Σχολή Αστυφυλάκων

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
την επιανα την μπατσων,σιγα που θα πηγαινα.δεν ασχοληθηκα με αυτη την (σχολη)

και εγω το ιδιο
ασ το ελπισουμε και για τουσ δυο
ποτε ξεκινασ?
-----------------------------------------
μην γινεται μοατσοι. η εγκληματικοτητα ειναι στα υψη
και χτυπανε αστυνομικουσ στην ηλικα μασ
δυστυχωσ

Ρε φιλε οχι οτι με απασχολει αλλα μηπως τελικα καιγεσαι να μπεις αστυφυλακων και απλα προσπαθεις να αποπροσανατολισεις και να επηρεασεις κοσμο να μη δηλωσει τη σχολη για προσωπικο σου οφελος.?
Απ οτι ειδα ειχες περασει Λογιστικη.Για που στοχευεις και ξαναδινεις? Για Οικονομικο η μηπως για την Αξιωματικων.?Αν και με τα ορθογραφικα που κανεις ουτε για την Αστυφυλακων δεν εισαι..!:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ωραιος ο paraskevas.συμφωνω μαζι σου φιλε.κατι τετοιο πρεπει να παιζει...δεν εξηγειται αλλιως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
φιλε χρηστο...δν ειμαι μαστορας ηλεκτρολογος κ τετοια πληροφορικος ειμαι!τωρα αν εσυ το βλεπεις ετσι τοτε επρεπε γιατι δν εκανες ενσταση π τα τεε δινουν κ αστυνομια?εγω πηγα σε μια ειδικοτητα π μ αρεσε πληροφορικη με σκοπο πρωτο στοχο να περασω αστυνομια κ δευτερον σε καποια σχολη πληροφορικης.μπορεις να μ εξηγησεις γιατι να επελεγα το γενικο?για να εκανα τι?μερικα αχρηστα μαθηματα π δν θα τα χρειαστω ποτε στις επιλογες μ?Απλα απο οτι καταλαβα εσυ βλεπεις τα παιδια των τεε μονο σαν μαστορους για μενα τα τεε ηταν καλυτερο συστημα απο τα λυκεια αν δουλευαν σωστα γιατι απο την πρωτη λυκειου επιλεγεις με τι θα ασχοληθεις κ αποκτας βασεις πανω σε αυτο.(βεβαια σε μια τελεια κοινωνια π θα δουλευε σωστα το συστημα)κ εσυ μ λες γιατι πηγα τεε?αντι να δεις το προβλημα οτι εμας μας εχουν γραμμενους βλεπεις ως προβλημα το τεχνικο.

Οι περισσοτεροι πανε στο ΤΕΕ με την πεποιθηση οτι ολα εκει ειναι πιο ευκολα και πιο χαλαρα ή γιατι θελουν οντως να ασχοληθουν με καποια ειδικοτητα.Και μη το αμφισβητησεις και αυτο.Δεν το ηξερες απ την αρχη οτι για αστυνομια ειναι δυσκολα απ τα ΤΕΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
χρηστο και ο φιλος μου σε ρωταει εμεσα γιατι τετοια ανισοτητα?αφου εξειδικευομαστε και εμεις καπου.....ειναι αδικο αυτο λεει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εισαι εξω απο τα πραγματα πραγματι υπηρχαν ατομα π πανε επειδη νομιζουν οτι στο τεχνικο θα λουφαρουν αλλα δν ειναι ετσι.κ παιρνεις μια ειδικοτητα κ σ ξαναλεω δν ειμαστε οικοδομοι ολοι!στο τεχνικο μπορουσες να παρεις πολλες ειδικοτητες πχ νοσηλευτικη,λογιστικα πληροφορικη κα..ειναι κατι π ξερεις απο πρωτη λυκειου ουσιαστικα τι θες να γινεις.δν χρειαζετε να θες να γινεις νοσηλευτης κ να κανεις προγραμματισμο.κ μαθηματα αχρηστα τελειως.για αυτο επιλεξαμε τεχνικο κ δν σημαινει οτι εμεις ειμαστε παιδια κατωτερου θεου επειδη παμε τεχνικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vglakis16

Νεοφερμένος

Ο Ευάγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι ο αργύρης είναι 13 χρονών...
Εσείς που θέλετε αστυφυλάκων , σε ποία πόλη θέλετε να φοιτήσεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
vglakis16 εγω αρχηκα θελω να περασω πρωτα γιατι τα πραγματα για μας στα τεε ειναι δυσκολα πολυ δυσκολα,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι ο αργύρης είναι 13 χρονών...
Εσείς που θέλετε αστυφυλάκων , σε ποία πόλη θέλετε να φοιτήσεται?[/quote]

