσει στις ειδηκές δυνάμεις. απο σωματική διάπλαση και αντοχή ναί έχουν, αλλα ώς εκεί. απο σωστή συμπεριφορά και σεβασμό στον πολίτη πάνε πολύ πίσω. Δυστηχώς στα λοκ σε στρατογκ,,,,,νουν μέχρι αηδίας.
-----------------------------------------
διαφονω σωστος/καλος οπως θες πες τον αστυνομικος δεν ειναι αυτος που ξερει απο φυσικομαθηματικα αλλα αυτος που ζει εκει εξω και μπορει να κανει σωστα την δουλεια του..

αρα ούτε και αυτός που δίνει σε 3, 7 ή 14 μαθήματα, αλλα αυτός που πραγματικά το θέλει.
Δέν νομίζω οτι τα παιδιά των επαλ είναι λιγότερα καλά στην δουλειά τους απο ότι εμείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
μην γινεται αστυνομικοι
θα το μετανιωσετε και
θα ειναι αργα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
αρα ούτε και αυτός που δίνει σε 3, 7 ή 14 μαθήματα, αλλα αυτός που πραγματικά το θέλει.
Δέν νομίζω οτι τα παιδιά των επαλ είναι λιγότερα καλά στην δουλειά τους απο ότι εμείς.
ναι δεν διαφωνω αλλα δεν το εννωουσα ετσι.. δλδ λογικο ειναι να παιρνουν περισσοτερα παιδια απο το εννιαιο απο οτι στα επαλ..αυτο ειπα οχι πως δεν θα ειναι ενταξη στην δουλεια τους τα παιδια του επαλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
παντως kwnmaris νομίζω οτι απο φέτος μπορείται και εσείς να πάρεται τα 7 μαθήματα και να δίνεται με τις ίδιες προηποθέσεις και θέσεις με εμάς. μάλλον για αυτό σας μειώσαν και τις θέσεις τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
παντως kwnmaris νομίζω οτι απο φέτος μπορείται και εσείς να πάρεται τα 7 μαθήματα και να δίνεται με τις ίδιες προηποθέσεις και θέσεις με εμάς. μάλλον για αυτό σας μειώσαν και τις θέσεις τόσο.
αυτο δεν φανταζεσε ποσο δυσκολο θα ειναι... για εναν μαθητη να μαθει φυσικομαθηματικα που στην ουσια ειναι τα ποιο δυσκολα μαθηματα κ αμα δεν εχεις βασεις στην ουσια πατονεις :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Εχεις δικιο φιλε...μας κανει χαρη το κρατος π μας εδωσε την ευκερια να μπαινουμε αστυνομια...ενα εχω να πω καντε τον υπουργο παιδειας να λυσει τα προβληματα..τελος...!

Τι να πω παραπανω,αν δεν καταλαβαινεις τι λεω καλυτερα να βαλεις καποιον να διαβασει τα ποστ μου και να σου εξηγησει.Λες και εχω εγω κανα προβλημα με το ποσους παιρνει απ τα τεε η αστυνομια,ας παρει απο εκει το 87% ουτε με νοιαζει φιλε μου,αν αυτο σε ικανοποιει,να μπειτε και σεις στην αστυνομια τα παιδια κατωτερου θεου οπως μονος σου λες και ξαναλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
liacos ποτε δεν ειπα να εχουμε ιδιες θεσεις ποτε και θα ηταν αδικο αν γινοταν κατι τετοιο.αλλα αδικο ειναι 2038 για ενιαια 42 για επαλ και 21 για τεε ε δεν ειναι κριμα δλδ ελεος.....βαλε 100 θεσεις τεε 200 επαλ και 1700 ενιαια ΕΛΕΟς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
συγνωμη κιολας αλλα δεν θελω να θεωρηθει το ποστ μου επιθετικο αλλα που ξερεις ποια ειναι η πραγματικοτητα; δεν θελω να πω τπτ για την σχολη αστυφηλακων η τπτ τετοιο.. αλλα εχω μιλησει με κατι κοινωνιολογους στο σχολειο μου και μου εχουν πει αρκετα πραγματα για τους αστυνομικους επι χουντας και ποσο καλοπερνουσαν! τελος παντων ο καθενας εχει την αποψη του ετσι...
και εγω αμα φετος δεν περασω φετος εκει που στοχευω του χρονου θα παρω μαθημα επιλογης ΑΟΘ κ θα δωσω για αστυφηλακων...Καρδιτσα και αγιος ο θεος :)

Ξερω πως ειναι τα πραγματα γιατι ο ξαδερφος μου ειναι εδω και ποσα χρονια στην αστυνομια, μιλαμε για αυτο και δεν ισχυει τιποτα απο αυτα που λες!:)
Τωρα εαν γυρισουμε στην εποχη της χουντας,...:P:D
Καλη επιτυχια να εχουμε ολοι και αυτο νομιζω αρκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
prisila υπαρχουν φαινομενα κοινωνικης παθογενοιας μην ακους δεν ειναι ολα ροδινα ¨(((((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
δν χρειαζετε να μ εξηγησει το ποστ σ καποιος!κ δν ζητησαμε να παρει το 87% απο τεε& επαλ γιατι δν ειναι δικαιο για εσας επειδη ειστε περισσοτεροι.Εσυ μαλλον δν μπορεις να καταλαβεις τι ζηταμε,ζητησαμε εναν αξιοπρεπη αριθμο θεσεων για τις συμμετοχες π εχουμε οχι 21 θεσεις για 1700ατομα!σ φαινετε αυτο αξιοπρεπες?αλλα εστ βλεπεις ως προβλημα το τεχνικο κ το επαλ κ δν βλεπεις το προβλημα του συστηματος.εγω δν λεω να παρει 100 απο εμας να παρει 50 εστω αλλα μη μας ξεφτιλιζεις τελειως με 21 θεσεις.τι να κανουμε να σφαχτουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
prisila υπαρχουν φαινομενα κοινωνικης παθογενοιας μην ακους δεν ειναι ολα ροδινα ¨(((((