Eγω προσωπικα μπορει να θελω ακομη 2 χρονια, αλλα θελω Κομοτηνη ή Διδυμοτειχο...Διοτι δεν εχουν ολες κοριτσια:(
-----------------------------------------
Εισαι εξω απο τα πραγματα πραγματι υπηρχαν ατομα π πανε επειδη νομιζουν οτι στο τεχνικο θα λουφαρουν αλλα δν ειναι ετσι.κ παιρνεις μια ειδικοτητα κ σ ξαναλεω δν ειμαστε οικοδομοι ολοι!στο τεχνικο μπορουσες να παρεις πολλες ειδικοτητες πχ νοσηλευτικη,λογιστικα πληροφορικη κα..ειναι κατι π ξερεις απο πρωτη λυκειου ουσιαστικα τι θες να γινεις.δν χρειαζετε να θες να γινεις νοσηλευτης κ να κανεις προγραμματισμο.κ μαθηματα αχρηστα τελειως.για αυτο επιλεξαμε τεχνικο κ δν σημαινει οτι εμεις ειμαστε παιδια κατωτερου θεου επειδη παμε τεχνικο


Γιατι εχεις κολλησει πως ντε και καλα ειστε δηθεν παιδια κατωτερου θεου και το λες συνεχεια?!?!?!
Απλα, στα ΤΕΕ, ΤΕΙ, ΕΠΑΛ κτλ δεν ειναι τοσο ''εντατικο'' και ''δυσκολο'' το προγραμμα που εχουν. Σε σχεση με το λυκειο που κανουμε ποσα μαθηματα, ξεσκιζομαστε για το 18 - 19, εχουμε κατευθυνσεις, δυσκολα επιλεγομενα μαθηματα (π.χ αρχες οικονομικης θεωριας, μαθηματικα και στοιχεια στατιστικης κτλ κτλ) δεν νομιζω να παιρνετε και να εχετε τις ιδιες γενικες γνωσεις.
Αλλωστε οσοι πανε ΤΕΕ, ΤΕΙ κτλ ειναι και αυτοι πολυ καλοι επαγγελματιες και σιγουρα η κοινωνια τους χρειαζεται ολους. Και τον γιατρο, και τον ηλεκτρολογο και τον πληροφορικο και τον αστυνομικο κτλ κτλ. Και οποιος πιστευει πως ειναι κατωτεροι κανει μεγαλο λαθος γιατι τετοια εξειδικευση δεν ειναι παιξε-γελασε και σιγουρα για να γινει καποιος οτι ειναι θελει πολυ προσπαθεια και κοπο.
Απλα τουλαχιστον απο οσο ξερω και απο ατομα που κανω παρεα, σε αυτα τα ιδρυματα μιλαμε για εξειδικευση, ενω στο λυκειο για πληθωρα γενικων γνωσεων. Στο λυκειο μας λενε ολοι οι καθηγητες πως παιρνουμε γενικες γνωσεις και πως το λυκειο λειτουργει σα προθαλαμος για τις σχολες που θα παμε.
Και ας μη μιλαμε για ατομα ''κατωτερα'' και ''ανωτερα''!!!Ελεος δηλαδη!!
Δεν νομιζω να υπαρχουν ακομη τετοιες αντιληψεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι ο αργύρης είναι 13 χρονών...
Εσείς που θέλετε αστυφυλάκων , σε ποία πόλη θέλετε να φοιτήσεται?

ναουσα αν και έχω ακούσει οτι είναι απο τις πιό αυστηρές:no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Prisila μην τσατιζεσε εμεις τα ειπαμε και μσν αλλα ο αρουκαρτ το λεει για καποιες συμπεριφορες που θεορουν ανισο να μπαινουμε στην αστυφυλακων κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
μπορει αστυφυλακας να παει για μεταπτυχιακο? Προφανως οχι.... Που σημαινει οτι η σχολη δεν εχει στοχο να βγαλει επιστημονες.. αλλα ΟΡΓΑΝΑ της ταξης..Με πιστη στο συνταγμα την πατριδα και ολες αυτες τις μα...ιες.. Διαταξτε με... Μαλιστα κυριε.. Πρωινη αναφορα ..κατακλιση..αθλοπαιδιες..αγγαρεια..αλτ.. παρουσια σου.. πιο δυνατα ρε.... ΖΗΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ..... Αυτα και αλλα πολλα ειναι τα ονειρα σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
μπορει αστυφυλακας να παει για μεταπτυχιακο? Προφανως οχι.... Που σημαινει οτι η σχολη δεν εχει στοχο να βγαλει επιστημονες.. αλλα ΟΡΓΑΝΑ της ταξης..Με πιστη στο συνταγμα την πατριδα και ολες αυτες τις μα...ιες.. Διαταξτε με... Μαλιστα κυριε.. Πρωινη αναφορα ..κατακλιση..αθλοπαιδιες..αγγαρεια..αλτ.. παρουσια σου.. πιο δυνατα ρε.... ΖΗΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ..... Αυτα και αλλα πολλα ειναι τα ονειρα σας...


κι ομως φιλε greg182 υπαρχουν ειδικες εξετασεις μετα τη σχολη για οσους θελουν να περασουν στο πανεπιστημιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Εισαι εξω απο τα πραγματα πραγματι υπηρχαν ατομα π πανε επειδη νομιζουν οτι στο τεχνικο θα λουφαρουν αλλα δν ειναι ετσι.κ παιρνεις μια ειδικοτητα κ σ ξαναλεω δν ειμαστε οικοδομοι ολοι!στο τεχνικο μπορουσες να παρεις πολλες ειδικοτητες πχ νοσηλευτικη,λογιστικα πληροφορικη κα..ειναι κατι π ξερεις απο πρωτη λυκειου ουσιαστικα τι θες να γινεις.δν χρειαζετε να θες να γινεις νοσηλευτης κ να κανεις προγραμματισμο.κ μαθηματα αχρηστα τελειως.για αυτο επιλεξαμε τεχνικο κ δν σημαινει οτι εμεις ειμαστε παιδια κατωτερου θεου επειδη παμε τεχνικο

ΔΕΝ ειπα ποτε οτι τα παιδια των ΤΕΕ ειναι παιδια κατωτερου Θεου,ποτε ομως.Εσυ απο μονος σου υποβιβαζεις αυτα τα παιδια χαρακτηριζοντας καποιους που εχουν επιλεξει συγκεκριμενες ειδικοτητες οικοδομους.ΚΑΙ ξαναλεω,εκει πηγες να γινεις πληροφορικος ή δεν ξερω και γω τι,μετα σου προεκυψε η αστυνομια,το κρατος δινει μια ευκαιρια σε σας να μπειτε εκει ενω θα μπορουσε να μην την εχει ενταξει καθολου στις επιλογες σας τη συγκεκριμενη σχολη,τοτε δε θα ειχες καν το περιθωριο να συζηταμε εδω αυτη τη στιγμη.


greg182 μπερδευεις την αστυνομια με τον στρατο συμφωνα με αυτα που λες.Στο κατω κατω η αστυνομια ειναι σωμα ασφαλειας και πρεπει τα ατομα που θα βγουν απο κει μεσα να ειναι οσο το δυνατον πιο πειθαρχημενα,αν και ξαναλεω τα πραγματα στις σχολες αστυνομιας ειναι πολυ πιο χαλαρα σε συγκριση με τις στρατιωτικες.

Επισης αστυφυλακες που θελουν να ασχοληθουν με μια επιστημη μπορουν κάλλιστα να το κανουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
μπορει αστυφυλακας να παει για μεταπτυχιακο? Προφανως οχι.... Που σημαινει οτι η σχολη δεν εχει στοχο να βγαλει επιστημονες.. αλλα ΟΡΓΑΝΑ της ταξης..Με πιστη στο συνταγμα την πατριδα και ολες αυτες τις μα...ιες.. Διαταξτε με... Μαλιστα κυριε.. Πρωινη αναφορα ..κατακλιση..αθλοπαιδιες..αγγαρεια..αλτ.. παρουσια σου.. πιο δυνατα ρε.... ΖΗΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ..... Αυτα και αλλα πολλα ειναι τα ονειρα σας...[/quote]