Σε καμια περιπτωση δεν ειναι ολα ροδινα πουθενα στις μερες μας! Οχι μονο στην αστυνομια, αλλα σε ολα τα επαγγελματα δυστυχως:(
Αλλα τωρα να μιλαμε για χουντα, για προσοχες, μαλιστα κυριε κτλ κτλ πιο πολυ σε στρατο μου κανει παρα σε αστυνομια!:D
Και η χουντα πως κολλησε σε αυτο το θεμα?!?!?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παναγιωτη και prisila εγω εχω να πω οτι αυτοι μια χαρα τα τρων κει εμεις εδω αληλοσφαζομαστε.αυτο λεμε ολοι οτι δεν πρεπει να εχουμε ιδιες θεσεις με τα ενιαια αλλα οχι και 21 θεσεις οποτε ολοι συμφωνουμε,διοτι δεν μπορει ο αλλος που δινει 7 μαθηματα και εμεις 3 να ειναι ισοσ με εμας οχι σε επιπδο αλλα σε θεσεις μιλαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
παναγιωτη και prisila εγω εχω να πω οτι αυτοι μια χαρα τα τρων κει εμεις εδω αληλοσφαζομαστε.αυτο λεμε ολοι οτι δεν πρεπει να εχουμε ιδιες θεσεις με τα ενιαια αλλα οχι και 21 θεσεις οποτε ολοι συμφωνουμε,διοτι δεν μπορει ο αλλος που δινει 7 μαθηματα και εμεις 3 να ειναι ισοσ με εμας οχι σε επιπδο αλλα σε θεσεις μιλαω
\

Ακριβως αυτο!!!Τουλαχιστον εχουμε βγαλει ενα συμπερασμα και συμφωνουμε ολοι πιστευω:D
Δεν ειμαστε ισοι, αλλα και οι 21 θεσεις ειναι λιγες!Ας ηταν 30:P:D
Σοβαρα ομως τωρα, ειναι λιγες οι θεσεις, αλλα ειναι και ποσες οι κατηγοριες
Ειδικες κατηγοριες, πολυτεκνοι, τριτεκνοι,λυκειου,τεε κτλ κτλ κτλ
Anyway, παιδια εμεις να ειμαστε καλα, (να εχουμε τρελα και ασπρομαυρα μυαλα:P) και να πετυχουμε τους στοχους μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
και ετσι κλεινουμε με ενα αισιοδοξο μηνυμα καλη μας επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Ξερω πως ειναι τα πραγματα γιατι ο ξαδερφος μου ειναι εδω και ποσα χρονια στην αστυνομια, μιλαμε για αυτο και δεν ισχυει τιποτα απο αυτα που λες!:)
Τωρα εαν γυρισουμε στην εποχη της χουντας,...:P:D
Καλη επιτυχια να εχουμε ολοι και αυτο νομιζω αρκει!
καταρχην δεν τα λεω εγω και το οτι ειναι ο ξαδερφος σου αστυνομια δεν λεει κατι μολις πας απο μονος σου θα αποκτησεις δικια σου εμπειρια γνωμη οπως θες πες το παντως εγω ξερω πως εκει μεσα σου κανουν πλιση εγκεφαλου.. ενω στο πανεπηστιμιο μορφωνεσε μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτιλο μας κ εγω αστυνομικος ηθελα να γινω κ τα εχω σκεφτει ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
δν χρειαζετε να μ εξηγησει το ποστ σ καποιος!κ δν ζητησαμε να παρει το 87% απο τεε& επαλ γιατι δν ειναι δικαιο για εσας επειδη ειστε περισσοτεροι.Εσυ μαλλον δν μπορεις να καταλαβεις τι ζηταμε,ζητησαμε εναν αξιοπρεπη αριθμο θεσεων για τις συμμετοχες π εχουμε οχι 21 θεσεις για 1700ατομα!σ φαινετε αυτο αξιοπρεπες?αλλα εστ βλεπεις ως προβλημα το τεχνικο κ το επαλ κ δν βλεπεις το προβλημα του συστηματος.εγω δν λεω να παρει 100 απο εμας να παρει 50 εστω αλλα μη μας ξεφτιλιζεις τελειως με 21 θεσεις.τι να κανουμε να σφαχτουμε?

Σιγουρα δεν ειναι αξιοπρεπες,απλα αυτο που λεω εγω ειναι οτι αν ενδιαφεροσουν για αστυνομια ειναι κατι που θα επρεπε να γνωριζεις πριν κανεις την επιλογη σου.Δυστυχως τα πραγματα ειναι ετσι και δε μπορουμε να αλλαξουμε κατι εμεις απο εδω,αρα συμβιβαζεσαι με αυτο που σου δινει το συστημα αναγκαστικα.:)

psirila η πειθαρχεια ειναι απαραιτητη για εναν αστυνομικο,βεβαια στην αστυνομια δε χωραν καψονια και τα λοιπα γιατι δεν εχει τα κομπλεξ του στρατου,αλλα τουλαχιστον το να εισαι πειθαρχημενος μπορει να σε σωσει σε πολλες δυσκολες στιγμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top