Aυτα που λες απεχουν παρα παρα πολυ απο την πραγματικοτητα, ειλικρινα σου μιλαω και εχω και αποδειξεις για αυτο που λεω!!!:)
Και επισης δεν ειναι αυτα τα ονειρα μας!!!
Απο το ενα ακρο φτανουμε στο αλλο ομως!!!Απορω πως το καταφερνουμε αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
λοιπον χριστο ελεγα να μην παρω θεση ,αλλα θα παρω.Τι παει να πει εκει πηγες για να γινεις πληροφορικος η δεν ξερω και εγω τι.....?εχω απορια?διακρινω ειρωνια και ξερεις εγω δεν εχω λογο να νοιοθω υποτιμιτικα (επειδη προηλθα απο τελ τεε αλλα τελειωσα τει πειραια λογιστικη και σκεφτομαι μεταπτυχιακο )ετσι απλα αναφερω για να δειξω οτι ειμαστε παιδια ενος ανωερου θεου απο πολλα αλλα παιδια .......και το αν επρεπε να δωση τη ευκαιρια το κρατος να δηλονουμε αστυνομιες ,φυσικα και επρεπε να μας δωση εμεις φιλε μου φορολογουμαστε εμεις αποτελουμε το δυναμικο αυτης της χωρας εμεις ειμαστε ενεργοι πολιτεςεμεις τους ψηφιζουμε και πολλα αλλα.Εσυ εισαι 18 ετων ακομα
οποτε μην εισαι απολυτος ΦΥΣΙΚΑ και ειναι υποχρεωμενοι να μας υπολογιζουν........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εχεις δικιο φιλε...μας κανει χαρη το κρατος π μας εδωσε την ευκερια να μπαινουμε αστυνομια...ενα εχω να πω καντε τον υπουργο παιδειας να λυσει τα προβληματα..τελος...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
επισης για να μην τα ποδοπαταμε ολα Φυσικα και τα παιδια του ενιαιου εχουν παραπανο μαθηματα απο εμας τα τεε και πρεπει να δικαουνται πιο πολλες θεσεις απο εμας,αλλα ξαναλεω η υπερτατη ξεδτιλα ειναι 2038 για ενιαια και 21 για τεε?οχι πειτε μου δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
επισης για να μην τα ποδοπαταμε ολα Φυσικα και τα παιδια του ενιαιου εχουν παραπανο μαθηματα απο εμας τα τεε και πρεπει να δικαουνται πιο πολλες θεσεις απο εμας,αλλα ξαναλεω η υπερτατη ξεδτιλα ειναι 2038 για ενιαια και 21 για τεε?οχι πειτε μου δεν ειναι?

Επιτελους!!Ναι κυριες και κυριοι, και εμεις τα παιδακια του λυκειου εχουμε δικαιωμα!! :lol: Και φυσικα αστειευομαι για να μην παρεξηγηθω απο κανεναν!!:)
Τοσα μηνυματα, τοσες ωρες, κανενας δεν μιλησε για το λυκειο με καλα λογια!!! Μονο μπινελικια που δεν ακουσαμε:D:P
Λοιπον, ας ηρεμησουμε ομως!
Να πεσουν και οι τονοι...:)

Και να ξαναπω πως δεν υπαρχει θεμα παιδιων ανωτερου και κατωτερου θεου!
Τελος, δεν θεωρω δικαιο να εχουμε τον ιδιο αριθμο προσβασης σε σχολες και φυσικα οχι στις ιδιες σχολες!! Αν ηταν ετσι θα εβγαιναν και γιατροι, και δικηγοροι και φαρμακοποιοι κτλ κτλ κτλ απο επαλ, τεε, τει κτλ κτλ
Αλλα και ο αριθμος ειναι πολυ μικρος οσον αφορα τα παιδια που προερχονται απο αυτα τα ιδρυματα και τις σχολες!
Αλλα και απο την αλλη τι να κανουμε εμεις?!?!?!Και γιατι να τα ακουμε εμεις που πηγαινουμε λυκειο επειδη το συστημα δεν ανταπεξερχεται ικανοποιητικα στις απαιτησεις και τις προσδοκιες του καθενος??!!?!?!
So, ας ηρεμησουμε και ας πεσουν οι τονοι!!!
Οχι για εμας, αλλα για το φουκαριαρικο το φορουμ!!! Ποσα να αντεξει και αυτο?!?!?!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
prisila δεν τα ακουτε εσεις?απλα θεορω οτι οτι σπερνεις θεριζεις,και καποιοι ειπαν ισως υποτιμιτικα πραγματα για μας.τελος παντων να ειμαστε ολοι καλα και να πετυχουμε εκει που θελουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
prisila δεν τα ακουτε εσεις?απλα θεορω οτι οτι σπερνεις θεριζεις,και καποιοι ειπαν ισως υποτιμιτικα πραγματα για μας.τελος παντων να ειμαστε ολοι καλα και να πετυχουμε εκει που θελουμε.

Το καλυτερο πραγμα που ειπωθηκε μεχρι στιγμης και μακαρι ολοι να πετυχουμε στη ζωη μας!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top